Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia brak mi siły...tyle razy próbowałam i stawiałam ultimatum a on nic sobie z tego nie robił.znaczy się robił przez pierwszy tydzień a później myślał że jest już OK i znowu szopka 😞 jak jest pijany to bym go na zbity ryj wyrąbała ale jak jest trzeźwy to Go kocham i jak głupia wierzę mu że coś z tym zrobi...chociaż podświadomie wiem ze znowu będzie to samo...miałam dzisiaj jechać na wieś i nic mu nie powiedziec ale deszcz padał rano i pojechał samochodem a nie rozwalonym skuterem więc nie wiem co zrobię...chciałam uciec stąd po prostu i nie dawać znaku życia żeby zobaczył jak fajnie jest kiedy ktoś nie odbiera tel i nie dzwoni...
na pocieszenie zaraz fryzjerka do mnie zajedzie i włosy obetnie 🙂 tyle mojego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane. Ja u tesciow a tylko dlatego tu jestem bo basen maja.
Asiaaaa wspolczuje ci ale powinnas byc bardziej konsekwentna.
Agami super ze kubus juz tak pelza.
Agaaa macius ekstra wyglada na tych zdj. Fajnie sobie lezy gosciowa.
Aniqa szkoda mi tak tej twojej kalinki oby to nic złego nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane. Ja u tesciow a tylko dlatego tu jestem bo basen maja.
Asiaaaa wspolczuje ci ale powinnas byc bardziej konsekwentna.
Agami super ze kubus juz tak pelza.
Agaaa macius ekstra wyglada na tych zdj. Fajnie sobie lezy gosciowa.
Aniqa szkoda mi tak tej twojej kalinki oby to nic złego nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Asia 😘
Wanilia uscikaj Weronikę na tę Siódemkę !!! 🙂
Agami piękne pełzanko 😆 ...stwierdzam, ze moja też pełza ,a le w tył 😁 😉

moja póki co to patentuje obracanie z pleców na brzuch a z powrotem to już nawet tego nie więc podkulamy uszy jak Wy zarąbiaszczo pełzacie 🙃 Kuba to wymiata a o Julce nie wspomnę... mam obcięte włosy 🤪 specjalnie nawet oczy pomalowałam żeby zdjeć dla Was sobie zrobić a co się okazało???bateria rozładowana w aparacie wiec sobie poczekam aż się naładuje ☺️ przy okazji mi odrosty pofarbowała i jestem troche pomazana na twarzy bo farba mi nie zeszłą ☺️ ale to nic 🙂 2 razy umyję głowe i z głowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po 15 byłyśmy w sklepie,z sąsiadką 3 zdania zamieniłam i z powrotem jesteśmy w domu bo komary żyć nie dają 😮 OFF się skończył - to OKROPNE!! zastanawiam sie w dalszym ciągu czy zostawić tego mojego teraz i jechać do ciotki na wieś czy zostać i prowadzić z nim rozmowy które i tak do niczego nie prowadzą...rozum mówi jedź a serce zostań...ach a na dworze przewracają trawę na polu 😁 takie wiejskie dźwięki a u ciotki to już w ogóle 30 krów i zaraz żniwa będą... tylko że jechać ponad 100km z dziećmi bez klimy?? szaleństwo 🤢 podobno ma ten mój wrócić opk 18 więc zdążę się jeszcze spakować.nie wiem nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
właśnie zamiaruję się pakować ale tamten jeszcze nie przyjechał.powiem mu i każę się zastanowić.dam mu czas niech myśli a ja ochłonę i się odstresuję.i tak miałam jechać tylko teraz szybciej to nastąpi...więc na razie dziewczynki.maja tam internet ale chyba potrzebuję całkiem się odbić wiec nie wiem czy zajrzę....więc miłego wieczoru,tygodnia i udanych nocy dziewczynki 🙂 oby Wam dobrze się spało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😁

dopiero mam czas zajrzeć 😁 no więc najpierw byliśmy u pediatry, no Maciek to okaz zdrowia, pan doktor powiedział, że bardzo ruchliwy, wygadany, wyśmiany po prostu żywe srebro 🙂 a te krostki co miał to okazało się, że on ma skórę taką łojotokową i raz na jakiś czas może się tak dziać, niczym nie smarować - samo przejdzie. i tu ma rację - bo już mu prawie przechodzi 🙂 a jak zobaczył to co Maćkowi zrobiło się na nóżce to powiedział, że to jest pewnego rodzaju krwiak, nic strasznego, po prostu krew nie może swobodnie płynąć swoimi naczyniami takim dużą prędkością jak wcześniej no to sobie ulokowała drogę gdzie indziej w małych naczynkach, które powiększyły się i na skórze widać to w ten sposób. powiedział, że to nic złego. no i w sumie zadecydowałam z mamą, że już nie będziemy jechać do szpitala, żeby nam ten gipsownik już morałów żadnych nie prawił 😉 a ja wpadłam na inny trochę pomysł zawijania szyny, żeby podłożyć tam płatek kosmetyczny etc i już dzisiaj w dzień założyłam mu na 5 godzin i nic się nowego nie zrobiło 🙂 więc będę tak robić i mam nadzieję, że wszystko się unormuje, a jak nie to w piątek pojedziemy.
w ogóle poszukałam, że są takie szyny jak ma Maciek na rzepy, jest tych rzepów kilka co kilka-kilkanaście centymetrów długości szyny, i nie trzeba wtedy bandażować tylko wystarczy pozapinać. kosztuje ok 80zł, można zamówić, trzeba podać wszystkie wymiary stopy i nogi i przysyłają. no i chyba zamówię, a potem pojadę z tym do szpitala i zapytam się czy możemy tak stosować.

no więc niestety pan gipsownik szyną po głowie ode mnie nie dostał 😜

aaa, kupiłam dzisiaj sobie fajne buciki 😁 w biedronce za 30zł są szmaciaki na koturnie 😁 czerwone, granatowe i czarne z odkrytymi palcami i beżowe z zakrytymi palcami 😁 ja jedną parę, a moja mama od razu 2 pary 😉

Maciek dzisiaj wykąpany, założyłam mu szynę, zjadł i nagle wypchał butelkę z buzi, ułożył się na boczku i usnął 😁 jestem w mega szoku, bo ostatnio coś długo mu przychodziło usypianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
witajcie 🙂
no co do krosteczke na buzi nasz tez ma z daleka nie widac a z bliska cala buzia wysypana.. pytalam pediatre powiedziala mi ze skora niemowlaka nigdy nie bedzie idealnie gladka i ze to pewno reakcja na jedzonko moje lub jego.... mialam isc do dermatologa ale jak bylm u przyjaciolki jej malyu ma 100 razy gorzej i tez lekarze zwalaja to na jedzenie..


no a znowu ten lekarz u którego byłam specjalizuje się w alergiach wszelkiego rodzaju i mówił, że te krostki to na pewno nie od jedzenia. bo alergia pokarmowa pojawia się na całym ciele a nie tylko na buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Euro,euro i po euro 😉 heheeee

Misio śpi i już kombinacje żeby na brzuchu spać .....w nocy i tak się przekreci ale wolę by najpierw pospal normalnie.....
Aga dobrze ze lekarz same dobre rady i rzeczy powiedział 🙂 zresztą to ze żywe srebro to phiii nie nowość 🙂 to my i bez studiowania medycyny wiemy!!!!! 🙂 🙂 🙂

Co rusz to piękne awatarki 🙂 myślę ze jak nadejdzie gorsza pogoda to trzeba jakiś konkurs powtórzyć bo tak nam te szkraby rosną w oczach ze szok!!!! Ciekawe czy je poznamy 🙂

Asia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...