Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kurde ale zwała jakieś starsze małżeństwo przyjechało i się do nas przybijali czy wiemu co i jak tutaj itd a ja mowie ze mam w małym palcu bo wiem jak już pare razy tu byłam a ona czy jutro pójdziemy z nimi na obiadek ONI MAJĄ DZIECI Po 17,18 lat myślałam że jeb*e chyba mają coś nie tak z głowami 😁 no już z nimi gdzie kolwiek ide NIE DOWIARY
asiadudzika nie wiem co mam ci napisać ja to bym raczej męża spakowała a nie siebie ale z drugiej strony rozumiem twoj maz kochasz go itd ciężko ci.. 😘
agami ładnie mały pełza 😮 🙃
meliska powodzenia w pracy! 😘
coq kitka śliczna na zdjęciu
wanilia dziękujemy i naj dla weroniczki na 7 miesięcy 😘
holi32 to się ładnie wybyczyłaś z Elusiem 🤪
Ulka mała ładne ci akcje robi 😁 😁 😁
mała śpi a my oglądamy tv i idę się teraz prysznicować 🙂 DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane za niedlugo to zadna z nas nie bedzie miala czasu na forum bo kazda do pracy wroci.
My dzis na basenie u tesciow. Upal mega.
Marika ciebie podziwiam ze tak na wszystko czas masz.
Agami super avatarek. Co do wstawania twojego syna to masz ekstra bo moj
Wstaje ok 5.30 i potem juz nie chce spac. Ok 8 znowu zasypia do 9.
Ulka karolinka jest poprostu cudna o masz super ze ona ci sie tak zabawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
No dziś to jestem na maxa w tyle.......melduje się tylko i biorę się do roboty bo moja myszka dopiero padła.... 😮
A ja muszę małego na jutro spakować dla siebie ciuszki,kanapki, jeszcze kolacji dziś nie jadlam a taka jestem glodna.........nie mówiąc o porzadkach...... 🤢
Pozdrowienia mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W kodeksie pracy nie ma wymogu potwierdzania faktu karmienia piersią przez lekarza, tak jak jest to w przypadku praw kobiet w ciąży, a więc do udzielenia przerwy na karmienie wystarczy oświadczenie (prośba) pracownicy. Pracodawca nie ma więc prawa do wymagania zaświadczenia lekarskiego o karmieniu piersią. Nawet prośba o przedstawienie takiego zaświadczenia mogłaby być uważana za nieuprawnioną ingerencję w życie prywatne pracownicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! u nas wczoraj też polało i burza była ale nie taka mega!!! Super się ochłodziło ale dziś znowu upał będzie!!!!
Co do tego zaświadczenia to ja też myślałam że trzeba przynieść pracodawcy ale jak Wanilka piszesz że nie trzeba to luksior!!!!
Ulka kurde co ci tu powiedziec oby to nie bylo nic zlego ale idz do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry...
wiesz holi to kwestoia dyskusyjna czy nie trzeba... bo oczywiscie kodeks mowi swoje ale pracodawcy mowia swoje;/ ja pracuje w administracji panstwowej... skarbowce i widzisz mimo ze to panstwowka nie prywaciarz to jak nie dostarcze zaswiadczenia to bede robic 8 godzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami to fajnie, że Kubuś polubił swoją opiekunkę 🙂 a dla Ciebie buziak 😘

a u nas dzisiaj 33 stopnie w cieniu, wyszłam z Maćkiem po południu dopiero, wcześniej się nie dało. poza tym coś Maciek strasznie marudny był dzisiaj 🤢 i noc też ciężka była... to chyba następne zęby idą... tak mi się wydaje. i mam nadzieję, że wyjdą jak najszybciej...

no i dziewczyny muszę wybierać powoli płytki do łazienki, do kuchni, panele, umywalki i tym podobne rzeczy... no i najważniejsza rzecz to jeszcze w tym tygodniu muszę iść do stolarza, który będzie nam robił meble w kuchni, bo w końcu wyjdzie, że zostaniemy bez mebli. gadałam już z nim, ale teraz muszę pójść i wszystko ustalić. a najgorsze, że jakoś nie mam weny na kuchnię... nie mam nawet jeszcze rozrysowanych szafek ani nic... i nie wiem jaki kolor mebli... oj, niech napłynie do mnie jakaś wena!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Co się z Wami mamuśki dzieje? 😮 😮 😮
Ja się czuję usprawiedliwiona... mama pracująca 😜 ale gdzie te bezrobotne mamusie, które się tak zarzekały, że będą strony na forum produkować???
Wypadłam całkiem z formy... wracam z pracy taka umęczona, że marzę tylko o drzemce i co?... i w kimę z Julą idę 😜 Pierwszy dzień w pracy jakoś przeleciał, ale dłużył się niemiłosiernie, więc wróciłam podwójnie umordowana 🤢 i jeszcze telefonu zapomniałam... potraficie sobie to wyobrazić?... mogłam się wrócić, bo niedaleko mam, ale postanowiłam być twarda i jakoś dotrwałam, ale ciężko było...
Ja z tej godziny za karmienie zrezygnowałam dobrowolnie, tym bardziej, że już nie karmię, więc uważam, że to fer 🙂 za to postawiłam warunek, że nie będę pracować więcej niż 8 godzin i do wczoraj było ok 😠 dziś się okazało, że sama prowadzę zmianę, mój "zmiennik" się spóźnia i ja automatycznie miejsca pracy opuścić nie mogę 😠 jakoś to przeżyłam, ale wkrótce to nie do pomyślenia... przecież może być tak, że ja wracam, a mój do pracy idzie 🤢
A i jeszcze ponad 30 dni urlopu mam... toż ja mogłam jeszcze ze 2 miesiące na urlopie siedzieć 🤪 ale chyba powróciłam jako wsparcie urlopowe właśnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...