Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a mu jutro rano jedziemy z moją mamą do lekarza na 8. ma wizytę u ginekologa a miasto od nas 25km. a ma na 8 i busa tak ma, że już o 7 by tam czekała, więc bez sensu. no a tata nie może, więc z Maćkiem pojedziemy z babcią 🙂 pewnie przy okazji jakieś sklepy odwiedzimy i Maćkowi pewnie znowu się coś skapnie! 😜

i z racji, że tak wcześnie wyjeżdżamy to już dzisiaj umyłam włosy. i od ponad godziny mam w ręczniku, lecę je rozczesać i podsuszyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
Hejka kochane my dziś spędziliśmy fajnie dzień!!!! Mały marudzi i na rękach chce być bo chyba zęby mu idą!!!!
Meliska gratulacje za powrót do pracy!!
Pamm ja dziś piłam tą WARKĘ RADLER jest bombowa bo ten LESZEK SHANDY mi nie smakuje!!!


a ja wolę Lecha Shandy od tej Warki Radler, chociaż ona też dobra, ale mi Lech bardziej smakuje 🙂 ale "de gustibus non est disputandum" 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nie piłam żadnego z nich..... ☺️ ☺️wogole to ja dopiero pol redsa tylko....póki mleczka choć troszkę to nic nie ruszam....

agami a Ty sie kobieto ciesz że Kuba zadowolony a jak Cię w poblizu nie będzie to jak wrocisz to zobaczysz jaki steskniony....a dziś uznał oooo jakaś duża nowa zabawka 😜 😜 😜ta niania 😉

zmykam kasa na allegro wydana wiec czas się zwijać 🙂

aga powodzenia w urządzaniu 🙂fajne zajęcie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
ja już po pracy na dziś 🙂 Wczoraj wyruszyłam z domu przed piatą rano a wróciłam po 20 więc dziś zaczęłam sobie o 9 pracę. Jeszcze jutro i weekend 🤪 Upał taki że mi się dupa do siedzenia w aucie przykleja i pierwsze co robie po powrocie do domu to biore prysznic.
Aaagaaa ja już od dawna wiem jak ma moja kuchnia wyglądac tylko mieszkanie wciąz niekupione a bank wciąz wymysla nowe zaświadczenia. Trzy miesiące temu nam powiedzieli ze zdolność kredytową mamy więcja się pytam O CO BIEGA??
Meliska ja jutro znów przez Twoją wioskę będę jechać 🙂 Ale mam napięty grafik - chcę pozałatwiać co mam do załatwienia i najpóźniej o 15 być już w firmie. No i do domku 🙂
Weronika wierci się w łóżeczku, pewnie się zaraz obudzi. I jeszcze rehabilitacja dziś 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):

Aaagaaa ja już od dawna wiem jak ma moja kuchnia wyglądac tylko mieszkanie wciąz niekupione a bank wciąz wymysla nowe zaświadczenia. Trzy miesiące temu nam powiedzieli ze zdolność kredytową mamy więcja się pytam O CO BIEGA??


oj, nie zazdroszczę bieganiny za papierami 🤢 ale za to pomysłu na kuchnię zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂
Wanilia ja jutro w robocie 🤢 🤢
Aga wózek wypas 🙂
A i pytanie mam, bom zielona w temacie ząbkowania... ząbek się przebija na krawędzi ( nie wiem czy mnie rozumiecie ), bo moja Jula ma taką czerwoną kropkę poniżej krawędzi właśnie od strony wewnętrznej i nie mam pojęcia co to ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam!!! dziś tak samo upalny dzień to my na basenie u teściów!!!
Mały marudny codziennie ale nie płacze ciągle na rękach by chciał być nie wiem jakieś takie te skoki rozwojowe!!!!
Agaaa super ten wózek bardzo mi się podoba!!!
Meliska no to może to faktycznie ząbek Julci wychodzi bo dzieci mają rozpulchnione dziąsła jak im idą zęby!!!
Ulka super że wszystko pozałatwiałaś że mała była grzeczna!!!!Oby ten węzeł chłonny to nic złego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga a jaki kolor wózeczka wybrałaś?
Ulka pracujesz już? i jak ten Twój szeffo? Trzymam kciuki za Karolinkę, oby to nic złego nie było 😘
Holi ale Wam dobrze... ach korzystaj, korzystaj 😉
Marika 😞 😞 😞 😘 😘 😘
Ja właśnie stówkę na allegro zostawiłam, więc mogę iść spać bez wyrzutów sumienia 😜 a rano 5:15 pobudka... ach jak nienawidzę tego mojego budzika 🤢
I się pytam gdzie inne maminki się podziały?????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas młody cały wysypany nie wiem czy alergia czy potowki czy coś gorszego;/ dałam już dwa razy wapno jak jutro będzie dalej miał i nic się nie poprawi to rano do lekarza/
Marika przykro mi Z powodu psiaka wiem co czujesz
Pisze z kom ale nie wifi tylko z pakietu i tak wolno chodzi że nie nadrobie co było ba innych stronach prprzepraszam u nas mega burza już od pół godziny i neta w kompach brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hellol 😉
Marika przykro mi z powodu psiaka:* Czasu mi brakuje jak zawsze, mam nadzieje,ze sie to kiedys zmieni. Co do powrotow do pracy to ja wrocilam jak Sarah miala chyba 3niesiace nie pamietam. Teraz jak wracam z pracy to wita mnie wieelkim usmiechem i od razu chce na raczki i "baw sie ze mna mamo" 😁 Czy Wasze maluchy tez uwiebiaja "skakac"?Odbywa sie to tak,ze stawiam ja na moich kolanach i trzymam ja oczywiscie a ona nozkami sie odbija. Dzis bylo u nas 27st a slyszalam,ze w Polsce okropnie goraco i nawalnice. 30lipca jedziemy do Torunia,juz sie doczekac nie moge. Ja mam spacerowke z kompletu wozka bo byl3w1 i z wyprzedazy garazowej kupilam buggy ze spiworkiem i folia przeciwdeszczowa w bdb stanie Xadventure za 20euro.
Ostatnio znowu mialam chore gardlo i zaniemowilam co podobalo sie mojemu mezowi 😉
Lece pod prysznic bo rano do pracy rodacy.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nol i byla mega burza do 4 rano;/ wszystko pozalewane ulice, bloto plynelo obwodnica kolo nas mieszkanie rodzicow moich zalane przez kratki wentylacyjne woda im sie strumieniami lala.... kosciol, bary, market zalane masakra;/nawet na oddzial ratunkowy woda sie wdzierala;/ ukladali strazacy worki z piachem na miescie jak na powodzi a u nas rzeki nie ma.... i wszystko plywalo
jak chce ktos poczytac tu tu link gazeta lubuska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...