Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
W koncu usnęła ta moja córka, uffff.
Beatka fajnie, że Sarah stawia kroki 🙂 Jak ja z moją próbuję, to zrobi jeden i prostuje nogi, żeby usiąść 😜
Idę pod prysznic, w końcu czas dla mnie 🙃


hej,
a moja chyba lubi chodzic, z dnia na dzień coraz sprawniej jej to wychodzi. upilnwac jej nie moge, wszedzie doraczkuje, juz nie mwoiac o tym ze staje przy wszystkim, co tylko jej wpadnie w ręce 🙂 i pomyśleć, że jeszcze niedawno zamartwialam sie, ze sie nie przewraca 😉

a co do wesela, to bylo super!!!!! oczywiscie do czasu, jak moj nie zaczal do mnie po 50 razy wydzwaniac, że sie budzi, płacze i nie chce pic mleka 😠 w końcu o polnocy mialam juz dosyc tych telefonow i zwinelam sie do domu, a jak przyjechalam okazalo sie ze kalinka mleko wypila i śpi 😠 😠 także jak na złość...ale co sie wybawilam to moje, a nagadalam sie z kumpela tyle ze jeszcze dzisiaj mnie gardlo boli 🙂 jednak samej można tez sie super bawić (nawet lepiej niz z malzonem 🤔

Coq, my mamy pralke siemens, ale od niedawna, wiec jeszcze nie wiem czy sie sprawdzi 😉 moja mama ma Beko i powiem ci, że zepsula sie mniej wiecej po 2 miesiącach, ale jak serwis naprawil, tak chodzi już ze 3 lata. wiec na dwoje babka wróżyła.

apropo prania, pierzecie jeszcze w proszku dla dzieci, czy już w normalnym? bo mi sie kończy lovela i sie zastanawiam czy kupic jeszcze, czy juz prac razem z naszymi w normalnym. kilka razy zdarzylo mi sie ciuszki dorzucic pojedynczo do naszego prania i żadnej reakcji uczuleniowej u Kalinki nie bylo, wiec mysle ze juz chyba można je razem z naszymi prac.

Wanilia, ja Ci wspolczuje, jak sobie przypomne, jaka mnie senność ogarniala przez pierwsze 3 miesiace ciaży, to mi sie slabo robi 🤢 ja nie wiem jakbym teraz przy Kalinie wyrobila, jakbym w ciąze zaszła 🤢

Chloe, więc diabełek z Julka wygoniony? 😉

i jeszcze coś chciałam isac, ale zapomnialam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa fajnie że mogłaś się wybawić 🙂
buziole dla Elusia 😘
co do prania to ja nie myśle o tym żeby zmienić Majci proszek-i tak piore jej rzeczy co 3 dzień to niech ma dalej swoje,chociaż teściowa jak jej coś kupuje czy to nowe czy z lumpexu to zawsze pierze w swoim proszku i daje jej juz wyprane i nigdy się Majci z tego powodu nic nie działo 🙂
coś jeszcze chciałam napisać aaaaaa Majcia już teraz ładnie stawia kroczki jak się ją za rączki trzyma ale na początku robiła to bardzo śmiesznie bo akcentowała na jedną nogę jak w wojsku hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa fajnie że mogłaś się wybawić 🙂
buziole dla Elusia 😘
co do prania to ja nie myśle o tym żeby zmienić Majci proszek-i tak piore jej rzeczy co 3 dzień to niech ma dalej swoje,chociaż teściowa jak jej coś kupuje czy to nowe czy z lumpexu to zawsze pierze w swoim proszku i daje jej juz wyprane i nigdy się Majci z tego powodu nic nie działo 🙂
coś jeszcze chciałam napisać aaaaaa Majcia już teraz ładnie stawia kroczki jak się ją za rączki trzyma ale na początku robiła to bardzo śmiesznie bo akcentowała na jedną nogę jak w wojsku hehehe


Kalina na poczatku tez smiesznie, to podnosiła nozki zgiete w kolanach bardzo wysoko 🙂 jakby przez jakieś wysokie błota szla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa fajnie, że się wybawiłaś 🙂 i dobrze, że pokazałaś mężowi, że sama też możesz iść i się dobrze bawić! 🙂

a pamiętam jak się wszystkie śmiałyście jak opowiadałam jak to Maciek nie chce usypiać bo non stop wstaje 😉

jeśli chodzi o chodzenie u nas to chyba za dobrze mu raczkowanie idzie, bo jak się go stawia żeby chodził to postać owszem postoi, ale już jak chcę żeby kroki zrobił jakieś to on czmych i na kolanka i zaraz już nie ma go w zasięgu wzroku 😜 rodzice moi mówili, że cała nasza trójka (ja, siostra, brat) szybko zaczęliśmy chodzić, ale że nie raczkowaliśmy tak jak Maciek. więc on pewnie jeszcze trochę do chodzenia. zresztą, ma jeszcze czas 😁 w łóżeczku się porusza na nogach, przy krzesłach jak się trzyma też, przechodzi od jednego do drugiego 🙂

kurde, coś jeszcze miałam pisać, ale nie pamiętam. no nic, to na dzisiaj się pożegnam i życzę dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa super,ze sie wybawilas 🤪
My mamy pralke Edy i jest tak glosna,ze jak zalacza to najpierw hest taki huk jakby cos sie urywalo,nastepnie moge zejsc na dol i nawet w kuchni slysze kiedy konczy prac i mogr isc spowrotem na gore rozwiesic pranie. Aaa a jak wiruje to jakby helikopter startowal hahahah Pralka ma 4 lata ale dopiera i jest ok mimo halasu. Juz od chyba 2miesoexy piore w normalnym proszku i plynie do plukania i Sarah nic nie uczulilo. Oj chyba przeoczylam cos. Jaki wstud. Wanilia spodziewasz sie malenstwa? Jesli tak ,to serdeczne gratulacje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ciesze się, że zabawa się udała...chociaż do czasu 😉


Jak byłam w domu to od samego początku mama prała z ciuchami wszystkich w Persilu chyba i Lenorze i nic jej nie było. To raczej mnie coś było, jakaś straaaasznie wrażliwa się robię na detergenty. Każde rozwieszenie prania kończyło się tym, że było mi niedobrze pół dnia 🤢 właśnie od zapachu płynu do płukania. O Ajaxach i innych podobnych nie wspomnę. Więc ja muszę z dala od nich....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też wyspana-mała zasnęła po 22 chwilę a wstała o 7 ale Adam ją karmił bo brat jego przyjechał z urlopu i przed pracą troche z
Majcią w salonie posiedzieli tak ze dopiero wstałam a Majcia poszła dalej w kime 🙂
wgle wchodze do salonu a tam 4 opakowania mleka dla małej, jakieś ciasto do kawy i 2 koszulki dla Majki- "mam super wujka" i "mała terrorystka" hehehe ale się wujek postarał no no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
ja też wyspana-mała zasnęła po 22 chwilę a wstała o 7 ale Adam ją karmił bo brat jego przyjechał z urlopu i przed pracą troche z
Majcią w salonie posiedzieli tak ze dopiero wstałam a Majcia poszła dalej w kime 🙂
wgle wchodze do salonu a tam 4 opakowania mleka dla małej, jakieś ciasto do kawy i 2 koszulki dla Majki- "mam super wujka" i "mała terrorystka" hehehe ale się wujek postarał no no 🙂


Moja usnęła coś między 20.30 a 21 i też spała do 7 a właściwe do 8, ale jak się obudziła o 7 to wstałam, zrobiłam z siebie człowieka w spokoju i poszłam jeszcze kimać w oczekiwaniu aż wstanie i tak od 8 buszujemy. 🙂
A wujek fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
ja też wyspana-mała zasnęła po 22 chwilę a wstała o 7 ale Adam ją karmił bo brat jego przyjechał z urlopu i przed pracą troche z
Majcią w salonie posiedzieli tak ze dopiero wstałam a Majcia poszła dalej w kime 🙂
wgle wchodze do salonu a tam 4 opakowania mleka dla małej, jakieś ciasto do kawy i 2 koszulki dla Majki- "mam super wujka" i "mała terrorystka" hehehe ale się wujek postarał no no 🙂


Moja usnęła coś między 20.30 a 21 i też spała do 7 a właściwe do 8, ale jak się obudziła o 7 to wstałam, zrobiłam z siebie człowieka w spokoju i poszłam jeszcze kimać w oczekiwaniu aż wstanie i tak od 8 buszujemy. 🙂
A wujek fajny 🙂


ja się za kobiete przebiore po kawusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
ja też wyspana-mała zasnęła po 22 chwilę a wstała o 7 ale Adam ją karmił bo brat jego przyjechał z urlopu i przed pracą troche z
Majcią w salonie posiedzieli tak ze dopiero wstałam a Majcia poszła dalej w kime 🙂
wgle wchodze do salonu a tam 4 opakowania mleka dla małej, jakieś ciasto do kawy i 2 koszulki dla Majki- "mam super wujka" i "mała terrorystka" hehehe ale się wujek postarał no no 🙂


Moja usnęła coś między 20.30 a 21 i też spała do 7 a właściwe do 8, ale jak się obudziła o 7 to wstałam, zrobiłam z siebie człowieka w spokoju i poszłam jeszcze kimać w oczekiwaniu aż wstanie i tak od 8 buszujemy. 🙂
A wujek fajny 🙂


ja się za kobiete przebiore po kawusi 😉


Ja najlepiej jak zrobię to kiedy Bambina śpi, żeby uniknąć niepotrzebnych nerwów 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A czym się tam tatuś bawi z Majką ? 🙂
A wiesz, że wczoraj chciałam Cię pytać o tego potwora, bo przypomniało mi się, że jego zdjęcie widziałam na fb. 🙂 .....hm ja nie przepadam za takimi stworkami 🥴
W domu widzę raczej psa, kota, ewentualnie rybki.


ja mówie że to jego magiczna walizeczka-uwielbia kupować stare telefony a potem grzebać przy nich i Maje już w to wciąga hehe
ja tez wole pieski i Adam zgodził się teraz na pieska dla mnie ale w zamian chciał agame dla siebie 🙂 pieska jeszcze szukamy a agamke polubiłam bardzo bo okazała się byc strasznym pieszczochem 🙂 wgle jak kursujemy Polska-Niemcy to z całym zoo-mamy rybkę,chomika,żółwika no i teraz agamkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jaśmina ostatnio jak oglada książeczkę Lego ze zwierzętami to się do nich tuli 😁 albo robi buc - czyli tryk tryk główkami , nie wiem co to oznacza, ale przykłada głowę i mówi "aaaaa" 🙂

he słodko 🤪 nasza mała jak chce wyrazić miłosne uczucia to sie nie tuli tylko oślinionego smoka nam wciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
A czym się tam tatuś bawi z Majką ? 🙂
A wiesz, że wczoraj chciałam Cię pytać o tego potwora, bo przypomniało mi się, że jego zdjęcie widziałam na fb. 🙂 .....hm ja nie przepadam za takimi stworkami 🥴
W domu widzę raczej psa, kota, ewentualnie rybki.


ja mówie że to jego magiczna walizeczka-uwielbia kupować stare telefony a potem grzebać przy nich i Maje już w to wciąga hehe
ja tez wole pieski i Adam zgodził się teraz na pieska dla mnie ale w zamian chciał agame dla siebie 🙂 pieska jeszcze szukamy a agamke polubiłam bardzo bo okazała się byc strasznym pieszczochem 🙂 wgle jak kursujemy Polska-Niemcy to z całym zoo-mamy rybkę,chomika,żółwika no i teraz agamkę 🙃


O matko! I Wy to wszystko wozicie, tych waszych podopiecznych? 🤪 nieźle 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Jaśmina ostatnio jak oglada książeczkę Lego ze zwierzętami to się do nich tuli 😁 albo robi buc - czyli tryk tryk główkami , nie wiem co to oznacza, ale przykłada głowę i mówi "aaaaa" 🙂

he słodko 🤪 nasza mała jak chce wyrazić miłosne uczucia to sie nie tuli tylko oślinionego smoka nam wciska


Hahahaha uroczo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wracając do książek to ja z tego względu, że Jaśmina wymaga mojej obecności nawet jak się bawi, to jak z nią siedzę to czytam książkę i czytam na głos, żeby sobie słuchała 😜 Więc jak ona sięga po swoje książeczki i je ogląda to też zaczyna coś bełkotać 😁 zastanawiam się czy może moje czytanie naśladuje 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...