Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mi się 3 rowerek najbardziej podoba 🙂

a co do "mądrości" Mai to może przesadzam ale ja się boje że ona jak Julitka mojej siostry będzie
od małego jest baaardzo mądra i przez to poważniejsza od dzieci w swoim wieku, jest w szkole o 1 rok wyżej niż jej rówieśniczki a i tak jedna z najlepszych w klasie -ma mało koleżanek przez to że jest mniejsza i mądrzejsza- kiedyś mi powiedziała że bardzo lubi lekcje ale nie lubi przerw bo stoi sama pod płotem i nikt się z nią nie bawi bo jest " małym kujonem"
koleżanki ma na podwórku i bardzo ja lubią za to w szkole nikt!!!
ja wiem że do czasu Mai pójścia do szkoły jeszcze 100 lat ale widze podobieństwo w dziewczynkach i już się martwie czy moje dziecko w szkole polubia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
mi się 3 rowerek najbardziej podoba 🙂

a co do "mądrości" Mai to może przesadzam ale ja się boje że ona jak Julitka mojej siostry będzie
od małego jest baaardzo mądra i przez to poważniejsza od dzieci w swoim wieku, jest w szkole o 1 rok wyżej niż jej rówieśniczki a i tak jedna z najlepszych w klasie -ma mało koleżanek przez to że jest mniejsza i mądrzejsza- kiedyś mi powiedziała że bardzo lubi lekcje ale nie lubi przerw bo stoi sama pod płotem i nikt się z nią nie bawi bo jest " małym kujonem"
koleżanki ma na podwórku i bardzo ja lubią za to w szkole nikt!!!
ja wiem że do czasu Mai pójścia do szkoły jeszcze 100 lat ale widze podobieństwo w dziewczynkach i już się martwie czy moje dziecko w szkole polubia


Rita na zapas bym się nie martwiła. A poza tym wydaje mi się, że mądre dziecko to chyba mniejszy problem niż jak trzeba pracować nad wadami tego, które takiego szczęścia w rozwoju nie miało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Coq mnie sie podobaja 2 ostatnie.
Ritazgadzam sie z tym co napisalaCoq
Spiacy dzien dzis u nas 🤢


A mnie urzekł ten Kettler - chyba dobra marka zresztą, tylko on od 2 lat.
Teraz szukam takiego rowerka co starczy na dłużej niż tylko na wiosnę i jesień...optymalny tez z Chicco mi się wydaje, on jest od 18 m, więc dopiero maj-czerwiec w grę wchodzi...a te ze Smoby ...zielony wydaje mi się najbardziej maluszkowaty taki, więc nie wiem jak długo posłużyłby 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za powitanie laski 😉

Widzę, że temat porównań ... ja porównywałam na początku do córki, bo tak było najprościej, najwygodniej i najsensowniej hehehe...ale szybko przestałam bo miałam wrażenie, że Prezes jest delikatnie mówiąc sto lat za murzynami 😜
Co się później okazało w końcu dotarło do mnie, że dzieci się tak szybko zmieniają, tak szybko rozwijają , a w pewnym momencie potrafią z rozwojem stanąć w miejscu, że szkoda czasu na porównania 🙂
Pączek chodzi, na swój sposób rozumie co się do niego mówi, gada po swojemu więc jest git 😎
Szkoda tylko, że nadal mu kłaczory nie rosną hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My doszliśmy do domu 🙂 ale śniegu woww 🙂

Zaraz kąpiel......

Coq szczerze to zarąbisty jest trzeci 🙂 jak Yasminka wybiega się na placu zabaw to sobie wygodnie siądzie i wróci do domu 😉 fajne siodełko poważnie i fajnie wygląda no i zakupy z tyłu zmieścisz w saszetce na pałąku sobie coś schowasz picie dla małej portfel czy chusteczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkim trójeczka się podoba 🙂 Mnie to chyba bardziej takie rasowe rowery się podobają 😉 😉
Ale też teraz sprawę przemyślałam, że Jasmina to ruchowiec (nie umysłowiec 😜 ) więc chyba z rowerem nie ma co zwlekać i kupować taki dla dwólatka jak Kettelr, czy Chicco dla 18 miesięcznego dziecka. Wiec te dwa Smoby chyba najodpowiedniejsze, a zapewnienia są , że do 3 lat więc spokojnie dwie jesienie i może dwie czy trzy wiosny 🙂
A poza tym Jaśmina to ruchowiec - kurdupelek więc może mieć trudności z dosięganiem do kierownicy. 😜
A teraz pytanie czy jak ja mam za to zapłacić z polskiego konta, skoro kartę mam nieważną 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika oczywiście, że nie Wy mnie wkurzyłyście... Zdaje się, ze ostatnio pochwaliłam męża, że z zajmowaniem się Jaśminą nie ma problemu, z chęcią się z nią bawi...no to wczoraj nawalił na całej linii!

Ja nic co powiem....u mnie dziś aż gęsto taka atmosfera...z tego samego powodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Mnie sie najbardziej Kettler podoba i to naprawdę dobra firma, tzn robia rowery a nie zabawki dla dzieci więc pewnie można liczyć że sprzęt porządny. No ale skoro od dwóch lat....to ja bym wzięła Chicco - Yasmine sprawna dziołcha to sobie poradzi 😉


To my chyba podobne upodobania rowerowe mamy...już mnie dziewczyny prawie przekonały, a teraz Ty... ☺️

Złapałayśmy pierwszego bobka w nocnik. !0 minut i nic, teraz widzę chyba ciąg dalszy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! my u znajomych byliśmy było spoko dzieciaki się pobawiły!!!
Mały zasnął jak zwykle o 19.50 przeważnie tak zasypia!!! ja już wykąpana i zaraz z moim M seriale będziemy oglądać ehehe!!!
Co do rowerków to 3 też mi się podoba kupiła bym taki małemu myślę że będzie się cieszył jak mu kupimy taki rowerek!!!
Wiecie co boli mnie migdał jak przełykam ale nie gardło migdał!!! Macie jakie sposoby na bolące migdały heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też zwróciłam uwagę na te pedała ale nie wiem czy pod siedzeniem można pedalowac czy tylko za podnóżek robią???? Bo ja francuskiego niet....a u nas nie sprawdzlam....i jeszcze tylko sprawdz sobie jakie koła mają bo ja szczerze na szybciocha oglądałam oby tylko nie całe plastikowe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zmieniam zdanie - w tym trzecim są przekładane pedały więc trójeczka 🙂


hahah dobra jesteś - kobieta i to w ciąży 😁
To mnie w nim trochę razi to jego plastikowość 😜 ten drugi Smoby już taki bardziej konkretny. Już sama nie wiem,

Coq, ja wczoraj wstawilam linka z allegro z rowerkiem kroty kupilam chrzesniakowi na roczek. wlasnie taki jak ten trzeci, 3 w 1. mnie sie widzi 🙂
jeszcze raz link http://allegro.pl/rower-baby-trike-4-kolory-3w1-gratis-warszawa-i2939325389.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Ja też zwróciłam uwagę na te pedała ale nie wiem czy pod siedzeniem można pedalowac czy tylko za podnóżek robią???? Bo ja francuskiego niet....a u nas nie sprawdzlam....i jeszcze tylko sprawdz sobie jakie koła mają bo ja szczerze na szybciocha oglądałam oby tylko nie całe plastikowe.....


Szerze mówiąc rowery są słabo opisane...gdzies w opiniach przeczytałam, że ten zielony ma chyba piankowe koła, czerwony chyba gumowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq z pedalami chodzi mi o to że Bambina pewnie tam do przodu nie dosięgnie i co, będą jej nóżki wisieć? 🤔 O pedałowaniu raczej bym nie marzyła, zreszta jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego więc jak dla mnie założenie że rowerek się sprawdzi do tzreciego roku życia jest moco optymistyczne. Ja zakladam że będziemy zmieniać: trzykołowy, biegowy, prawdziwy rowerek z dodatkowymi kółkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq z pedalami chodzi mi o to że Bambina pewnie tam do przodu nie dosięgnie i co, będą jej nóżki wisieć? 🤔 O pedałowaniu raczej bym nie marzyła, zreszta jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego więc jak dla mnie założenie że rowerek się sprawdzi do tzreciego roku życia jest moco optymistyczne. Ja zakladam że będziemy zmieniać: trzykołowy, biegowy, prawdziwy rowerek z dodatkowymi kółkami


Tu obejrzałam taką prezentację http://e-zabawkowo.pl/pl/p/SMOBY-ROWEREK-BABY-TOO-COCOONING-414007/3351 z której wynika, ze między 12-18 m pedały wcale jako podstawki pod nóżki już nie służą, czyli mają sobie wisieć.
Jasne, że jak coś do wszystkiego to do niczego może być, dlatego ja sceptycznie do tego rowerka trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...