Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
my rowerek biegowy juz mamy, kalina na roczek dostała taki http://allegro.pl/20-wyprz-rower-rowerek-biegowy-duplo-milly-mally-i2947039179.html
bardzo lubi na nim jezdzic po domu, oczywiscie jeszcze nie siega do ziemi, ale sama utrzymuje rownowage, nie trzeba jej trzymac, tylko pchac kierownice


🤪 Kalinka już na biegowym potrafi równowagę utrzymać?
Teraz to już w ogóle oszalałam skoro za rok biegowy może już rządzić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
my rowerek biegowy juz mamy, kalina na roczek dostała taki http://allegro.pl/20-wyprz-rower-rowerek-biegowy-duplo-milly-mally-i2947039179.html
bardzo lubi na nim jezdzic po domu, oczywiscie jeszcze nie siega do ziemi, ale sama utrzymuje rownowage, nie trzeba jej trzymac, tylko pchac kierownice


🤪 Kalinka już na biegowym potrafi równowagę utrzymać?
Teraz to już w ogóle oszalałam skoro za rok biegowy może już rządzić 🤔

no potrafi, jej wogole nie przytrzymuje, tylko pcham za kierownice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq spoko każda się wypowiada na ile chce.... 😉 za mnie dziadki wybrali.....ja tylko kolor.... 😉 więc nie miałam tyle dylematów myślę że młody będzie lubił takie spacery sanki mu bardzo pasują 😉
a biegowy kupię ale pewnie za rok..... 🙂 znając jednak życie pewnie biegowy będzie jako czysta zabawa a trojkolowy jeszcze jako transport 😉 w końcu to maluchy nie objedzie na biegowym długiego spaceru.....

Ja się już żegnam dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bosh z tymi rowerkami to mamy zagwozdkę 🤔...też bym chciała wiedzieć który jest najlepszy... i żeby jeszcze ceną nie zwalał z nóg 😉 a wiosna tuż, tuż...

Marika a to oszukane mleko to wiadomo, że smakuje jak mleko, ale ją dążę do tego, żeby je całkowicie wyeliminować.... wiem mamusiu śpicie całą noc to nie wiecie o czym mówię 😜... więc sukcesywnie robię słabsze i mniejsze porcje tak, żeby brzusio zrozumiał, że noc jest do spania, a jemy w dzień... czy doczekam tej chwili ☺️

NovaM miło, że zaglądasz 🙂

Agami jak fajnie Kubulek myszkuje po szafkach 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bosh z tymi rowerkami to mamy zagwozdkę 🤔...też bym chciała wiedzieć który jest najlepszy... i żeby jeszcze ceną nie zwalał z nóg 😉 a wiosna tuż, tuż...

Marika a to oszukane mleko to wiadomo, że smakuje jak mleko, ale ją dążę do tego, żeby je całkowicie wyeliminować.... wiem mamusiu śpicie całą noc to nie wiecie o czym mówię 😜... więc sukcesywnie robię słabsze i mniejsze porcje tak, żeby brzusio zrozumiał, że noc jest do spania, a jemy w dzień... czy doczekam tej chwili ☺️

NovaM miło, że zaglądasz 🙂

Agami jak fajnie Kubulek myszkuje po szafkach 🙂

Dobranoc



taaaaaa 😮 nie wiemy 😜 😁 no wiesz..... 😜 mnie za ta kolkę synek teraz oszczędza.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej,
M tak się dziś zbierał do wyjścia że obudził przed siódmą Weronikę...Zasnęła po pół godzinie - całe szczęście bo zdążyłam się przyzwyczaić do obowiązującego układu dnia z późną pobudką i jedną drzemką w ciągu dnia 🙂
Wczoraj myślałam ze wyjdę z siebie...Zaproponowałam żebyśmy się gdzieś ruszyli komunikując otwarcie że mam potrzebę przełamania dnia świstaka. Zaproponowałam więc basen tu u nas na miejscu, plac zabaw we Wro (taki wpomieszczeniu of course) lub ewentualnie market - cokolwiek byle się z domu ruszyć. I co uslyszałam? Że jest epidemia grypy i nie będziemy z Małą nigdzie jeździć 😠 No ja rozumiem żeby nie wchodzić w sezonie chorobowym z Werką do apteki i unikać przychodni o ile się da ale grypa jako wymówka na wszystko to juz chyba przesada? Tak więc siedzielismy w domu, ja oczywiście zajmowałam się Mlodą a M robił najpilniejszą rzecz na świecie - instalował system w lapku który nie działa od pół roku i nikt z tego powodu nie rozpacza...Nie ruszył dupska nawet jak odłożyłam Werkę do łóżka zeby spróbowała zasnąć a sama poszłam ulozyc włosy zakladając że jednak będzie trzeba na spacer z nią iśc. No i slysze że płacze a ten nic - przeciez nie pierwszy raz w łóżeczku płacze usłyszałam 😲 Może i racja ale to wieczorem jak już nie ma wyjścia i nie chce usnąć a jest późno - w ciągu dnia NIGDY nie usypiam jej na siłę. Więc zabrałam dziecko ze sobą do lazienki, skończyłam z włosami i zaczęłam się do wyjścia zbierać. A ten mi sie tłumaczy ze przecież on własnie COŚ robi (komputer). A ja dwie godziny wcześniej wywaliłam ciuchy z szafy żeby je posegregowac przed przeprowadzką, pozbyć się niepotrzebnych itd no i sobie lezala ta sterta szmat na podłodze ale tylko on przeciez coś robi 😠 Podziękowałam za jego towarzystwo na spacerze w mało elegancki sposób ☺️ Oczywiście nie odzywamy się do dzisiaj - WSZYSTKO przy Małej robiłam wczoraj ja, nie wiem jak mozna sobie wyobrazać że puści się dziecko na podłogę i co - z glowy?
Rozumiem dlaczego ciągle go nie ma i że jak wieczorem wraca to jest zmęczony...Ale weekend to chyba co innego? Specjalnie wstawałam rano, wychodzilam z psem żeby mógł sobie pospać - no i wstawał o 10...Nawet w sobotę po zakupy sama pojechałam przed ósmą żeby już były z głowy. No ale dziś się nigdzie nie wybieram, obiadu nie będzie - w końcu jest epidemia grypy - po sklepach z Małą chodzić nie będę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
No ale dziś się nigdzie nie wybieram, obiadu nie będzie - w końcu jest epidemia grypy - po sklepach z Małą chodzić nie będę 😉


piękne podsumowanie!!!!
myślę że w wielu domach tak bywa 😉......przynajmniej ja sie solidaryzuję!!!! 😜


aaaa i u Rity ostatnio to też podziałało 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Oczywiście nie odzywamy się do dzisiaj - WSZYSTKO przy Małej robiłam wczoraj ja, nie wiem jak mozna sobie wyobrazać że puści się dziecko na podłogę i co - z glowy?


chyba nie musze mówić jakiego ja mam nerwa.... jak:
zostawiam ich czasem by się pobawili .... 😜wchodzę M siedzi z Michałkiem na podłodze ale...GRA NA KOMÓRCE!!! 🤔 😠
i odpowiada: no co chcesz przecież go pilnuję 😠 😠 😠 😠
to już jest tylko zapałka do dynamitu 😜 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Oczywiście nie odzywamy się do dzisiaj - WSZYSTKO przy Małej robiłam wczoraj ja, nie wiem jak mozna sobie wyobrazać że puści się dziecko na podłogę i co - z glowy?


chyba nie musze mówić jakiego ja mam nerwa.... jak:
zostawiam ich czasem by się pobawili .... 😜wchodzę M siedzi z Michałkiem na podłodze ale...GRA NA KOMÓRCE!!! 🤔 😠
i odpowiada: no co chcesz przecież go pilnuję 😠 😠 😠 😠
to już jest tylko zapałka do dynamitu 😜 😜 😎

Oni są naprawdę z innej planety....
A tak z innej beczki to zrobiłam wczoraj spaghetti - Werka wystawia pięć gwiazdek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Wanilia u mnie brak obiadu podziałał,mam nadz ze u Ciebie też
ale prawda z facetami czasem gorzej jak z dziećmi 😮 mój Adam to czasami zachowuje sie tak jak by od wczoraj dziecko miał i nieraz o takie głupoty mnie pyta ze mam ochotę mu palnąc


dzisiaj dzień babci-Maja ze swoimi babciami na skypie sie zobaczy a ja od rana zastanawiam się czy zadzwonić do swojej marnotrawnej babci 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Usnąć wczoraj nie mogłam przez te rowery 😁 😁 😁

Ja tez jeszcze myslalam i wiesz co? Może lepiej poczekac chwilę? Bedzie wiosna to Bambina potupta sobie z radością, brak rowerka nie będzie żadną krzywdą 😉 I na lato możesz wtedy mysleć o tych +18m z założeniem ze taki starczy na dłużej.
Ja bym pewnie tak zrobiła ale....u mnie priorytetem jest lekki środek transportu wczesną wiosną, w dodatku drugi maluch przejmie rowerek w kolejnym sezone więc wydatek nie jest aż taki jednorazowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...