Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oddelegowalysmynwlasnie tesciowa na autokar do Pl, w niedziele moja mama i sis jada ale szwagier z narzeczona i pasierbica przyjada to nastepny tydzien tez ludzi bede miala

Coq Bremen to piekne i duze miasto,ciagnie sie ponad 50 km po obu stronach rzeki tak ze jest co zwiedzac, a jak Niemcow nie lubie to miasto baaardzo mi sie podoba a moja siostra to zakochana w Bremen jest

Co do bialych scian to tutaj dalej sa standardem i biale tapety brrr ale my pomalowalismy i jak bedziemy zdawac dom to trzeba bedzie na bialo pomalowac

Dziewczynki super na spacerkach wygladaja, Majcia nie ma takiego luksusu bo z butkow wyrosla i nie mamy butkow na bieganie po dworzu' szukam i szukam ale nic ne widze w tych sklepach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita wiele razy już Ci miałam pisać, ale jakoś zawsze zapominam... 😉 Maciek ma jednego miśka i na nim na metce napisane jest, że wyprodukowano w Bremen 🙂 i co na to spojrzę to pomyślę sobie o Tobie 🙂 🙂 🙂


🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Facet mi odpisał, wysłał list tego samego dnia kiedy kupiłam płaszczyk. Podał numer nadania przesyłki, ale ani Poczta Polska ani francuskie Colissimo nie wyszukuje takiej przesyłki 😮 Czy to śledzenie przesyłek jest tylko dla priorytetów? Bo on wysłał listem ekonomicznym. W ogóle list ekonomiczny ma numer nadania? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja dziś w pracy jutro wolneeeee!!!!
Lubię chodzić do pracy powiem wam albo jak jestem z małym i z mężem w domu to też miło jest bo jak z małym to ciągle jojcy!!!
Spoko hehe!!!
Wanilia powiem ci Weronika super w tym lesie i już taka wysoka jak piesek ale oczywiście jak piesek siedzi!!! heheheh
Marika mówisz że jutro sam na sam z synem spoko !!!!ja jutro z moim mężem mamy wychodne idziemy na 30 do kolegi i dajemy małego na noc do teściowej ale nie wiem co kupić temu koledze zupełnie nie wiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Facet mi odpisał, wysłał list tego samego dnia kiedy kupiłam płaszczyk. Podał numer nadania przesyłki, ale ani Poczta Polska ani francuskie Colissimo nie wyszukuje takiej przesyłki 😮 Czy to śledzenie przesyłek jest tylko dla priorytetów? Bo on wysłał listem ekonomicznym. W ogóle list ekonomiczny ma numer nadania? 😮

List ekonomiczny nie ma potwierdzenia nadania, podobnie jak priorytetowy. Żeby mieć potwiedzenie nadania to trzeba wysłać paczkę lub list polecony, obojętnie czy ekonomiczny czy priorytet . Więc może to jednak nie list a paczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Facet mi odpisał, wysłał list tego samego dnia kiedy kupiłam płaszczyk. Podał numer nadania przesyłki, ale ani Poczta Polska ani francuskie Colissimo nie wyszukuje takiej przesyłki 😮 Czy to śledzenie przesyłek jest tylko dla priorytetów? Bo on wysłał listem ekonomicznym. W ogóle list ekonomiczny ma numer nadania? 😮

List ekonomiczny nie ma potwierdzenia nadania, podobnie jak priorytetowy. Żeby mieć potwiedzenie nadania to trzeba wysłać paczkę lub list polecony, obojętnie czy ekonomiczny czy priorytet . Więc może to jednak nie list a paczka?


Nie wiem czy wysyłał poleconym, bo proponował priorytet lub ekonomiczny i tylko o tym decydowałam. A wysyłał listem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wykąpałam Jaśminę, dałam mleko i coś podejrzanie oczka się zamykały jak je piła. No i usnęła 😮 Śpi na kanapie,a ja boję się ją ruszać 🤢 Cóż by to była za niespodzianka gdyby spała do rana 😎

A przed kąpielą pobiegała sobie w bodziaku... Składałam później rzeczy i bodziak mokry przy zapięciu, czego nie czułam jak ją rozbierałam. Zajrzałam obok kanapy>>> nasikane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Facet mi odpisał, wysłał list tego samego dnia kiedy kupiłam płaszczyk. Podał numer nadania przesyłki, ale ani Poczta Polska ani francuskie Colissimo nie wyszukuje takiej przesyłki 😮 Czy to śledzenie przesyłek jest tylko dla priorytetów? Bo on wysłał listem ekonomicznym. W ogóle list ekonomiczny ma numer nadania? 😮

List ekonomiczny nie ma potwierdzenia nadania, podobnie jak priorytetowy. Żeby mieć potwiedzenie nadania to trzeba wysłać paczkę lub list polecony, obojętnie czy ekonomiczny czy priorytet . Więc może to jednak nie list a paczka?


Nie wiem czy wysyłał poleconym, bo proponował priorytet lub ekonomiczny i tylko o tym decydowałam. A wysyłał listem.

skoro am numer nadania to musi być polecony. Chyba pozostaje Ci poczekac jeszcze chwilę i w przyszłym tyg pisać do gościa jeszcze raz jak nie dojdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wykąpałam Jaśminę, dałam mleko i coś podejrzanie oczka się zamykały jak je piła. No i usnęła 😮 Śpi na kanapie,a ja boję się jej ruszać 🤢 Cóż by to była za niespodzianka gdyby spała do rana 😎

A przed kąpielą pobiegała sobie w bodziaku... Składałam później rzeczy i bodziak mokry przy zapięciu, czego nie czułam jak ją rozbierałam. Zajrzałam obok kanapy>>> nasikane 🤢

Weronika też już śpi - tyle że w łóżeczku 😉
I dobrze że piszesz o mokrym bodziaku bo miałam pytać: czy Wasze dzieci też w nocy przesikują pieluchę? Weronika spi 12 h i rano ostatnio często mokra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wykąpałam Jaśminę, dałam mleko i coś podejrzanie oczka się zamykały jak je piła. No i usnęła 😮 Śpi na kanapie,a ja boję się jej ruszać 🤢 Cóż by to była za niespodzianka gdyby spała do rana 😎

A przed kąpielą pobiegała sobie w bodziaku... Składałam później rzeczy i bodziak mokry przy zapięciu, czego nie czułam jak ją rozbierałam. Zajrzałam obok kanapy>>> nasikane 🤢

Weronika też już śpi - tyle że w łóżeczku 😉
I dobrze że piszesz o mokrym bodziaku bo miałam pytać: czy Wasze dzieci też w nocy przesikują pieluchę? Weronika spi 12 h i rano ostatnio często mokra 🥴


Tak. U mnie pielucha zakładana jest około 19 i często między 5-8 muszę zmieniać, ale i tak bodziak wilgotny. No dziś to w ogóle zasikana była pościel nawet, ale źle pieluszkę założyłam, bo nie była pełna.
Ale jeśli mniej pije to dociąga do 9 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq zapewne chodzi o list polecony ekonomiczny skoro ma nr nadania... nie wiem jak z tym śledzeniem przesyłek
Wanilia z przesikiwaniem też się zdarzało ostatnio często, ale zmieniliśmy na większe pieluchy i jest ok
Słodkie te Wasze spacerowiczki 🙂 u nas też taka piękna pogoda, ale mroźno... także nie myślcie, że my tu wiosnę już mamy 😉
Julka zaczęła gorączkować u babci 😞 teraz też jakby bardziej ciepła 😞 ...po szczepieniu?... zawsze dobrze przechodziliśmy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika bomba spacer 😆 i to po świeży chleb, aż zapach czuję 🙂

Muszę mamę zapytać czy ja też taka mała byłam w wieku niemowlęcym... 5 już zakładacie, hohoho. 🙃

A zapomniałam gratulować udanych szczepień: Julka bez zająknięcia 😎 mega kobieta!!! A Maciuś jak Jaśmina 😉 Tylko, oby Julce teraz temperatura nie podniosła się przypadkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...