Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ściskamy z Majcią Julcie i reszte chorusków 😘
my znowu na zakupach byliśmy-ach bedzie mi tego brakowalo jak dziewczyny jutro wyjadą, kupiliśmy Majci kozaczki w H&M ale powiem Wam ze szału nie robią, nic ciekawego nie mieli no ale cos trzeba było kupic bo stare ja cisną i już sie nie nadają do noszenia
jeszcze nie wiem czy dobre bo mała spała jak zajechaliśmy do domu i jeszcze sie nie obudziła-katarek ją dopadł-oby nic więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jak tam Jula Marika? Jak tam Sarah Beata? Całusy dla waszych dziewczyn przesyłam 😘 😘
Jaśmina mimo, że drzemkę wcześnie zaliczyła, nadal nie śpi 🙃 A przed 19 jakiś chimer ją złapał, więc zrobiłam mleko i myślałam, że uśnie, ale tylko zjadła i do tej pory biega 😉

Na spacerze zimno, że hu hu, ale godzinę byłyśmy i nawet całe 20 minut na placu zabaw. 🙂

A po spacerze mąż do domu nie chciał nas wpuścić 🤔 Klucz się nie przekręcał, więc pomyślałam, że wrócił z zakupów, dzwonię-nic, pukam-nic, daję sygnał-nic, dzwonie-nic 😮 myślę sobie zasłabł 😮 ale słyszę, że coś się smaży w kuchni, w końcu dzwonie na komórkę do skutku... głuchy, no głuchy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika a Wy gdzie balowaliście? 😆

Meliska mnie to 14 kilo, które trzeba zrzucić też czasami się pojawia...bez obaw, nie wszystkie reklamy są "personalne" 😉
A posucha faktycznie dziś na forum, ale mi jakoś tak szybko dzień zleciał, że nie miałam czas pisać.

My w domu kultury ogólniedostępny bal był od 16-19 dla dzieci więc się wybraliśmy bo to blisko oczywiście bez przebrania sam bal to mega wydarzenie 😉 dla Misia 🙂nawet w końcu nie chciał iść ja mu ubieram sweterek ten ucieka z powrotem na salę... 🙂 ale już umeczony był i zwinelismy się przed 19 ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
he Maciuś jaki słodziak 🤪 a ja pierwszy raz widze jakieś zdjęcie z kuchni-piękna! no i kwiatki achhh ja sobie nie moge na nie pozwolić bo by mi tu przez te urlopy zdechły 🤢


dziękujemy 🙂
a ja za kwiatkami znowu nie przepadam, więc dużo nie mam. 🙂 a te dwie mniejsze doniczki to bazylia i tymianek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jestem zła dzisiaj 😠
siedze sama w domu i pije piwo 🤔 tzn z kalina, która juz śpi (wyjatkowo szybko bo ok 20). Moj poszedl na impreze 😠 niby tez mialam isc, ale co z Kalina???wiadomo jak sie nasze ostatnie wyjscie skonczylo (musielismy wyjsc z kina w srodku filmu i pedzic do domu). a impreza dzisiejsza tez godzine drogi od nas, wiec po co mialam jechac, zeby wracac po chwili???!!! a moemu oczywiscie nawet do glowy nie przyszlo, zeby nie isc, jak ja nie ide...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Macius chyba kolację szykuje 😉 u nas to samo szperanie w szufladach najlepsze 🙂
Aga a co z bramką na schody??? Bo mały coraz sprytniejszy 😉


bramka zamówiona, myślę, że w poniedziałek już powinna przyjść 🙂

a Maciek już dawno potrafił na schody wejść na samą górę 😜 a teraz ostatnio to nawet jak wejdzie na 3 schodek to i zejść z niego umie 🙂
a siedzenia na tym pierwszym z podgiętymi nogami to ostatnio bardzo często się zdarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Marika a Wy gdzie balowaliście? 😆

Meliska mnie to 14 kilo, które trzeba zrzucić też czasami się pojawia...bez obaw, nie wszystkie reklamy są "personalne" 😉
A posucha faktycznie dziś na forum, ale mi jakoś tak szybko dzień zleciał, że nie miałam czas pisać.

My w domu kultury ogólniedostępny bal był od 16-19 dla dzieci więc się wybraliśmy bo to blisko oczywiście bez przebrania sam bal to mega wydarzenie 😉 dla Misia 🙂nawet w końcu nie chciał iść ja mu ubieram sweterek ten ucieka z powrotem na salę... 🙂 ale już umeczony był i zwinelismy się przed 19 ....


To super, że taką małą rozrywkę mogłaś mu zafundować i kontakt z dziećmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga to gratki dla Maćka, że tak schody pokonuje 😆
Ja mimo wszystko cieszę się, że Mała nie ma dostępu do schodów...nie musze się martwić, a już historię straszną mamy za sobą. 🤢
I jeszcze chciałam Cię pytać, czy taki szlafrok to użyteczny jest, bo mi jakoś do tej pory wydawały się nie przydatne dla tak małych dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to dzielny Macius 🙂

My szlafroka nie mamy i nie potrzebujemy bo Misio śpi w takiej cienkiej polarkowej pizamce 🙂 bo mój synek nie potrzebuje kołdry 😉no chyba tylko jej rożek do mientolenia 🙂 więc chyba by się u nas ugotowal jakbym mu ubrała ale może na wiosnę faktycznie się przyda jak w czymś cienszym będzie spał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aga to gratki dla Maćka, że tak schody pokonuje 😆
Ja mimo wszystko cieszę się, że Mała nie ma dostępu do schodów...nie musze się martwić, a już historię straszną mamy za sobą. 🤢
I jeszcze chciałam Cię pytać, czy taki szlafrok to użyteczny jest, bo mi jakoś do tej pory wydawały się nie przydatne dla tak małych dzieci...


kupiliśmy szlafrok dopiero we wtorek z myślą o tym jak Maciek pójdzie z tatą na basen 🙂

ogólnie on zaraz po kąpieli chodzi spać. ale dzisiaj przydał się bo po kąpieli czekaliśmy na tatę i żeby nie latał w samej piżamce. ostatnio czekaliśmy na moją mamę po kąpieli i też się przydał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No to dzielny Macius 🙂

My szlafroka nie mamy i nie potrzebujemy bo Misio śpi w takiej cienkiej polarkowej pizamce 🙂 bo mój synek nie potrzebuje kołdry 😉no chyba tylko jej rożek do mientolenia 🙂 więc chyba by się u nas ugotowal jakbym mu ubrała ale może na wiosnę faktycznie się przyda jak w czymś cienszym będzie spał 😉


u nas Maciek nie śpi w szlafroku, śpi w jakimś cienkim pajacu. tylko po prostu po kąpieli czasem jak od razu nie dostanie mleka, to tak żeby nie zmarł 🙂 bo w domu ciepło, ale po kąpieli to przydatny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...