Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pstryyyyk! zapalam światło!
Martusiap! kupony do rossmanna mamy z pudełek-pakietów hipp. dostałam go po zarejestrowaniu na ich stronce lub wypełnieniu ankiety w szpitalu-nie pamiętam nawet 😉 pakiet zawierał słoik marchewki, łyżeczkę plastikową i broszury dotyczące żywienia.
Cygnee, u nas też pomagał bepanthen, spróbuj też nakładki-przynajmniej na jakiś czas 😉
No i gdzie ten shrek? na pewno już zjedli i fotek nie strzelili 😉 co, Shelby?
Cherry? Ella?Mamozuzki? Paula? Monika? gdzie się podziewacie??

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z rana 🙂
u nas chyba jakis przelom z biegunka, bo dzisiaj pierwszy dzien nie bylo kupy z rana 🙂 moze jej przeszlo?mam nadzieje 😉

no i dzisiaj wczesna pobudka - 9.45 malenstwo otworzylo oczka 😜, krotkie lezenie na brzuszku, zmiana pieluszki, karmienie, nosek wyczyszczony, teraz sie bawimy grzechotkami, zaraz czas na czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obiecane fotki z urodzin dziewczynek - mały ich wycinek, bo nie mam jeszcze zdjęć od brata i sąsiadki.
Na początek Gabrysia i Ula z lwem Aleksem
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/43862910.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2176/43862910.jpg[/IMG][/URL]
Solenizantki i ich goście (brak ich kuzynki Mai bo nie chciała zdjęcia) - przekrój wiekowy od 2,5 lat do 9 lat
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/96564073.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7128/96564073.jpg[/IMG][/URL]
Koleżanki Gabrysi
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/18177762.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9814/18177762.jpg[/IMG][/URL]
Zabawy z animatorką
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/69164736.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8711/69164736.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/22424104.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4251/22424104.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
Martka3 suuuuper urodzinki!!! A ten lew extra 🙂 Sama bym się chętnie na takie wybrała 🙂

A u nas już drugi wieczór z rzędu musiałam podać małemu paracetamol dla dzieci...bo przez te bolące dziąsełka jeść nie może... ciumka i wszystko do buzi wkłada, ssie tez moją rękę,ale jak mu dasz butelkę to po chwili wielki płacz i wypluwa , bo nie może jeść...wczorajszą kolacyjkę zjadł dopiero jak mu wymasowałam takim wodnym gryzakiem dziąsełka...jutro jadę na miasto to kupię mu żel do dziąsełek, bo tak się nie da, boję się , że mi schudnie...wieczory mamy marudne, płaczliwe i nawet muszę go usypiać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala Majcia to chyba jakaś urodzona modelka 😁 😁 tak pięknie pozuje 😉

A my dziś się nakarmiłyśmy jabłuszkiem z dojrzałą jagodą 😁 😁 wcinała aż jej się uszy trzęsły 😉
Bo od paru dni jej nic nie podawałam z takich rzeczy, ale musiałam bo zawsze po tych "słoiczkach" mamy 3 razy kupe 😁 😁 a bez słoiczków ledwo 1 na dzień 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judzia a od jakich smaków zaczynałaś? Ja już zaczęłam zaopatrywać się w słoiczki, bo jeszcze tydzień i już będziemy mieć 4 miesiące 🙂 Ja zakupiłam delikatną marchewkę z Bobovity na początek, chciałam jabłuszko, ale samego jabłka nie ma u nas w polskich i angielskich sklepach...więc będzie marchewka , potem marchewka jabłko, marchewka ziemniak...itd...zakupiłam też deserki owocowe z Hippa, ale najpierw chcę zacząć od warzywek 🙂 Może masz doświadczenie z marchewką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzisiaj znowu do szpitala...
albo mala caly czas choruje, albo ja jestem jakas przewrazliwiona...
no ale coz, jade jak tylko moj z pracy wroci, bo ela juz 4 dzien caly czas placze i musze ja nosic - a niedosc, ze sil mi juz brak, to nie chce zeby sie do tego przyzwyczaila... niech jej sprawdza ten brzuszek... chociaz ja juz znam ich diagnoze - wszystko jest ok... 😠
wiec spadam bo znowu placze...
napisze jak wrocimy ze szpitala...

urodzinki pierwsza klasa 🙂 zabawa pewnie byla przednia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen! Ja zaczynałam od jabłuszka, potem jabłuszko z marchewką, a teraz to co popadnie 😁 😁 Ja daje jej tylko spróbować więc tak po małej łyżeczce w sumie je 🙂

Gosia ja używałam pampersów Happy! I byłam z nich nawet zadowolona, mimo, że trochę są jak papier 😁 ale te z Biedronki są tańsze a wcale nie gorszee miękkie ale troszkę śmierdzą jak się paczkę otworzy 🙂 Ja mam taki koszyk wiklinowy nieduży i w nim mam pampersy i wietrzą się i tak potem już nie śmierdzą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
dziewczyny widziałam właśnie w tv reklamę pieluszek na noc dla starszych dzieci 🙂
Można się tam zarejestrować i przyślą próbkę 🙂 warto skorzystać podaję stronkę www.suchenoce.pl


a jaką podalaś datę urodzenia dziecka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania_xx napisał(a):
cygne czekamy na informacje...
ma któraś z was nr do cherry albo do jadwigi-róży?? co U NICH???


ja pisałam do Cherry, wszystko okej, czyta na bieżąco, co u nas, jak będzie miała czas, to się odezwie

Gosiaq - ja jakiś czas temu pisałam, że Ella ubolewa, ale nie ma czasu na forum, bo niebawem wraca do pracy i każdą minutkę spędza z dziećmi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu 14A11 dziękuję za kuponiki, dostałam je dzisiaj. 😘 Na pewno się przydadzą. Oczywiście bravko dla Ciebie! Jesteś z Wolbromia? A znasz może Monikę Hat? Nie wiem czy Wolbrom jest na tyle małym miasteczkiem, pytam bo kiedyś z nią pracowałam.

Gosiaq nic się nie martw, ja twojego Filipka rozpoznam z daleka, więc mogę przypuszczać że tą Panią która z nim przydrepta, będziesz Ty!! A tak na poważnie to z pewnością się rozpoznamy. Najwyżej będę chodzić wzdłuż Twojej ulicy z białą flagą w ręce i będę nią machać z całych sił 😁 😁

Martka foteczki super! Dziewczynki mają szczęście, że mają taką mamę, która organizuje im taaaakie urodziny!!

Słyszałam, że pampersy z Happy są do d…py, ale sama ich nie używałam więc nie mogę być obiektywna. I Judzia ja też uważam, że pampersy Dada z Biedronki śmierdzą. Zużyłyśmy tylko jedną paczkę i już ich nie kupuję. Ja jestem zadowolona z Babydream z Rossmana, używamy je naprzemiennie z Pampers Active Baby.

Shelby mniam mniam aż ślinka cieknie. Dziewczynki może założymy osobny wątek z przepisami tak jak to było na brzuszku? Shelby mogłabyś pierwsza wrzucić tam zdjęcie tego ciasta i instrukcję jak to się robi krok po kroku. Nooo i już od dłuższego czasu chodzi za mną ten makaron faszerowany kurczakiem i czymś tam jeszcze z przepisu Yenefer, tylko problem w tym że nie zapisałam sobie tego a nie chce mi się szukać po forum.
Shelby i miałam Ci napisać, że kiedy narzekałam że nie wysłali mi ankiety z Family service, ona już czekała na mnie na dole w kuchni, bo teściowa odebrała pocztę 😜

Muszę się jeszcze pochwalić życiowym rekordem mojej Emisi. Ostatnio zasnęła mi przy cycu jakoś po 20, położyłam ją do łóżeczka i obudziła się o 8 rano! Normalnie uwierzyć nie mogłam. A cycki myślałam że mi rozwali miałam full wypas. Ale Emilka zaraz zrobiła z nimi porządek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq - Tia juz sypia normalnie - znacyz na pleckach, odzwyczailam ja dosc szybko jakis czas temu- lepiej chuchac na zimne 😉 Ale mysle, ze na tym etapie juz zagrozenia zadnego nie ma w koncu dzieciaczki juz silne 🙂

yen - kup ta szczoteczke o ktorej pisalam w poprzednim poscie, jest swietna na wstepnym etapie zabkowania i pozniej tez - powinnas ja dostac w UK w aptekach - porozgladaj sie.

martka - no to sie dzieciaczki wybawily - super!
shelby - podzielilabys sie tym zielonym "tortem" 😉

A u mnie dziewcyznki nieciekawie - od trzech dni mam zapalenie piersi... 😞 przypuszczam, ze wszystko zaczelo sie od tej wkladki - dostalam wtedy takich mocnych skurczy macicy co prawdopodobnie pobudzilo moje piersi do wiekszej laktacji i Tia sobie niestety nie poradzila z tym nawalem mleka w rezultacie czego zrobily mi sie zastoje,bol, opuchlizna, zaczerwienienie, doszly dreszcze i goraczka - jednym slowem cudnie sie czulam ostatnio... Nadal walcze... choc juz mi lepiej. Dziewczynkami musze sie zajac mimo wszystko jednak nie bylam nawet w stanie do was zajrzec przez te dwa dni. Mam nadzije, ze przejdziem i to i nie skonczy sie na antybiotyku bo nie lubie wyjalawiac organizmu a na pewno nie teraz kiedy karmie. W piatek idziemy z Tia na sprawdzenie 3 miesieczne wtedy tez sie zapytam o moje cycole mam nadzije, ze stan sie nie pogorszy.
cygnee - pisalas cos o bolu sutkow... uwazaj bo poranione sutki tezm oga byc przyczyna zapalenia piersi wiec postaraj sie to szybko zaleczyc... np. uzywajac nakladek silikonowych jak ktos napisal. Nie zycze nikomu takiego nieprzyjemnego bolu jakim jest bol obrzmialego cycucha brrrrrrrrr - koszmar!!!

Z pozytywow - wczoraj zalatwiajac urzedowe sprawki, ktore nalezalo zalatwic jak najszybciej weszlam do sklepu z ubraniami tak od niechcenia i kupilam sobie dwie sukienki na sluby moich braci 🤪 🤪 Przymierzanie ich nie nalezalo do przyjemnych zwazajac na bol piersi ale dalam rade. Ciesze sie, ze mam to juz z glowy i zostalo dokupienie tylko akcesorii i butow 🙂, bo ostatnio z dwojka dzieciaczkow to robie expresowe shoppingi i nie ma czasu na przegladanie to tu to tam...choc tak bardzo lubie zakupki 😜 Pocieszajace jest to, ze za jakis czas one dorosna i jak to dziewczynki tez beda sie chcialy stroic i zakupowac (czyt. wdawac tatusia pieniazki) z mamusia 😉

no i siku oczywiscie lapiemy codziennie przynajmniej jedno na nocnik czasem wiecej 🙂 z kupolem bedzie gorzej bo ciezko wycyrklowac kiedy bedzie znaczy w jaki dzien tygodnia bo ze rano to norma 😜 Mam nadzije, zep o wprowadzeniu pokarmow stalych bedzie czesciej i latwiej do zlapania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...