Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ella tak myślałam że któraś też napisała do Shelby bo kontekst jej smsa był taki jakby opisywała już komuś sytuacje...

Jedno to już wyzwanie a dwója to dopiero !!! o trójce nie wspominam 🙂 🙂 🙂
Podziwiam !

Do tych co karmią piersią:

czy Wy też jesteście głodne co chwila? Matko jedyna ja strasznie a przy tym chudnę bo waga spada. Geba praktycznie mi się nie zamyka !

Jedyne co mi dokucza to ciągłe zawroty głowy 🤔 🤔 🤔

Ja zamawiam na własny użytek 😉 ale można też na prezent dla babci lub dziadka 🙂
http://allegro.pl/imienna-ramka-z-glinka-odcisk-ramki-z-glina-i2033909454.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A propos śmiesznych sytuacji, to przypomniało mi się jak byliśmy u chirurga dziecięcego z bioderkami i Jasiek najpierw elegancko obsikał panią doktor - twarz, spódnica, welurowe butki, kałuża na podłodze a gdy zaglądała obejrzeć jego dzyndzelek w dupci to pięknie pierdnął jej 2 razy w twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaka napisał(a):
A propos śmiesznych sytuacji, to przypomniało mi się jak byliśmy u chirurga dziecięcego z bioderkami i Jasiek najpierw elegancko obsikał panią doktor - twarz, spódnica, welurowe butki, kałuża na podłodze a gdy zaglądała obejrzeć jego dzyndzelek w dupci to pięknie pierdnął jej 2 razy w twarz


buahahaahahhaahahah dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bauahhahaha- no Cherry widzę,że z Kacperka tez niezły urwisek 😁 😁 😁 😁 😁.

Dziewczyny pamiętacie jak nie dawno zastanawiałyśmy się na brzuszku jak będą nasze bąble wyglądały i przede wszystkim kiedy się urodzą 🙂 🙂 🙂 🙂 A patrzcie czas tak szybko leci są już z nami i tyle pieknych chwil już przeżyłysmy 🙂 🙂 🙂 🙂.
Ja bardzo czesto patrzac na moje brzdace myślę sobie- jak to mozliwe ze z zapłodnionej komórki powstaje taki czlowieczek kochaany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 NIESAMOWITE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

p.s. BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE WAS POZNAŁAM 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ella1 napisał(a):
zaka napisał(a):
Ella - cytując polską komedię "i vice wersja" ;-)

A ile lat ma Twoja starsza pociecha?


Kuba we wrześniu skończył 4 latka 🙂- mój "mały duży mężczyzna" 🙂



No to już kawał chłopa z niego, można się dogadać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie,napiszcie mi proszę jaki rozmiar kołderki i poduszki kupuje się do łóżeczka 120x60? Po powrocie do Polski muszę kupić łóżeczko,no i oczywiście do tego pościel i wkład do pościeli i kompletnie nie mam pojęcia jaki rozmiar to ma być i jakiego rodzaju wkład, bo są różne na allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam pościel 120x90 a poduszke 60x40, są też większe ale nam to wystarcza 🙂

Mia7 a powiedz mi, wasza kruszynka pije normalny napar z kopru? Ja się właśnie zastanawiam czy moge jej zwyły rumianek zaparzyć delikatnie i rozrobić z wodą - bo wszystkie te herbatki granulowane mają tyle glukozy w sobie że szok..

Gosiaq i jak kupki po tym jabłku?

Cherry ale laseczka z ciebie! a Kacperek jaki przystojny ahh 😉


Niestety ja mam mało potów żeby focie dodać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 😁
cherry - jacy wy piekni - tatus musi byc dumny 😁
A moja Tia od dwoch dni kupy nie robi 🤢 hmmm a tylko na piersi jest... poczekam do jutra i bede musziala cos jej zapodac 😉 na przeczyszczonko... 🤢
No i pochwale sie, zek upilismy wieksze autko dla naszej duzej rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jeszcze ciekawostka 🙂
jak ktos ma za duzo mleka 🙂
http://www.bankmleka.pl/
i mozna na tym zarobic 😉
http://www.figa.pl/Ma-w-piersiach-tyle-mleka-ze-sprzedaje-je-w-sieci-a787/4
hmm a tu juz cos dla smakoszy 😜
http://www.gadu-gadu.pl/lody-z-mleka-kobiet-juz-w-sprzedazy

Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec... 😮 - podyskutujemy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ella1 napisał(a):
zaka napisał(a):
A propos śmiesznych sytuacji, to przypomniało mi się jak byliśmy u chirurga dziecięcego z bioderkami i Jasiek najpierw elegancko obsikał panią doktor - twarz, spódnica, welurowe butki, kałuża na podłodze a gdy zaglądała obejrzeć jego dzyndzelek w dupci to pięknie pierdnął jej 2 razy w twarz


buahahaahahhaahahah dobre 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
ella - slodki figlarz -łobuziak ci rosnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Jestem dzisiaj nieprzytomna. Zaczynają mi się chyba znowu problemy z Ulą, dzisiaj w nocy znowu miała atak "szczekającego" kaszlu i zaczełą się dusić, na szczęście udało mam się samym zaradzić i nie trzeba było wołać pogotowia (poprzedniej zimy 2 razy pogotowie było niezbędne), Ale całą noc ciągle chodziliśmy sprawdzać czy wszystko ok, bo oddech wwrócił do normy dpoiero nad ranem (a atak miała po 22), a z kolei Piotruś zarządził pobudkę o 5:30 i dalej już nie dał spać.
A teraz pisząc równocześnie próbuje dodzwonić się do przychodni i umówić na wizytę. A jeszcze dzisiaj na 15:30 z Piotrkiem na USG bioderek, dobrze chociaż, że sąsiadka odbierze mi dzisiaj Gabrysie z przedszkola (jej synek chodzi z Gabi do jednej grupy)
Dodzwonialm się, mamy wizytę na 11:10
Idę zrobić sobie kawę bo zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Martka to faktycznie noc ciężka... współczuję. Ulcia pewnie szybciutko wróci do zdrowia!
A Ty sie trzymaj dzielna kobitko 🙂 🙂 🙂

Sandra cięsze się z Waszego zakupu. Większe auto to zapewne więcej komfortu 🙂

Co do mleka mam go bardzo dużo ale sprzedawać nie będę. Już i tak głupio się czułam jak mi ktoś w szpitalu cały zapas z lodówki w pokoju laktacyjnym zawinął 😮 😮 😮 ale wtedy byłam zła!

Jak Mąż wstanie podjedzie po te wyniki morfologi mam nadzieję że wszystko okej wyszło...

Miłego dnia Kochane Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagata napisał(a):
Cześć, nadrabiam i oczywiście nie wiem co która pisała... ale któraś z was dała linka do rameczki z odciskami rączki i nóżki... zamawiałyście to?? fajne?? fajnie wygląda?? może mężowi na imieniny kupię 🙂 będzie wspólna korzyść 😁
pozdraiwam 😉


Agata ja dzis zamawiam 🙂 🙂 🙂 Ja podawałam ten link bo pamiętam jak przed laty koleżanka kupowała. Ogólnie myślę że to świetna pamiątka 🙂 🙂 🙂`Zamawiam dwie ramki. Jedną dla nas 🙂 a drugą dla szwagra bo Olivierek ma lada moment przyjść na świat 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
aaagata napisał(a):
Cześć, nadrabiam i oczywiście nie wiem co która pisała... ale któraś z was dała linka do rameczki z odciskami rączki i nóżki... zamawiałyście to?? fajne?? fajnie wygląda?? może mężowi na imieniny kupię 🙂 będzie wspólna korzyść 😁
pozdraiwam 😉


Agata ja dzis zamawiam 🙂 🙂 🙂 Ja podawałam ten link bo pamiętam jak przed laty koleżanka kupowała. Ogólnie myślę że to świetna pamiątka 🙂 🙂 🙂`Zamawiam dwie ramki. Jedną dla nas 🙂 a drugą dla szwagra bo Olivierek ma lada moment przyjść na świat 🙂 🙂 🙂


Cherry to daj znać jak dostaniesz czy fajne 🙂 to i ja zamówię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Okej na pewno opiszę 🙂 🙂 🙂

Miała się Was zapytać co sądzicie o zastrzyku antykoncepcyjnym?
Ide w czwartek do lekarza i musze się na coś zdecydować.Gumek nie chcemy bo naszym zdaniem obniżają jakość i odczucia w trakcie seksu, a na spiralke nie mam tyle kasy tak na raz...

Czytam więc co jest dozwolone dla mam karmiących i oprócz tych tabletek anty jest ten zastrzyki nie wiem co mam myśleć. Ponoć jest bardzo silny i płodność może wracać aż przez rok po odstawieniu a koszt nie taki wielki bo ampułka na 3 miesiące kosztuje około 50 zł...

stosowała któraś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane ja rzadko wchodze jakos tak mi dzien leci ze nawet komputera nie wlaczam he ale z tego co doczytlaam to jezeli chodzi o mleko to jezeli kobieta ma go duzo to niech tak oddaje czy sprzedaje czemu ma sie marnowac... choc ja dla swojego dziecka bym nie kupila anoi wogole nie podala mleka innej matki ale wiem ze sa kobiety lktore tak robia wiec ok......a co doo tych zastrzykow to mi lekarz mowil ze jest male ale jest ryzyko ze mozna ogole zostac bezplodna... a maksiu rosnie jak na drodzach slicznie sie smieje

a mnie codziennie wita sterta prania i prasowania ale przyzwyczailam sie:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...