Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzięki Zaka za link o skokach. Sama nie wiem, ale to raczej nie o to u Poli chodzi. Do jutra poczekam i do lekarza pojadę jakby co.
Gosiu fajne foty z synusiem, bo On w ogóle fajny chłopak jest 🙂
Mana Loa - Nina to oryginalna dziewczynka. Mówi się, że wszystkie niemowlaki są podobne, ale ja się nie zgadzam. Super ta fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc dziewczyny,

nawet nie mam siły zeby poczytać co u Was, mam nadzieje ze wszystko ok. Według badan zwalczyłysmy juz rotawirusa, ale biegunek nie:/prawdopodobnie na skutek rotawirusa wystąpiła wtórna nietolerancja laktozy i trzeba będzie zmienić mleko na pepti 😞nie mam już siły, od 12 dni biegunka, co prawda teraz juz jest lepiej (6 kup na dobe i to tylko do popołudnia, wieczorem i w nocy spokoj) ale jestem juz tak zmęczona i zdesperowana że padam, w ciągu tych dni straciłam już 8 kg, apetytu brak a na siłe pchać nie moge w siebie, kręci mi się w głowie i w ogóle czuje że nie mam na nic sil. Odwrotnie ma moje dziecie, nie jest umęczona biegunkami bo całe dnie nie śpi i głuży coś sobie pod nosem 🙂chociaz tyle że biegunki jej nie przeszkadzaja za bardzo, bo nawet tyłek nie jest odparzony 🙂
szukając ratunku dla mojego dziecka w akcie desperacji jeździłam po różnych lekarzach, myślałam ze mój pediatra ma za bardzo "lajtowe" podejście do tego bo nic nie kazała podawać, ale okazało się ze co lekarz to opinia, a i tak najbardziej trafna nalezała do mojego pediatry. Do jednej lekarki jak pojechałam to pół godziny mi gadała o krótkim więzadełku i ze trzeba będzie jezyczek podcinać(nota bene miałam to samo i mama mi nie pozwoliła podciąć i jakoś mówie) a na koniec dała mi recepte na lek którego podawanie podczas rotawirusa jest bezcelowe i skasowała za to 100 zł 😞
przepraszam za ten elaborat ale musialam się wyzalić bo sił już mi brak i tylko to mi pozostało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosi dzięki za pozdrowienia dla łysolków 😉 przyjmujemy a co! 🙂
Sandra napisz co powiedziała lekarz, sama jestem ciekawa, myślę, że Cię uspokoi. Wiem, że dla Ciebie to aż 4 dni, ale skoro może i 7 być bez kupy, to na razie nie jest najgorzej. A najważniejsze, że Tia nie ma z tym problemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super zdjęcia !

Gosia, jak slicznie jecie jabłuszko no i ta burza włosków u Filipka !
ManaLoa, piękną masz córeczkę, jaka już z niej modelka.
Lenymama, może wczoraj po prostu był taki dzień, że te dzieciaczki takie marudne, może zmiana pogody będzie, bo już mi nic innego do głowy nie przychodzi a zobacz ile forumowych mam miało wczoraj miało ciężki dzień.
Zania też ślicznie wygląda w nowej fryzurze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
System 775533 polega na odciąganiu laktatorem pokarmu na zmianę 7 minut z lewej piersi 7 minut z prawej itd. Powinno robić się to po każdym karmieniu przez tydzień. Wykonujemy to tylko w przypadku kryzysu laktacyjnego. Ja niestety nie wiem jak mam na to znaleść czas 😞 jak jestem sama, a Kubuś śpi głównie w nocy. W dzień może 10 minut pośpi.

Kochane a jak wagi waszych maleństw w 8 tygodniu. Mój Kubuś waży 5,325.

Marinel 100 lat.

Wstyd mi jest tak, że straciłam wątek co tu się dzieje. Podziwiam Was, że jakoś znajdujecie czas, żeby tu posiedzieć.
Mi się wydaje, że mój Kubuś mało śpi. W dzień na spacerze, w nocy śpi z przerwami. Boję się go zostawić samego na brzuchu, więc jak ma problemy śpi na moim brzuchu przytulony do mnie. Czuję każdy jego ruch i nici ze spania. Ale chyba już przyzwyczaiłam się do spania po kilka godzin.

No i wracam do pracy. Prawdopodobnie będę miała nową umowę od 1 marca. Już wszystko mam dogadane, ale nie chcę zapeszać dopóki nie podpiszę umowy. Niestety na pełen etat bo taki postawili mi warunek, gdybym się nie zgodziła musiałabym podpisać umowę zlecenie i nie było by kaski w wakavje. Na szczęście pełen etat na uczelni to co innego niż w normalnej pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na wstępie Marinel wszystkiego NAJ 🙂
Dziewczyny jakie te Wasze bobasy są fajne 😉 sama słodycz 🙂
Martka gdzie byłaś na USG? to była pierwsza wizyta? My jak byliśmy w grudniu to lekarz powiedział, że wszystko OK. ale kazał przyjść jeszcze raz za ok. 6 tyg. a teraz Rehasport nie podpisał tego kontraktu z NFZ więc musimy iść prywatnie bo już termin się zbliża i nigdzie na fundusz się nie wciśniemy 😞
U nas średnio....nie uwierzycie ale Dominik ma ospę...tak moje małe maleństwo ma lekką odmianę ospy. Zaczęło się w tamtym tygodniu...na prawym udzie pojawiły się ropne krostki i było ich coraz więcej....w poniedziałek postanowiłam iść z tym do lekarza i jak się zapytałam czy to może być ospa to na początku bez dokładnego oglądania stwierdził, że to niemożliwe...ale jak zobaczył krostki to już taki pewien nie był...przepisał Pudroderm i kazał smarować...jeśli pojawią się nowe krostki to miałam przyjść w środę tz. dziś jeszcze raz....no i poszłam bo doszły kolejne....wyrok: OSPA....a kontakt z ospą był 4 tygodnie temu właśnie w przychodni....jak my wchodziliśmy do gabinetu to wychodziło dziecko z ospą...dodatkowo mały ma alergię na coś co jadłam....od tygodnia ma luźne-zielone śluzowate kupki i robi ich dużo (choć odpukać dziś już nie ma ich tak wiele). Na kupki dostał Lakcid....oby pomogło...dodatkowo ja znów mam dietę jak po porodzie...ograniczyłam się do ryżu, jabłek, rosołu z kluskami i mięsa drobiowego...oby coś pomogło.
W poniedziałek byłam u gina....z podwoziem wszystko dobrze, macica obkurczona 🙂 pytałam co z tymi ćwiczenia aby wrócić do formy- powiedział, że mogę spokojnie ćwiczyć bo macica obkurczona. Przepisał mi tabletki antykoncepcyjne AZALIA (któraś z Was dostała?) nawet je wykupiłam ale trochę się obawiam ich brania....poczytałam w necie i dużo osób narzeka na przyrost wagi (w ulotce jest napisane, że często następuje przyrost wagi- a często to 1 na 100) a ja chcę schudnąć a nie przytyć...dodatkowo podobno osłabia libido....przed ciążą długo brałam Yasmin i byłam zadowolona a teraz z tym specyfikiem mam obawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
melduje, ze kupka zrobiona 😁
woda z cukrem podzialala 😁
Dziwna byla bo miala konsystencje gestej farby 😮 wiec moze dlatego ciezko bylo jej zrobic... ale wazne ze jest 🙂

Lala jakos nie jestem zwolennikiem wkladania czegokolwiek, komukolwiek w odbyt 🤨 a poza tym czytalam, ze tym termometrem mozna nawet dziecku krzywde zrobic... w ostatecznosci siegnelabym po czopki z gliceryna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal, mam nadzieję, że Dominik łatwo przejdzie ospę i nie bedzie mu bardzo dokuczać.
Co do USG Bioderek to byłam prywatnie w Rehasporcie. Byłam umówiona niby na NFZ na 2 lutego i w zezłym tygodniu zadzwonili, że nie mają umowy i odwołuja wizytę, stwierdziłam, ze gdziekolwiek indziej termin bedzie jeśzcze późniejszy i umówiłam sie na wizytę prywatną na najblizszy temin, na szczęście nie muszę iśc na kolejna wizytę (ta była pierwsza).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...