Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lala89 napisał(a):


Lala cudne Też mam pieska ale boję sie żeby był tak blisko małego chociaż jest łagodnym psiakiem Jak sobie radzisz z psem i maleństwem Ja na ta chwile mieszkam z tesciami ale co bedzie póżniej

Mój ma plamy też na policzkach ale tak jakby z tych chrostek i zauważyłam że po powrocie ze spaceru były jaśniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
lala89 napisał(a):


Lala cudne Też mam pieska ale boję sie żeby był tak blisko małego chociaż jest łagodnym psiakiem Jak sobie radzisz z psem i maleństwem Ja na ta chwile mieszkam z tesciami ale co bedzie póżniej

Mój ma plamy też na policzkach ale tak jakby z tych chrostek i zauważyłam że po powrocie ze spaceru były jaśniejsze


Kochana a może to potówki? Na poczatku myślałamże to trądzik, ale lekarka powiedziała że potówki.
Potem, podejrzewałam skaze i zastosowałam diete - dalej nic, odstawiłam nawet mleko z cycusia.. dalej były. Po wyjściu na spacer bledną, jak mała śpi też bledną. Czasami całkowicie znikają. Najczęściej są jak Mai jest zbyt ciepło, albo podzas karmienia. Potem są tak blade że ich nie widać. Jutro idę do lekarza na szczepienie więc zapytam o to ponownie. Ja osobiście polecam kąpiel w kali jak jest ich sporo. My małą kąpiemy w oilatum, ale od dwóch dni dodajemy dodatkowo mydełko bambino żeby ją przyzwyczaić powoli 🙂 No i raz w tygodniu kalia.

a co do Taysona, to jest to tak mądre psisko że nie boję się o małą. Teoretycznie nie ma wstępu na łóżko, ale czase mu pozwalamy. Ostatnio zmywałam naczynia, a mała leżała na wyrku. Przychodze zobaczyć co u niej a Tayson też na łóżku ale w rogu - tylko patrzył na małą. Pobiegłam po aparat i wedy przyszedł się przytulić do nas - no i mamy takie fotki jak razem leżakują 🙂 Bardzo pilnuje malutkiej, jak się budzi to on też wstaje i piszczy. Jak ją zostawiam gdzieś to leży i pilnuje. A jak mu ją ''pokazuje'' to daje jej buziaka.
Pewnie będzie miał jej dość jak zacznie raczkować, ciągnąć za uszy i ogon, ale póki co to bardzo jest głupi za nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
sukces! po tym jabllku wiko zrobil kupke! malo ale za to sam! juz nie pamietam kiedy ostatnio sam zrobil kupke!! jestem szczesliwa, nawet nie wiedzialam ze kupka moze tak uszczesliwic 😁 😁 😁

bravko! wycisnęłaś ten soczek jednak? a kupa może uszczęśliwić 🙂 zapytaj Sandrę (mamma-mia), dopiero co czekałyśmy na kupkę Tii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq nie wyciskalam.. tylko starlam na tarce na taka papke.. i bylo duzo soku wiec dalam mu sok i troszke tego startego.. i teraz przed kupka rowniez mu troszke dalam juz ladniej wcinal i sie tak nie krzywil jak za pierwszym razem 😁

jak juz pisalam Majeczka jest naprawde sliczna!! oraz mamusia rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 Dzięki za wsparcie... A już myślałam że jestem taka wredna jak mówią 😞 I "grożą" że jeszcze będę ryczeć żeby mi z nią zostali- to zapewne słowa teściowej. Tylko szkoda że nie powie tego mi 😞 Dziewczyny zdjęcia przecudne...
A co do jabuszka też nie wiem czy się nie skusze żeby dac Kini troszeczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiu zdjecia sliczne a kinia przepiekna!! tak sie zapatrzylam na te zdjecia ze przypalilam nalesnika w kuchni 😁 ojj troszke sier zadymilo 😮 wiec wietrzymy domek!!

i nie daj sobie wmowic ze jestes zla matka!! jestes bardzo dobra mama ! potrafisz pogodzic macierzynstwo oraz szkole dajesz z siebie 120% albo i wiecej dla dobra swojego i swojej coreczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Wreszcie moge cos napisac, bo zbytnio nie mam czasu.
Lukaszek w dzien malo co spi. Chce byc caly czas na rekach.
Jak byl u nas ksiadz to malego tez poswiecil i dal mu obrazeczek.
Chrzest chcemy zrobic w wielkanoc.
Wlasnie jak to jest u was w parafii, ksiadz rzeczywiscie bierze "co laska" czy jest to jakas konkretna kwota?

Dziewczyny zdjecia sliczne.
Cherry super, ze z serduszkiem Kacperka jest ok.
Tak patrze na zdjecia waszych pociech i wasze malenstwa maja geste, bujne wloski. Moj ma krotkie i rzadkie. Moze niedlugo sie to zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...