Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Heh u nas też niby synuś mamusi bo bez niej to koniec świata.... no ale tak to to cały ojciec!!!

Yen kurde zapomniała ehhhhhhhhh ....

ŚLICZNIE WYGLĄDACIE!!! SUPER TA HUŚTAWKA!!!

ładną masz bluzeczkę !!!

Lalcia no faktycznie bujna ta czupryna!!!
No Majka to ciasta już wpierdziela a moje dziecko to dziś było w szoku że zjadło chrupka!!! Dawałam mu wcześniej ale jakoś takoś lepsze były jako zabawka a dziś to zjadł i strasznie się dziwił jak to się stało.... A przy zmianie konsystencji pokarmu to strzela nie ziemskie miny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😁

ja przepraszam za wszystkie moje literówki, o tej godzinie to już ledwo co wiem 😁 haha
a tak serio to mam tak starego laptopa (7lat) że klawisze mi odpadają, i brakuje mi 6 t u i k n m, tam są wolne puste miejsca na klawisze 😁 więc żeby je wcisnąć mysze sie nasiłować ale co tam - mąż informatyk - szewc bez butów chodzi 😁!!! mam dwa kompy stacjonarne ale komu się chce siedzieć w jednym miejscu (mi oczywiście nie) a laptop męza wciąż w jego pracy zostaje.. i tak sobie dziubam na takim wybrakowanym lapku 🙂 więc baaardzo prosze o wyrozumiałość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana no wiesz co !!!

hehehe Uwierz mi że raczej nikt nie zwraca uwagi.... no chyba że takie zboczuchy jak ja czy Shelby (czyt. filolożki )chociaż i mi się zdarza pisać różnie a najśmieszniej jest u mnie z konstrukcją zdania.... Chyba już zauważyłyście - hehe to czeska konstrukcja. zdarza się i takowa pisownia oraz namiętne i całkowicie bezpodstawne nadużywanie wielokropka 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystko przed nami!

kurcze tak siedze i patrze, no fajne te puzle! ale drogie.. no właśnie - dlaczego te wszystkie rzeczy takie drogie dla dzieciaczków!

i teraz mi się przypomniało!
Marinel Emilka cudna! a jakie balerinki, no i te fałdeczki do schrupania - kocham to u dzieci 🙂 Maja robi się długaśna, po tacie więc te fałdki ma mniejsze.. a apetyt to ona ma! jedynie w upalne dni się musimy namęczyć. Za to dziś na obiad zjadła : większa marchewka , ziemniak, pół pietruszki, kawałek polędwiczki no i wywar z tego , oczywiście to zmiksowane w formie zupy.. ale ja sama miałabym dość 🙂 a ona pycholek otwierała do samego końca! 😮 gdzie jej się to miesci?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala89 napisał(a):
ja uwielbiam wielokropki! 😁 co już pewnie zauważyłyście!

musze męża zmolestować o ściągnięcie eopki lodowcowej 4 ! uwielbiam tą wiewiórke! no i reklamy peugota z nią w roli głównej!


No ta reklama ehhhh super...

Kacper ogląda tą reklamę z otwartym dziobem hehehe ciiiiiiiiiiiiiiiii mój mąż też 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale są też wkurzające np. trejdoooooooooo !!!

Ło matko ta to gra na nerwach !!!!

I jeszcze reklama z Fronczewskim który próbuje mówić po czesku. Serio nim go zrozumiałam musiałam si,ę strasznie skupić nad tym co on tam pepla bo wg mnie to ani czeski ani polski 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙃Maja to psiora okropna!
po mamusi.. ja to wszystko głaskałam i przytulałam - nie ważne czy gryzło czy nie 🙃

Córa zwraca uwage na każdego burka, Taysonowi żyć nie daje - a dopiero się zacznie jak będzie chodzić,raczkować ! ojej.. a Tayson biedny przy niej sie robi sztywny.. bo czasem jak go za ucho pociągnie to taak skomle, i nie wie jak się zachować więc najczęściej się ewakuuje 🙃
ale jak Maja płacze to zaraz przybiega zobaczyć co sie dzieje. A początkowo jak Maja była mała to spał pod łóżeczkiem. Teraz już mu przeszło. Ale jest też zazdrosny, wcina po niej banany,jabłka,zupki.. czego nigdy by się nie chwycił!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala zgasiłas a tu jeszcze ja za trzy dwunasta chciałam się załapac na tysięczną stronę. Prawie cały dzień spędziłyśmy na spacerku. Byli teściowie. Mąż wybył na męską imprezę więc siedzimy same ale nad ranem przyjedzie do nas mój brat i zabiera mnie i Emi do moich rodziców bo jest odpust w miejscowości z której pochodzę a dziadkowie i wujek koniecznie chcą zabrac Emi. Dodam że jeszcze będa Emilki chrzestni więc posypią się nowe zabaweczki 🙂 Bardzo mnie to cieszy bo są strasznie drogie i nie pociągnie mnie to po kieszeni 🙂

Pisałyście kiedyś o foteliakach. Ja planuję kupić dopiero na jesień jak będę grubiej ubierać Emi.

Lala ale Twoja Majeczka slicznie wygląda na tej huśtawce. No i jaki ma upaprany pyziorek 🙂 Tylko oblizać 🙂

Zaglądnę do Was w poniedziałek wiec życzę miłej niedzieli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mamusie! Czy ktoś tu pisał o gaszeniu? Nie nie nie jeszcze ja tu jestem, ale zanim przeczytałam te strony co naskrobałyście to trochę mi zeszło 😁

Nie notowałam sobie co której mam napisać i teraz wszystko zlało mi się w jedną plamę więc będę pisać ogółem:
- piękne zdjęcia dziewczynki!!!!!!!
- zdrówka dla chorutkich bobasów i ich mam
- udanych wypadów weekendowych i wczasowych
- i dla tych które marudziły na brak pogody- u nas cały tydzień prażyło, Emilka się tak pociła aż dostała potówek na szyjce choć miała tylko pampera i koszulkę. Ja marzyłam o deszczu, ale dzisiejszy dzień był w końcu taki jak powinien, do godziny 21 siedzieliśmy na tarasie z Emilką ona szalała (przyjechał do niej 3 letni kuzyn i oka z niego nie spuszczała, tak się do niego śmiała). A jutro imieniny teściowej Danuty i mojego tatusia Jana. Dwie imprezy w jednym dniu, do godz, 17 u teściowej a potem jedziemy do moich rodziców 🙂

Aaaaa i Cherry gratulację dla Kacperka!! Oczywiście jestem w szoku po oglądnięciu filmików. Mężowi pokazałam i też był pełen uznania dla Waszego synka!! Brawo Kacperku nasz najmłodszy bobasie wymiatasz!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...