Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Dzień dobry !!!

Zapalam babeczki 🙂 🙂 🙂 Idę po tego swojego malca bo już dziamgoli że głodny 😁 😁 😁 Kurde upiekłam wczoraj placek z truskawkami i wiecie co.... za słodki wyszedł 😮 😮 😮 a dałam tyle cukru co w przepisie.... Gryyyy zła jestem !!!

Miłego dnia - będe później!!!

😘 😘 😘


mlekiem popijesz i nie będzie takie słodkie 🙂 🙂 🙂

I dzień dobry w ogóle!
a my dzisiaj dzień pakowania i szykowania samochodu mamy, bo w nocy w traaaasęęęęęę!!!!!
trzymajcie kciuki za spokojną podróż bez wymiotów i większego marudzenia hahaha

A ja też sadzam Filipka, bo bardzo to lubi, a leżeć nie chce 🙂 siedzi też w kąpieli. Właśnie! zmieniłam wanienkę na głębszą miskę i wanienkę muszę komuś oddać, bo zagraca łazienkę 🙂 bawimy się tam pływakami, gąbką i pryskamy dookoła 🙂 kładę tylko do mycia głowy 🙂 no i przechodzimy na pampersy "4", bo "3" już takie płytkie się zrobiły 🙂 mój Filip jest chyba większym pulpetem niż Wisienkowy Kacper, więc ja nie wiem, co Ci ludzie wygadują 🙂
Ale intuicja i działanie trochę na czuja jest wskazane 🙂
A moja intuicja mi wczoraj powiedziała, żeby podsolić troszeczkę zupkę.... Robi już tak ktoś? Mieliśmy pomidorową z makaronem 🙂 zrobiłam też w góry zestaw swojej zupki i zamknęłam w słoiki po dżemach 🙂
Cyca znowu nie chciał z rana, ciutkę pociamkał w nocy, bo marudził troszkę 🙂 ale w dzień to już nie chce... więc chyba finito z cycoliną. i napiję się czeskiego piwa 🤪 🤪 🤪 złoty bażant? Cherry? które polecasz?
No i dzisiaj idę do pracy na chwilę... już wiem, że moje stanowisko zajęte, więc coś mi się zdaje, że mnie nie bardzo w robocie chcą... może czas poszukać czegoś innego? tylko w mojej małej dziurce to ciężko....a w dupie! co będzie, to będzie!

miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam i ja 🙂
U nas nareszcie dzisiaj deszczyk! No i witamy lato 🙂
Gosiu spokojnej podróży !!! No i gratuluję żłobka! To powazna decyzja i pewnie nie była łatwa.
Ja już używam pampersów "4" od 3 miesięcy 🙂 Wczoraj wazyłam Emi i waży 9100g.
Dzisiaj będę ją uczyć pić z kupka bez ustnika. Zobaczymy kiedy załapie.
Wczoraj zauważyłam że u Emi rozwinęło się już pojęcie stałości przedmiotu i gdy schowam zabawkę pod kocyk to jej szuka. Mamy też chwyt pęsetkowy więc kazdy koraliczek łapie kciukiem i palcem wskazującym. Jak coś spadnie to się wychyla żeby to podnieść. Szkoda tylko że przegapiłam moment od kiedy to robi 🙂
Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w ten jakże przyjemny chłodny deszczowy poranek!
Maja już umyta obrobiona pojadła i wydurnia się obok mnie na wyrku 🙂
Gosiaq, powodzenia w tej podróży! Ja sole czasem mai zupke, ociupinke ale zawsze to do smaczku. Nie można jeść cały czas słodkiego no nie!? Apropo słodkości

Cherry ja chętnie zjem większy kawałeczek 😁 i do tego mleko! m,ależ mam teraz smaka na takie cudo.

A ja wstałąm pełna energi i stwierdziłam że umyje okno w sypialni,zmienie pościele.. itd. Dziś wieczorem msza za babcie od mojego, nie chce mi sie isc ale pojdziemy Maja lubi chodzić do kościoła i japić się na wszystko 😁 i wszystkich 😁
I uśmiecha się ta góra prasowania więc chyba wyprasuje bo pogoda fajna na takie rzeczy. No i firany jak wypuore to musze wyprasować żeby powiesić a mam 4 części 2,80x3m 😮 tu szyderczy uśmiech do ikei - pięknie wyglądają ale prasuj to kobieto!

także mam co robić! teraz lece na śniadanie, pewnie jakieś kanaposy na słodko i do tego mleko 🙂 Gosiaq ty zawsze coś podpowiesz no!

Aniu a Maksiu się rzyzwyczai , chociaż jak Maja poczuła dno w chodziku to zaraz polazła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja tak sobie pomyślałam że z dwoma magistrami przed nazwiskiem wyląduję najpewniej na kasie w Tesco. Ale z kredytem na dom to będziemy mieli 5 tys samych opłat więc będę brała co się trafi o ile będę miała z kim zostawić Emilkę. Planuję że jak tylko odbiorę dyplom we wrześniu to poroznoszę CV i będę czekać. Może ktos zadzwoni....
Moja siostra miała farta bo jest po maurze i pierwszego dnia kiedy odpowiedziała na ogłoszenie o pracę otrzymała kilka propozycji no i wybrała sobie pracę jaką chciała. Fakt że za marne pieniądze ale to praca tymczasowa na wakacje i może na czas strudiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala ty to taka oarnieta jestes wszedzie cie pelno tu cos zrobisz tam cos zrobisz.....kurde no podziwiam....ja sie nie moge z niczym z ogranac....a powiedz mi jak jestes czyms zajeta wlasnie np. prasowniem to mala grzeczna sama sie soba zajmuje??

polozulam maksa na podlodze i zaczyna sie moze nie raczkowanie ale pelzanie jupiiii!!!! heheobraca sie w kolku i dupke do gory podnosi i troszke sie przesuwa


ja tez powinnam troche posprztac....ale LALA pozyc troche swojej energii!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

A mój dzień zaczął się od piątej. Teraz Kubusia położyłam pewnie na 15 minut.

Dzisiaj od rana gada jak najęty i to nie mama tylko baba, ech... a mama tak z nim najwięcej czasu spędza 😉... Ale bardzo mu się podoba też ababababab i bebebebe 😉


My z jedzeniem mamy naprawdę różnie... Kubuś najbardziej lubi jogurty szamać te pasteryzowane niestety... Ale sprawdziłam pod lupą skład i nie ma tam czegoś co by mu mogło zaszkodzić...

Gosiu z pracą wiem przez co możesz przechodzić... ja podczas macierzyńskiego nie byłam zatrudniona, a potem dostałam, że wracam w marcu i mnie zatrudnią, albo od października i to nie wiadomo... Ile nerwów mnie to kosztowało, ale teraz wakacje i już jesteśmy razem 🙂 przez 3/4 tygodnia 🙂... Będzie dobrze

A dla tych którzy marudzą, że u nich za ciepło u nas 15 i ma padać... więc ja już wolę chyba upał... I naprawdę widziałam pogodę i nie zapowiada się, że bedzie gorąco... Jak mnie to wkurza jak mówią w całej Polsce upały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja jestem 🙂

Uporałam się wczoraj z moim truskawkowym szaleństwem, ale skończyłam dopiero o 22, wykąpałam się, przyprawiłam na dziś gąskę i posuwistym krokiem dotarłam do łóżka... uff...

Gosiaqu ja Maksiorkowych zupinek nie solę, ale czasem dam mu troszkę z mojego talerza, więc smak przypraw zna 😉Niestety od soli jestem niemal uzależniona, więc i to go nie minie 😁

Cherry, Armando jest idealnie proporcjonalny i nie daj sobie wmówić nic innego 😁 Aaaa.... i klasnę Ci z okazji pozbycia się skoczka - a co tam 😜


Ostatnio usłyszałam od pediatry, że jak tak dalej pójdzie, to z będę musiała z Maksiem chodzić do lekarza sportowego, bo już teraz im się w tabelach centylowych nie mieści .
A przecież Maksik może z czasem wyhamować ze wzrostem - już raz się nad mamusią zlitował (w 36. tygodniu ważył 3,5 kg i tak mnie straszyli, że będzie miał z 5 kg, bo rósł średnio 400 g/tydzień, a przecież jak się urodził, to ważył 3,9 kg )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek u nas od rana leje... ale mam nadzieje ze szybko przestanie
wiki już nie śpi, wiec zaraz zrobie mu sinlac nakarmie i przebiore, on sie zajmie sobą a ja ogarne mieszkanko i nastawie pranie bo z kosza to ubrania już wypełzają 😁
i pod koniec miesiaca wyjeżdzamy na miesięczny urlop wiec bedę troszke nie na bieżąco..
z nowości wiki od wczoraj robi sam kosi łapci i mamy już 8! miesięcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wróciłam z biedronki, poszłam po jakeś drożdżówki na śniadanie bo przez to cherrowe ciasto miałam smaka na takie słodkości. Brakło mi też płynu do szyb więc wszystko co trzeba kupiłam. Mąż rano psa nie wyprowadził to i jego wzięliśmy bo już mu oczy z orbity wychodziły. Maja zadowolona bo prawie była dostawa więc bacznie obserwowała ogromnego tira.

Co robi Maja w tym czasie kiedy myje okna itp? To różnie, lubi patrzeć jak myje okna więc najczęściej mnie obserwuje w leżaczku. Oczywiście marudzi też przy tym momentami ale na takie małe yyy ee mówię do niej ''a co to ta moja myszka tak marudzi'' itd, gorzej jest z prasowaniej - jej to nie kręci, więc latam co chwile do niej i daje jakieś zabawki.. Ja kiedy prasuje oglądam tv więc i mały widz też jest - ale nie wszystko ją interesuje.

Teraz czekam aż uśnie bo Maja lubi dosypiać takk od ok 10.00 więc jak tylko będzie odlot to biore się za robote póki chęci mam. A nna dworze już gorąco, wszystko paruje po deszczu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEH

dziewczyny Armandzik R A C Z K U J E !!!

Odkurzałam a moje dziecko przeraczkowało samo jakieś 6 m do odkurzacza 😮 😁 🤪 🤪 🤪 🤪

Gosiaq Zlaty Barant to słowackie piwo 😜 😜 😜 Z czeskich polecam Krkonos i jasny i ciemny i 10 i 12 pychaaaaaaaaa....Gambrinus lub Primator a no i Kozel !!! Wszystkie z tych piw i 10 i 12.

Koniecznie napij się Kofoli lanej z pipy (czeska coca cola) zjedz smażonego hermelina, zupę czosnkową i knedliki z gulaszem 😜 😜 😜 Kurde aż ślina mi leci !!!

Co do pracy ja swój wywód na ten temat walnę później w każdym razie dobrze będzie !!!

Jechać i odpoczywać i tam cyc też do przodu !!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
HEH

dziewczyny Armandzik R A C Z K U J E !!!

Odkurzałam a moje dziecko przeraczkowało samo jakieś 6 m do odkurzacza 😮 😁 🤪 🤪 🤪 🤪

Gosiaq Zlaty Barant to słowackie piwo 😜 😜 😜 Z czeskich polecam Krkonos i jasny i ciemny i 10 i 12 pychaaaaaaaaa....Gambrinus lub Primator a no i Kozel !!! Wszystkie z tych piw i 10 i 12.

Koniecznie napij się Kofoli lanej z pipy (czeska coca cola) zjedz smażonego hermelina, zupę czosnkową i knedliki z gulaszem 😜 😜 😜 Kurde aż ślina mi leci !!!

Co do pracy ja swój wywód na ten temat walnę później w każdym razie dobrze będzie !!!

Jechać i odpoczywać i tam cyc też do przodu !!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪




BRAWOOOOOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤪Cherry SUPER! Pamiętasz jak na brzuszku pisałaś że synuś nie chce wyjść! Teraz go musisz pilnować bo Ci pójdzie 😁 Masz bardzo mądrego , silnego i uroczego synka wiesz!

Ja kleje się do wszystkiego więc zaraz ide do wanny zrobić sobie szybki prysznic bo zaraz na msze.. Okno umyte,firany wyprasowane wyprane powieszone.. pościele zmienione i ogólnie generalny porządek w sypialni zrobiłąm bo jak zrzuciłam firanki to zaraz wszystko zakkurzone było..
Potem mycie podłóg itd..
Wyobraźcie sobie że ściągam klatke (mam na lodówce w kuchni) i chce zmienić papudze, patrze a papugi nie ma 😮 wyśliznęła sie między ''basenem'' dla ptaków bo była tam szpara 1,5cm 🤪 Ja okna wszędzie pootwierane bo Maja spała więc wietrzyłam i sobie myśle noo taaak. Spojrzałąm na karnisz w kuchni a tam sobie siedziała uciekinierka! Szybko okno zamknęłam , wzięłam ręcznik i goniłam ją po całym mieszkaniu. Udało się ją złapać w ten ręcznik - tyle szczęścia 😁 Teraz wyprasowałam wszystko i padam .. Maja obiadek zjadła ślicznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...