Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂 Mogę śmiało powiedzieć, że dziś się wyspałam 🙂 Oskar poszedł spać przed 22, a wstał o 7:30 🙂 ja poszłam spać zaraz po 22, bo internet nawalał i tv kablowa, więc nie było co robić...może i dobrze 🙂 Oskar od rana pełza...przekroczył dziś magiczna linię i wyszedł na przedpokój 😁 A jaki się niedobry zrobił , ta moja wydrzyjmordka...nie pozwolisz mu czegoś to zaraz pisk...boshe...moje spokojne dni są już policzone!!!
A i teściowa miał wpaść w tym tyg i się nie pojawiła...pewnie będzie się tłumaczyć, że mnie w domu nie było...ale miała zadzwonić...mam siedzieć i czekać na jaśnie panią...nie mam słów już...Mojemu też jest przykro, ale tego głośno nie mówi...zawsze próbuje bronić i tłumaczyć mamę...ale dla mnie jest już skreślona...boję się tylko ,że będzie takim ogniwem zapalnym w naszym życiu 😞 A miało być tak pięknie...
Za to moi rodzice są tak wspaniałymi dziadkami dla Oskara, że aż z podziwu dla nich wyjść nie mogę...jest dla nich wszystkim 🙂 Przy tym wcale nie zaniedbują wnusi...córki mojego brata, bo są u nich obowiązkowo raz w tygodniu...jak się chce to można!

Marinel no współczuje , że praktycznie musisz sobie ze wszystkim sama radzić z powodu pracy męża, z drugiej strony ktoś musi utrzymać rodzinkę...ale może przekonaj go, żeby choć odrobinkę zwolnił...przydałoby Wam się więcej czasu razem, nie wspomnę o Emilce...
Mój Oskar tez najprawdopodobniej będzie miał tą samą szczepionkę na pneumokoki, przestraszyłaś mnie!Choć już był dwa razy szczepiony, ale to tam, a teraz 3 dawkę tu ma dostać 🤢

Shelby gratuluje 8 Maksikowych miesięcy!!!

Cherry nie poddawaj się z tymi rolkami...jeździj ile wlezie...dla relaksu i kondycji...a z czasem nabierzesz takiej wprawy , ze ho ho!
Zdjęcie Kacperka rzeczywiście cudne...no ale jaki model , takie zdjęcie 😁
Dzięki za radę z tym czujnikiem, chyba jednak kupię na Allegro 🤢

Gosiaq super fotki szczęśliwej rodzinki 🙂 Tak trzymać! Zazdroszczę tego baseniku...Filipek pewnie wniebowzięty! ja bym się też wybrała z Moim jak będzie na urlopie...ale troszkę się boję, że będę za bardzo panikować na basenie, a że mały , że tamto, że za dużo ludzi itd 🙂

Oskar wywraca dom do góry nogami, no i ponownie odkrył matę edukacyjną, a ja już ją na sprzedaż wystawiłam...może nikt jej tak szybko nie kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No a jutro koło południa wybieram się w Cherry okolice 🙂 Jadę do Marcinkowic koło Wrocławia, do przyjaciółki , z jej drugą przyjaciółką i jej córeczką...i wracamy w niedziele po południu 🙂Będziemy grillować i drinkować na ogrodzie 🙂 Oskar zostaje u dziadków, bo za mały na takie eskapady...lubię takie babskie spotkania 🙂
A i Cherry z tego centrum handlowego na osiedlu, ja bym się chyba cieszyła, bo miałabym gdzie wyskoczyć w wolnej chwili...ale ten Mc Donald to faktycznie porażka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen jak będę jutro przejeżdzać przez Marcinkowice to będę trąbić 😁 😁 😁 😉 😉 😉

hahaha 😉 😉 😉 😉 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Czyli Yen juz wiesz o co chodzi gdy dziecko jest mobilne!!! Fajnie że się wyspałaś bo mojemu dziecku popierdniczyły się godziny i już o 4.30 ćwierkał!!!
Co do centrum to nie jestem zła bo to raczej będzie taki pawilon handlowy ze 4 dużymi sklepami typu takko, deichman czy rossmann... więc to okej tylko ten McDonald mnie wkurza bo już widzę oczami taką sytuację: Kacperek chodź na obiadek mama zrobiła mięsko... - nie chcę mamo jadłem hamburgera z kolegami w McDonaldzie!!!!

ehhhhhhhhhh...............

Kasy nie będzie dostawał i tyleeeee!!!

taaaaaaaaaa jasne !!!

Ja za małolata mu nie pokaże co tam serwują, ale jak będzie miał już 7 lat i wyżej.... to już go przed tym nie uchronie....

Mąż odkażał mi dziś kolano boshe jak się darłam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
wczoraj was troche podczytywalam ale bylam nie do zycia dzieki bogu makisu byl taki grzeczny ze caly wczorajszy dzien przelezalam poszlam spac razem z nim po 20 i spalalm do 8 rano ale dzisi czuje sie juz swietnie tylko jestem oslabiona ale wzielam witaminki i jest lepeij musimy sie zebrac na jakis spacer choc ja wolalbym jeszcze przekezec ten dzien ale zal mi malego w koncu pogoda jest ladna a on po wczorajszym dniu....tez mu sie nazlezy spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka! U nas wesoło - dziewczyny szaleją w baseniku a Piotrek pełza po calym salonie - wyciągalam go już spod stołu i własnie próbuje uciec do ogródka,
aha zębów nadal brak i najfajniejsze są zabawki dziewczyn - lepsze niż jego. Piotruś śpiewa, szczególnie kołysanki -usypianki, kiwa się na prawo i lewo .
Zajaczka znałam chociaż nie wszystkie zwrotki, a pinginka mozna tańczyć = chodzić z pokazywaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa_aniusia prześlij mi adres na prv, postaram się coś podesłać dla koleżanki. Nie ma tego dużo ale zawsze coś 🙂 A to chłopcy są, dziewczynki czy parka? Niestety większośc za małych ciuszków wywiozłam już do rodziców, ponad 300 km i nie zanosi się że tam szybko pojadę...Ale mam jakąś butelkę nieużywaną, krem na odpażenia, coś z zabawek wybiorę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
wanilia adres przeslalam bardzo dziekuje za pomoc na listopadowki mozna zawsze liczycL::]:];]

JESTESCIE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

mialam isc na spacerek ale jest duszno ja jeszcze nie najlepeij sie czuje wiec rezygnuje siedzimy w domku dzis ale maksiu ma swoja kule z simby do rczkowania co bardzo go pochlania ...idealna zabawka hehe

yen a ile kosztowala ta posciel i jaki masz rozmiar??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry mój ma hurtownię wszystkiego do telefonów komórkowych i zaopatruje komisy w Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu. Najgorsza jest ta samotność. Siedzę sama z Emilką i tylko do niej mogę mówić.
Wczoraj poszłam spac o 3 a po 5 Emi juz wstała. Dzisiaj w dzień spała tylko 1h od 12 do 13 i dopiero teraz usnęła. Wytrzymała 8h bez spania!!! Po kąpieli już usypiała na siedzaco ale za nic nie chciała sie położyć. Efekt taki że się wkurzyłam i zaczęłam się z nią bawić żeby ją zmęczyć no i ją wystraszyłam!!! Kurcze zaczynam się martwić że to moje dziecko nie bedzie mówić przez to że od czasu do czasu zdarzy mi sie na nią krzyknąc jak już mi nerwy puszczają. Mam później o to do siebie straszny żal 😞 Potrafi już chodzić a mówi właściwie tylko tak raz dziennie baba, czasem mama jak jej się wyrwie no i mruczy. Myślę że tak mało śpi bo pochłania ją w całości nauka chodzenia. Nawet już nie chce siedzieć tylko wszystkiego sie łapie, wstaje I chodzi dookoła łóżeczka, a najgorsze że często się puszcza i juz dwa razy uderzyła się o barierkę po przeciwnej stronie. Obłożyłam jej łóżeczko dookoła poduszkami.
Rany jak trudno jest być matką 🥴 🥴 🥴 Idę sprzątać. może jakos odreaguje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!! 🙂 🙂 i znowu nie mam czasu nic napisać!! No może nie czasu, ale siły... Ta moja wiercipięta nie usiedzi w spokoju chociażby 5 minut!! Jak nie idzie do przedpokoju, gdzie leży pies ( pies nie lubi dzieci) to podpiera się o cokolwiek- kanapę fotel krzesło i wstaje. A ja boję się jej samej zostawić i tak za nią latam jak głupia! Po prostu jej pilnuję żeby się nie rozbiła, bo już nieraz był ogromny płacz... No ale będzie coraz gorzej 😉 dopóki nie nauczy się ładnie sama chodzić nabije sobie tyle siniaków, że nawet nie zliczę 😁

Yenefer życzę Ci udanego grillowania!!! Masz cudownych rodziców!! Nie robią problemów z tym żeby zostali z Oskarkiem jak chcesz się trochę rozerwać 🙂
Lala ja nie wiem ja Ty ogarniasz wszystko w jeden dzień jak mi takie sprzątanie zajmuje cały tydzień!! 😉 😁 🙃 za to brawo!!! 🙂 A Maja z tą grzywką jak Chopin wygląda! 😁 😁 🙃
Gosiaq! Filip to może ratownikiem zostanie 😁 😁 bo widze że nieźle sobie radzi 🙃 😁 świetne zdjęcia 🙂 rodzinnie 🙂

spadam spać bo już mi się oczy kleją 🙂 🙂 no i mam postanowienie, że od jutra przynajmniej co drugi dzień będę zaglądać do Was 😁 😁 na to czas musi się jakoś znaleźć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel! nie stresuj się!! 🙂 🙂 mi też z nerwów czasem krzyknę głośniej bo już nie wiem co mam zrobić. A najgorzej wkurza mnie wstawanie w nocy do małej więc teraz śpi ze mną 😁 😁 mam ją pod reką i się nie stresuję jak się obudzi z płaczem bo nie ma smoka 😉
A nie masz blisko siebie mamy/ teściowej, która mogłaby chociaż chwilę posiedzieć z Wami, popilnować małą jak Ty, np. chcesz w spokoju ugotować obiad?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mieszka 60km od nas i pracuje 7 dni w tygodniu więc nie ma jak, a teściowa mieszka po drugiej stronie Wisły i ma do nas 30 minut tramwajem a była może 3 razy odkąd urodziła się Emi i to w gościnie na 2 godziny więc się nie będę prosić. DAM RADĘ !! Nie mogę się załamywać.
Ale na drugie dziecko to się chyba nie zdecyduje widząc zaangazowanie mojego męża w opiekowanie się dzieckiem. Mam szczęście że Emisia jestr takim cudownym, kochanym i bezproblemowym dzieckiem bo gdyby miała kolki albo płakała podczas ząbkowania to bym chyba rwała sobie włosy z głowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam dzisiaj sprawdzic czy to prawda, że dziecko które samo je zjada więcej. Pozwoliłam Emi pogrzebac w miseczce z zupką (zawsze wyrywa mi miseczkę i chce wziąć do rączek to co w niej jest) i okazało się że ani razu nie włożyła rączki do buzi tylko wcierała jej zawartość w siebie i krzesełko.
Później jadłam paluszki i wzięła sobie ode mnie i zaczęła jeść. Taki twardy więc myślałam że bedzie wypluwać te kawałki a ona je zjadała. Jak jej zabrałam kawałek na którym było ziarenko soli to był krzyk 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej witam z rana. Ja dziś na sekundę, bo koło 11 wyjeżdżamy na babski weekend 🙂
Co najlepsze?
Dostaję przed chwilą sms od mojej koleżanki z bloku rodziców o treści" czy zdążyłam kupić czujnik dymu przed wczorajszym pożarem?" 😮 😮 😮
Dzwonie do niej i mówię, że nie było żadnego pożaru...a ona na to, jak to nie...koło północy, jak już spaliśmy, ponoć podjechały dwa wozy straży pożarnej, było pełno ludzi na dworze itd 😮 😮 😮
Nie wiem czy tak mocno spałam, czy podjechali bez sygnału, bo ja nic nie słyszałam! To jakaś masakra!!! Nie mam słów by to komentować już...chyba jakiegoś psychola mamy w bloku, który podnieca się na widok straży!!!
Fakt jak wstałam rano, to nie było prądu, ale nie skojarzyłam faktów, bo po 7 rano włączyli...Dobrze , że wyjeżdżam na weekend, a Oskar śpi u dziadków...chociaż jedna noc będzie spokojna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mamcia też nic nie wie na ten temat, bo oni maja okna od sypialni po drugiej stronie, ale ta moja kumpela mieszka na parterze i ma widok z okna prosto na mój blok...no zaszokowała mnie...jutro jak wrócę, to chyba mnie tato podrzuci jednak do tej Castoramy po czujnik, bo zanim zamówię z Allegro, to jeszcze kilka razy będzie się palić...i obowiązkowo opróżniamy moją piwnicę jutro, o ile jeszcze jest co ratować, bo jak do tej pory ocalała,ale teraz to już nie wiem...jeśli jeszcze nie spłonęła to może następnym razem! Może trzeba było zostać w UK jeszcze, tam przynajmniej spałabym spokojnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki ja tylko na chwilę bo pakuję się pakuję i nie mogę spakować a sterta rzeczy do zabrania rośnie!! Życzę Wam miłego weekendu i w ogóle wszystkiego dobrego bo Was bardzo kocham moje cioteczki kloteczki i dzieciaczki!! 😁 Jakaś radość mnie rozpiera ciekawe dlaczego? 😎

GOSIAQ SZYKUJ SIĘ PRZYBYWAM!!! NAPISZE SMSA NA TEN NUMER CO MI PODAŁAŚ JAK JUŻ DOJEDZIEMY I JAK ZNAJDZIESZ WOLNĄ CHWILĘ TO NAPISZ I SIĘ UMÓWIMY! WIEM ŻE JESTEŚ ZAPRACOWANA KOBITA ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE GDZIEŚ TAM NAS WCIŚNIESZ W SWÓJ GRAFIK!! 😜

Aaaniusia odezwę się po powrocie w sprawie twojej koleżanki. Mój mąż tak się przejął, że co chwilę mówi co jeszcze możemy jej oddać. A i dobra wiadomość! jedna nagroda dnia z Loveli dotarła wczoraj więc na pewno coś wyląduje w paczce dla bliźniaków! 🙂

Pozdrawiam Was moje drogie i do usłyszenia w sierpniu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu Kochanie życzę CI byś wypoczęła, a przede wszystkim cudownie spędziła ten wakacyjny czas 🙂 🙂 🙂 Oczywiście z niecierpliwością czekam na fotki i relacje ze spotkania z naszym Gosiaqiem 🙂 🙂 🙂

Yen to to jakaś masakra!!! Wynieś jak najszybciej to co masz w tej piwnicy bo to jest nie możliwe!!! To na bank podpalenia !!!
Co do wyjazdu to widzę że na pewno pogoda Wam dopisała... I Oławę i Marcinkowice burze omijają co??? Jutro będę w Marcinkowicach to będę się rozglądać... chociaż pewnie niezobaczę Was... ale nastepnym razem jak będziesz to ja zapraszam na kawkę 😜 bo mieszkam zaraz na wjeździe właśnie od strony Marcinkowic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochane Mamusie 🙂
My już mieszkamy na swoim i powoli uczę się zapanować sama nad wszystkim oj ciężko jest cięzko ale nie narzekam tyle przecież na to czekałam 🙂
Yen faktycznie niefajnie z tym podpalaczem oj ludzie to się chyba nudzą WIdze że się niektórym wakacje szykują zazdroszczę ja dopiero za 1,5 miesiąca. Cherry mój Kuba je normalnie ale więcej pije a i już nie karmie piersią Dziwne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...