Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aaaaniusia aż Ci klasnĘ za twoje dobre serducho i szczere chęci pomocy!! To jakoś się umówimy jak już wrócę z nad morza, oki?

No i ja jeszcze dodam zdjątka mojej małej gwiazdki.
Number one- w sprzęcie od cioci z okazji wypłynięcia na szerokie wody 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/zdjcie0188d.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7425/zdjcie0188d.jpg[/IMG][/URL]

Number two- MYSZKA
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/zdjcie0193s.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9031/zdjcie0193s.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zania Emilka cudaśna 🙂 A pontonik do pływania fajowy 😁
Zrobiłam sobie przerwę 3 dni w kręceniu hula, bo już źle wyglądały te siniaki, ale dziś pokręciłam 15 minut i znowu wychodzą...na razie za krótko kręcę, żeby był efekt, myślę jednak , że to zasługa ThermLine 2 suplementu diety, albo już sama nie wiem, bo wcale sobie nie odmawiam 😮

Oskar je nasz rosół, nie gotujemy specjalnie dla niego...i ziemniaczki z sosem też...babcia też stosuje przyprawy różne...nic mu nie szkodzi jak na razie...kupki lepsze...a mały szczęśliwy 🙂

Oki ja też już uciekam spać, bo u mnie pobudka o 6 rano, a teraz przez te zęby potrafi przebudzić się w nocy...
Naleciało mi tu pełno jakiś insektów przez okno grrr!!! 😲
A i dziękuję za życzonka...Mój nawet nie pamięta o rocznicy, ale nie omieszkam mu jutro ładnie przypomnieć 🙂

Cherry dla twojego męża dużo zdrówka, kasy i drugiego tak fenomenalnego synusia z okazji imienin 😜
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie uwierzycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiedziałam Wam dobranoc, poszłam umyć zęby do łazienki i słyszę jedzie coś na sygnale...pomyślałam sobie żartem, że pewnie do nas....i co? Nie myliłam się!
Znowu pali się w piwnicy, na szczęście ktoś z bloku był z psem i w porę zauważył,zanim się po bloku rozniosło...tym razem nie ma w domu żadnego dymu...tylko na klatce trochę czuć...zadzwoniłam po mamcie, poszła posłuchać co się tam dzieje...niby jakiś włącznik czy coś się zapaliło w piwnicy...przyszła tu na chwilę, powiedziała , że policja jest na dole...jak się wkurzyłam, ubrałam dresy i zbiegłam na dół...stało dwóch młodych szczyli z policji, podeszłam do nich i powiedziałam im, kiedy się tym zajmą...że mam małe dziecko w domu, że już dwa razy musiałam z nim uciekać, czy czekają aż tragedia się jakaś wydarzy...koleś patrzył na mnie jak na głupią, ale byłam tak podminowana...on do mnie, że to nie jego wina, że ludzie trzymają środki łatwopalne w piwnicy, albo ze instalacja niesprawna...a ja dalej swoje, że trochę dziwne, że 3 raz w ciągu półtora miesiąca się to dzieje!mówię Wam, tak się zdenerwowałam, ze mało brakowało, żebym powiedziała, że jak cos sie mojemu dziecku stanie, to sama tych żuli pozabijam...nawciskałam im i poszłam,od razu mi lepiej!!! chyba to jest moja cudowna dieta...stresy powodowane tymi podpaleniami!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer, najlepsze życzenia z okazji rocznnicy! A te podpalenia faktycznie mogą wywoływać stres i przez to klogramy lecą w dół..Gdzieś tam podświadomie to może siedzieć. Koszmar, zrobiłaś bardzo dobrze, ja sama bym tak zrobiła! Bo ileż można?!

Chery najlepszego do mężulka!

Maja też wcina rosół normalnie doprawiony(u mamy) - taki smakuje jej najbardziej 🙂
Ja gotuje z odrobiną soli zupki dla niej. No i miksuje różnie, racze na gładką mase bo inaczej ciężko jej wchodzi. Tzn, zje bo zje ale mniej 🙂

Teraz jeszcze śpi, więc ja lece ogarnąć. :* Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu a Emisia urocza!
i z tymi 8 miesiącami to wogóle wyszło śmiesznie, bo ja wciąż myślałam że jest 20 lipca, dopiero jak martka mi odpisałą ''i wzajemnie'' to się kapłam i wycałowałam Majeczke! Z tej właśnie okazji dostała kolczysie.. Obeszłam 5 jubilerów , koszt takich kolczyków (złotych) w jednym z nich to 270zł 😮 a poszłam do takiego który nie na rynku i takie same (tylko z różowym oczkiem, te droższe były z czarnym) kosztowały 138. 😮 a że były z różowym to je kupiłam! Facet powiedział że i tak się nie opłaca drożej kupować bo w tych kolczykach dziecko długo nie pochodzi jeśli urośnie jej uszko.
No i na zdjęciu wydaje się czerwne oczko, a są różowe i białe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki, przepraszam, ale tym razem zbiorowo - piękne zdjęcia, naprawdę te nasze dzieciaki takie urocze!

gratuluję 8mek, ząbków i postępów motorycznych 🙂

życzę Wam wszystkim i sobie również, żeby te zębuchy wychodziły szybko i bezboleśnie!

Zaka - ja zupę mielę na totalną papkę, inaczej Maksio by ją puścił na dywan :/

całuję Was mocno, u nas wciąż katar na tapecie :/

aaa_aniusia - a te bliźniaki są na mm? bo ja mam dwie puszki bebilonu pepti do oddania, chętnie wyślę, jeśli to im pasuje
pomyślę, co jeszcze bym miała dla takich maluszków, fatalna sytuacja, dlaczego tak się dzieje... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
zaniu mala slodziutka...az sie nie moge doczekac jak ja poprzytulam hehe na zywo!!! jak polubi ciocie anie!!:]

my z maksiem juz po sniadanku mysle gdzie by tu sie wybracna jakis spacerek ....

NO I obiad musze zrobic a niecche mi sie okropnie...dzis lewdo z lozka sie zwleklam ale to przez pogode niby cieplo a tak pochmurno i co chwile kropi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer współczuje Ci naprawdę. No to jeszcze jedno życzenie do tamtych dokładam, żebyście się z tego bloku jak najszybciej wyprowadzili w jakieś spokojne, bezpieczne miejsce!

Lala wygląda na to, że nie tylko bujaczki nasze panny mają takie same ale i kolczyki 🙂 Moja siostra dała za nie coś 140 zł o ile dobrze pamiętam. No a tak swoją drogą to od incydentu z wiszeniem głową w dół jakoś nie używamy już bujaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc Babeczki!


A u nas gorąco, za gorąco, bo już 26 stopni... a przy moich ostatnich zawrotach głowy to chyba pójdę z Kubusiem do sklepu i sobie daruję spacery dłuższe...

Kubuś pełzał zaledwie jeden dzień teraz znów mu się nie chce, nie wiem jak go mam zachęcić bo niewiele na niego działa...Siada sam z boczku ale tylko na miękkim... na twardej podłodze nie potrafi jeszcze...

Lala Kubuś oglądał ze mną zdjęcia Mai i śmiał się głośno... chyba mu się podoba Twoja córcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję kochane za życzonka 🙂 ja póki co na spacerek później się wybieram, bo dziś spisują liczniki od wody i muszę czekać. Nerwy mnie jeszcze odrobinę od wczoraj trzymają...mam dość tego bloku!
Nie wiem jak u Was, ale u mnie ostatnio masakra z przebieraniem małego...ani minuty nie chce poleżeć spokojnie...ucieka mi z gołym tyłkiem na wszystkie strony jak tylko ściągnę pieluchę...podnosi się itd...a z ubieraniem ciuszków podobnie...no muszę się tak napocić , że szok...marudzi, wierci się...zanim wyjdę z nim na dwór to tak mi ciśnienie potrafi podnieść, że kawki nie muszę pić heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen no masakra jakaś z tymi pożarami!!! Rozbawiłaś mnie tą puchatą kulką

U nas to samo z przebieraniem - zawsze się upocę 😁 😁 😁 😁

Shelby fajna sprawa ale jaka droga 🙂

Aniu trzymam kciuki 🙂 🙂 🙂 (sama myślę o kontynuacji nauki)

Madzia Ty raczej nie wychodź. A z tym pełzaniem to żłów uciekinier nie zachęca ???

My zaraz na spacer a przed tym drzemka....Maruda sie już włącza...
Będę poźniej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam tylko w sklepie, ale w sumie zeszło nam 1,5 h. Jak wracaliśmy Kubuś zasnął i śpi teraz w wózku.

Bardzo lubię taką pogodę, ale nie w tym stanie, jeszcze tylko 3 tygodnie i mam nadzieję, że poczuje się lepiej.

Cherry żółw nie działa, bo Kubuś to się obróci, to się poturla i go złapie i tak. Albo go oleje. Mamy też taki ciągnik, który sam jeździ, też jakoś się do niego doczłapie. A może wy mi polecicie jakąś fajną zabawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam taki bębenek z fishera - może służyć jako bębenek a jak się połączy to jako walec który ucieka. Jak dziecko go dotknie to grają melodyjki.



Super jeszcze jest kula hula z Vtech lub ze Simby

http://www.youtube.com/watch?v=oIpJwCHE2mw

My dziś będziemy zamawiac stolik ze Smily



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej... miałam dziś fatalny dzień !!! Chciałam zdjąć kwiaciora z parapetu, bo coś mi chamidło choruje i zaczepił mi się kolczyk o gipiurę - niestety nie zauważyłam tego i z impetem się odwróciłam... Skończyło się na rozerwanym uchu i zgubionym kolczyku 😞 Już bylam na pogotowiu i sympatyczny chirurg 40 minut z anielską cierpliwością zszywał moje ucho (na wysokości mniej więcej polowy ucha - bo oczywiście nie mogłam wyrwać kolczyka z normalnego miejsca!!!)

😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słabo, początki zawsze najgorsze, w sumie już niedługo 1/4 będzie za mną 😉.

Teraz jestem sama, wysłałam Kubusia z Tatą na spacer.

Pochwalę Ci się, że zrobiłam klasyczną konfiturę malinową. Teraz zabieram się za Twój dżem truskawkowy 🙂.

No i Kubuś tak słodko robi Tosi Tosi łapki 😉, pełen sukces w dwa dni się nauczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...