Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂 Was Mamusie Listopadowe 🙂 Czy mogę dołączyć do Waszej grupy dyskusyjnej? Też jestem listopadową mamusią. Macie śliczne dzieciaczki 🙂 A jaka pomoc przy zakupach 🙂

Chciałam wstawić suwaczek ale niestety kod suwaczka nie chce mi się wkleić, wiecie czemu tak się dzieje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anabelle---witamy!!! opowiedz cos o sobie i synku jak widze skad jestes itd...

lala--no zdjcia boskie majka jest cudna:]

a dzis kosmarna noc tak sie wczoraj nacieszylam a dzis totalna klapa maly poszedl spac po 20 wstal o 2 co chwile do niego wtsawalam do 3 o 4 mialam juz serdecznie dosc wzielam go do lozka do 5 gadal mial otwarte oczy i niechcialo mu siespac potem kimnal i wstal o 6:30....ale bylam rozczarowana ....ja poddaje sie juz niewiem co mam robic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabelle witam i ja !!
Lala co za szaleństwo zakupowe!!! My już od dawna używamy pampersy 4+ ale u nas na wadze 11.5kg. Czasami jak brzuszek pełny to cięzko i te zapiąc ale ostatnio kupiłam w Rosmannie pampersy Fun & Fit i sa nieco wieksze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AA_anusia ojej a może to chwilowy kryzys związany z ząbkowaniem. U nas długo Mikołaj miał 2 drzemki ale jak skończył 11 miesięcy , to gdy miał po południową drzemkę, to zaczął się koszmar z usypianiem. Wił się na łóżku, szalał, chciał się bawić i nie w głowie mu było spanie 🥴. Myslałam że oszaleję 🤢 😮 Mikołaja usypiam na naszym łóżku, tzn. kładę się koło niego a jak uśnie, to przekładam go do łóżeczka i raczej w większości śpi prawie całą noc sam. Około 5ej się budzi i wtedy zabieram go do nas do łóżka i śpimy razem do 8ej czasem 9ej. Nie wiem jaki macie system drzemek ale jeśli śpi Ci po popołudniu to może powinnaś go przetrzymać. My jak wyeliminowaliśmy tą drugą drzemkę, to wieczorem po kąpieli, Mikołaj jak tylko główkę przyłoży do podusi –usypia 
AA_anusia aktualnie jestem na wychowawczym. Mój synek ma na imię Mikołaj. Mieszkamy w województwie świętokrzyskim O dziecko staraliśmy się 8 miesięcy. Hm..nie wiem co jeszcze, proszę pytaj kochana ok.?

Mariel_E dzięki za powitanie 🙂My używamy 5-tek naprzemiennie Dada i Pampers Slip&play . Moim zdanie są bardzo dobre pampersy. Tych Fun& Fit nie uzywałam. Poza tymi co wymieniałam mielismy Huggisy ( takie mi się sztywne wydawały), Wickiers (czy jak to się tam nazywa) ale tez jakos nie specjalnie były fajne, grube.

Idę uśpić Mikołaja bo już marudzi. A to jest pora jego drzemki. Odezwę się pozniej.A Wy w tym czasie możecie cos o sobie napisać? Chciałabym Was poznać 😎.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anabelle- a z jakiego maista??jesli mozna wiedziec dla mnie ciaza byla zaskoczeniem ...nie wpadka ale zaskoczeniem chcileimsy dziecko alezaszlam w cize w lytym a w maju mialam mature i chcialam pozniej ...po maturze ale tak wyszlo no i jets nasz maksiu...ja nie pracuje siedze z malym wodmu...

ile masz ,lat?? taka wscibska jestem ...

u nas to problem w nocy jest on ladnie idzie spac sam zasypia u sibie w lozeczku tylko chce wyeliminowac nocne pobudki niewiem czemu nie przesypia calych nocy normalnie dawalm mu mlkeo a ok kilku dni nie daje i jest jeszcze gorzej bo budzi sie kilka razy wczoraj bylo super bo przespal cala noc a dzis znowu koszmar no nieiwem ebdziemy dalej probowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂 Maja zasnęła uwaga uwaga -na swoim wyrku! Więc mam chwile dla siebie 🙂
Zrobiłam jej przemeblowanie małe oczywiście bo złożyłam łóżeczko - tak wiem może i szybko i być może będe je sładać znów, ale zaryzykowałam. Zobaczymy jak się Maja odnajdzie w tej sytuacji.
Materac z małego łóżeczka zostawiłam bo podkładam go jak maja śpi wrazie gdyby spadła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anebelle ze świętokrzyskiego? Toś Ty moja regionaliczka 🙂 Możesz napisać na priv skąd dokładnie jeśli nie chcesz pisac publicznie? Ja pochodzę z okolic Kazimierzy Wielkiej znasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 dość szybko złożyłaś łóżeczko. JA chyba bym się bała, że spadnie w nocy. Choć od jakiegoś czasu Mikołaj świetnie sam schodzi z łóżka, kanapy itp. Dzisiaj nad ranem około 5ej wzięłam go do nas do łóżka. Hehe jak się obudziłam to on na dywanie po cichutku bawił się samochodami, co by mamusi nie obudzić.

Ania_anusia ja mam 28 lat i jestem z okolic Kielc :P a Ty 21?A risotto na pewno pochłonie w mig. Ja strasznie lubie ryz z warzywami 

Shelby nieciekawie masz z tymi pobudkami. U nas około 11ej połozyłam się z Mikołajem, bo tarł oczka ale oczywiście jak na złość, a to telefon dzwonił , a to ktos do drzwi dzwonił. Tak wiec ze spania nici. Dopiero przed chwilką mąż go uspił  wiec mam chwilkę dla Was 
Oj wesolo w domku jak są dwa takie szkraby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Anabelle sama się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Drzemki Maja ładnie odsypia w łóżku, wczorajszą noc też ładnie przespała. Radzi sobie świetnie z wchodzeniem i schodzeniem. Na noc podkładam jej materacyk pod łóżko, że gdyby spadła to na materac. 🙂 Mam nadzieje że nie będe musiała rozkładać ponownie łóżeczka 🙂 a złożyłam je bo w całości nie mam gdzie go postawić teraz - ale co tam to łóżeczko skłąda się 5min! Oczywiście Majusia pomagała mi je składać i chować. A potem jak już miała porządek w pokoju położyła się na łóżku przytuliła poduche i mówiła aaa a 🙂 Nie wiem czy załapała o co chodzi ale tak to wyglądało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 tak teraz wróciłam się kilka str i widzę Twoje mega zakupy. Ale fajnie, że masz z głowy bo zakupy zimą z dzieckiem to raczej srednia przyjemność. Ubrac dziecko, rozebrac, a to płacze… A na tym drugim zdjęciu jak sobie słodko śpiocha ach normalnie schrupać. Na basenie Majusia ma długie nogi. Ona to chyba wysoka jest, co?

Marinel_E dziekuje za miłe słowa 😘jesteś kochana 🙂 Nie byłam nigdy w Kazimierzy Wielkiej. Mąż jedynie przejeżdżał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witaj, Anabelle! od jakiego czasu nas podczytujesz? ZDRADZ SIE 🙂
Marinel, ja mam kolege, ktory pochodzi z Kazimierzy i mieszka w KR. ciekawe czy bys znala hihihi

Shelby! Aniusia! ja przy Maćku tak wstawalam 😞 minelo na dobre jak skonczyl .... 3 lata 😞 licze, ze u Was bedzie szybciej jednak, bo ja bylam wykonczona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Anabelle!!!

U nas okej. Bez rewelacji no orpócz tego ze Armandzion nie chciał cyca w nocy tylko tak mocno się przytulał 😮 😮 😮 jednak w dzień przed spaniem cyc musiał być.

U mnie też na obiad ryz z warzywami kurczakiem przyprawiane imbirem kurkumą curry i papryka na ostro 😜 😜 😜

A z nowości to znów będę coś testowała 🤪 🤪 🤪

tym razem zostałam ambasadorką LEGO DUPLO 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...