Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka! 🙂

Nikusia przypomniało mi się jak kiedyś młodszy brat koleżanki zapytał do czego są podpaski i ją i mamę zamurowało, a on sobie wsadził pod pachy i sam sobie wytłumaczył, że to pod pachy jest 😉

Skoreczka już sobie wyobrażam jak to musiało śmiesznie brzmieć jak mąż wypalił z tą zupą skrzydełkową 😁

Marta super wierszyk koleżanki 🙂

Anabel gratki z okazji 3 miesięcy 😘 Buziaki dla Kinusi 😘

Zapomniałam wczoraj brzuszki porobić, ale od dzisiaj zaczynam! ☺️

A, zapomniałam wczoraj napisać, że kupiłam sobie jeszcze (przede wszystkim!) super dżinsową sukienkę 🤪 😎

Adzia życzę Ci siły i cierpliwości – zobaczysz, że z czasem sen Ani się unormuje, a z mężem się będziecie dogadywać bez kłótni 😘 Super avatarek! 🤪

Wielka zgadzam się z tym, że jak na razie nie chcesz wracać, to nie wracaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka syn wyszykowany poszedł do szkoły, Emilka nakarmiona, ja też po śniadaniu i sobie kawkę zrobiłam. Gary mam pomyte, jedynie łóżko trzeba zaścielić, ale teraz Emilka sobie w nim leży więc nie ruszam 🙂
Anabel wczoraj jeszcze Emilka trochę pokrzyczała, ale raczej nie były to takie wrzaski jak dzień wcześniej. Tylko jak jej smoczek wypadł. Nie wiem jak mam ją nauczyć zasypiać, żeby było dobrze. Z Kubą nie miałam tego problemu, najpierw karmiłam i spał z nami a potem do łóżeczka i on zasypiał.
Masz rację dziś trochę pospałam. 😉
Kacha Kuba już kiedyś pytał o podpaski, wtedy mu powiedziałam że to takie pieluszki dla kobiet które przez kilka dni w miesiącu muszę nosić. Wczoraj słyszał moją rozmowę z siostrą i zapytał co to okres. To mu powiedziałam, że to taki czas, gdzie kobieta musi te podpaski nosić. Pytał dlaczego, to mu powiedziałam, że wtedy jej krew leci. A on pytał, skąd leci to mu pokazałam (tzn palcem kierunek) i potem pytał dlaczego to się dzieje. To mu powiedziała, że co miesiąc organizm się szykuje na zajście w ciąże, a jak kobieta nie zachodzi to wtedy leci ta krew i to się okres nazywa. A on stwierdził, że jak nie leci to znaczy, że kobieta w ciąży. 🙂
Marta wiersz śliczny 🙂 Ludzie mają talenty 🙂
Chciałam Ci wczoraj napisać, ale zapomniałam, że ja bym mamę o opiekę nad córcią poprosiła a sama z mężem poszła np na kolację, na spacer itd.
Wielka ja też myślałam, że teściowa na Ciebie krzyczała jak się wyprowadzałaś a nie na teścia.
Kasiulka pochwal się ubrankiem jak kupicie.
Skoreczka ja niby dłużej pospałam ale też jakaś do bani jestem, to już chyba koniec tygodnia i zmęczenie wychodzi.
Kinga mój ma 8 lat, w sumie w sierpniu będzie 9. Ja bym się tak tej świetlicy nie bała jak tego siedzenia z dzieckiem nad lekcjami. Jak mój syn potrafił mieć zadania z angielskiego, niemieckiego, z religii mega listę do nauczenia (modlitwy, akty, ostatnio stacje drogi krzyżowej, itd.) a do tego jeszcze z lekcji z jego panią-masakra. Dobrze, że z informatyki nie zadają. I żeby miał dobre oceny to trzeba było to jakoś ogarnąć. Teraz już jest lepiej i jak leżałam w ciąży to się trochę bardziej samodzielny zrobił.
A dziecko na chrzest bym na niebiesko ubrała i tą ręcznie robioną kapką przykryła.
Ja brałam do kościoła wózek i też uważam, że to dobry pomysł. A kombinezon będzie ok, bo w kościołach jest zimno.
Wielka a mi się dalej marzą czerwone szpilki i kiedyś sobie kupię i wcale nie będę patrzyła czy z wózkiem idę. 😁 😁 Chociaż pewnie zanim to nastąpi to Emilce już wózek potrzebny nie będzie 😁 😁 A mój też tak marzy, żebym w mini i w szpilkach chodziła. Widać po fotce na jego urodziny co wstawiałam, strój był na życzenia męża 😁 😁
Jeśli chodzi o spódniczki to ja tylko przed kolana, bo inaczej jeszcze optycznie skracają mi nogi i wyglądam na jeszcze niższą niż jestem. 🙃
Adzia kłótnie z mężem w nocy to normalne. Bo jak dziecko marudzi to po czasie jesteś wykończona, bezradna i nerwowa a do tego mąż podchodzi pod palce z jakimś komentarzem i kłótnia gotowa. Może postaraj się rano nie zachowywać się jakby się nic nie stało tylko pogadać o problemie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Kinia wszystkiego Najlepszego dla Nikusia z okazji 2 miesiećy 🙂 😘

I Dla Kingusi dużo zdówka Z okazji 3 miesiaca 😘

Marta super wiersz 😎 😎

Andzia super avatarek 😘

Beatko oj tak, szkoda myśleć co by mogło być 🙂 Od nas tez buziaczki dla Aleksa 🙂 ale mi chodziło o neurologa czy mialas skierowanie czy sama poszłas bo na usg ja jade do szpitala tam do tego lekarza co mi Jasia odbierał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😲 😲 😲 😲Tyle stron 😲 😲 😲 😲
Witam
Działo sie na forum oj działo a ja już wczoraj nie miałam sił wejść i zdac wam relacji z wizyt u ortopedy. Tak więc nóżki Zosi mają iść do gibsu czym prędzej tym lepiej póki te kości są najbardziej podatne. Ma mieć założony około 5 razy gibs po 10 dni z przerwami około 5 dniowymi 🤨. Dziś oczywiści już wydzwaniałam i usłyszałam dlaczego nie zrobią jej tego w Opolu(tamten lekarz chciał dobrze i zadbać o nasz budżet bo po co mamy jeżdzić ponad 30 km jak możemy udać się do bliżej położonego szpitala). Jutro mam rozmawiać z lekarzem który skierował mnie na tą konsultację i mam nadzieję,ze nas nie spławi bo wpadnę w furię 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
Beatko oj tak, szkoda myśleć co by mogło być 🙂 Od nas tez buziaczki dla Aleksa 🙂 ale mi chodziło o neurologa czy mialas skierowanie czy sama poszłas bo na usg ja jade do szpitala tam do tego lekarza co mi Jasia odbierał 😉


Do neurologa dostałam skierowanie od pediatry jak zobaczyła wypis ze szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nikusia ja w szpilkach czy na koturnie i tak bede smigac bo lubie ale mojemu mezowi chodzi o takie
http://allegro.pl/wiazane-kozaki-platforma-obcas-mega-mix-38-i2224305972.html

ok lece ubierac Fabiana i lecimy na spacerek jak nie zapomnie to zrobie fotke wózka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
nikusia ja w szpilkach czy na koturnie i tak bede smigac bo lubie ale mojemu mezowi chodzi o takie
http://allegro.pl/wiazane-kozaki-platforma-obcas-mega-mix-38-i2224305972.html

ok lece ubierac Fabiana i lecimy na spacerek jak nie zapomnie to zrobie fotke wózka


Wielka powiem tylko "wow"
ja bym to chciała zobaczyć mama z wózkiem w takich butach, łap oklaski 😁 😁 😁 😁 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna rzeczywiście brzmi to strasznie, ale lepiej teraz jak Zosia jest taka malutka niz pozniej kiedy bedzie juz wiecej rozumiała 🤢 Naprawde mi przykro 😞
Nikusia a ja mam mnóstwo szpilek, bo kiedys chodziłam w nich regularnie, teraz zrobiłam sie poprostu wygodna, ale wrócę kiedyś do nich 🙂 Pewnie tez juz wózka nie bede musiała pchać 😎
Beata ale Ty młodziuko wyglądasz 🤪

A ja poszłam na podwórko - "pole" 😉 z maluszkiem ale on był bardzo niezadowolony wiec wrociliśmy do domu i teraz spi w wózku na balkonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej to znowu ja 😉

chyba to prawda ze dzieci teraz mniej spia u nas ostatnie dni tez sa mniej spoiące 😉

Kinga rzeczywiscie to spóznione życzenia i całuski dla Nikusia a chrzciny ja sie ciesze ze juz mam z głowy 😉
Ja tez nie kupowałam nic do chrztu Kinia szla w białym kombinezonie a ze mial naszywke misia to kupiłam kwiatki i przypiełam zeby go zakryc a pod spodem miała filoetowa sukieneczke 😉 i tak musiałam szybko ja zdjac bo małej było za ciepło wiec paradowała w rajstopkach i białej koszulce 😉
Popieram Adzie wuzej jak naj bardziej wskazany 😉

Nikusia masz mondrego synka 😉
dobrze ze sie wyspałas 😉

Kruszynka no przykro ze mała beda tak meczyc tym gipsem mam nadzieje ze on pomoze jejku jak mi szkoda tej Twojej kruszynki ale to dla jej dobra trzymam kciuki...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś w nocy Zosia miała rekord w niejedzeniu 🙂 Jadła 19.30 i o 5.00 🙂
Jakoś nie umiem się skupić poczytałam was trochę . Jakoś nie umiem się wygrzebać a jeszcze na 15.30 do dentysty 🙂
Nikusia fajnie,że jesteś zadowolona z wizyty u tak młodego lekarza 😉 A z tym becikowym to przykro mi bo wiadomo każdy grosz by się przydał.
Niksuia 😁 😁 😁 ja lubię pytania twojego syna 😁 😁 😁
Martamay brawa dla kolezanki 🙂
Kacha miłej lektury,ale nie zapomnij o nas 🙂
Skoreczka ja tez nie odróżniam dni wszystkie takie same 🙂
Wielka 😁 Super avatarek 🙂
Beata ja tez jestem zadowolona bo kupiłam sobie,aż trzy bluzki 😁
Anabel dużo buziaków dla Kini 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka super avatar i fajną ma czapę.
Kruszyna po moim poprzednim lekarzy znalezienie takiego co słucha co do niego mówię jest na wagę złota. I nawet nie ma znaczenia, że tamten miał super wyposażony gabinet itd.
A co do pytań syna to czasem nie wiem co mam odpowiedzieć 🙃 no, ale staram się mówić prawdę, bo cieszę się, że nam ufa i pyta. 😜
Anabel ja też nic nie kupowałam Emilce na chrzciny. Jak zobaczyłam sukienkę za 99zł to mi się odechciało. 😁 😁 😁

Emilka marudziła, tą puściłam muzykę i z nią tańczyłam, to się cieszyła. Jak mnie bolały ręce to tańczyłam sama a ona patrzyła. I rechotała ze mnie. 😁 😁 😁 Teraz śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Była u mnie koleżanka i sobie trochę poplotkowałyśmy 😆 Powinnam się zebrać na spacer... ale ta pogoda nie nastraja. W końcu udało mi się wyprać pościel ale nie mogę jej wywiesić bo musiałabym skoczyć na strych a małej samej, śpiącej nie zostawię. Więc chyba ta pościel poczeka na powrót męża z pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia 😉 dzięki 🙂 🙂
A wiesz coś w tym jest te styczniowe dzieciaczki chyba lubią muzyke 🙂 Moja od godziny śpi i słucha ze mną Edyty Geppert 🙂 Ostatnio mój został z nią sam i wziął sobie ją koło siebie ona leżała a on robił coś na kompie i włączył jej piosenki a ona ruszała rączkami i nóżkami a jak skończyło się to zaczeła płakać i jak załączył od nowa to sytuacja się powtórzyła 😁 😁 Mamy sposób na nią kilka ulubionych utworów których często słuchałam będąc w ciąży i Zosia śpi,albo bawi się 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Nikusia i Elka 🙂 🙂
Kruszyna a ja uwielbiam sama i puszczam tez moim dzieciom "Małego elfa" Frąckowiak - bardzo stara, spokojna piosenka, prawie jak kołysanka. http://www.youtube.com/watch?v=O3zaNoZmMnQ

Kacha
nie czuje się samotna, mam okropny galimatias i czasem to marze o ciszy 😮
Elka ma rację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...