Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kacha moj tak samo wklada do buzi a najlepsze jest to ze jedna reke sobie wyciaga do gory jak supermen 😁 😁 😁 i oglada ja hihihih
a jak na macie lezy to dotyka krokodyla co wisi nad nim 😁

kurcze my na bioderka chodzimy prywatnie to nie trzeba nam skierowania 😉
miał od razu usg i wyszły jedyneczki 🙂

u nas deszcz ze sniegiem 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ela moja właśnie teraz pochłania swoje rączki 😁 🙃 Jedną i drugą, a najlepiej jakby obie na raz 😁

Nie wiem co lepsze/gorsze... smoczek czy kciuk??? Moja znajoma jak zdecydowała się bardzo szybko zabrać dziecku smoczek, to zastąpił go kciukiem i tak do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mi tez zostało sporo do zrzucenia 😉
Adzia jedziemy juz na drugą wizytę do alergologa aby potwierdzić czy Zosia ma skazę białkową. A kolor włosów bardzo odważny 🙂 Ja jak miałam naście lat to też tak szalałam z kolorami teraz już mi przeszło i od kilku lat nie farbuje 🙂
Skoreczka to pewnie po tym sprzątaniu tak się słabiej czujesz 🥴 wiec odpocznij 🙂
A ja już posprzątałam całe mieszkanie nerwy mi się przysłużyły ku temu 🤢 i jeszcze mój mi dźwignął ciśnienie,wiec jeszcze bardzie ze złość latałam ze szmatą a jutro wypucuję sobie podłogi i zrobię sobie zasłużony odpoczynek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na USG wszystko wyszło dobrze! 🙂 Cieszę się, bo po porodzie na USG mózgu wyszło wzmożone echo międzykomorowe, ale teraz już wszystko jest okej 🙂

Adzia włosy zajefajne!!!! 🤪 🤪 🤪 Będzie oklask za to jak będziesz odblokowana 🙃
I współczuję tego co zrobili Ci w tym szpitalu 🤢

Ela ja pierwsze słyszę o recepcie na obowiązkowe szczepionki 😮

Kruszyna dobrze, że ktoś wreszcie zdjął Małej ten gips, ci lekarze to naprawdę by się wstydzili! 😠

Kacha mój też cmoka piąstkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale miałam koncert 🤢 Na dwa głosy 🤢

Adzia dziękuję i odwzajemniłam 😉 Fryzurka fajna 🤪
Kacha mój od urodzenia pchał rączki do buzi a teraz odpuszcza sobie i pcha tylko jak jest głodny. Teraz ciągle pcha rączki do zabawek ktore porozwieszałam w łózeczku, popycha je, łapie tak ze ma juz inne zajęcie 🙂
Kruszyna zuch z Ciebie z tymi porządkami 🙂
Ela może dam fotę przed chrzcinami 😉
Beata super ze badanie wypadło pozytywnie 🙂

A ja się modlę ze zeby była juz 19.15 bo mąż wejdzie w próg domu i pomoze mi troszkę przy dzieciach 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/dscn5725j.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8356/dscn5725j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscn5706.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5418/dscn5706.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
l:

Nie wiem co lepsze/gorsze... smoczek czy kciuk??? Moja znajoma jak zdecydowała się bardzo szybko zabrać dziecku smoczek, to zastąpił go kciukiem i tak do dziś.


Zdecydowanie smoczek jest lepszy, moja siostra ssała kciuka i potem aparat na zeby a kciuk to w stanie krytycznym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha napisał(a):
l:

Nie wiem co lepsze/gorsze... smoczek czy kciuk??? Moja znajoma jak zdecydowała się bardzo szybko zabrać dziecku smoczek, to zastąpił go kciukiem i tak do dziś.


Zdecydowanie smoczek jest lepszy, moja siostra ssała kciuka i potem aparat na żeby a kciuk to w stanie krytycznym 😞


A dzięki 🙂 dobrze wiedzieć i pilnować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata bardzo odwazna zmiana na plus, ślicznie 🙂
Kacha nie ma za co 😘

Dziewczyny czy ktorys z waszych dzidziusiów ma ciemieniuszkę? Ja od kilku dni wyczesuje, babcia mi powiedziała ze kiedys mówiono ze jak dziecko ma ciemieniuszke to potem bedzie miało tendencję do przetłuszczania się włosków 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja wzięłam jedną receptę i to w sumie najpierw poszłam po szczepionkę, a jak wracałam doniosłam im recept i to w sumie na 3 dawki od razu.
Kruszyna porażka, żeby jeździć z takim małym dzieckiem od lekarza do lekarza a każdy olewa.
Kacha mój nawet nie wiedział o co się tak wkurzyłam, już go ustawiłam do pionu. Zaraz się zabrał za porządkowanie biurka. A ja sobie kuchnię skończyłam.
Anabel ja nawet nie liczyłam na pochwałę, tylko mi się przykro zrobiło jak z przytykiem powiedział, że zauważył. Potem się tłumaczył, że on tylko jedną szafkę posprzątaną widział. A teraz sprzątał biurko i zobaczył ile czasu to zajęło. (szczególnie, że sam sobie tam syfu narobił) 🙃
Adzia a te otarcia nie powstały Ci podczas prób współżycie? Bo to czasem też tak działa, że się boisz, przez to nie umiesz się rozluźnić, nie jesteś wilgotna i nie idzie. No i powstają otarcia. Co do moczy to ja Cię zrozumiałam, że w przychodni mają go łapać i się zdziwiłam. A pocieszyłaś mnie, że krew z palca. Jakby tak było u nas, to ja w swoim nakłuwaczy zmienię igłę i sama Emilkę nakłuje. Nie będzie jej tak bolało.
Co do jedzenia to Emilka dziś w nocy jadła po 40 i budziła się co chwilę. Jak jest głodna to smoczek jej nie uspokoi, ona się nie da oszukać tylko krzyczy ze smoczkiem w buzi. A jak nie chce to się bawi smoczkiem lub kręci głową.
Skoreczka Emilka kocha jeździć samochodem, dopóki jedziemy ona śpi, ale jak tylko zatrzymamy się np na przejeździe, na światłach to krzyk. No i krzyczy jak ją się do auta wkłada.
Adzia faktycznie Ci pasowały czerwone włosy. 😉
Kacha moja też rączkami zainteresowana i też do buzi je wkłada. Karuzelkę w łóżeczku kopie nogami a najbardziej cieszy się do króliczka.
Kruszyna mi też złość pomogła w sprzątaniu. 😁 😁
Beata Ela pisała o szczepieniach Heksa (nie wiem jak to się pisze) ale to te 6 w 1. To chyba nie te podstawowe 🙃 Super, że badania wyszły dobrze.
Beata Ty na tej fotce tak młodziutko wyglądasz jakbyś naście lat miała. 😮 a fryzurka super.
Elka chyba pomyliłaś szczepienia. Za podstawowe sanepidowski się nie płaci, potem są 5 w 1 lub 6 w 1 i wtedy się płaci a oprócz tego one są na receptę. 😘 😘
Szczepię 5 w 1 i płacę 105zł za jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia a liczysz wciąż ile zjada ta Twoja Krzykaczka?

A tak przy okazji tematu jedzenia to nasi znajomi mają 3-tygodniowego synka, który zjada......... 😮.......... UWAGA............ 😮......... 150 ml z butli bo jak mniej to drze się okrutnie, a jakby dali więcej... to dzidzia więcej by zjadła 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja mojemu mężowi od kilku dni powtarzam co musi koniecznie wysprzątać, żeby nie był zdziwione jak się wścieknę, jeśli tego nie zrobi do końca tygodnia 🙂 Po dobroci udaje, że nie ma tematu 😠 a po złości to się złości, że ja się złoszczę i mówi, że właśnie dlatego, że ja się złoszczę to on tego czy tamtego nie zrobi 😮 🙃 - czasem takie akcje są 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
150?!?!?! no nieźle, nie wiem co powiedzieć 😉
A ciemieniuche moja juz miała, najlpiej smarowac oliwka na noc i z rana wyczesywać, mi do tej pory zdarza sie ze musze wyczesac co nieco bo ciagle troche tego ma w głowie.

Beata super fryzurka, pasuje Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mnie to nie dziwi bo mój tez je dużo, tak jak kiedyś napisałam zjadł 150ml a za chwile pedzilam po drugie 150ml. Mnie juz nic nie zdziwi 😎 I cały swiat moze mi mowic ze tak nie mozna, ale co zrobic jak mały człowiek krzyczy w niebogłosy a jak daje jesc to najszczesliwszy na swiecie.
Adzia to moze ja tez na noc nasmaruje a rano wyczesze, z reguły robiłam tak ze od razu po naoliwieniu wyczesywałam ale nie za specjalnie mi to szło 😮

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka moja znajoma mi tak napisala.


Czytałam, że masz problem z ciemieniuchą ..wiesz co nam pomogło??!! Oliwka w żelu Johnsona o tak:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=637 Wiem, że niektóre dzieci mają uczulenie na Johnsona ale uwierz mi, że posmarowałam małemu główkę dosłownie 2 razy po kąpieli i samo zeszło Bez żadnego wyczesywania po prostu główka zrobiła się z dnia na dzień gładziutka !! Aż sama nie mogłam w to uwierzyć !!

Co prawda, niestety do reszty ciała jest taka średnia, aż tak nie nawilża jak powinna ale do główki rewelacja jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...