Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny jestem smutna 😞 nie wiem czy moja opiekunka nie będzie mogła być od września z Nikosiem tylko do stycznia, to taka sprawdzona opiekunka która zajmowała się moim synkiem starszym od 1,5 roku do 3,5 lat.I co ja zrobię, pozostanie mi teściowa której nie chce zostawić małego 😞ach co za dzień zmykam bo standardowo jak chce popisać to Niko płacze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ciesze się ze mała nie ma skazy!!!
Elka dziękuję Ci za rade z oliwką w zelu. Posmarowałam i nawet nie wyczesywałam bo jest jej mniej i jest jaśniejsza 🙂
Beata 😘

A ja doczekałam się butelek z allegro. Zamówiłam 3 szklane butelki, bo głównie o szklane mi się rozchodzi. I fajne wzory 🙂 Jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna no to obserwacja pozostała 🤨

Kinga współczuję 🤨 Ja też jak na razie nie mam nikogo do opieki jak będę chciała wrócić do pracy. Może z czasem coś się zmieni 😉

Elka to poszukaj innego 😘 😉 Rozumiem, że o chrzciny chodzi? I czemu odmówił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka będzie dobrze, najważniejsze że będą te kobietki i że one będą gotowały!Wiem jak to potrafi brzuch z nerwów boleć 😞
Skoreczka dzięki za pocieszenie ale ja jestem taka że się przejmuję i nie umiem tego zmienić tym bardziej jeśli chodzi o moje dziecko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna wiem że znalazłabym kogoś jak bym poszukała, ale tu chodzi o to że ostatnio teściowa zapytała się czy ma się zajmować Nikosiem czy kogoś już mamy do niego a ja na to że mamy te Panią a teraz jak wyjdzie że ona może tylko do stycznia i poszukam kogoś zupełnie nowego to bezie obraza i ewidentnie wiadomo że ja nie chcę żeby ona bawiła, bo jak zaproponowała to wiesz że teraz głupi szukać jeszcze kogoś innego, ach beznadziejna ta sytuacja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem KingaS 😞 A moze jeszcze ta babeczka wróci do Was!
Kruszyna szukałam szklanych butelek i znalazłam tańsze z Canpola i droższe ale az po 49zł ale firmy nie pamiętam. Wzięłam 3 z canpola. Problem jest ze szklanymi butelkami 😮 tzn, problem z ich kupnem.

Dziś szefowa kuchni czyli ja serwuje: żeberka i ryż 😎 Oby rodzina była zadowolona ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety ta opiekunka ma taką sytuację że jej córka urodziła też w styczniu i idzie na wychowawczy i poprostu nie wie do kiedy będzie mogła na nim być, a jak będzie musiała wrócić do pracy w styczniu to ona na pewno pójdzie wnuczkę bawić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...