Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel na przeziębienie tak jak pisze Nikusia - naturalne metody 😜 A w szpitalu laktatorka mówiła o witaminie C (brałam już) i na ból paracetamol (dawali nam w szpitalu). W szpitalu mówiła też, że jak mama jest chora, to może nawet antybiotyki brać, które przepisze lekarz, więc jak Ci nie będzie przechodziło, to do lekarza będziesz musiała się wybrać.

Skoreczka w grupie vespery była dyskusja o karmieniu piersią na spacerach i ogólnie w miejscach publicznych 😉 Ale już raczej się zakończyła 😜 I to było przed Twoim pojawieniem się na fb 🙂

Zosia ślicznie się uśmiecha 🤪 I to jeszcze przez sen 🙂

Ale brzydki dzień 😞 Śpiący... No i u mnie pada deszcz ze śniegiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Tak Kruszyna fryzjer 😁 😁 😁
Jest dział O wszystkim na mamusiach.net i tam jest wątek: kupię , sprzedam, oddam tam jest link Nikusi i innych mam 🙂

Dziewczyny pozbyłam się prawie ciemieniuszki i co dalej? Jak zapobiegać? 🤢


Ja zapobiegam czesząc włoski codziennie (to taki masaż dla skóry głowy), myję główkę myjką i spłukuję świeżą wodą - i tyle 😜 Może któraś z Was zna jakieś inne sposoby? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia oj padnięta jestem mam powoli już dość ja chcę mieć już własny dom

Anabel ja piłam lipe jak miałam temperature a do tego nos smarowałam mascia majerankowa jadłam czosnek i smarowałam (M mi smarował ) plecy amolem

Skóreczka co się dziwić jak jest 4 dorosłych ludzi a sprzata tylko jeden nie chciał byś być na moim miejscu

byłam na zakupach kupiłam sobie dwa lechy bez akoholowe i się upije wieczorem 🤪 🤪 🤪 a teraz znów ide sprzątac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko ja jeszcze pamietam jak my lezałysmy w ciazya wielka cały czas sprzatała 😉

Nikusia dzieki

Kruszynka pewnie ze dam rade lepiej ja niz mała 😉

Beatka wiadomo ze abtybiotyku wolała bym uniknac ale jak bedzie trzeba to wezne juz jeden brałam jak mi si ta macica nie obkurczała ale na razie spróbuje rad Nikusi no moze poza czosnkiem bo mała juz i tak dosyc cyrków przy jedzeniu robiła teraz jak je spokojnie to nie bede ryzykowała powrotu ...

Kinga dziekuje za rady jak jutro nie bedzie lepeij to wysle meza do apteki...

A no i goca kompiel bedzie to i przy okazji troszke relaksu 😆

Ide do dzieci bo sie soba same zajmują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i co w koncu skaczyłam sprzatać łazienkę cały dzien mi zeszło zanim doszorowałam płytki bedziecie sie śmiac ale fugi szorowałam szczoteczka do zebów bo jak na złość wszystkie szczotki mi pogineły a od kad sie mały urodził to ich nie czysciłam a straszna wigoć nam wychodzi wiec jestem zgon

Kruszyna ja z bezalkoholowym nie poszaleje ale moj ma kupił sobie 12 tyskich on ma z szczym szalec ja mu tylko potowarzysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tu tyle stron 😮 🙃
Skoreczka a ja myślałam, że mnie z porządkami kojarzysz 😁 😁 😁 mnie to chyba z allegro ostatnio i z 1% 🙃
Kruszyna to link do mojego allegro http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357
mam 3 oferty na koszule do karmienia ale jestem happy 🤪 🤪 🤪
ale masz boski avatarek
Skoreczka jak ja dziś zaczęłam wyczesywać to Emilka dużo ma tej ciemieniuchy 😞
Wielka ja Ci wierzę, że masz już dość, bo ile można 😘 😘 😘
Przyznam się szczerze, że nie lubię piwa, jedyne jakie piję to Redds jabłkowy 🙃
Skoreczka mam nadzieję, ze napiszesz, że wszystko ok z mężem i że fajnie wieczór spędziliście 😘 😘
A też uciekam spać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No w koncu was poczytalam. Ponad 20 stron miałam do nadrobienia i juz w polowie odpisalam po czym mi sie wszystko skasowalo 😠 takze wybaczcie ale nie bede juz odpisywac bo bym musiala od nowa czytac, bo cos krucho z moja pamiecią 🤨
Nie wchodzilam tutaj bo troche roboty w domu mialam a do tego czuje sie wycienczona. Odebralam wyniki badan, moje i Ani i w sumie u niej nie wyglada żeby cos jej bylo za to w mojej krwi jak zawsze jakies zmiany sa. Juz przed ciaza mialam problemy z białymi krwinkami,gdzies znikaly 😮 no ale dopiero w poniedzialek sie umowie do lekarza.
A w ogole poklocilam sie z mezem i nie mam zamiaru sie z nim godzic poki co. Musze odpoczac od niego.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 ja juz sie melduje na mamuśkach 😉

Noc minela całkiem fajnie. Ania miala byc karmiona o 23:30 ale nie wstała tylko spala smacznie do 1:30 i zjadła po raz pierwszy 135 ml za jednym razem!! a potem o 6stej kolejne karmienie wiec dała nam dzisiaj pospać 🙂
Ja juz sniadanko wcinam i herbatke popijam bo skoro jest niedziela handlowa to chce to wykorzystac i pojechac poszukać spodni (pomaranczowych lub zielonych 🙂 ) no i zapewne cocs Ani kupię 😜
A jakie są wasze plany na niedziele ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...