Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc napisałam dlogiego posta i go skasowałam.wybaczcie ale nie bede wszystkiego na nowo czytac i odpisywac... jedyne co pamietam to Skoreczko u nas tez walczymy z ciemieniucha ja smaruje oliwka godzine przed kompaniem i po kompaniu wyczesuje...

U nas Kinia chora bylismy u lekarza straszny katar ma i goraczke juz padam po tej nocce a nastepna szykuje sie nie l;epsza,...

Kinga ja niestety chyba bede musiala mala zostawic z tesciowa juz sie boje przerabviac na nowo to co przerabiałam przy Jakubie...

Moja mama tez ma łysine 😉

a mi włosy lecą juz jak nie wiem ciekawe za ile tygodni bede łysa...

Co do sukienki ładna ale nie na moja figure...

To na tyle lece bo mnie głoa boli mała spi moze cos mieszkanie ogarne paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja ogarnęłam mieszkanie, powiesiłam prani i nastawiłam nowe 🙃
Ojjj Anabel kiepska sprawa z gorączką 😞
Elka kciuki zaciśnięte 😉

i kurde zła jestem za te białe rzeczy które są seledynowe 😠 a jest ich za mało, żebym przeprała je ponownie buuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się, że weekend przed nami bo spędzę trochę czasu z mężem. no i te porządki w spiżarce 🙃 nie odpuszczę mu 😠 jakbyście to zobaczyły 🙃 od podłogi pod sam sufit rzeczy nawrzucane 😮 igła się już nie zmieści 😮 🙃 a ja mam zamiar się zabrać za pokój na strychu 🙃 a wy jakie plany macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka gratulacje dla Jaska

Ja daja paracetamol i witamine c na razie goraczki nie ma ale zobaczymy pózniej oby jutro było lepiej ...tak mi szkoda tej kruszynki...

Posprzatałam cały pokuj abo Kinia spi Daniel był z małym w miescie wiec miałam czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem wamm ze dzis byla fajna babka 🙂
nastepne szczepienie 18 maj juz nam trmin zrobiła 🙃 🙃

do 1 nozki skojazone a do 2 pneumokoki
jasiu byl dzielny bo zapłakał tylko jak mu igle wbiła i tyle
reszte szybko go przytuliła a tata obiecał ze kupi motorynke 🤪 🤪
hihi

wazy 6.300
głowka 41,5
ii 62 cm dł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja dziś wyszłam na spacerek ale na 40 minut i do domku 🙂 bo wiaaało 🙂 i byłam już po 17 więc się zimniej zrobiło 🙂

Skoreczka Laurka ma uśmiech po mamusi haha :P...a co sobie będę żałować :P

Nikusia ja stringi noszę w ciepłe dni, jak zimno to nie ma co :P bo ja zmarzluch jestem 🙂

Deszcz- u nas trochę pokropilo i przestało, umyłam sobie okno w kuchni i sypialni, reszta jutro jak się uda... a i dodam że wysprzątałam kuchnie i sypialnie 😉 ciesze sie z tego powodu niezmiernie 😜

Elka u was znow biało ;/ toz wiosna juz !! 🙂

Kacha ja nie prasuje i piore w zwykłym proszku 🙂 z dodatkiem Loveli, aż się skończy 😉

Beata ja to trzymam dystans do tego co mówi jakaś inna osoba... każdy ma swoje zdanie i ja nie potępiam tego ale pochwalać też nie musze... :]

Beata moja ma tak: od dołu długie włoski, później ma lyse i znow dłuższe 😜 śmiesznie wygląda 😜

Kruszyna mam krem Emolium i maść Lacacid

Elka, Kinga przykro mi że nie idzie wam po waszej myśli ;/

Skoreczka czemu szklane? lepsze? nie znam się i dlatego pytam :P

Kruszyna ja na necie zamawiałam Kindy proszek.. spróbuj... anuż się uda 🙂

Kacha może być tak że parę razy wypierzesz i znów będą białe, dokup sobie wanish do białego, zawsze troche pomoże 😉

Anabel mam nadzieję że Kinia szybko wróci do zdrówka

Wielka sukienka super... tylko ja bym w niej nie wyglądała...

Kruszyna, Kacha ja vanisha nie przepieram, dodaje do Każdego prania 🙂

Elka super że Jasio dobrze zniósł szczepienie 🙂 motorynka zadziałała :P

U nas dzien nawet ok :p... tyle ze teraz tatus lula małą bo nie chce spac... oczy jak 5 zł i koniec :P... dawno juz tak nie bylo... zobaczymy jaka bedzie noc... mam nadzieje ze ok 🙂... buziaki kochane 🙂dobrej nocy zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale się rozpisałyście
Kruszyna ja właśnie sobie takie majtki koronkowe kupiłam, żeby seksi wyglądać. 🙃
Kinga to faktycznie problem.
Elka ale jak Ci odmówił? To on u was pracował?
Skoreczka a ja mam nadal małe butelki po 125ml 🙃
Beata u mnie chyba żłobek jak przyjdzie czas, ale dopiero zobaczę bo z opiekunką to nie znam żadnej.
Kruszyna a może to właśnie lovella, bo pewnie Ci powiedziała, że żadnych więcej dodatków, zmiekczaczy płynów do płukania itd. Ja tak przy Kubie usłyszałam. Z tym że może się nigdy nie dowiedzieć na co.
Kacha nie wiem co zrobić jak coś zafarbuje.
Anabel współczuję. Mam nadzieję, że mała wyzdrowieje. 🙂
Kruszyna ja ostatnio przejrzałam rzeczy Emilki bo miała mało śpioszków na 62, patrzę a ona już na 68 w śpiochy wchodzi 🙃
Pamii to moja ma włosy jak Twoja, dół długi potem wytarte a potem na czubku taki jakby bob 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...