Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
o tak poprałam zawiesiłam firankę posprztałam ganek na jutro mi została łazienka i umyc podłoge w pokojach ale jestem padnieta


Beata mój mały też łysieje 😁

Elka ja przyjade i ci pogotuje ale czuje się. zaproszona a tak powarznie to jakiś nie chalo ten kucharz

Kruszyna co do proszku to spróbuj Biały jeleń

Kacha jest srodek z firmy DR jakiś nie pamiętam coś na O to niemiecka firma ale wiem ze pomogło mi jak ufarbowałam reczniki na zielono

Anabel niech Knia szybko wraca do zdrówka

Kinga no masz problem ale myśle ze się ułoży

Nikusia ach ten okres dobrze ja jeszcze nie mam i wcale za nim nie tesknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka
Spałam w pokoju syna i jak Emilka się ok 3 obudziła do karmienie to słyszę, że krzyczy i krzycz a mój śpi. To wstałam poszłam do drugiego pokoju go obudzić. On wcale jej nie słyszał. Jak go obudziłam to zaraz kazał mi iść spowrotem spać. Wstawał chyba dwa razy ok 3 i potem rano, ale muszę zapytać.
Idę się kawy napić. A potem śniadanie i porządki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Uśmiecham się do Was bo Was lubię ale moje samopoczucie jest okropne. Nie mam czasu dla siebie, czuje sie nieatrakcyjna i w ogóle mam wrażenie ze tak juz bedzie zawsze 🤢
Przepraszam za poranny dołujący wstęp!

Pamii właśnie kiedyś kupiłam jedna szklaną butelkę i byłam z niej bardzo zadowolona. Szkło moze jest cięższe ale umyje sie na błysk, nie rysuje sie od środka i słyszałam ze jest zdrowsze. To jest moje odczucie 🙂

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mąż pojechał sprawy pozałatwiać, dlatego weszłam sobie na chwilkę 😉

Mały zasnął o 21:00 i obudził się o 6:20, zjadł, zasnął i spał do 9:30 🤪

Kruszyna to Zosia też ładnie śpi 🙂

Nikusia ja tak jak Wielka nie tęsknię za okresem 😁 , dlatego współczuję!
A mój mąż też nie słyszy płaczu dziecka, trzeba go szturchnąć 😁

Skoreczka ja też tak się czułam 🤨 Dlatego poszłam do fryzjera i teraz czuję się zupełnie inaczej! Także polecam fryzjera 🙂 A jak połączysz fryzjera i nowe leginsy, to będzie to 😎

Skoreczka też kiedyś gdzieś słyszałam/czytałam, że szklane butelki są dobre, bo plastikowe mogą cośtam zawierać (nie pamiętam co, ale to coś może być trujące). Obecnie większość plastikowych jest wolna od tego, no, ale w szklanych jest pewność, że tego nie ma 🙂

Też muszę dziś umyć łazienkę i pomyć podłogi... Ale mi się chce 🙃

Również życzę miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ostatnio tak się Zosi zdarza bo dostaje większą flachę i śpi dłużej,ale w dzień nadrabia te stracone posiłki 🙃
Dziewczyny na fb toczy sie rozmowa o karmieniu a powiedzcie mi jak wychodzicie na spacerki to zabieracie ze sobą pokarm(chodzi mi tu o mleko modyfikowane) tz.czy zabieracie juz gotową mieszankę i taką chłodną podajecie?? Czy tak jak ja pędem do domu zrobić świeżą i ciepła. Nie mam sie kogo spytać jak długo może stać takie mleko już rozrobione 🥴 a u lekarza zawsze zapomnę 😠 skleroza ciązowa mi została 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata przyłączam się z tobą w bólu sprzątania łazienki ja muszę wyszorować płytki 😁 😁 😁
Kruszyna ja ci nie powiem co do mleka bo jestem zielona
Skóreczka Beata ci dobrze radzi idzi do fryzjera zrób coś sobą np małe spa napewno ci pomoże
a ja siedzę bo mały nie śpi od 6 nie wiem czy mu zęby nie idą bo jest gdzieś marudny i bardzo rączką jeździ po dziąsłach 😠 😠 😠 😠

Kacha kocham cię 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas dzis lepiej na szczescie i temperaturynie ma 😉

Ja juz chyba z miesiac małej rzeczy piore w proszku vizir sensitiw bo tego uzywam dla nas bo od innych proszków Jakubowi sie skura wysusza małej nic nie jest a dzis po raz pierwszy nie prasowłam ciuszków małej 😉 zobaczymy u Jakuba pare razy wracałam do prasowania bo miał uczulenia jakies zobaczymy jak zareaguje Kinia 😉

Nikusia to moz tez zmeczony skoro małej nie slyszał dobrze ze masz w nim taka pomoc 😉

Skoreczko uścisk dla ciebie piekna kobieto ;0

Co do zabierania mleka na spacer ja mam je zawsze przy sobie no i zawsze jest w odpowiedniej temperatórze ale powiem ze jeszcze sie niezdazyło zebym musiała karmic na dwoze bo pogoda sie nie nadaje wiec na spacer wychodzimy po jedzeniu a wracamy na kolejne chcoc musze powiedziec ze na spacerze to Kini wcale nie zalezy na jedzeniu a ja jej nie lubie karmic u kogoś bo jak ma gorszy dzien to sie stresuje ze bedzie wywijała a ludzie dziwnie patrza jak ona krzyczy jak je...wiec zazwyczaj jak jade do kogoś to tez po karmieniu i staram sie wrocic na nastepne tylko u moich rodziców spokojnie wychodze do drógiego pokoju i tam karmie ale tak to głupio komus po domu sie chowac ...
A Kinia teraz jak jest przeziebiona to je ładnie nawet nie grymasi 😉

Dzis pierwszy raz dostała wit c ale sie krzywiła no i połowe wypluła 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata wiem ze fryzjer, kino to najlepsze koła ratunkowe. Na pewno nie uda mi sie wyrwać z domu ale mam w szufladzie farbę i moze sama sobie pomogę 🙂
Też słyszałam ze w Ameryce wycofują w ogóle plastikowe butelki dla dzieci ze wzg zdrowotnych.
Wielka a gdzie taki wielki uśmiech dla reszty mamusiek? 😉
Kruszyna ja zabieram zawsze wodę przegotowaną i mleko w kartonie i w razie głodu przyrządzam mleczko 🙂
Chyba grupa Vespery nadal jest bardziej aktywna bo w grupie elki nie zauwazylam rozmowy o karmieniu 😞

Anabel dziekuje 🙂
Tak dzieciaczki rozpoznaja juz smaki, moj nie lubi nawet D3 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka 😉 dobrze,ze już jesteś na fb 🙂


Fajnie ze się cieszycie, musialam zalozyć nowe konto dla Was. nie wiem jak to bedzie z rzeczywistości, czy nie stanie sie ono znow dla wiekszego grona bo głupio byłoby odrzucic zaproszenie kogoś kogo się lubi 🤢
Ale poki co cieszmy sie grupą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
U nas poranek marudny 🤔 Nikodem dopiero teraz zasypia, a moje plany na wcześniejsze posprzątanie poszły w las, popiszę szybko i zmykam sprzątać, ach jak ja tego nie lubię 🤢
Anabel to dobrze że Kini lepiej, takiego maleństwa to naprawdę żal, ale myślę że będzie dobrze jak jest już poprawa 🙂 🙂 zdrówka dla Kini!!!
Kruszynka co do mleka to ja nie zabieram na spacer narazie, robię tak jak Anabel nakrmię i jedziemy a Niko na spacerze potrafi spać 3 godziny więc nie jest źle.Ale z doświadczenia wiem że lepiej jest mieć wodę podgrzaną np. w styropianowym termosiku do butelek, a mleko osobno i wrazie potrzeby dodać, bo niby gotowe mleko może stać tylko godzinę, tak przynajmniej mam napisane na opakowaniu bebilonu.
A co do karmienia piersią przy kimś to też nie lubię choć ze starszym synem jak karmiłam miałam większe opory a teraz poprostu zakrywam się lekko rożkiem i staram się dyskretnie to robić jeśli muszę przy kims karmić.
Beata tez chciałabym coś zrobic z włosami ale ja mam kręcone włosy i mam problem, bo w krótkich wyglądałabym jak pudel, a znowu w mocno długich tak mi się puszą i robią się brzydkie, mniej kręcone ale za to wyglądam jak lew i muszę ciągle mieć te samą fryzurę ale odmiana na pewno dobrze działa na poprawę nastroju i jeszcze tak jak napisałaś nowe leginsy i humor gwarantowany 😉
Kacha i co wypróbowałaś ten wybielacz?
Elka zaprosiłąm Cię na fb
zmykam pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie mam siły a dopiero pol płytek umyłam jezu ile tu trzeba pracy wlozyc zeby bylo po mojemu a mi powoli rece opadaja a zeby ci kto pomógł tesciu chodzi i gwizda no moj opiekuje się małym bo wogóle nie spi
skóreczka dla wszsytkich mamusiek buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka mam nadzieję, że humor już lepszy. 😉
Kruszyna ja tylko wyszłam na chwilkę na klatkę schodową bo drzwi z zewnątrz myłam i akurat grad leciał, od razu mi się odechciało wychodzić z domu. 🙃
Beata mój też rano pojechał z autem do mechanika a potem na przegląd a ja najpierw na chwilkę na forum a potem zabrałam się za porządki.
Pochwaliłam Emilkę, że się mało budziła a teraz pytam mojego jak to było. Pierwszy raz wstała o 3 a potem 4,5,6 z tym, że ja jej nie słyszałam bo mój nie spał i ona się nie zdążyła rozkrzyczeć.
Kruszyna nie zabieram ze sobą na spacer mleka bo moja się nie budzi. Z tym, że jak do kogoś idę to tak, bo wtedy na pewno się będzie domagała karmienia. Zabieram osobno wodę i osobno mleko w proszku. Wtedy podgrzewam wodę i robię mleko. W domu tej jak nie doje to wylewam, chyba że chce jeść za 5 minut albo czkawki dostaje.
Na paczce pisze, że podać zaraz po zrobieniu.
Anabel ja czytałam jakiś czas temu, że dla dzieci można też używać Vizir Sensitive oraz jeszcze drugi markowy też Sensitive (zapomniałam nazwy) ja mam dalej Lovele w płynie, jeszcze tą co kupiłam na początku.
A mój codziennie wstaje przed 5 rano wiec w nocy też zmęczony.
Skoreczka super avatarek, dzięki za oklaski
Wielka Ty chyba pedantka jesteś? Ja lubię mieć czysto, ale nigdy nie mam super, bo by mi dnia brakło. Dzięki za obrazki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś pustki 🤔weekend i nie ma co się dziwić 😉
Pogoda u mnie jest straszna co chwilę pada deszcz 😞
Jak jestem u kogoś to nie ma problemu z zrobieniem jedzenia bo każdy troche wrzątku użyczy,ale byłam ciekawa jak sobie właśnie na spacerku radzicie albo na dłuższych wyjazdach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja ewentualnie jeżeli nie chce wracac pędem do domu to nalewam sobie wrzątku do butli, biorę mleko ze sobą i przeważnie ciepłe jest jak mała chce jesć i wtedy dodaje MM 🙂 a jak jedziemy np na działkę, to biorę ze sobą podgrzewacz z przełączką do auta 😉 więc też problemu nie mam 🙂

Skoreczko fryzjer naprrawdę poprawi ci humor, wyrwij się i pędź czym prędzej 🙂

D3 ja małej podaję ją tak żeby jej nie wypluła 🙂 tzn chwilkę przed jedzeniem daje jej i zatykam od raazu butlą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadam tylko na chwilkę bo wysłałam męża do sklepu, a Natalka zasnęła najedzona 🙂
W weekendy tu chyba zawsze pustki 🙂
Wielka u mnie też ogromne wiosenne porządki 😆 Fajny buziak 😆
Nikusia co godzinę pobudka 😮??? Ojjjjj to mąż na pewno zadowolony... 🙃
Kasiulka Ty się nie stresuj, pojedziesz, posiedzisz i wrócisz 😉 Nie psuj sobie humorku 😘
Kruszyna
pogoda dziś faktycznie beznadziejna 😠 No ale co zrobić ech 😞 Dobrze, że to weekend i sama nie siedzę w domu 😜 Bo ja to bym już zwariowała 😞
Pamii ja daję witaminkę podobnie jak Ty, żeby tylko nie wypluła 😁
Skoreczka ja też się cieszę, że jesteś na FB 🙂 No i widzę nowy fajny avatarek 🤪 u Pamii też nowiutki 🤪
Kinga nie próbowałam jeszcze z wybielaczem bo przyznam się, że zapomniałam go wpisać na listę zakupów ☺️ Taka zakręcona jestem ☺️ Ale jak to już zrobię to dam znać 🙂


Wiecie jaka beznadzieja 😠 To państwo jest chore 😠 Pepti na receptę... do niedawna było za 7 zł a teraz.... mąż mi dzwoni zdziwiony, że musi za puszkę 13 zł zapłacić!!!! Bo się przepisy zmieniły!!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze Wam napiszę, że Natalka odzwyczaja się od smoczka 🙃 W dzień go nie potrzebuje, wypluwa to i my jej przestaliśmy go dawać. Dajemy tylko do snu. Bo ona bez smoka nie zaśnie 😮 ale potem go wypluwa 🙂

Buziaki uciekam 😘 Może wpadnę na FB jakby co 😘 albo tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja tez zauwazylam ze mała jak nie spi to teraz juz mniej potrzebuje smoka a jak spi to tez wypluwa 😉

Wiecie co bozia mnie wysłuchcała prosiłam zeby mała wyzdrowiała i ze chetnie ja za nia pochoruje no i mam ... katar kaszel i drapanie w gardle...A;e za to mała dzis juz zachowuje sie normalnie 😉 🙃 🙃 🙃

Kurcze w sumie to nawet nie wiem co moge brac jak karmie piersią ... moze ktos wie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 🙂
Wpadłam w szał porządków w moim wiecznie remontowanym pomieszczeniu a teraz mam farbę na włosach 🤪
Na razie nie pisze nic wiecej bo bedę zmywać ją z głowy 😉

Anabel ja nie wiem, najlepiej to spytac przy okazji jakiegoś pediatrę zeby nie popełnic błędu 😮
Kruszyna ale zosia szcześliwa 🤪
Nikusia ja Wielką kojarze głównie z porządkami 🙃
No Wielka dzięki za obrazek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka mnie z porządkami? 😮
Anabel jest taki syrop na gorączkę, który w ciąży można brać i w czasie karmienie piersią też, coś na "P" chyba, zapytaj w aptece. A tak to herbatka z sokiem malinowym,mleko z miodem, syrop z cebuli, czosnek -o ile mała będzie potem mleko chciała, gorąca kąpiel itd.
Kacha a moja to dopiero się rozkręca co do smoczka, bez niego ani rusz.

Wystawiałam nowe aukcje na allegro. Tym razem z biżuterią, już mam misz-masz tam.
Tym razem wystawiałam 7 różnych rodzajów kolczyków i długo mi zajęło opisanie ich, porobienie fotek itd a na drugiej aukcji turkusową bransoletkę. Muszę sobie zrobić reklamę w dziele "sprzedam" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...