Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a o mnie to juz sie nikt nie martwi 😜 😜

wielka ja tak mam ze snami czasrm jak mi sie cos sni a za jais czas to sie dzieje i ja mysle ze to juz widzialam.....
moze ja przyszlosc przepowiadam 😁 😁 😮

tak wczoraj nas wzieło i tak sobie myslimy ze chyba sie bedziemy bidowac, mamy troszke kaski i rodzice mowili ze pomoga. 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka spróbuj pogadać a co tam 🙂 może potraktują cię jakoś łagodniej 🙂
Nie mam nikogo kto by potrzebował takie ubranko 🥴

Skoreczka u mnie nagle powstały 3 dobre ciuszki ceny są zawyżone,ale warto tam chodzić bo ciuchy są dobrej jakość. Kiedyś znalazłam nowe spodnie z Lee za 30 zł,ale niestety nie na moją pupę 🙃

Pamii a ty dajesz marchewkę a jakies kaszki??

Anabel ja tez lubię jak wszystko jest na swoim miejscu,ale mojemu nie robi różnicy jak coś leży gdzie indziej ,albo jak nie jest schowane ja wtedy dostaję ataku furi i jest awantura bo dla mnie to już jest bałagan.Ja co jaki czas wyparzam butelkę 🙂

Elka no to super,że nie będziecie bidować 😁 😁 😁

Kacha musiałam iść do biedronki i kupiłam w końcu pieluchy Dada i od razu Zosi założyłam więc testujemy pieluchy 🙂 A ty już wypróbowałaś czy masz jeszcze zapas??
No i zahaczyłam o ciuszek ,ale nic dla siebie nie wyszperałam dzisiaj 🙂
Kacha to ja jestem najbardziej zacofana bo ja Zosi nic takiego nie podaję boję się,że jej zaszkodzę,że ją wysypie a w ogóle,że źle mi to wprowadzanie posiłków pójdzie 🤨 może inne dziewczyny zechcą jeszcze raz ci wszystko wytłumaczyć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noo tak, ale coz w zyciu trzeba cos robic 😁

ja mogemu do fasi z mleczkiem dodałam trszke kaszki ale nie chce 🤨 🤨


kurcze tak sie zastanawiam bo my mamy z 60 tys , mama by mi pozyczyła z 22 i mam polise co mi odkladali od urodzenia dla mnie z 15 tys, to mamy jakies 100 tys, w stanie surowym moze by i byla juz 🙂

a jeszcze drzewo sprzedamy to by było jakies z 40 tys 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja uzywam pampers plya bo są tylko o 2 zl drosze od dady
umnie dada sie nie sprawdziła bo mały miał zaraz cały tyłeczek odparzony nawe we fałtkach na nóżkach mam cała paczkę nie otworzoną dadów musze ja dać jakieś koleżance co jest śmieszne bo po 2 tak niemiał dopiero jak zaczełam uzywać 3

Elka nie zadroszcze budowy 😁 tego sie nie życzy najgorszemu wrogowi a jeszcze jedno pierwszy dom buduje sie dla wroga
drugi dla przyjaciela a trzeci dopiero dla siebie 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to dobrze bo to cholerstwo bardzo drogie ja mam ten plus ze nie place za robotników
powiem ci co te pieniadze zrobiałam
postwiałam przykryłam papa wstwiałam okna zrobiałam odprowadzenia i pierwsza wylewke a i strop lany
teraz zostało jeszcze
druga wylewka tynki (tylko taki specjalne coś jest nie zwykly tynk0)gładzie i elektryka hydraulika ocieplenie struktura o kochan i duzo jeszcze wymieneiac drugie tyle jeszcze nam potrzebne kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jestem wykończona, Emilka pół spaceru spała a resztę wrzeszczała. Przyszłyśmy do domu to próbowałam ją nakarmić, przewinęła a ona dalej krzyk. W końcu dałam do łóżeczka i po dłużej chwili zasnęła.
Katar ma dalej i nie chce sobie dać nosa wyczyścić.
Pamii to super, że masz takie pozytywne podejście do życia. Przeważnie ja też, ale ostatnio raczej bym to huśtawka nazwała.
Z jednym się zgadzam lubię ładne ubrania i fajnie wyglądać, ale jak mam zły nastrój to wciągam byle co. Chociaż nie powiem, jak się ubiorę i jakiś facet spojrzy to mnie motywuje. 🙃
Pamii i Kruszyna ja nawet nie mam balerinek. To dla mnie taka sama "fikcja" jak japonki hihihi
Kacha i Pamii ja kiedyś na pewni byłam klepsydrą. Rozmarzę się i napiszę, że kiedyś miałam wymiary 91-65-89 och kiedy to było ( do wzrostu 155cm oczywiście 🙃 ). Teraz centymetr krawieckie służy mi do mierzenia ciuchów które wystawiam. 😜
Anabel nawet nie wiem jak mi żal Twojego Kubusia, ciężko dorosłemu powstrzymać się przed drapaniem a cóż dopiero dziecku.
Ja wprowadziłam por, ale dałam mało do zupki, z tym że mała bez problemu. Za to chyba na seler uczulona. A co do pora to ja źle toleruje surowy, tak samo jak cebulę.
Z tym się zgodzę, jakby mój wszystko co weżnie odkładał na miejsce to byłoby o połowę mniej sprzątania. Tylko on jeszcze jak odkłada to na innej miejsce i potem dochodzi szukanie 😠
Pisałam jakiś czas temu, że zaciągnęłam mojego do laboratorium i zapomniałam Wam napisać, że ma idealne wyniki. 😮 Wszystko, dosłownie wszystko w normie. Kurcze pali, piję dużo kawy a wyniki idealne. 🙃
A butelek już nie wyparzam.
Kasiulka nie wiem czy Gerber jabłuszko po 2,99 to promocja. Ostatnio gdzieś też widziałam po tyle. Dziewczyny wypowiedzcie się jak to u Was??
Kasiulka trzymam kciuki 😘 😘
Co do ubranka to nie znam, wystaw na allegro i napisz tu i na brzuszku.
Wielka z tymi centylami to był żart. A jeśli chodzi o sprawadznie to patrzysz na siatce ile np wzrostu ma Twoje dziecko i który to centyl. Jak wyjdzie np 97 to oznacza, że 97 % chłopców w wieku Twojego jest mniejszych od niego a tylko 3% jest większych.
A co do snu, to nie oglądałaś jakiegoś programu o chorych dzieciach?
Beata super, że się odezwałaś i że mały dał Wam się wyspać. Nie zapomnij o nas.
Elka o Ciebie się nie martwię bo wdziałam Cię wczoraj na FB 😜
Nie śniło Ci się czasem, że będę piękna, bogata i bardzo szczęśliwa 🙃 😁 😁 😁
Zazdroszczę budowy.
Kruszyna ja już dużo razy używałam Dady, dla nas są super. Teraz mam resztki pieluch 2 i chce je skończyć i już na 3 przejść. A tych 2 to teraz mi z 4 różnych firm zostało. Mam nadzieję, ze jej znowu coś nie wyskoczy.
Wielka gdzie kupujesz te Pampers play że są o 2 zł droższe od Dadów i ile ich jest??
Jak piszecie o budowie to ja się jak biedak czuję 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu gwarno i szumno 🙃

Beata odhaczona, napiszesz jak juz wena wróci 😘
Elka wow budowa, na ten temat to ja raczej sobie z Wami nie pogadam 😉
Wielka ty juz niedługo i bedziesz miala swoj domek 🙂
Kruszyna właśnie w lumpkach zawyzaja ceny, bo skapli się ze ludzie i tak przyjda i tak 😎
Nikusia to prawda jak maz chwali to od razu człowiekowi lepiej 😘
Bede cię dopingowac zjedzonkiem zeby ci troszke wpadło dla lepszego samopoczucia. Musisz sobie podjadac cos co lubisz a jest troszke kaloryczne 😉 😉 😉
Kasiulka ja sama posiadam juz ubranko dpo chrztu i nie znam nikogo kto chciałby zakupić.
Wielka to ja Dadę cenie bardziej niz Pampersa 🙃
Anabel pewnie ciezko z ospą u takiego maluszka, ale jakoś dziwnie kapać dziecko z taką choroba, no ja bałabym się ze jeszcze się to przeziębi 🤢
Anabel lepiej na temat porządków nie bede się wypowiadac bo ciagle cos podnoszę 😠
Pamii właśnie Ty jesteś bardzo pozytywna osobą, i da się to wyczuć ze mimo twojej diety jestes zadowolona z siebie 🙂

Anabel ja zawsze wlewam do butelek wrzątek i wylewam, smoczki do butelek wyparzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna i ja ci zadroszcze tego mieszkania bo jak powiedziałam budowy nie życzy się nawet wrogowi wietrznie musisz sie martwic o kase ja najchetniej to bym to teraz sprzedała i kupiła sobie duże mieszkanie w bloku np 3 czy 4 pokojowe bo za ten dom było bym mnie juz na to stać ale co mojemu przetumaczysz nigdy w zyciu uparty jak baran Co do pieluch powiem ci ze tez wole zwykłe papmpersy bo amm własnie teraz bo kupiłam 3 paczki(186szt) za 100 zl

Elka my nie placimy na za robotnikow bo moj M stawia i wszystko robi i pomagaja mu jego wujkowie noi moj tata i moj wujek i tak powoli kleimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...