Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia to jak się zdecydujesz o blogu, to Ci przypomnimy 😉 A potem to już na bieżąco będziesz pisała 😆

Kruszyna na ślubie ksiądz jak założył mi mąż obrączkę kazał pocałować tą obrączkę na ręku, a potem jak ja założyłam to mi też, no i potem sami się pocałowaliśmy 🙂 A sam ksiądz był młody i bardzo fajny 🙂

Przyszły mi próbki z Nestle, ale był tylko poradnik, próbka kaszki, próbka mleka, kupony do Rossmana, ale łyżeczki niet 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Beata ja tez dostałam paczkę z nestlei miałam poradnik,kaszkę i próbkę mleka,ale bez łyżeczki i kuponu do rosmanna 🤨 🤨 🤨

Skoreczka to ja jadę na naleśniki ewentualnie poczekam na fotkę 🙂 🙂 🙂


dziewczyny ale kupony i łyzeczka i przecierek to z Hippa a nie z nestle 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
innicone napisał(a):
z hippa dostalam tylko 2 probki mleka 😞


to nie wiem, wiem ze z nestle nigdy szału nie było ale to pudełeczko z Hippa jest fajne a dostałam je z tych ankiet szpitalnych, nic z internetu. Jesli dostalas te pudelka w szpitalu i oddałas wypełnione ankiety to powinno dojść pocztą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ja czekam na prezent z hipp 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jest nadzieja,że i ja dostanę łyżeczkę 😉
A ja pomyłam okna,posprzątałam mieszkanie 🙂 🙂męża wysłałam na zakupy i już dwa razy dzwonił 😁 😁 a był dopiero w połowie listy 🙂 🙂 Zosia już wróciła z długiego spacerku 🙂

Skoreczka no i jak tam nasmażyłaś naleśniki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja tez sie krzywi, cokolwiek jej dam, ale po 2,3 lyzeczkach zajada ze smakiem.
A no na razie sie czołga, ale mówiłam ze próbuje juz raczkowac 🙂 wiem ze to jeszvze troche czasu jej zabierze,ale fajnie to wyglada jak na kolanach i raczkach 'stoi' 🙂

A ja nalesniki z serem uwielbiam, i co chwile je wcinam, nawet mamw lodówce 6 jeszcze 🙂
Jutro na sniadanie sobie zjem mniam mniam. Ale ostatnio mi sie nie chce ich robic i kupuje gotowe z biedronk,sa przepyszne!
A dziiaj pichciłam serik na zimno i sałatke z tunczyka a wczoraj sałatke gyros.
A jeszcze musze cos zrobic na jutro bo idziemy do znajomych na grilla no i wypadałoby cos zabrac.Macie jakies propozycje? Bo nie chce mi sie szperac w necie, a moze znacie sprawdzone przepisy na jakies dobre salatki ktore nadaja sie do grilla?

A ja tez zadnej lyzeczki nie dostalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka jak studiowałam to z koleżanką chodziłam na naleśniki. Ona słodkie a ja wytrawne, pycha. Próbowałam kiedyś takie w domu zrobić, ale to nie było to samo.
Adzia to Ania super szybko się rozwija, Emilka jeszcze do raczkowanie daleko. Rączek też nie wyciąga. Za to twardo stoi. Dziś też jak ją kąpałam sprężynować zaczęła, kurcze ma jeszcze czas. Dziewczyny przewidują, że będzie szybko chodzić a ja już się boję jak mi przyjdzie biegać za nią 😁 😁 😁
Beata ja mam w budziku taką delikatną melodyjkę, nawet jak dzwoni to Emilki nie wybudzi a ja już jestem wyczulona i słyszę.
Skoreczka jakbym zrobiła naleśniki z serem to sobie sama je jem, moi ew z dżemem.
Beata ja z nestle dostałam to samo co Ty, łyżeczki też nie było. Chyba Ty pisałaś, że z hippa jak się zaznaczy poradnik to dają też łyżeczkę, ale ja jeszcze nic nie dostałam.
Innicone może dziewczyny się wypowiedzą, czy któraś z nestle dostała łyżeczkę? Bo może pomyliłyśmy firmy.
Kruszyna szkoda, że bez kupony.
Skoreczka ja w szpitalu wypełniłam ankiety i przez net się na hipp zarejestrowałam i nic 😜
Ja wczoraj i przedwczoraj pisałam, że Emilka na jabłko reaguje jakby cytryny jadła. 😁 😁 I raz jej dałam swoje a raz ze słoiczka. Reakcja taka sama. 😁 😁
Adzia ja tam mistrzem kuchni nie jestem więc z sałatką kiepsko. 😜
a my u koleżanki byliśmy a potem mój mąż jej na działce kuchenkę gazową podłączał. Ostatnio ciężko z czasem żeby się spotkać a za niedługo wyjeżdża za granicę i chciałabym jeszcze z nią trochę czasu spędzić 😞 no, ale będzie miała lepiej niż tu.
Emilką wykąpana buntuje się bo nie umie zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale wywołałam afere nalessnikowa 😉

Addzia dobrze ze juz wszystko w porzatku

Kiniussia coś nie moze dzisiaj zasnąc...nie wiem o co chodzi...

Skoreczka ja ddałam małej troszke jabluszka dzisiaj i sie nie krzywiła a tego sie spodziewałam bo Jakub jabłuszkem pluł a ona to wciągała i widac ze jej smakuje 😉 ale juz pare razy ddałam jej kawałeek do possania moze dlatego nie pluła bo smak juz znała ;0

Adzia ja sie kocham w sałatce greckiej 😉 tylko ja bez oliwek 😉 do grilla super no i Elki kartofel salat tez moze byc tylko ja robie ziemniaki z sosem czosnkowym i cebulka lub szczypiorkirm 😉

Ja dostałam łyzeczke z hippa 😉 kupony słoiczków z hippa i wczesniej gerbera 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka zasnęła. I ja też zaraz idę spać. Jak byliśmy u koleżanki to okna były otwarte w domu i tak nam się przewietrzyło, że teraz wszystkim zimno.
Nie pisałam Wam, Emila nauczyła się pluć. I teraz ciągle pluje. Najgorzej było jak jej obiadek dawała i tak co 5 łyżeczka taka salwa na mnie. Musiałam ją całą przebrać, nawet śliniak i okrycie pieluszką nie pomogło. Podłoga też cała w kropkach. Przy mleku też tak. I jeszcze ją to cieszy. 🙃
Skoreczka moje czasu studenckie były całkiem niedawno 😜 Licencjat dawno, ale magister rok temu. I to mi przypomina, że muszę po dyplom pojechać. 😠
Anabel ja też lubię sałatkę grecką i też bez oliwek. Pychota. Moja siostra robi też taką przekładaną (warstwową). Od spodu por, seler ze słoika, kukurydza konserwowa, wędlina pokrojona w kostkę, jajko, majonez i starty ser. Palce lizać 😜 (Adzia Ty pytałaś i teraz mi się przypomniało, nie wiem czy nadaje się na grilla ale szybko się robi.

Kurcze teraz nie wiem co robić. Czekam na list w sprawie orzeczenie, ale jedna oferta pracy jest ważna do poniedziałku. I chyba muszę wysłać podanie i CV. Druga jest do przyszłego piątku to mam czas. I dziś znalazłam trzecią, nie mam doświadczenia w tej branży, ale oferta by mi pasowała. 🙃
Dobrej Nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂 ja tylko na chwilkę 😉
Miałam testy, 150zł poszło 😞 znów wyszła trawa,zboża i trochę bylica,bo akurat pyli.
Fabi jeszcze marudzi troszkę po szczepieniu,ale usnął. Ale przez ten tydzień jak mnie nie było się rozwinął 😁 jejku jak urósł 🙂
Kruszyna U siebie w gimnazjum będę miała praktyki 🙂
zmykam 🙂
dobranooooc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiulka ty to chyba najlepej widzisz jak małuy sie rozwija bo nie masz go cały czas przy sobie ;0

Nikusia prubuj moze akurat trafisz w to co ci bedzie odpowiadac ...

Jade po mojego bpo wyszedł do kumpla na piwko i tez ide spac bo jutro do pracy mamy komunie na 38 osób i jestem sama wiec musze sie wyspac zeby pózniej nie zamulac w pracy ;/

Pa dziewczynki dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Myślałam, że tu już będzie trochę do czytania, ale chyba jestem pierwsza.
Dziś mąż wstawał do Emilki, ale mało ją słyszał. Ja z drugiego pokoju słyszałam jak krzyczy i jak wstałam to przyszedł mąż. Chyba też zmęczony. No, ale ja trochę odespałam. 😜
Kasiulka masz rację jak nie widzisz codzienne to tym bardziej dostrzegasz postępy.
Anabel powadzenie w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Noc ok Zosia wstała o 5ej pogadała,zjadła i poszła dalej spać.
Ja właśnie piję kawę a później pranie powieszę i ide na spacer i na działkę 🙂
Anabel wierzę,że ci się nie che iść dzisiaj do pracy
Skoreczka daj czas Błażejkowi aa na pewno polubi jabłko 🙂
A ja dzis ugotuję jedna marchewkę i spróbuję dać Zosi 🙂 Kupiłam też kleik ryżowy,ale poczekam z nim 🙂 Nikusia ty chyba też dajesz kleik ryżowy ?? Byłam w sklepie i wrzuciłam do koszyka a tam jest napisane,że dawać łyżeczką i nie wiem czy mi przez smoczek to przejdzie 🤨 🤨 Pomocy ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna zależy jak mi masz smoczek. Przez 1,2 nie przejdzie nawet bardzo rzadki kleik. Kupiłam smoczek trój przepływowy i taki do kaszek (z Aventa) i Emilka nie chce z nich jeść. Więc daję łyżeczką. A smoczki sobie leżą.
Z tym, że przez ten smoczek do kaszki kleik przechodzi bez problemu, nie pamiętam czy próbowałam przez 3 przepływowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...