Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka.
Ja juz tez na nogach od 7mej.
Ania jadła o 1 i 5 a potem to o 8 🙂Czyli nie tak źle 🙂
Ja staram sie trzymać tego schematu żywieniowego z tym że mleko dostaje czesciej bo mniej go wypija ale sumarycznie wychodzi podobnie jak Ty Kruszyna, tez zjada na dobe 600ml moze troche wiecej mleka do tego raz dziennie zupka cały sloiczek do tego po południu deserek jakis ale soków za bardzo nie lubi wiec popija cały dzien herbatkę tak ze 130ml.

A czy az tak nerwus jestem to raczej nie hehe, ja sie tego po prostu nabawiłam po pewnych przeżyciach ale to nie oznacza ze sie mocno złoszcze 😉 ja jestem raczej taka ze długo trzymam język za zębami ale jak mnie ktoś długo wkurza to doprwadza mnie do białej goraczki i wtedy wrzescze i trzyma mnie ta złosc cały dzien a czasami przejdzie szybko 🙂 zalezy o co poszło.

Wielka, z sapką moze byc zaszczepiony. My mamy jutro szczepienie ale ponoć ma byc juz chlodniej, i dobrze bo tez nie lubie z nia jeździć w upały bo wtedy jest zmierzła.

Nikusia udanej wyprawy,az wspolczuje w taki upal.

Mama wzieła mi Anie na dwór to mam chwilke dla siebie ale juz dzwonila ze jest pod blokiem to ide do niej na ławke na chwile.
Na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strasznie dziś Natalka jest marudna i płaczliwa 🤨 Myślicie, że to po wczorajszym szczepieniu? Wczoraj czuła się dobrze i uśmiechała się a dziś tylko przy mnie się uspokaja i nic zrobić nie da 🤨
Ja dziś raczej nie wychodzę. Wczoraj Nati pływała w gondoli przez tą duchotę. Szkoda mi jej. Może pod wieczór wyjdę.
Adzia mnie brakuje, aby ktoś mi chociaż na chwilę Natalkę zabrał 🙂 Rozumiem, że mama mieszka w tym samym mieście? Albo po prostu niedaleko?
Kruszyna dzięki 😜 😁
Ja się nie trzymam schematu. Nati dostaje mleko 4-5 razy dziennie i 1 raz jarzynówkę. Od dziś zaczęłam dawać herbatkę bo wcześniej tylko wodę między posiłkami. A jeśli chodzi o ilość mleka to Natalka zjada ok 150 ml, a czasem nawet mniej. Dziś 80 ml 😮 nie zmuszam.
Skoreczka moje plany rzadko wypalają 🙃 powoli zaczynam się przyzwyczajać 😁
Wielka to już 3-cie obowiązkowe szczepienie? Oby Fabianek łagodnie to przeszedł 😘 Napisz jak już będziesz po 🙂
Anabel Ty wciąż piersią karmisz 🤪 Rewelacja 🤪 Brawo 🙂 🙂 🙂
Beata Ty też piersią????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy już ze spacerku byliśmy pozaglądać na targ,ale nic nie było 😮 kupiłam tylko skarpetki mojemu bo już się potwierdziło i w sobotę wyjeżdża 🤨
Wypiłam kawę na działce i wróciliśmy bo w domku mamy chłodniej 🙂
Spotkalam dzisiaj moją znajomą położną która była przy porodzie i nadziwić się nie mogła Zosia,że taka już duża 🙂
Dziewczyny a mierzycie ile zjedzą dzieci wasze tych zupek-przecierów ??

Skoreczka ja lubie chodzić na targ,ale uważam,że nie raz niektóre ciuchy są droższe niż w sklepach 😮to zależy jaki trafi się targ 🙂 u mnie to 10 stoisk tylko taki mini targ.

Anabel a jaką używasz oliwę z oliwek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Jestem pewna,że Natalka tak się zachowuje po szczepionce. Mój Fabi po szczepieniu przez 2 dni był marudny i płaczliwy,na dodatek musieliśmy mu robić okłady z sody oczyszczonej,bo mu miejsce po kłuciu spuchło i się gula zrobiła.

Życzę cierpliwości,bo wiem jak takiemu maleństwu to przeszkadza 😞

Kruszyna Ja nie mierzę,ile Fabi zjadł,ale zazwyczaj wychodzi cały słoiczek ten mały 🙂
Najlepszego dla Zosi z okazji jej 4 miesięcy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha moja mama mieszka z nami,alo raczej my z nia 😉 bo ciągle budujemy dom chociaż ostatnio wystawilismy go na sprzedaz i zobaczymy co z tego wyniknie.

Ja mierzylam ile zjadała zupek bo sama gotowałam i tak z czystej ciekawosci zaczełam mierzyc ale teraz to po prostu przelewam do słoiczka i wiem ze taki słoiczek jej wystarcza.

My juz tez po spacerku ale krótkim bo zaczeło kropić.

Kacha, a moze to ten skok rozwojowy? Bo u nas tez tak ylo niedawno i nic nie mogłam zrobic bo ciagle chciala byc ze mna, nawet obiadu nie miałam jak ugotowac i jak zasypiała to tez musiała sie do mnie przytulic a teraz jej to przeszło, a trwało to ok 2 tygodni.

Trzeba wtdy cierpliwosci i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ale zawsze to targ 🙃 A u nas jest jeden stragan i tez zaglądam 😁
Kacha może po szczepieniu a może od tej duchoty 🤢 Jest tak dziwnie na dworze ze jak wróciłam ze sklepu to myslałam ze padnę. Teraz juz mi lepiej. Siedze w domu z Błażejkiem a Mikołaj z prababcią na podwórku.
Adzia a ja czekam na jakiś deszczyk i nic 😎
Wielka trzymam kciuki!!!
A Elka gdzie? Nawet znać nie da 😉
Leżałam z małym na macie, połozyłam ulotki reklamowe na górze maty i gapiliśmy się 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ręce mi odpadają 🤢 chyba z godzinę ją lulałam na rękach i śpiewałam potem już zupełne bzdury 🙃 Tylko to ją uspokoiło i w końcu zasnęła 🤪 ale jak ją chciałam położyć to się przebudziła i znów zaczęła płakać 🤢 Stałam nad nią i śpiewałam coraz ciszej i ciszej 🥴 Marnie coś mi dziś śpi bo rano przed 9 zasnęła na może 15 minut i w ciągu dnia podobnie. Nie dała się położyć bo zaraz płacz, takie pretensje połączone z rozpaczą 😞
Ze względu na jej samopoczucie i tą duchotę Skoreczko wolę się nie wychylać z domu 🤨 Wczoraj Nati była cała mokra i nie spała ale miała dobry humor a dziś jest dużo gorzej.
Kasiulka faktycznie 2 dni od szczepienia Fabianka takie coś trzymało??? Jeju to męczarnia dla dziecka a i ja nic zrobić nie mogę. Na szczęście na nóżce nic złego się nie dzieje w miejscu ukłucia.
Kruszyna Nati zjadła wczoraj cały słoiczek a dziś już nie. Jeśli obudzi się i będę widziała, że jest głodna to dam jej mleko. Bo dwa posiłki obiadowe to chyba za dużo?
Adzia moja mama będzie z nami mieszkać od połowy sierpnia. Na szczęście mamy pokój na poddaszu 🙃 więc będzie z nami a jednak osobno 🙃

Szczerze nie mam ochoty na odwiedziny dziś, przeżuta i wypluta jestem 🙃 a znajomi się zapowiedzieli na wieczór 🤢 to jest ostatnia rzecz, o której marzę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dziś rzeczywiście nie jest dzień na gości 😮 Tez nie miałabym sił...co jest w tym powietrzu? 🤢

A ja zajrzałam na Brzuszek.net i już pojawiły się nowe stycznióweczki ...2013 🤪 🤪 🤪 Wyobrażacie sobie jak dawno temu zaczełysmy tam pisać 😜

A czy któryś z naszych styczniowych dzieciaczków juz ma ząbka???????? Bo wiem że szły Kindze Anabel i Fabianowi Kasiulki... i co wyszły juz jedyneczki? A reszta dzieci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wysłałam męża po lody do sklepu i wodę 🙂 lody ma a dzwonił,że wodę całą wykupili 😮
U nas coś się chmurzy i duszno ciekawe czy coś popada.
Kacha my tez siedzimy w domu bo jest o wiele chłodniej niż na dworze 🥴
Kacha a z tym obiadkiem to nie wiem jak tak mało zjadła

Skoreczka u nas ząbków jeszcze nie widać. Zosia się ślini na potęgę i wkłada wszystko do buzi i szoruje sobie tym po dziąsłach 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja próbuje moje pociechy położyc na drzemkę ale mi się nie udaje 🙃

Kruszyna stóweczka dla Zosi 🙂
A ja codziennie sprawdzam czy jest ząbek bo mój też wszystko obgryza 😎 I tak slinka 🙃
Kacha a może tobie tez by się zachciało wrócić na brzuszek? 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

nikt nie tesknił, prócz Stokroteczki 😘 😘,

ja nie mialam internetu od poniedzialku 😞

bylismy na tym szczepieniu wszystko pieknie ladnie az wczoraj sie zaczelo wieczor maly poszedl spac o 21 i obudzil sie o 3 i katastrofa placze kopie nogami cala noc mu przykladalam alkacet wkoncu dzis dzwonie do lekarza i mowie ze maly ma zaczerwienione i twarde .
kazal przyjechac pojechalismy a on do mnie ze tak sie dzieje po tej szczepiace na pneumo i ze do tyg tak bedzie i mowi tak:
jeszcze Ci go zbadam zebys nie mowila ze lekarz nic nie zrobił! 😮 😠

i po co tak wczas go szczepimy trzebabylo poczekac az urosnie 😠
takk a jakby zachorowal w tym czasie juz mialam mu powiedziec ze to u niech mi powiedzieli zeby szczepic i od kiedy to jestesmy naTY?!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

wczoraj dostalam 2 paczke z hipa ta sama co kiedys 😮 z lyzeczka i deserkiem z nowyu kuponu do rossmana i zas do odebrania 2 paczka w rosmannie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/zdjcie0497k.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/475/zdjcie0497k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/zdjcie0501m.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6179/zdjcie0501m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za życzenia 🙂
Zosia to taka rozrabiara ,że hej 🙂 dziś wyciągneła cały ochraniacz z łóżeczka który był wciśnięty między materacem a łóżeczkiem 🙂 przychodzę a wszystko rozbabrane 🙂 A najlepsze jest to,że wiesza się na ochraniaczu i chce siadać tak się podciąga 😲 u was tez coś takiego jest??
My już po kąpieli no i Zosi od paru dni w ogóle się to nie podoba jest jeden wielki płacz więc mycie raczej opłukanie na szybciocha i tyle 🤨 🤨 Chyba się na nas wkurzyła bo tak to jest kąpana raz na 2 tygodnie a teraz codziennie to się dziewczyna buntuje 😜

Elka body śliczne 🙂 ja też muszę wam fotkę w okularach wstawić bo taką już mamy 😁

Skoreczka 😁 😁 Stokroteczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha napisał(a):
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka ja też zajrzałam na brzuszek 😁 😁 😁 i zaś bym chciała 🙂


zwariowały 🙃 😁 😘


ja tez ja tez!!! 🙂 hahaha
to kto sie decyduje na kolejna dzidzie? fajnie nam razem bylo na brzuszku, co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha tak karmie 😉 powiem ze teraz na reszcie w miare spokojnie to idzie choc przy tej chorobie Jakuba juz mam mniej mleka i znowu walcze a tu dzis Kinia juz ma potwierdzona ospe wiec znowu sie walka zacznie ;(

Kruszynkla tak oliwe z oliwek 😉

Ja wiem ile mała zjada bo mam sloiczki takie po 200ml i ona zjada całe 😉

Nie doczytam do konca bo słtysze ze Daniel waklczy w wannie z Jakubem ide mu pomuc ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja na chwilkę bo jestem padnięta i też źle się czuję, boli mnie gardło 😞
Wczoraj się załamałam jak Nikoś wieczorem zagorączkował 😞 na szczęście jednorazowo, nie wiem co to, czy walka z wirusem, czy jakieś odpukać zwiastuny tego cholerstwa, oby nie.Dzisiaj pojechałam do lekarza z nim i Miniem, bo Miłoszek zaczął kaszleć! 🤢 osłuchała jego i Nikiego i wszytsko dobrze, trochę sie uspokoiłam ale codziennie drżę o Nikosia żeby się nie zaczęło.A dostalismy skierowanie na mocz badanie dla Nikiego, jutro spróbuję złapać.

Wszystkiego najlepszego dla Zosienki!!!
Anabel to ale masz też przeboje z tą ospą, zyczę zdrówka Kinii!
Elka to ale lekarz 😮 dobrze mu powiedziałaś, umieją się tylko mądrować!

przepraszam że wszystkim nie odpisałam ale Niko marudzi i lecę do niego dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...