Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha i jak tam sąsiadka zaczepiała?
Kruszyna Emilka śpiąca była, tylko rano mi taką akcję urządziła, że ja naet kawy nie wypiłam. Po drodze pospała z 15min i potem jak wracałam to też tak z 10min. Jak weszłam do domu to się obudziła i znowu rykowisko. Rozłożyłam łóżko, wyjęłam grzechotki i chciałam ją trochę zabawić. Potem kolana, na ręce a ona ciągle, że źle. Wiesz mi, że pół dnia z nią jak nie ma humoru to jestem wykończona a wczoraj trochę jeszcze nad ustawą siedziałam i też zmęczona jestem. Z tym, że najgorsza już przeanalizowana 😜 teraz reszta.
Zupki robię na oko. Daję więcej marchewki i pietruszki bo wtedy ma wyraźniejszy smak. A gęstość ma ok taką jak ze słoiczka, takiej gęstej śmietany (ale to też na oko jak wyjdzie)
Wielka a ja dziś wątróbkę drobiową . 😜
Skoreczka mój Kuba jakoś tak bezproblemowo przeszedł bunt dwulatka, ale córka od koleżanki to maskara. 😜 Ja tylko dużo czytałam o tym bo myślałam, że z Kubą będzie problem ale jakoś minęło.
Ja kocham torty z bitą śmietaną, bo kocham bitą śmietanę. 🙃
Dzięki za oklaska
Anabel a ja ostatnio nic słodkiego nie jadłam. Mąż stwierdził, że mam upiec coś na weekend, najlepiej z dwie blachy. A mi się nie chce.
Emilka śpi, jak wstanie to obiadek i mam nadzieję, że nastrój będzie miała lepszy. No i teraz mąż do pomocy. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja dawałam surowe i było ok 🙂 Głowa do góry 🙂
Wielka 😜 😁
Nikusia bo to w życiu jest tak, ze jak sie czegos spodziewasz to tego nie ma a jak sie nie spodziewasz to jest 🙃 Życie, ja już sie przyzwyczaiłam 😎
Anabel a ja w ogóle nie mam ochoty na słodycze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze Skoreczka masz rację, oglądam teraz wprowadzanie jedzenia a tam banan na 8-9 m-c. A na moim słoiczku był jabłko+banan od 4. Chyba jednak dziś dostanie samo jabłko. Dzięki Skoreczka, bo ja bym jej tego banana z jabłkiem zrobiła. Łap oklaska


http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_wieku/4___6_miesiecy/DESEREK/303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kurcze Skoreczka masz rację, oglądam teraz wprowadzanie jedzenia a tam banan na 8-9 m-c. A na moim słoiczku był jabłko+banan od 4. Chyba jednak dziś dostanie samo jabłko. Dzięki Skoreczka, bo ja bym jej tego banana z jabłkiem zrobiła. Łap oklaska


http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_wieku/4___6_miesiecy/DESEREK/303


Dziękuję, i cieszę sie ze się przydałam. Pewnie jakbyś dała to nic by się nie działo ( chyba ze odpukać zatwardzonko )ale troszkę się zdziwiłam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😉
Kuba tez nie przechodził przez klasyczny bunt dwulatka u nas to tak raczej łagodnie przeszło za to teraz czesciej zdzaz mu sie jak by to napisac stawac deba 😉 ale to pewnie przez to ze mam dla niego mniej czasu

Nikusia skoreczko ja kiedys tez mało jadlam słodyczy ale ostatnio to mogła bym przez cały dzien bez przerwy mysle ze to zmeczenie bo kiedys jak robilam nocki i po godzinie snu wracałam do pracy to tez musialam wciagnac czekolade zeby sobie podniesc cukier i na nowo wskoczyc na obroty a teraz jeszcze karmienie i stres to pwenie przez to

Kruszynka dlaczego masz klina???Mała co najwyzej nie bedzie miała problemu z kupka 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia tam jest delikatny banan, więc pewnie jakbyś dała banana z jabłkiem, to nic by nie było, albo tak jak pisze Skoreczka zatwardzonko ewentualnie.

Słodycze Ja wczoraj wsunęłam tabliczkę czekolady 😁

Skoreczka narobiłaś mi ochoty na tort z bitą śmietaną 🤪

Elka nonono, komóra wypas 😜 Ja to się za bardzo nie znam na nowych telefonach, mam swój jeden i nawet nie wiem jakie teraz te nowe mają funkcje 😉

Kruszyna po jabłuszku nic Zosi nie będzie, wg mnie surowe jabłuszko jest jak najbardziej okej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna Mam alergię na pyłki traw i zbóż,a tego u mnie najwięcej 😞 mam leki,odczulam się i jakoś poprawy nie widzę 😞

Ja też dzisiaj dałam Fabiemu troszkę jabłka z bananem 😮 😮

Elka Ja mam Sony Ericsson XPeria X10 mini pro 🙂 ooo taki:
http://allegro.pl/listing/product.php?product=NzRiZR9BSVBTFlhdVVQNCg4YQAwQPFBdFQ5SGGRjOTk%3D&sg=1&string=se+xperia+x10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja tak jak Beata nie znam się na telefonach. Mam swój, jestem zadowolona i wiem ze to dziwne ale nie lubię zmieniać. 🙃
Skoreczka, Elka kupiłam jej słoiczek jabłko z delikatnym bananem. Skoro wczoraj jej nic nie była ( a dziś 2 kupy były) to dam słoiczkowe i będzie ok. chyba wiedzą co robią jak piszą, że od 4 m-cy. Zjadła, że jej się uszy trzęsły. 🙃
Anabel ja jakoś nie mam ochoty na pieczenie, jedzenie ani na nic. Staram się jeść regularnie ale różnie z tym jest. Jak wczoraj stanęłam na wadze to znowu mi kg ubyło. Żałowałam, że się zważyłam.
Kuba mnie wkurzył. W weekend go pytałam czy nie mają jakiegoś dyktanda do przygotowania. Sprawdził zeszyt i mówi, że nie. A dziś uwagą, że nie był przygotowany. Nawet się nie przyznał. I to nie pierwszy raz, że coś ukrył. Tylko patrzy kolegi i grać. 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...