Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Kacha taka pogoda i głowa boli 🤢 Pochwal sie pozniej kolorkiem włosów, moze jakas fotka bo tak mało Cię widzimy 😎 😉
Hemoroidy wyskakują jak jest zimno, jak cialo zmarznie, dlatego mi ostatnio wyskoczyły bo na chrzcie przemarzłam 🤢


Skoreczko
ja się wolę nie pokazywać w ogóle 🤢 Nie ma czym się chwalić 🤨 😞
Farbowałam się na ciemny blond 😎 i wyszły jaśniejsze niż moje naturalne ale to akurat dobrze bo ja tak nie lubię u siebie czarnych włosów 🤨 swoje mam brązowe ale gdybym zafarbowała na brąz to wyszłyby czarne, a właśnie tego chcę uniknąć 😆
A te hemoroidy to faktycznie utrapienie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
skoreczka napisał(a):
Kacha Pochwal sie pozniej kolorkiem włosów, moze jakas fotka bo tak mało Cię widzimy 😎 😉

popieram 🙂


ehhh... Ja wolę unikać pokazywania się 🤨 Mam doła na punkcie swojego wyglądu i z nim zaczęłam walczyć. Nie wiem z jakim skutkiem ale nadzieję mieć trzeba, że z właściwym 🙃
Dziś 1 kilo mniej na wadze...... aaaaale wszystko się może zdarzyć i jutro jak stanę na wagę to może być kilo więcej. Zobaczymy 😆 I jak tu nie zwariować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinga wspólczuję 😘 😘 😘
Skoreczka moja piszczy, ale żeby się głośno śmiała to ciężko. Trzeba się natrudzić.
Adzia na rozmowie będę 4 kobiety a ja będę w spodniach 😁 😁 😁 z zadbaniem o siebie chodzi o psychologię. Jeśli sobie sprawię przyjemność to pójdę zadowolona na rozmowę i wtedy ich łatwiej przekonam do siebie. 😜
Kacha to samą fryzurkę na fb wrzuć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia już leży,ale coś jej dzisiaj cieżko idzie z zasypianiem i wspina mi się bo podciąga się na ochraniaczu 🙃 😮

A u mnie budują Polo 😁 😁 😁

Kacha i jak wyszły włosy ??
Wrzuć fotkę zrób to dla nas 🙂 🙂 🙂

Kasiulka no to zaszalałaś 🙂

Skoreczka jak ja uwielbiam taki uśmiech dzieci 🙂

Nikusia no to dzisiaj masz salon piękności i odnowy w domu 🙂
Ładnie Emilka dziś zjadła 🙂

Anabel no to Kuba zadowolony z wycieczki 🙂
Moja tez się jeszcze nie obraca i prędko to pewnie nie nastąpi bo w środę zaś ją wsadzą do gipsu 😞

Adzia ja nie farbuję włosów już chyba 3 lata 😁
To zepsułaś jeszcze bardziej Pani kasjerce dzień 😲 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to ja Ci życzę aby Zosia z tym gipsem się obracała 😘
Mój tez nie lubi, za to siadac lubi 🙂
Co do śmiechu to są takie głosne wybuchy albo głosne hihi
Moze uda mi sie jakos kiedys filnik wstawic na fb 🙂

Kacha a ja juz nie raz myslałam sobie ze piekna z ciebie dziewczyna, masz taką indywidualną urodę, zauwazyłam tak bo ciagle na fb na pasku wyskakuje mi takie zdj. na którym jestes oznaczona 🙂
I prosze mi tu nie pisac ze nie lubisz na siebie patrzec!!! 😎 🙂 😘

Nikusia to dziś wyśpij sie!!! 🙂

Idę do wanny 🙂 I zaczynam kurację na zylaki 😮

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane mam prosbe moj sasiad uległ powaznemu wypadkowi gdzie złamał kregosłup i teraz zbieramy kase na jego rehabilitacje

bardzo prosze jezeli mozecie to pomozcie wystarczy maly pieniadz jak da kazdy to sie uzbiera. mozecie dopisac ze to przezemnie polecone zeby wiedzieli.

jak np da kazdy po 20 zł to juz hbedzie cos:*
dziekuje


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater




"Nie badz obojętyny pomóż bo może kiedys Tobie bedzie potrzebna pomoc!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania spi wiec i ja ide spac.
Skoreczka dziekuje ze az sie pofatygowalas z wanny zeby mi poklaskac 🙂 😘 i ja sie odwdziecze....wam wszystkim w sumie poklaszcze i ide spac
Dobranoc


Nikusia trzymam kciuki!!!!

Aha,i ktos pytał,chyba wielka,jakie mleko uzwam. Uzywam bebilon HA.
Skoreczka a ja zafascynowana jestem zabkami Błazejka 😜 tez juz bym chciala ujrzec te cudenka u mojej malutkiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkie chyba poszły już spać, a ja zamiast z mężem w łóżku, to na mamusiach 😜

Dałam dziś Aleksowi swój pokarm z butelki i też nie chciał. Dopiero jak dłużej potrzymałam, to zaczął się bawić, memlać i troszkę pociągnął. Muszę chyba w ten sposób go przyzwyczaić.

Nikusia masz oklaska za tekst Kuby 😁 (jutro dam, bo dziś zablokowana jesteś)
I powodzenia jutro 😘 Koniecznie daj znać po powrocie! Zaraz ja zacznę się stresować Twoją rozmową, bo zaczynam przeżywać 🙃 I nie zdziwię się jak będzie mi się Twoja rozmowa śniła 😁

Kinga bo to śmieszne jest jak taki maluch powie jakieś trudne słowo, albo jak się wymądrza 🙃

Nikusia szalejesz z postami, faktycznie już ponad 1000 🤪

Skoreczka to leki nie tanie – oby pomogły! Trzymam kciuki 😘

Elka pewnie Jasiowi ząbki idą, współczuję bólu brzucha, ale dobrze, że już minął 😉

Kinga popieram Skoreczkę – chwal dzieci, ja lubię czytać o dzieciach, bo uwielbiam dzieci 🤪

Kruszyna my mamy łyżeczki z Hipp'a fioletowe, a Ty jesteś wyróżniona chyba, że dostałaś pomarańczową 😆 A kupony do Rossmann’a były z Nestle (Zdrowy Start w Przyszłość) 😉 Moje się nie znalazły, a do jutra termin 🤨

Elka miejmy nadzieję, że nasi Polacy wyjdą z grupy, to jeszcze będziesz miała okazję Jasiowi body założyć 🙂

O, i Kacha włosy farbuje 🤪 Szalejecie Laski 😜

Skoreczka jak to masz dość kartofli, przecież młode ziemniaczki teraz są 😜

Anabel, Kinga i ogólnie wszystkie, które się wypowiadały o mieszaniu mleczka mm z moim pokarmem – dziękuję za informację, bo nie wiedziałam 🙂

Nikusia oo , dzięki za info o tych biszkopcikach 🤪

Skoreczka Twój Błażejek śmieje się do Mikołajka, a u mnie Aleks śmieje się do psa – jak tylko płacze, to wystarczy psiaka zawołać i jest radość 🤪

Kinga no to współczuję z tym wezwaniem do zapłaty 🤢 Może jutrzejszy dzień Ci wszystko wynagrodzi 🙂

Adzia no to trochę strachu mieliście z tą Anią i łapaniem oddechu 🤢 🤨 🤔 Ja się właśnie tego panicznie boję, dlatego Aleks nie śpi z nami.

Adzia okej, jak nasi mężowie wyjadą, to będziemy miały siebie 😜

Adzia i znów wychodzi, że co lekarz, to inaczej 😉 Bo mi pan ortopeda powiedział, że jak się dziecko będzie rwało do siadania lub stania, to nie blokować, tylko samemu nie wymuszać tego na dziecku.

Kacha weź nie marudź, bo Ci nigdy nie uwierzę, że nie ma się czym chwalić. Ile lat żyjesz, żeby nie wiedzieć, że ładnemu we wszystkim ładnie? 😜 A z tego co widziałam kiedyś na zdjęciach jesteś piękna 🤪

Skoreczka ja też planuję nagrać jak się mój Mały śmieje w głos, a jak nagram to wrzucę na FB 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Jakub dzis wstał wczesniej i juz poszedł do przedszkola 😉
Kinia dzis zrobila sobie w nocy przerwe w spaniu na pogadanie 😉

Nikusia ja sie nie martwie mała jest tak ruchliwa ze jak tylko załapie o co chodzi to bedzie sie okrecała w koło jak baczek ;0 bo ja o obracanie sie martwie nie o stanie bo nam lekarz powiedział ze im pozniej zacznie chodzic tym lepiej dla jej bioderek zreszta Jakuba nie stawiałam na nogi nie prowadzałam a i tak przed rokiem chodził mam nadzieje ze Kinia tez bedzie miała mozliwosc uczenia sie samemu tego bo jak Kubus sie uczy to ja byłam w domu i pilnowałam zeby tesciowa go nie prowadzała a teraz bedzie trudniej bo bede w pracy w tym okresie...

Wiecie co chyba zadne z naszych starszaków nie jest zazdrosne i kazde mocno cieszy sie z rodzenstwa 😉 chyba histori o zazdrosci sa troszke przesadzone albo my dobrze wychowujemy nasze dzieci 😉

Nikusia ja znalazłam moze jakis sposób na Twojego Kiubusia z tym kłamaniem moze trzeba zrobic tak ze jak ci sie przyzna sam bez niczego do czegos na przykład ze zapomniał czy cos za coś co normalnie by dostał ochrzan czy kare to go pochwal i daj nagrode za to ze powiedział prawde nawet jak to była prawda która cie zasmuciła moze w ten sposób zrozumie ze zawsze warto mówic prawde nie wiem tak nad tym myslałam co ty myslisz???

Adzia nastepne dwie farby mam tej samej firmy kiedys w biedronce była promocja 😉

Kacha jak u ciebie u mnie kolorek ok pózniej sprawdza jak młoda nałozyła zeby sie nie okazało ze ty niepofarbowany 😉
Doczytałam 😉

U mnie Kinia nie przykrywa sobie główki posciela ona zazwyczaj łapie posciel w raczki ja ja gryzie a i nie wykopuje sie zazwyczaj bo jak kopie to ta posciel nadal w raczkach trzyma 😉

Adzia jakie mleko małej dajesz?

Własienie miałam pytac ile puszek mleka miesiecznie wypijaja maluchy i ile płacicie na miesiac za mleko ???

Kruszynka znowu gips mam nadzieje ze teraz to juz ostatni dobrze ze chłodniejsze dni sa ucałuj Zosienke 😉

A ja mam okres normalny no moze ciut wiekszy ale bez tragedii zobaczymy jak przestane karmic czy sie nie zmieni ale mysle ze nie zreszta ja jedynie to miałam problem z bólem brzucha a nie z obfitoscia po porodzie Jakuba bule na okres sie skonczyły ale wyraznmiej odczuzałam zespół napiecia Maz tez odczówał 🙃 🙃 🙃

Beatka bo to jest tak ze dziecka sie nie blokuje to znaczy jak robi to samo a wiadomo ze nasze dzieci same jeszcze nie stana anio nie usiada bo trzeba im pomuc samemu to znaczy jak dziecko lezy na kocyku a mama dwa metr od niego i go nie dotyka 😉 wtedy robi to samo 😉

Nikusia to ja trzymam kciuki 😉 no dobra zaczne trzymac o 12 30 bo tak to nic w domu nie zrobie 😉 A jak samopoczucie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
W nocy obudziłam się bo mi strasznie zimno było, mąż poleciał po koc. Ogrzałam się i zasnęłam znów. Ciekawe dlaczego tak się stało 🤨 Od wczoraj robię brzuszki z mężem 🙃
Zapowiada się fajna pogoda bo za oknem słońce. To oznacza, że wezmę książkę, Natalę i pójdę na ogródek 🤪
Dużo do poczytania nie mam 🙃 coś mała produkcja u nas 🙃 Dziewczyny postarajcie się 🙃
Dziś i jutro wielki dzień 🤪 Dziś trzymamy kciuki za Nikusię 🤪 a jutro za naszych 🤪

Skoreczka
dzięki za miłe słowa ☺️ 😆 zdjęcia są już trochę podstarzałe ☺️ a ja no cóż... ale walczę ze sobą ☺️
Kruszyna włosy takie sobie 🤨 Bez rewelacji 🤢 Przynajmniej odrostów brak i nie są czarne 😆
Nikusia moja fryzura to wiecznie upięte włosy 🙃 że one się jeszcze nie połamały to dziwne 🙃
Kasiulka dałaś radę do tej pory, to i poniedziałek nie będzie taki straszny 😉
Elka u mnie pojawia siękomunikat, że strona jest niedostępna 🤔 Nie wiem dlaczego 🤔
31072010
poczekaj, on niestety przyjdzie 🙃 😁 żądnej z nas to nie ominie 🙃
Adzia nie wiem kiedy zmieniałaś avatarka ale super widzieć tu Twoją buzię 😆 i muszę Ci napisać, że ja uwielbiam dzidzie w chusteczkach na głowie 🤪
Beata ja tylko tak skromnie farbowałam, żeby pozbyć się odrostów i nie wrócić do czarnych włosów 🙃 Dziękuję za miłe słowa ☺️ ☺️
Anabel ja to wszystko robię, by czarnych włosów nie wiem. No nie cierpię tego u siebie 🥴 więc farbuję się ostatnio na ciemny blond i jest to strzał w 10 😉 a mąż wczoraj doczytał tylko "..... blond" i zrobił mi małą awanturkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w piątkowy dzień 🙂
Dziewczyny z Nestle to ja dostałam próbkę mleka i kaszkę a kuponów nie 😠

Beata no to musi to fajnie wyglądać jak ty wołasz psinkę do płaczącego Aleksa 🙃 🙃 🙃ciekawe co sobie ten piesek myśli 🙃

Anabel dzięki ucałowałam od ciebie 🙂

Nikusia łap kopniaka na szczęście 🙂 i trzymam kciuki bardzo a to bardzo mocno 🙂 🙂

Kacha nie podaruję i czekam na fotkę może być skrawek ciebie i fryzury bo widziałam cię w ciemnych na zdjęciu a w jasnym nie umiem sobie ciebie wyobrazić

Skorczka Zosia tez właśnie woli rwać się do siadania niż obracania na boczki.A co do jakiegoś filmiku to u mnie przewalone Zosia słyszy zawsze jak obiektyw się wysuwa i pozuje do zdjęcia bez ruchu a to ujęcie które miałam zamiar zrobić bądź nakręcić nie idzie bo ją aparat bardziej interesuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...