Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny, mam pytanie: a może ja mam zmienić mleko? Może mu nie smakuje? 😮 Mam Bebilon.
Bo dałam mu też z innej butelki i nie chce. Jak nacisnęłam, żeby poleciało, to wypluwał to co miał w buzi i tak ryczał, jakbym go ze skóry obdzierała 😮 🤨 🤔 😞
Ze szklanki też tego nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata spróbuj może faktycznie inne mleczko, ja daję Bebilon i akurat chciał pić.

Nikusia a Twoja Emilka juź nieźle stoi, Niki jest strasznie leniwy jemu nawet nie chce się na boki przekręcać z brzucha na plecy czasami mu wyjdzie ale rzadko.

Kruszyna mam ten sam problem z włosami bo też mam kręcone, jak są za długie robią sie cięzkie i takie mniej kręcone i zawsze obcinam choc nie raz chciałabym zapuścić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata my jak przechodziliśmy z bebionu na bebilon pepti to lekarka kazała nam pół na pół robic aby Zosia polubiła smak innego mleka,ale u nas nie było z tym problemu akurat 🙂
Nie wiem czy tak można pomieszać mleko kobiety z mm aby wyczul mleko od mamy i stopniowo zwiększać dawkę mm. Tylko ja nie wiem więc dziewczyny co o tym sądzicie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata ja kiedyś wymieszałam jak Miłosz wrócił ze szpitala z tym roatwirusem to odciagałam i dawałam przez butelke a on nie chciał samego mojego mleka więc wymieszałam z mm.Nic mu nie było ale tak naprawdę to zawsze mi położna mowila ze najpierw pierś a potem mm.

Nikusia Twój Kuba to tekściarz! 🙂Nadawałby się z moim Miniem, bo on też czasem jak użyje jakiegos słowa to mnie zatyka, ma straszną pamięć do trudnych słów, ostatnio zaskoczył ,mnie bo powiedział że jak można coś przerobić to się nazywa recykling 🙃 😮 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Idę lepic kotlety 😎 Nie lubie 😜

Poczta przyjechała z przesyłką, i pani krzyczy spod furtki ze płatne, usłyszałam 4,70 więc wzielam 10zł i biegne. A przy furtce pani mowi 104,70 🙃 😁 A wiecie co przyszło takie leki na hemoroidy, ktore niby maja je usunać. Trzymajcie kciuki bo nie chce juz ich miec!

Elka no własnie napisz no pościka dla nas 😘
KingaS mozesz sie chwalić do bólu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No za bardzo nie mam jak pisac bo Jasiem sie trzeba zajac cos porobic moj do 17 pracuje wczoraj my na zakupy pojechali i tak zchodzi.
pozatym przed wczoraj mnie tak brzuch bolał ze szok dobrze ze mama jest to wziela Jasia a ja lezałam i nic cały dzien nie jadłam 😞

Jasiu ino zeby go nosic itd.

niech juz sam chodzi 😎 😎 😎

jutro mama i tata jada do niemiec na bierzmowanie i zostajemy sami 😞
ma tam kol przyjsc do pizzeri ale wiadomo prypilnowac trzeba.

Ja juz nie karmie piersia bo maly juz nie chce drze sie , okresu jeszcze nie mam 😉

u nas ulewa pada jak scebra 😠 😠 😠

Beata fajno ze maz sie postarał 🙂
Nikusia to juz jutro 😎
Kasiulka trzymam kciuki xa wizyte, Andrzej szybko wróci 😘 😘

Moj Jasiu wszystko do buzi pcha chyba go swedza dziasełka.

skoreczka mielone?
trzymam kciuki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka no nareszcie się odezwałaś, wiem jak to jest z tm czasem 😉 dzisiaj siedzę dużo bo brzydka pogoda jest ale normalnie to spacerek szybko obiad pop ołudniu przeważnie też sama jestem do wieczora z dziećmi i tak leci.
A od czego Cię brzuch bolał?zjadłaś coś?J ateż już nie karmię.

Skoreczka dzięki! 🙂wkońcu chwalę swoje dziecko nie siebie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...