Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Emilka chyba przysnęła.
Kruszyna to u mnie też tak jest, że jak widzi aparat to zaraz patrzy i przestaję robić to co akurat robiła.
Beata Ty stresujesz się razem ze mną. 😁 😁
Kacha moja fryzura to też związane włosy, bo inaczej do roku bym łysa była. Emilka ciągnie jak złapie.
Anabel tak właśnie postępuję z Kubą jak napisałaś. Bo najpierw za złą ocenę miał karę na gry, żeby poprawił, na początku działało ale potem zaczął oszukiwać. Więc teraz nie ma kary, ale i tak go przymuszam do nauki i do poprawienia.
Zużywam ok 5opakowań mleka na miesiąc takich po 700g, cena za paczkę to 27zł. Czyli 130zł. A teraz już też kaszkę mleczno-ryżową wprowadziłam.
Co do samopoczucia to rano dobre, a teraz mnie w brzuchu ściska. 😜
Dziewczyny napiszę po powrocie o co mnie pytali itd bo nie wiem czy jeszcze dziś będą dzwonić kogo wybrali czy w poniedziałek. No a jak nie zadzwonią to znaczy, ze kogoś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
Jestem grudnioweczką 2011 tyle tylko że Michałek urodził się 7 stycznia więc chciałam poczytać co u styczniowych dzieci 🙂więc sorki że się wtrące ale chciałam Wam polecić krople camilia na ząbki my już mamy dwie dolne jedynki 🙂 lepsze według mnie niż żele......

Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
dzięki za wsparcie też mam nadzieję że dzisiaj będzie lepszy dzień 😉 muszę jechać zapłacić ten mandat!
Ja karmię bebilonem i puszka 800g starcza na tydzień mniej więcej, przeważnie płacę ok 41zł za puszkę, czyli 4 tygodnie wychodzi 164zł

Elka mi też wyskoczyło niedostepne ale zobaczę na fb.

Adzia a próbowałaś Camilia ponoć dobre i skuteczny środek na ząbkowanie bardziej niż maści i czopki do tego viburcol spróbuj.

Kruszyna jeśli chodzi o zdjęcia to Niki też tak reaguje że przestaje sie śmiać jak widzi aparat bo ciekawi go co to jest 🙂 A Zosi życzę ostatniego gipsu i zdrówka!!

Nikusia tez tak reaguje na stres 😉 trzymam kciuki jeszcze raz powodzenia! Będzie dobrze

Anabel dobry sposób na nagradzanie u mnie skutkuje zresztą zawsze mu tlumaczymy że zawsze trzeba powiedziec prawdę że nikt go nie będzie wyzywał ale nie mozna kłamać.

Skoreczka mam nadzieję że walka z intruzami-żylakami powiodła się choć pewnie efekt nie jest natychmiastowy

Beata próbuj do skutku z tym mleczkiem, będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piszecie o dziaselkach, więc jeśli chodzi o żel do smarowania to my używamy: DentinoxN, lepiej posmarowac bo zawsze to jakaś ulga dla dziecka.
U nas dziś marudnie, mały jęczy, rece w buzi i trze, a ta górna jedynka nadal tylko koniuszkiem wyszła, niech juz wyjdzie bo mi szkoda dziecka 😮
Adzia ujrzysz ząbka, zobaczysz 🙂
Beata ale post 🙃
- ziemniaki jeszcze mam stare w worku 🤨
- nie wiedziałam ze masz psa 😲 🙂
Kruszyna u nas to samo większe zainteresowanie aparatem dlatego ciężko cos utrwalić 😎
Kasiulka zawsze sie boisz a potem same sukcesy 🙂
Kacha wazne ze minelo i na dzień nie zostało Ci to chwilowe choróbsko.
Ja dawno temu farbowałam na blond ale nie lubiłam sie w tym kolorze i na odmianę czarny polubiłam 😁
Anabel tez tak słyszałam ze dobrze jak dziecko zacznie chodzic troszke pozniej niz za wczesniej. Mnie cieszą sukcesy moich dzieci, coś robia wczesniej cos pozniej ale przecież nikt książkowy nie jest 🙂
Beata współczuje biegunki 😞 😘
Nikusia widze ze Ty tez od stresu chudniesz....bedzie dobrze 🙂
Kruszyna mój Błazejek juz dawno stracił swoje pierwsze włoski, tez lezały na tym na czym on lezał. Teraz ma nowe, ma jezyka koloru blond 🤪 I w ogóle na fotkach go nie widac 😉
Marika gratuluje ząbków, mój mały tez ma juz dolne jedyneczki 🙂
KingaS dzięki, kuracja trwa kilka dni 😎 Miłego dnia, oby lepszy był niz wczoraj 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja od ostatniego meczu straciłam głos, chyba na krtań mi zeszło 😉 dzisiaj juz trochę lepiej mówię ale za to katar mi sie zaczyna, kurcze wieczne choróbska 😠 ale jutro kibicujemy ostro!Ja nie jestem jakąś kibolką ale jak Polacy grają na takich ważnych mistrzostwach to zawsze kibicuję!A jak bym była na stadionie to pewnie już bym głosu nie miała 😉 Polska biało-czerwoni!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopingujmy naszych 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Skoreczka efekty wiadomo nie od razu będą ,ale zawsze warto spróbować pozbyć się paskudztwa 😠
Zosi się kręcą włosy,ale jak założę czapę to prostują się a jak będzie później to myślę,że będą się kręcić bo mój też ma kręcone ,ale szybko go strzyżę bo śmiesznie wygląda 😁

Kinga można powiedzieć ,ze ty to poważny kibic jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna moje też się włosy przerzedziły.
Marika321 Witam na naszym forum. Zaglądaj częściej i pisz co u Was. Moja do ząbków jeszcze daleko.
Anabel i Kinga nie mogę zrobić tak, że Kuba dostaje złą ocenę i za to że się przyznał nagroda. On to zaraz wykorzysta i wcale się nie będzie starał bo po co.
Skoreczka ja mam nadzieję, że się nie pozbędę tego 0.5kg które udało mi się wreszcie przytyć. 🙃
Elka jak ja małej włożę palca do ust to ona ssie, ale masowanie dziąsełek jej nie sprawia żadnej przyjemności więc wiem, ze to jeszcze nie to. Od koleżanki córcia to zaraz była cicho jak jej po dziąsłach przejechała. I teraz już dwie dolne jedynki idą.
Mąż mi dzwonił i też się pytał czy się stresuje i czy już "odpicowana" jestem. Stwierdziłam, że najpierw się ubiorę a potem mnie Emilka popluje. 🙃
A teraz biegam i sprzątam bo wtedy nie myślę tyle. 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mamusie styczniowe górą! Pokaż im co potrafisz 🙂

Dziewczynki mój maż namówił mnie do prowadzenia bloga...niestety ten który wtedy odwiedzałyście nie spełnia swoich funkcji bo tam trzeba sie innym podlizywac zeby w ogóle ktos zajrzał na moją stronkę. A ja chce załozyc bloga o moich podrozach z dziecmi, o moich fotkach, nie chodzi mi o pokazywanie całemu swiatu moich dzieci bo do tego nie jestem przekonana, ale to miałby byc taki miniprzewodnik po zyciu z dziecmi...mam nawet tytuł
: Z dziećmi przez świat a w torebce aparat 🙃
I teraz mam pytanie czy znacie jakies fajne stronki do zakładania bloga?
Dziękuje za odpowiedzi...i w ogóle mozecie napisac co o tym sadzicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia już na rozmowie, a ja mam kciuki zaciśnięte! I denerwuję się 😜

Skoreczka ja mam bloga na onet.blog.pl ale nie polecam, bo tam jest mało pojemności jeśli chodzi o wgrywanie zdjęć. Więc tam nie zakładaj 🙃 Jak już gdzieś założysz, to proszę, podziel się linkiem 🙃

Muszę pochwalić Wam swoje dziecko: zjadł 5 łyżeczek takich dużych marchewki+ziemniak, a za jakiś czas wypił mój pokarm z butli 🤪 Nie macie pojęcia jak się cieszę 🤪 Czyli nadal mam próbować, aż przyzwyczai się do butli, a potem będę mieszać swój pokarm z MM i może jakoś to pójdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciłam ze spacerku, nakarmiłam Małą, ona się położyła, pozłościła i padła 🙃 a ja zjadłam za ten czas obiadek. Na diecie to wiecznie się je 🙃
Nie pisałam Wam chyba ale mój kochany mąż bardzo mnie wspiera w tym, abym dążyła do lepszego samopoczucia i wyglądu. Kocha mnie taką jaka jestem. A dziś da mi na kosmetyczkę 🤪 idę na depilację pach i wąsika 🤢 🤨 bo niestety u brunetek to problem 🤨 ałć 🤢 a jutro spinning 🤪 i będę się czołgać 🤪
już, już czytam co tam naprodukowałyście 😎
Anabel ja pamiętam jak Natala się kiedyś w nocy obudziła i zaczęła gadać sama do siebie 🙃 Myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu 🙃 ale staraliśmy się być bardzo cicho, by jej nie wybudzić. Pogadała i padła 😁

Jeszcze chwila i Nikusia dzielnie będzie się prezentować 🤪 Trzymać kciuki dziewczynki, mooooocnoooo 😉
Beata na pewno przyzwyczajanie do butelki trochę potrwa, my też z nowymi smakami mamy czasem problemy. Moja ma odruch wymiotny na bananowe rzeczy 🙃 i cóż, kilka dni bez nich i za jakiś czas znów próbuję, aż do skutku.
Kruszyna nie mam jasnych, ale ciemnych (czarnych) na pewno nie. To taki brąz 😉 pokażę się niedługo 🙃 jak 5 kilo mniej na wadze zobaczę to może wtedy 🙃 😁
Marika dobre rady zawsze dobre 😆
Kinga na pewno będzie lepszy bo to piątek a więc początek weekendu 😆 No i pogoda fajna się zrobiła, u mnie przynajmniej. A u Ciebie?
Elka pewnie, że wygramy 😆 😆 😆
Skoreczko ja farbuję od jakiegoś czasu na ciemny blond a na moich włosach wychodzi brąz, a więc tak jak chciałam 🙂 Wydaje mi się, że wczoraj głowa mnie bolała z głodu 🤨
Kinga ja też ostro będę kibicować 🤪 Mój mąż kupił mi ostatnio na mecz polska-rosja kapelusz kibica 🤪 i tak oglądałam mecz a on miał czerwoną koszulkę z orłem i szalik 🙃 🙃 🙃 😁
Skoreczka ja też bardzo jestem ciekawa jak z włosami Maleństwa Kruszyny bo ona takie super włosięta ma 😆 😆 😆
Kruszyna mój też ma kręcone włosy 🤪 i też ścina bo się wstydzi 🙃 😁
Nikusia szkoda, że nie wiedziałam, że sprzątanie Ci pomaga pozbyć się nerwów bo bym Cię do siebie zaprosiła 🙃 Ty wiesz, że ja się jeszcze za te kurze nie wzięłam 😠 Bo tak jak przypuszczałam - Natala się obudziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...