Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Nikusia no ja własnie myslałam ze to mleczko ale miała tylko na górnej wardze tak w buzi a dzis pojawiło sie na dole dlatego zaczełam sie zastanawiac o co chodzi kurde a wczoraj byłam u lekarza i ona nic nie mowiła a zagladała do gardła małej moze niezauwazyła... tylko z kad to mogla dostac przeciez nie daje jej nic brudnego do zabawy nie oblizuje smoczków fakt
Kubus jak bawi sie jej zabawkami to nie raz wkłada je do buzi ale on nie miał niggdy plesniawek wkładki laktacyjne tez zmieniam czesto a nawet teraz czesto choze bez wkładek bo juz mi tak mleko nie leci jak wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Troche stronek mialam do poczytania i chcialam poczytac wszystko ale mi sie juz nie chce wiec ile umialam to poczytalam.

włala:
Anabel moja wypija około 5 puszek mleka na miesiac i to daje koszt około 150zł.
A daję bebilon HA.

Kacha a pare dni temu zmienilam avatarek, po tym jak bylismy w gorach na wycieczce,no i dzieki 🙂
Ja tez uwelbiam chustki na glowach niemowlaków, cudnie to wyglada 🙂

Kruszyna,sliczny avatarek. A moja ania tez pozuje jak ją chce nakrecic wiec najczesciej nic
z tego nie wychodzi.

Beata jak pisalam nic nie pomaga na dziasła, masc nie pomaga, camilia nie pomaga, masowanie
pomaga na chwilke. Dzisiaj miała biegunke, ale chyba przez te ząbkowanie.

Nikusia ale fajna Emilka w avatarku 🙂

Skoreczka, ja mam bloga na onecie ale tam ci nie polecam,moze tutaj spróbuj http://wordpress.com/
albo tu http://www.blox.pl/html

Beata to super ze piszczy, moja juz etap piszczenia ma za soba,chociaz nadal czasami popiszczy,
teraz ciągle mowi "nie" i to najczesciej podczas karmienia hehe sie rozgaduje i tak powaznie
na mnie patrzy i mowi te swoje słodkie 'nie' i inne dziwne słowka 😉

Nikusia moja miala dzisiaj biegunke i myslałam ze to na ząbki ale jak napisałas o tej śliwce
to sie zastanowilam bo wczoraj jej dalam pol sloiczka a dzisiaj takie czarne kupsko rzadkie 2
razy miala.To moze to po tym?

U nas tez jest przychodnia dla dzici i doroslch z tym ze jest osobne wejscie i osobna poczekalnia
i nawet osobne pomieszczenie dla dzieci zdrowych. Wiec nie jest źle.

Kasiulka mysle ze dobrze mu napisalas, kawa na ławę i niech sie okresli czego chce.
Trzymam za was kciuki.

Kasiulka doczytalam, super ze sie przeprowadzi do wad no i te zareczyny woho 🙂 super!

Anabel a ja ci powiem ze słyszalam ze plesniawki tez sie robia jak sie mm karmi a nie piersia.
A tak poza tym to musze sie przyznac ze w super sterynych warunkach ani nie chowię bo sie nie da.
A to pies ją po rece polize (oczywiscie wtedy ide myc reke) a to kuzyn bawi sie jej zabawkami,
a to cos zlapie np porecz na balkonie a ja zapomne raczke umyc i jakos nic sie jej nie dzieje
z tego powodu, zdnych plesniawek nie ma. Wiec nie wiem z czego sie to robi i jak leczyc.

Nikusia bede trzymac kciuki we wtorek,oby cie wybrali.


A my dzisiaj caly dzien poza dome spedziły. Najpierw na działce a potem u pradziadka i prababci na urodzinch 🙂 byla rozchwytywana.
A teraz padla zmeczona.
A my mamy po euro.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przychodnie tak narzekacie na wasze a u mnie jak na razie ok. Mój lekarz rodzinny i pediatra przyjmują w swoim domu na dole mają przychodnie osobne jest wejście dla dorosłych i dla dzieci dzieci zdrowe są umawiane na inna godzinę niż dzieci chore. Nie miałam problemu z czymkolwiek nawet skierowanie mam wypisane od ręki bez stania w kolejce

Anabel ja na pleśniawki w domu mam Aphtin(kiedyś polecała to Magditta) i kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Adzia ja tez sterylnych warunków nie mam ale przy Kubusiu było tak samo a nic sie go nie czepiałao no nic bedziemy walczyc jurtro pojde do lekarza...juz mnie na ta mtysl trzesie

Kruszynka po meczu tak jak przed tylko maz załamany 😉
a ja sie ciesze bo moze cos poza sportem uda mi sie ogladac na telewizorze 😉

Upiekłam sernik 😉 ale jeszcze goracy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz tez spacerek zaliczony i teraz spi 🙂 a ja wycinam słoneczko i tecze z kolorowego papieru bo chce Ani na sciane to przykleic i jeszcze mam dwa kwiatki zrobione i domek moze jeszcze wytnę, jak skoncze to sie pochwale 🙂
A po południu do tesciow na kawe.
Troche sie denerwuje, bo jutro moja mama idzie do szpitala na badania bo cos na płucach jej wyskoczyło i to cos ma 3cm 😞 trzymajcie kciuki zeby to nie było to o czym myślę....

Miłej niedzieli.Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂


Wkurzyła mnie teściowa 😠 dzwoniłam do niej,żeby spytać,czy teściu zawiezie mnie na autobus. Pytała się czy przyjdę z Fabim,a ja,że nie,bo muszę się spakować,pouczyć i pobyć z Fabim,a ona,że "nie chcesz przyjść to nie..." 😠 no masakra!!! A zaraz pyta czy Andrzej dzwonił,to powiedziałam,że dzwonił i pojechali na jakąś halę targową zobaczyć. A ona,że " no pojechał pieniądze stracić..." 😠 to jej powiedziałam "to niech straci!" Jejku co za baba!!!


Martwię się tym egzaminem jutro 😞 nie za bardzo umiem te 5 zagadnień,ale może jak wrócę do Zielonej to jeszcze się pouczę...

Zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja na chwilkę, wybaczcie że wszystkim nie odpiszę bi muszę najpierw porządnie nadrobić czytanie.
I po euro 🥴 wczoraj sie tak wkurzałam na tym meczu masakra i znowu chrypa chyba od komentowania 😞 Elka masz rację że stało się stało!!!!

Kruszyna Zosia śliczna w avatarku i w ogóle!My też wczoraj byliśmy na działce gril i kawa urodzinowa mojego taty 🙂 a wieczorem meczi i znajomi przyjechali 🙂

Anabel pleśniawki to biały nalot, a nieraz język popekany i takie bruzdy, ponoć bolące i dziecko nic nie chce a nawet nie może jeść do zagojenia, życzę Wam żeby to nie było to, a KInia ma apetyt?Mój Niki na górnym podniebieniu i języku też nieraz ma biały nalot 🤨

Kasiulka to fajnie że dogadałaś się z Andrzejem, a teściowa nie dziwie się że Cię wkurzyłą.Dasz radę na egzaminie powodzenia!

Nikusia to fajna mieliscie wycieczke do zoo

Adzia trzymam kciuki za Twoją Mamę i zdrówka życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia trzymam kciuki za Twoją mamę. 😘 😘
Kasiulka poucz się jeszcze i powodzenie jutro. 😉
Skoreczka oglądałam ząbki Błażejka.
Kinga wycieczka była super, oprócz tego tak się człowiek oderwał i zrelaksował. 🙃

Dziś byłam na festynie, w sumie 2,5 godziny. Jak przyszliśmy to się okazało, że zrobili nam stanowisko w słońcu. Spiekłam się jak rak. Sprzedałam 19szt, ale bardzo obniżyłam ceny. Nie mam czasu ani weny robić i chciałam wyprzedać. A cel jest charytatywny więc ja tylko za materiał a reszta dla chorej dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane!
Boję się jutra jak nie wiem co 😞 Na 11.30 mam. Uczyłam się,ale jakoś się obawiam.

Zamówiłam Fabisiowi słoiczki z Hippa i pampersy na stronie dodomku.pl
Jak się zamówi na więcej niż 100zł na słoiczki z Hippa to jest przesyłka gratis 🙂

Trzymajcie jutro kciuki 🥴 🥴
Jutro jeszcze pewnie wpadnę 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tu dzisiaj pustki jak zawsze.
Z tego gorąco padam już.
Ania śpi, mąż robi sobie sniadanie do pracy a ja mam chwilke dla siebie i nie wiem co z nią zrobix 😉
chyba po prostu pojde spac.
Troszke sie opaliłam przy tym wózku 🙂 no i mam wrazenie ze po tej kozieradce troszke jakby drgnęła waga w góre no i apetyt mam wielki 🙂

Poczytalam was, wow az jedna strona hehe, ale nie chce mi sie nic pisać jakoś.
Od jutra moze mnie byc jeszcze mniej tutaj wiec wybaczcie mi jak wpadne na chwilke i nie bede sie odnosic do waszych postów.

Buziam was i dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Druga 😜
Mam dobry humor 😆 😆 😆
Wiem, że Was to nie interesuje ale i tak napiszę bo to dla mnie ważne.... Odnotowałam 2 kilo na minusie 🤪

Nikusia
wspólna kawusia? 😎
Adzia ale nic nie pisałaś, jak długo Cię nie będzie? No i mam nadzieję, że to raczej jakiś wyjazd, coś przyjemnego 😉
Kasiulka czyli zamawiasz jedzonko Fabisiowi przez neta?
Jakoś nie mogę się przekonać do kupowania pokarmów przez internet 🤨 czy któraś jeszcze tak kupuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kasiulka widze ze Tesciowa tez chodzi podminowana nmie wie na czym stoi...

Kinga Kinia je ale chyba woli chlodniejsze jak ciepłe bo zupke wczoraj zjqadła dopiero jak przestygla a z cyca raz je ładnie raz pypra tylko ona zawsze wariowała wiec trudno powiedziec czy to od tego kupiłam ten aftin a dzis do lekarza

Kasiulka to dzis kciukasy za ciebie a jutro za Nikusie 😉

Kacha jak to nas nie interesuje bardzo nas interesuje zawstydzaj nas tak czesciej 😉

Lece bo lalunia steka 😉 bo teraz juz nie placze tylko jak chce zebym przyszła too steka na całego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...