Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zosia już śpi z mężem pogadałam więc was poczytam 🙂
Pomalowałam dziś sobie paznokcie na fioletowo 🙃 jak na mnie to mega szaleństwo bo zawsze wybierałam jakieś cieliste albo delikatne brąze 🙂
Marzy mi się wypad nad morze 🙂
Kąpałam dzisiaj Zosię i ledwo co mi się mieściła w wanience teraz będzie miała 2 tygodnie gips(bo jutro jedziemy zakładać) a następnym razem to już w wannie chyba,że będzie siedzieć,ale w co wątpię

Skoreczka no co się stało z twoim suwaczkiem dowiedziałaś się czegoś ??
Moja tez lubi nakładać na siebie jaśka 🙂
Fotki super 🙂
Super Błażej zjadł cały obiadek 🙂

Nikusia wczoraj nie szło wytrzymać a dziś już trochę lepiej było na dworze

Adzia emocje już opadły czy dalej siostra się czepia??

Anabel mam nadzieje,że te szmery szybko znikną

Kasiulka do powrotu Damian zostało 10 dni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Fotka Fabiana urocza 🙂 🙂 🙂 🙂

Elka Egipt 🙂 🙂 🙂 super tylko pozazdrościć 🙂 🙂 🙂

Kacha ja już nie naciskam wstawisz fotkę jak będziesz chciała 🙂
Kacha seksi jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Adzia mam nadzieję, że już trochę emocję opadły.
Skoreczka na "ten temat" to lepiej na fb.
Anabel a nam się dziś pasek klinowy w aucie rozwarstwił. Zamówiłam na allegro, bo mamy mało spotykaną markę auta więc w sklepie od ręki nie dostaniemy. Tylko ja chciałam auto w czwartek bo muszę do lekarza jechać a teraz się boję bo co zrobię jak mi się rozkraczy po drodze.
Kasiulka ja mam wiecznie mega problem z odciskami, dlatego nie lubię kupować butów. Tylko stare też mnie obcierają. Trzymam kciuki za jutro 😘
Kacha ja poczekam aż sama będziesz chciała zrobić fotkę i wstawić.
Elka skoro masz nowoczesne auto z klimą to czemu marudzisz że w aucie gorąco 😮 🙃
Mi też się marzy jakiś wyjazd, ale sama nie wiem gdzie. 😜
Kacha ta fotka 🤪 😁 😁 😁
Elka daj Kasi spokój, jak nie pisze gdzie mieszka to może nie chce. Przecież to net, więc nie każdy chce się chwalić. 😁 😁 😁

Kurcze jestem wściekła na siebie. Umówiłam się z synkiem, że wystawię mu zabawki na allegro a z tego co uzbiera coś sobie kupi. I się pomyliłam, wystawiałam 47 autem a zamiast licytacje od 7,99 to dałam "kup teraz". W 2 min i się sprzedały 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Wystawiłam jeszcze smoki z lego od 4,99 a teraz wystawiam zestaw militariów (żołnierzyki, wozu, statki, helikoptery i inne cuda- w sumie 100 elementów) od 9,99
jak ktoś chce zobaczyć to podam linka jak skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Dziadek spisuje się idealnie 🤪 Nie mam wątpliwości, że sobie poradzi jak wrócę do pracy. Oby tak dalej 🙂

Chrzest w kościele załatwiliśmy i upewniliśmy się u chrzestnych czy im termin pasuje. Kupiliśmy też zaproszenia, więc wystarczy wszystkich zaprosić i czekać do 29 lipca 🙂

Wielka po kąpieli biorę róg ręcznika, roluję go i osuszam Aleksowi uszka. Patyczkami w uszach nie grzebię, ale jak widzę, że woskowina jest na zewnątrz tej dziurki, to wtedy paznokciem lub patyczkiem takim z ogranicznikiem wyjmuję, uważając, żeby nic do środka ucha mu nie wpakować. Ale sądząc po wyglądzie uszka, to jakbym miała grzebać, to na pewno patyczek byłby żółty, ale tak ma być, nie grzeb tam, bo zrobisz dziecku krzywkę i zatkasz mu ucho, przez co nie będzie dobrze słyszał. Od grzebania w uszach won 😜

Kruszyna z tego co się orientowałam w schematach żywienia jest tak, że deserek swoją drogą, a soczek swoją, z tym, żeby tego soczku za dużo nie podawać. Ale widzę, że dziewczyny piszą trochę inaczej, więc ja już nie wiem 😜 Podawaj jak uważasz 😉

Elka żeby piersi urosły polecam drugą ciążę buhaha 😁 😁 😁

Adzia , a co się stało, że tak się z siostrą pokłóciłyście? Nadal chodzi o tą nieszczęsną świecę na chrzest? 😮 🤨

Adzia dobrze, że obniżyłaś łóżeczko 🙂 Skoro się już wspina, to najwyższa pora 😆

Nikusia u mnie też nocki bez zmian… 🤨

Skoreczka , to że nie marudzisz na noc to u Ciebie zrozumiałe, bo na ogół się wysypiasz 😜 Ale jakbyś spała tak jak ja, albo Nikusia , to z tego zmęczenia też byś pomarudziła 😁 , bo na dłuższą metę jest to tak wyczerpujące, że szok 🤨

Wielka nie musisz Elce zazdrościć Egiptu, bo jak w lipcu przyjedziecie do nas, to będzie to lepsze niż Egipt 🤪 😁 Muszę pomyśleć nad atrakcjami hehe 😁 🙃 🙃

Kacha ale brzydka jesteś na tej fotce i masz niemodny pierścionek buhahaha 😁 😁 😁

Kacha Elka Cię pytała gdzie mieszkasz czy w bliźniaku czy gdzie, skoro z sąsiadami razem ogarniacie ogródek 😜 Ja wiem gdzie mieszkasz (typ budynku), bo kiedyś pisałaś, ale nie będę się wypowiadała za Ciebie 😉

Skoreczka mój Aleks się tak nie zakrywa jak Błażejek, ale śmiesznie to wygląda 🙃

Kruszyna ja też chciałabym pomalować sobie paznokcie, ale jakoś czasu i weny u mnie nadal brak 🤨 Może w weekend pomyślę, bo jak o tym napisałaś, to narobiłaś mi ochoty na widok ładnych paznokci u swoich rąk 😜

Anabel ja też mam nadzieję, że szmery to nic poważnego i znikną!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie dziwię się ,że zabawki tak szybko ktoś kupił 😮 za 7,99 to Kuba coś wymyśli i kupi sobie małe co nie co 🤢

Beata super ,że teściu tak dobrze sobie radzi przy Aleksie 🙂 Najważniejsze to,żeby na wzajem sie polubili no i ,żebyś ty była zadowolona z teścia 🙂

Elka poproś tego twojego o codzienne masaże piersi to na pewno urosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna nie wiem czemu nie ma tego suwaczka 😮
Fiolet na twoich a na moich intensywny niebieski 🙂
Beata ja napisałam o sobie ze nie marudze zeby nikogo nie dołowac, nie chcialm czegoś dowalic ☺️ Moze źle to napisałam. No a ze wy jestescie zmeczone takimi nocami to ja wierze!
Nikusia jakbym wiedziala ze tyle autek to sama chcetnie kupiłabym 😮 😉 Błędy popełniamy niestety 😘 A jesli mozesz to daj mi linka do tych autek, bo chetnie pooglądam co tej osobie sie trafiło 😠
Wykasowałam tamto zdanie 😎

papa dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
link do smoków z Lego Duplo od 4,99:
http://allegro.pl/lego-duplo-2-smoki-2-rycierzy-gratisy-i2433495615.html
link do zestawu żołnierzyków i militariów ponad 200 elementów:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2433499188
i ta moja nieszczęsna aukcja :
http://allegro.pl/show_item.php?item=2433497038
normalnie ryczeć mi się chce. Mój syn mi zaufał a jak tak spieprzyłam sprawę 🥴
Kruszyna właśnie chodziło o to, żeby Kuba trochę więcej zebrał. I on już się tak cieszył.
Beata trafiłaś w sedno z tym wstawaniem
Skoreczka dodałam linka do aukcji, może coś Ci się spodoba.
Anabel, Kinga i nie wiem kto jeszcze ma chłopców i by się zainteresował.

idę spać, bo co dotknę to skopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia faktycznie nie fart z tymi autkami 🤨 😘

A ja zapomniałam Wam napisać, że nic nie wyszło z naszego castingu, bo nikt się do nas nie odezwał, a pamiętam, że w takiej ankiecie, którą wypełniałam było czy będę dostępna 18-19 czerwca (czyli pewnie wtedy byłoby nagranie). No nic, szkoda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry mamusie 😆
Odpaliłam służbowy komputer bo czas powoli zacząć go odświeżać 🤨 Mam jeszcze 2 miesiące co prawda no ale to minie szybko... To która z nas wraca jako pierwsza do pracy???

Kruszyna
przykro mi z powodu tego gipsu 😞 czy to ostatni raz? Czy jakieś jeszcze są plany? 😞 Biedna Zosia bo już jej tak fajnie się zrobiło bez gipsu a tu znów 😞 😘
Beata jak nie ten to będzie następny 🙂 Załapiesz się 🙂
Ela chodziło CI o to, że zanim klima zacznie działać to idzie się najpierw ugotować w aucie? Bo u nas tak jest i zawsze zapominamy najpierw klimę uruchomić. Ja za klimy zwolenniczką nie jestem bo wiadomo grzyby, grzybki mimo, iż się pilnuje i czyści ją. No ale czasem bez niej ani rusz 🤨 Ela ja Cię średnio zrozumiałam. Już się nie oburzaj tak bo ja nie widzę powodu 🙂 Mieszkam w małej kamienicy z dużym przynależnym terenem i 2 dojazdami do niej i sami (lokatorzy) musimy dbać o nasz teren. A ogródek każdy ma swój.
Oj Nikusia coś kiepski wieczór 😞 mam nadzieję, że dziś lepiej!
Skoreczka i suwaczek się znalazł 🙃 ciekawe czy u mnie też 😎
Beata no to brawo dla teścia 🤪 Mój też świetnie daje radę a mój prywatny tata już nie 🙃 😁 i zawsze dzwonił "... kupa!" 🙃 😁
Cieszę się, że z chrzcinami już ustalone i załatwione. Super! I mam nadzieję, że nic złego nie wyskoczy no i chrzestni staną na wysokości zadania 😆
buhahah na większe piersi druga ciąża 😁 😁 😁 🙃
i jakiś pierścionek mam na zdjęciu 🤔 aż muszę zobaczyć 🙃 😁 😁 😁
Nikusia doczytałam skąd ta złość wieczorna 🤔 upssss 😮 Zdarza się no 😞 Tylko teraz trzeba jakoś to Kubie wynagrodzić 🤨
Kasiulka kciuki są 😆
Kruszyna fioletowe są super 🙂 W ogóle każdy kolor jest super na paznokciach 🙂 🙂 ja już nawet nie maluję 😞 ale na chrzciny to zrobię 😆 a mam fioletową sukienkę 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha nie mam pojęcia czy to będzie ostatni czy będą jeszcze dla jej dobra męczyć 🤨
Teraz mam mieć gips 2 tygodnie następnie przerwy 10 dni i pojedziemy zaś do Opola zrobić zdjęcie rtg i wówczas podejmą decyzję czy to już koniec czy jeszcze będą te stópki potrzebować gipsu 🤨
Kochana o pracy to mi nawet nie mów 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak jestem zła bo zawsze myślałam,że będę siedziała z dzieckiem na wychowawczym a niestety takie mamy polskie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Zaspałam do przedszkola 😉 🤪 🤪 🤪Jakub dopiero wyszedł 😉 ale jaja Kinia dopiero sie obudziła a najlepsze jest to ze budzik dzwonił 😉 a ja go nie słyszałam chyba za bardzo wcisnelam telefon pod poduszke 😉

Skoreczka to twój synek bedzie lubił miesko 😉

Elka egipt no nie dla mnie ja nie lubie wysokich temperatór 😉 ale nad jakis jeziorko by,m wyskoczyla 😉

Beatka zazdroszcze tego ze jestes pokojna jak zostawisz malego z dziadkiem ja tego spokoju nie bede miała dop[uki Kinia nie pójdzie do przedszkola ;(

Co do szmerów siostry synka to mam nadzieje ze bedzie jak u Nikusiua Kingii normalna rzeczu u dzieci sie zdaza bo szkoda mi tego bombeka

Nikusia ja cały dzie cwczoraj trzymałam kciuki i co???
Przykro z tymi autami wyszło no szkoda bo syne zawiedziony

Do pracy w sierpniu wraca chyba Beatka ja we wrzesniu... 🤢 🤢 🤢

Nikusia patrzyłam na te autka i kusza ale jak sobie pomysle ze ja to raczej tez powinnam czesc sprzedac a nie kup[i to juz sie rozmysliłam bo Jakubek ma cała skrzynie samych autek a gdzie tu inne zabawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha kochana wymiatasz super fotka a ten kolorek poprostu boski buhahahahhahahaha

Nikusia nie zadroszcze remontu samochodu jak moge zapytac to jakie to auto


Elka ja ci powiem a nawet pokarze buhahhahahahahaah gdzie katarzyna mieszka


Beatka ja mu w uszach nie grzebe tylko jak mu wycieram poprostu po tym zapaleniu jestem przewrażliwiona

Beata co do atrakcji wystarczy P... wystarczy w roli małpki ja przywioze hipopotama Aleks i Fabian razem to dopiero bedą atrakcje buhahhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wczoraj miałam oblerzenie ludzi od 15 bo przyszła tesciowa nie byłam zadowolona ale przecierpiałam potem weszli moi rodzce zaraz moja babcia z młodą a za nimi moja kumpela bo przeczyta ła ops na fb bo ostanio miałam iść do niej ale mi sie ie chciało i ona przyszłą do mnie i w dzwiach do mnie mahomet miała przyszed do góry to góra przyszłą do mahometa wiec jak byłam w parku to weszłam wczoraj do niej po drodze ale pocałowałam klamkę wiec na FB napisałam mahomet poszed do góry a góry nie było 😁 😁 😁 😁 😁noi ta do mnie przyszła bo moj telefon jak zawsze wyłaczony i co dalej jak już wszyscy poszli to wziełam Fabian jeszcze na dwór pobiegaliśmy i na 20 wróciliśmy
Dzisiaj już wypiłam kawe Fabian zaczyna marudzic zaraz go kłade spać i biore sie za sprzątanie bo ma dziisja bo mojej mamy kolezanka przyjechać a muy idziemy na imieniny do Fabiana prababci musze lecieć z małym po piwonie na targ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sporo sprzątania dziś miałam. Jeszcze muszę spakować te autka i iść na pocztę. No a Kubie coś dołożę od siebie, żeby nie był stratny przez mają nieudolność.
Kacha gratulacje dla Natalki z okazji 5 m-cy
Beata szkoda, że nie wyszło. 😘
Kruszyna wspólczuję Zosi tego gipsu, trzymam kciuki, żeby to ostatni
Elka a wyjeżdżając do Egipty nie trzeba jakiś szczepień itd. ? Bo chcecie z Jasiem jechać czy sami?
Wielka dobre hahahahah Kacha zazdroszczę domu i czemu jeszcze w basenie nie pływasz?
Próbuję wypić kawę ale Emilka się buntuje 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...