Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adzia przeczytałam o twoim problemie i wiesz co pomyslalam ze to zawsze najgorzej jest mieszkac w domu rodzinnym gdzie w kazdej chwili rodzenstwo moze wkroczyc i miec duzo do powiedzenia albo wykrzyczenia 😮 Ja mieszkam z rodzicami, z tym ze oni na dole a my na górze, teraz jest spokoj bo tata wyjechał a mama zyje swoim zyciem. Jednak boje sie jak kiedys przyjedzie moja siostra 😮 Wtedy to nic tylko strop zalewac, drzwi zakladac i schody z drugiej strony. Mamy takie rozwiazanie.
A Ty juz teraz uspokoj sie bidulko i zrelaksuj skoro ta twoja siostra pojechała sama sie relaksowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS moj to juz na ostatnim szczepieniu 8 wazył 😎 To taki duzy chłop. U nas tak jest ze bobasy mamy duze a potem chłopcy szzczupleja tak mam z moim starszym 😉
KingaS moj tez leniuch, najfajniej to mu idzie siadanie i podrzucanie pupy do góry 😁 Na pewno wszystko jest z Nikusiem dobrze, a te upały to tez wykanczaja dzieci 🤨

Nikusia a bedziesz coś jeszcze z Lego duplo wystawiac?

Kasiulka i Nikusia nowe avatorki super. A emilka ma fajną chusteczkę na glówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dopiero za tydzien jade do szczepoienia to sie dowiem ile mój klopsik wazy 😉
Kinga dzieki za namiar do tego lekarza bo ja nie miałam jeszcze nioeprzyjemnisci jezdzic do kardiologa z dziecmi wiec nie wiem który dobry 😉
Co do Nikosia napewno niedługo zacznie sie obracac ja sie martwiłam ze Kinia nie chce na brzuszek sie obracac a tu od 3 dni co chwile smiga ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już w domku 🙂
Zosia była bardzo dzielna tam w ogóle nie płakała tylko się uśmiechała i skrobała paznokciami Panią która ją gipsowała. Pani doktor powiedziała,że stópki są już bardzo ładne,ale dała jeszcze ją w gips a później mają obejrzeć jeszcze ordynator i on zadecyduje 🥴
Widzę,że dziś jej jest ciężko podnosić nogi do góry,ale może jak się przyzwyczai to będzie nimi zaś wymiatać 🙂 No i skubie watę bo na końcu ma zawsze zostawione trochę więcej aby nic ją nie obcierało i drapało a ona skubie ją i wydziera 🤢
Wiecie co dużo czasu spędzam na działce i Zosia leży cały czas pod parasolką a mimo wszystko opaliła mi się 😮
A co dziś serwujecie na obiadek dla bąbelków bo moja ma dziś ziemniaczki z kalafiorem 🙂

Spanie Zosia śpi na plecach się się przyzwyczaiła od ka ma gipsy zakładane

Kinga Zosia dużo waży

Szczepienie miało być 29 ,ale musimy przełożyć

Adzia na swoim to lepiej od razu się poczujesz 🙂

Kacha taką masz chałupkę wiem dlaczego nie chcesz się pochwalić bo wiesz,że my wszystkie zjechałybyśmy się z dzieciaczkami do ciebie 😁 😁 😁 😁
Kacha buziaczki dla Natalki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Sudocrem Zosi bardzo rzadko coś odparza zdarzyło się to morze 2 razy do tej pory i posmarowała i od razu wszystko znikło a tak to tego nie używam

Nikusia Emilka tak ładnie pozuje do zdjęcia 🙂 🙂

Kasiulka dobrze wiedziałam,że zaliczysz lektury 🙂

Elka a paszport macie dla Jasia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to brawa dla Kini!mam nadzieję że tak będzie 🥴a ta lekarka przyjmuje w przychodniach przy szpitalu w tzw.barakach, bo kardilogiem jest jeszcze dr Zarzyńska ale najlepiej do tamtej niech idzie.

Skoreczka to faktycznie kawał chłopa z Błażejka 😉 🙂moje dzieciaczki małe się rodziły więc muszą nadrobić ale najważniejsze że przybierają , choć Miłoszek jak był mniejszy to miał takie pulaski a teraz szczuplizna taka 🥴 nie je dużo, ale uważam że przyjdzie moment że przybierze na wadze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna to brawa dla Zosi, to dobrze że jest poprawa i że stópki są ładne 🙂to najważniejsze!!!
Mój Niki zje dzisiaj ziemniaczki z dynią, ostatnio jak jadł to aż się trząsł i buzie otwierał tak mu smakował ten obiadek.

A miałam napisać że dzisiaj zaczął mi się okres 5 miesięcy po porodzie 😮 🤢 brzuch trochę boli 🤢 i znowu ta comiesięczna przyjemność mnie czeka 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel najpierw spróbuj pojedynczo bo większe szanse zysku. A jak się nie sprzedają to zawsze możesz zestaw zrobić.
Kasiulka gratulacje, wiedziałam że dasz radę. 😉
Skoreczka na co używasz sudocremu pod paszki? Bo pierwszy raz słyszę?
Myślałam o tym wczoraj ☺️ ☺️, tylko jak ja teraz oszukam faceta to potem jak wytłumaczę Kubie, że ma nie oszukiwać. Wysłałam te auta dziś, żeby mi głupie myśli do głowy nie przychodziły. ☺️ ☺️
" to nie tak ze nikt nie chciał napisac w jakim budynku mieszka Kasia, skoro ona sama o tym nie pisze to ja nie mogę pisac - złota zasada. Ja mam taką : jesli pytam kogoś o cos a ktos mi nie odpisuje to znaczy ze nie chce a ja to rozumiem"
- zgadzam się w 100%, ja też tak. Łap oklaska. 😘
Kinga moja ważyła ostatnio 6100. Opis wtorku dodałam na fb.
Moja Emilka nie chce gadać, tylko uhhh, uhhh a dalej nie gaworzy. I piszczy. Więc chyba każde dziecko w swoim tempie.
Skoreczka z Lego mam tylko te smoki, Kuba ma jeszcze klocki ale więcej z Cobi i buduje z nich. Chciałam jeszcze spróbować skompletować hot weelsy bo też miał ale nie wiem czy dziś czy jutro bo muszę iść tras poszukać do piwnicy. I miał jeszcze ala taką wyspę ale jeszcze nie patrzyłam co to dokładnie jest i jaka marka. Jak wystawię to napiszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję Nikusia 😘
Co do twoich aukcji autek to byłabym zainteresowana bo Miki byłby w 7 niebie 😎 A Lego tez mu kupuje na allegro na sztuki 😉 Bede smoki obserwowac 😜

Nikusia Mój mały bardzo sie poci i czasami nakładam mu pod paszke zeby nie odparzyło go tam, bo tam tez trzeba uwazac na odparzenia - szczególnie jak dziecko ma wiecej ciałka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie miało być dziś 29 stopni, a jest chłodnawo 😮

Kacha buziaki dla Nati 😘

Kruszyna i Kacha następnego razu z castingiem nie będzie, bo to było jednorazowe z racji tego, że jeszcze w domu siedzę 😉

Kacha ja wracam w sierpniu do pracy...

Wielka no nasi mężowie identyczni jak na tym obrazku 😁

Kacha wprowadzam się do Ciebie 🤪

Adzia współczuję relacji z siostrą! 🤢 Może po odpoczynku nad morzem się ogranie 🤨

Anabel i co mówili w TVN o żywieniu niemowląt?

Wielka to niezła chałupa Wam się szykuje 🤪

Wielka o tym zrośnięciu warg sromowych przez chusteczki i sudocrem mówili nam w szkole rodzenia i jak byłyśmy w ciąży, to Wam o tym pisałam 😉

Anabel Aleks też od paru dni woli spać na boczku 😜

Kinga mój ważył w poprzedni poniedziałek 6900

Skoreczka Elka napisała, że ja ją rozumiem, bo w swoim poście wyjaśniłam dlaczego Ela Kachę pyta, a mnie o nic nie pytała 😜 Trochę zaczyna robić się to skomplikowane 🤨

Kruszyna Zosia się opaliła, bo wiatr nawet w cieniu opala, dlatego ja smaruję Małego kremem z filtrem 🙂

Kruszyna cieszę się, że stópki lepiej 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się cieszę,że jutro od domku 😁 na 9.45 mam dwa wpisy i mam nadzieję,że nie będzie żadnych problemów z nimi 🙂 a o 12 jestem umówiona z kolegą,który będzie jechał i zabierze mnie 🙂 zabiorę sobie już trochę rzeczy do domu,bo w przyszły czwartek chcę się już wyprowadzić z Zielonej Góry 🙃 🙃 w poniedziałek mam egzamin z gramatyki opisowej języka niemieckiego, we wtorek PNJN (praktyczna nauka języka niemieckiego) = masakra!!! 🤢 ,a jeśli jakimś cudem zdam pisemny PNJN we wtorek to w czwartek mam część ustną 🤢 🤢 obyb zdała!!! No i 5 lipca chyba najgorszy egzamin 😞 literatura języka niemieckiego 😞 chyba 40 tekstów (wiersze+ lektury) plus wykłady 😞 leżę i kwiczę 😞 oby zaliczyć tą sesję na 3 chociaż i mieć wakacje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my już po obiedzie. Emilka obiadek zjadła. Soczek też wczoraj i dziś po trochę pije.
Skoreczka teraz patrzyłam, że mam autko z przyczepką z playmobile czy jakos tam. I jeszcze zobaczę za autkami dla młodszych dzieci. Z tym, że nie dziś bo zaraz koleżanka przyjedzie.
Kruszyna zapisałam sobie ta stronkę. Ja robię podobnie ale bez kleiku.
Beata jeszcze trochę w domu to może jakiś casting się trafi.
Kasiulka dasz radę a potem wakacje.
Nie pisałam Wam, że dziś wstawałam do Emilki 11 razy, ale nie tylko karmienie bo też smoczek, marudzenie itd. A mój jakieś 3-4 razy bo potem to już nie słyszałam. A wczoraj też tak.
Kupiłam jej kaszkę mleczno-ryżowo-kukurydzianą na dobranoc. Mam nadzieje, że coś pomoże bo już są skutki mojego niewyspania.

Zaproponujcie jakieś fajnie, sprawdzone miejsca na wakacje. ale w Polsce i nad wodą. 😉
lecę bo zaraz koleżanka będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia koło mnie na sielpia powiem tak ja nie jestem nią za chwycona bo mam tam rzut beretem dla mnie to nic nowego ale dla tak zwanych turystów to frajada co tam jest
wesołe miasteczko dla dzieci
3 plarze my tak mówimy
pełno automatów do gier
rowerki kajaki
domki holtele
molo
zaraz wstawie ci kilka linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja Ci Nikusia proponuję agroturystykę gdziekolwiek 😆 Jeśli chcesz odpocząć od miasta, spokój, cisza to jak najbardziej to jest super wypoczynek.
Nad morze mamy daleko, góry nie każdy lubi więc agroturystyka nadaje się idealnie 😉 byle nie jakieś jeziora niestety bo tam pełno komarów 🤨 Nie lubimy żarłaczy 😁
11 razy wstawałaś 😮 😮 😮 Daj mi pogadać z tą Emilką, przemówię do niej 🙃 😁 Nooo wiem ja się podśmiewuję ale zdaję sobie sprawę jakie to męczące 🤨 Współczuję! Niech ten weekend szybko nadchodzi to chociaż trochę odpoczniesz!!!!
Kasiulka i widzisz jak to szybko minęło 😉
Beata nie ma sprawy wprowadzaj się 😁 Ja też w sierpniu wracam do pracy a dokładnie 22....
Anabel
ja uwielbiam zupy-kremy 🤪 Już lecę do Ciebieeeee 😁 😁
Nikusia, Kruszyna, Skoreczka i inne mamunie 😉 ja też używam sudocremu. Słyszałam, że pod paszkami też się smaruje gdy jest z nimi problem. Osobiście tylko pupke i pisie 😆
Skoreczka, Nikusia popieram 🙂 🙂 🙂 🙂 I po oklasku dla Was za to, że mnie rozumiecie 🙃 😁 Zresztą wszystkie staramy się rozumieć 🙂
Ela moi znajomi jeździli z dzieciaczkiem za granicę na wakacje, ale to pewnie w jakieś specjalnie przystosowane miejsca dla maluszków. No chyba, że sami jedziecie to też fajnie.
Kruszyna dzielna ta Twoja Zosieńka 😆 Oklask dla Niej!!!!!

dobra spadam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...