Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Adzia wcześniej zapomniałam i się nie odniosłam do ostatniej przykrej sytuacji... i jak teraz sytuacja z siostrą bo pisałaś ostatnio, że ostro 🤨??? Moim zdaniem ona zazdrosna jest 😎 tylko, że gdyby oni byli w Waszej sytuacji, to rodzice tak samo by im zaproponowali zamieszkanie. I tak sobie pomyślałam, żebyś podpytała mamę czy wszystko OK i czy nie ma ukrytych pretensji do Was o cokolwiek - tak na wszelki wypadek. I to tak dyskretnie żeby się nie kapnęła, że coś jest na rzeczy... no chyba, że ona już wie o całym zajściu? Bo raczej starałabym się nie wciągać w to dodatkowych osób. No chyba, że rodzice są w stanie zakopać Wasz toporek wojenny 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Kinia dziękuje 😉

Jutro dzien ojca kupujecie coś tatusia ??? Swoim i swoich dzieci???


Zastanawiam się właśnie czy czegoś nie kupić... ale nie mam pomysłu 🤨 Mam nadzieję, że nie zacznie padać 😠 Bo jeśli nie będzie lało to jeszcze skoczę do Tesco - tam na bank coś będzie 🙂 A przy okazji kupię słoiczki dla Nati, bo ja wciąż blendera nie mam i nie gotuję ☺️ ☺️

A macie jakieś pomysły na dzień taty?

Szkoda, że nie pomyślałam wcześniej i nie zamówiłam na allegro koszulki jakiejś z fajnym napisem 😉

Nikusia
ja już spakowana i czekam na zabranie mnie na wakacje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Wszystkiego najlepszego dla naszej pierwszej półrocznej kobietki - Anabel dla Kini buziolki 😘 😘 😘

Beata wątek o który pytasz został przeniesiony do działu O wszystkim - juz dawno temu, nie pamiętam kto go zakładał 😎

Kruszyna i Nikusia powodzonka na badaniu bioderek 🙂

Przepraszam ze teraz do wszystkich postow sie nie odniosłam, zycie wzywa, ale bede spogladac.

Pogoda smutna- brak słonka 🤢

Mój tato jest w niemczech wiec sms 😮

A ja pije kawusie i zajmuje się moimi maluchami 🙂

Miłego dnia 🙂

P.S. dziękuje za oklaski 🙂 🙂 Poklaszcze tez dzis 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa i bym zapomniała.... dzisiejsza noc była koszmarna 😠 Już nawet nie wiem ile razy wstawałam do Natalki. Mąż też wstawał a rano oboje pół-przytomni jeśli nie całkiem. I mąż miał do pracy wyjechać o 6 a w końcu wyjechał po 7 bo nie mógł zwłok zebrać 😁
więc Nikusia i chyba Adzia jeszcze... Jeju jak ja Wam współczuję 😞 Czy da się przyzwyczaić do nieprzespanych spokojnie nocek???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko dziekuje 😉

Upruzyłam dzis dla Kini deserek jabłuszko z czerwona porzeczka 😉 bo byłam wczoraj na działce a ze ciocia wyjechała na wakacje kazała nam sie czestowac w ogródku i tym sposobem mam juz na zapas zamrozony groszek i teraz porzeczka 😉

Kinia lerzy w łózeczku i dyskutuje 😉 pozdejmowała skarpetki i kwiczy tak ze ja pewnie na ulicy słychac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj dzień dobry dzień dobry jak zdróweczko jak się spało co się sniło ja wstałam o 8 buhahah i mam dobry chumorek pije kawkę
Witam skóreczka ty mordeczko moja 😁 😁
Adzia KAcha ma racje 🙃
Anabel jak ty ślicznie dzisiaj wyglądasz 😁
Beato gdzie jesteś
Kacha nie płacz szkoda łez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
oj dzień dobry dzień dobry jak zdróweczko jak się spało co się sniło ja wstałam o 8 buhahah i mam dobry chumorek pije kawkę
Witam skóreczka ty mordeczko moja 😁 😁
Adzia KAcha ma racje 🙃
Anabel jak ty ślicznie dzisiaj wyglądasz 😁
Beato gdzie jesteś
Kacha nie płacz szkoda łez



No takiego przywitania to jeszcze mamuski nie widziały 😁 😁 😁 😁 😁

Wielka jesteś Wielka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buhahhahhahaahhahaha

moj Fabiano italiano właśnie się obudził i cieszy jabkę

Ej dziewczyny mam sprawe zadzwoncie do mojej mamy zapytajcie jej co mam na obiad zrobić 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁
tu prosze dla was http://www.youtube.com/watch?v=acX4S22Gafg

http://www.youtube.com/watch?v=_fOCQpBYN6U&feature=related

wracam dzisiaj do domu i to bedzie leciec na stówkę bo moj po trzech tygodniach dami moj M szkołe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Wielka brak mi na ciebie słów 😉 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃


oj tam oj tam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


a to będe słyszeć za jakiś tydzień jak moj Elvis bedzie miał mnie dość 😁 😁 😁
http://www.youtube.com/watch?v=zvd1zKseNqM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ,ale miała poranek w biegu 😲
Dobrze,że mam zadzwoniła i mnie obudziła tak to pewnie spałabym i spała.
Dziś byliśmy na bioderkach i okazało się,że to już ostatnia wizyta bo wszystko jest ok 🙂 Byłam zdziwiona bo Zosia na szczepieniu nie płakała a tam jednak coś sie jej nie spodobało 🥴

Kacha a tobie co jest dzisiaj ??

Nikusia gdzie jesteś?? Jak już wracałam to mój tato powiedział,że ciebie widział a ja nawet nie wiedziałam i nie przywitałam się 🤨

Anabel buziaki dla Kini 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Anabel nie myślałam jeszcze o prezencie od Zosi dla tatusia,ale mój nie wpadł na żaden pomysł przy dniu mamy więc i ja wysilę sie tylko do skromnych życzeń w imieniu Zosi 🙂
Anabel a tak małe dzieci mogą zajadać czerwoną porzeczkę ??

Wielka jakie hiciaki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka zanim zrobiłam deserek to sprawdziłam porzeczka moze byc podana od 4 miesiaca 😉
A to wy od rana wizyte pedziłyscie ja myslałam ze pózniej 😉 Super ze wszystko jest ok A Nikusia pewnie jeszcze na kawke do kolezanki wpadła 😉

Moja Kiniusia zaczeła sie budzin po 2-3 razy na jedzenie w nocy chyba czas wprowadzic kaszki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka to jest madre pytanie 😉
Obrałam 2 jabłuszka pokroiłam w kawałki wrzuciłam do garnuszka do tego wstpałam 2 łyzki płaskie porzeczek i poddusiałam chwilke pózniej w blender lub robota kto co uzywa i gotowe zrobiałm na próbe na 2 dni 😉 małej smakowało troszke zjadła przed spaniem a reszte teraz jak wstała no i smakowało jej 😉 nawet jej nie przeszkadzały kawałki pestek którym niepodołał mój robot i tak sobie mysle ze powoli czas mniej rozdrabniac obiadki zobaczymy jak sobie mała poradzi ;}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
OOOOOOOOOOOOO widzę ze Wielka tu dzis rzadzi 😜 😁 🙂 😉 🙃 😁 😘

Anabel nawet nie wiesz jak chciałabym być taką kucharka jak Ty ☺️ ☺️ ☺️ Wielka tez kucharzy a ja czuje sie przy Was jak podrubka kucharki ☺️ 😁

a my byliśmy na spacerze, babcia jednego wiozła a ja drugiego. Byłysmy w sklepie. Błażejek zjadł przecierek owoce leśne z jabłkiem i teraz moze pojdzie spac. Miki tez juz lula.
Mikołajowi kupiłam banki mydlane i juz nie chce sie od nich oderwac 🙃 A Błazejkowi książeczkę piszczałkę, czyta a jak rozrzutnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA żądze was nie ma bo tak jest zawsze jak ja mam czas to was nie ma w koncu walne focha jak z tond do Częstochowy i bedzie w tedy chyba bede płakać bo nikt mnie nei lubi łęłęłęłęęęłęęłelelel


Anabel już sobie to wyobrażam Kingunia przy cycu nagle mama czekaj przegryze kaszki troche no daj popije wiesz co mamo nawet to nie jest takie złe buhahahahhahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...