Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka
No to się rozpisałyście.
Na bioderkach wszystko dobrze. Koleżance z którą miałam iść wózek się zepsuł po drodze i szłam sama, ale szybko jakoś obróciłam. 😉
Anabel wszystkiego najlepszego dla Kini z okazji 6 m-cy. Nasza najstarsza panienka 🙂
Adzia super, że i Wam się udało. Pól roku to faktycznie długo. Nie sprawdzam jedzenia jak je daję Emilce, jak miksuję to zanim daję do słoiczków to próbuję czy nie ma grudek. Nie gniewaj się, ale jak ja widzę mamę która najpierw sama jedzenie do buzi a potem na łyżeczkę i dziecku to mi się na wymioty zbiera- ale żeby nie poczuła się urażona, bo rozumem że się martwisz, żeby się nie zakrztusiła. Właśnie nie pamiętam kiedy Kubie dawałam jedzenie z kawałkami. 🙃
Beata był watek, ale chyba go admin przeniósł do ogólnego. Bo na pewnie w nim pisałam posta 🙂
Kacha a ja chciałam to oglądać a teraz mi przypomniałaś, że przegapiłam. Nie wiem co skłania te kobiety, żeby rodzic dzieci dla kogoś. Straszne to jest.
Anabel ja już nie mam ojca od lat i dzięki, ze napisałaś że jest dzień ojca bo ja nie pamiętam nigdy kiedy. Łap oklaska.
Elka jak się uda coś niedrogiego znaleźć to gdzieś nad wodę. 🙃 😜
Kruszyna mi się wydaję, że Cię widziałam przez moment, ja poszłam skierowanie zanieść pielęgniarce a Ty wyszłaś od lekarza i przechodziłaś. Miałaś dziś sukienkę? Potem wyszłam na korytarz ale już nikogo nie było.
Ja dawałam Emilce jabłuszko z czarną porzeczką ze słoiczka więc chyba mogą. 😉
Anabel prawie zgadłaś, po bioderkach szybko do domu, sprzątanie bo miałam sajgon i siostra i koleżanka przyjechały. 😜
Łap oklaska za przepis, bo ja też bym musiała jakieś deserki zacząć sama robić. I dałaś mi pomysł, jutro koleżankę "osępie" z porzeczek, bo ma na działce. 🤪
Skoreczka a Emilka nie przepada za deserkiem z owocami leśnymi 😉
Wielka no i ja już jestem.
Kurcze nie zrobiłam zakupów bo już nie miałam siły. Miałam podejść do kiosku na osiedli ale uświadomiłam sobie, że nie wzięłam kasy jak byłam na mieście. 🙃 Muszę mojemu zadzwonić nich coś kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja to juz mam zboczenie jak tylko zobacze ze coś dojrzewa to zaraz sprawdzam czy Kinia moze i kombinuje no i musze przyznac ze poza moimi skromnymi grzadeczkami mam ciocie krtóra ma duzy ogród i zawsze cos mi sie skapnie i wystarczy za wspomne i zaraz dostaje ten szpinak był od niej i kalarepki i porzeczki sałata i zielenina a no i zielony groszek 😉normalnie jak w warzywniaku 😉
Zreszta jak jade na targ to tez wypatruje co kupic nowego tylko ostatnio przegapiłam jagody bo podobno juz sa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Aleks dzisiaj ładnie spał, tj. od 20 do 5, zjadł i spał godzinkę dalej 🤪

Anabel buziaki dla Kini z okazji 6 miesięcy 😘 🤪

Kacha dzięki za oklaski 😘

Anabel ja mężowi laurkę zrobiłam od Aleksa i dokupię jego ulubione Kinder 😉

Kacha dałaś super pomysł z koszulką na dzień ojca, tylko szkoda, że dopiero teraz, bo już za późno 😜

Skoreczka dzięki za link 😘

Kacha da się przyzwyczaić w taki sposób, że jak dziecko nie budzi się, to ja i tak o 3 się budzę 😁 Ale żeby przyzwyczaić się tak, żeby normalnie po takiej nocce funkcjonować, to ciężko 🤨

Wielka teściu dziś był, potem poszedł z Aleksem na spacer, a ja sprawy pozałatwiałam i posprzątałam 😉

Skoreczko nie martw się ze mnie kucharka taka jak z koziej d…. trąba 😁

Nikusia dzięki za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel ja dzisiaj nazrywałam trochę porzeczek i jutro zrobię jej taki deserek 🙂
Dziękuję za radę 🙂 bo myślałam,że daje się surowe 🥴
Anabel jagody zatwardzają dałam Zosi taki deserek i było strasznie po nim 🤨 🤨 🤨 🤨

Skoreczka moja tez ma książeczkę i śmieję się zawsze z niej bo ją trzyma w rękach i patrzy się jakby czytała tak się wczuwa w rolę 😁 😁 😁

Wielka ty to masz pomysły 🙂

Nikusia tak miałam dzisiaj sukienkę 🙃 🙃 🙃 no szkoda,ale kiedyś może zaś się gdzieś spotkamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
głowa mnie dziś strasznie boli. Teraz poszłam jeszcze na zakupy a potem szybki obiad.
Skoreczka niektóre deserki są kwaśne i to Emilce nie przeszkadza. Jak jakiś jej smakuje to cały zje a owoce lasu i jagody to po 1/4 lub po pół słoiczka.
Kupiłam jej dziś w promocji obiadek z Gerbera bukiet warzyw rybkę w sosie pomidorowym od 6 m-ca. Taki na 190g, ale z jedzeniem Emilki to będzie na 2 obiady.
Dawałyście już rybę? Bo ja jeszcze nie. Nawet nie wiem jaką. 😮
Przychodnia to część szpitala, a z Kruszyną to zbieg okoliczności był. Czeka się na korytarzy. I Kruszyna chyba była u lekarza jak ja przyszłam. Ja weszłam do pokoju obok do pielęgniarki, żeby donieść skierowanie do koleżanki i jak się obróciłam to mi się wydawało, że mi mignęła. A jak wyszłam na korytarz to nie było. Dlatego pytałam o sukienkę. 🙃
Anabel ja nie mam działki, ale ostatnio wypatrzyłam u koleżanki porzeczki. I dałaś mi pomysł. A jutro do niej jedziemy na grilla.
cdn

Dziewczyny dostałam smsa od Pamii U nich ok, Laura coraz bardziej rozrabia. Pamii nie może się doczekać kiedy będzie miała net i z nami posiedzi. Przesyła pozdrowienia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie dawałam rybki ale mam w słoiczku rybkę z warzywami i pewnie lada chwila dam 😉 Jednak to co innego niż taka robiona rybka przez nas. Kurcze ale zawsze jest obawa o ości. Bez ości to tylko filety ale one to chyba nie mają zbyt dużo witamin 🤢

Pamii widziałam na fb 😉 Wracaj do nas Pamii!!!!

Anabel to ta chrupka z okazji pół roczku 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noi jestem cieszycie się musiałąm wszytkich obrzadzic miałąm jechać do domu ale moj mówi że mu się nie chce wracać noi siedzimy wiec z przytulania nici buhahahah teraz mama moja pojechała z Fabianem na spacer a ja patrze za spodniami bo dostałam kasiore od mamy na imieniny

Kruszyna wiem że macie mnie już dość

Anabel brawo dla Kini

Dzisiaj rozmawiałąm na fb z Pemi i czeka az jej neta przeniosom na nowe mieszkanie

Nie chce nic mówić ale parepetówa się szykuje 🤪 🤪 🤪 🤪

Nikusia rybki jeszcze nie podawałam musze sie wybrać na zakupy

mam pytanko czy dostałyście już kase za ostatni macierzyński ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka ciebie nigdy nie będziemy miały dość 😁

Nikusia na to wygląda,że to ja ci mignęła bo prosto od lekarza poszłam do rodziców bo kolejnej wizyty już nie mamy i nie musiałam się rejestrować.

Skoreczka wydaje mi się,że nie powinno być ości w takim obiadku 🤢

Pamii czekamy na ciebie 🙂

Ja mam zamiar dac jutro Zosi już obiadek z mięskiem co polecacie na początek z kurczaka ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...