Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skóreczka moj śpi w bodach na ramiączkach i przykryty tetrówką ale tu mamy a u mnie na wsi jest zimno wiec w bodach z długim rękawem

Adzia gratki dla Ani i zeby okazało sie ze to nie gruzlica

Nikusia kochana poczekaj ze trzy dni rece ci odpadną bo moj się tak nauczył to teraz nie chce nawet siedzieć tylko cały czas tylko by skakał

Kacha jeju jaka tyjesteś śliczna zadroszcze ci urody naprawde

Skóreczka taka z ciebie koleżanka mówiłam ci że chcem posprzatc żebyś wzieła Fabiana na spacer a ty się na mnie wypiełaś dzieki buhahhahahaha teraz sprzątaj sobie sama tak to byś miłą z głowy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 😆 😆 🙃 🙃 🙃 😉 😉 😉

już bedziesz mi zabierać moją Energie a co ja tajger napuj energetyczny buhahahahhahahahah Skóreczka myśle że się na mnie nie gniewasz ty moj dziubasku daj mordeczki 😘 😘 😘mła mła buhahahahahhahahah

ps jest tu moja tesciowa powiem wam chyba ide spać 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A my dziś szybciej z działki bo Zosia była marudna bardzo pewnie upał i gips dają jej popalić a w domu mam jednak chłodno więc jesteśmy porozbierane 🙂
A w ogóle Zosia przy tym gipsie to zaczyna rwać się do siadania męczy się bidulka i wścieka się , cała czerwona 😲

Nikusia jak chcesz to wstąpię po ciebie i Emilkę jakoś zmieścimy się w aucie 🙂

Beata ja też robię na oko bo według przepisu wychodzi bardzo rzadka więc troszkę więcej sypię

Skoreczka moja śpi w bodach i nakryta jest pieluchą,ale tobie to się nie dziwię bo poddasze nagrzeje się przez cały dzień.
Skoreczka ja tez nigdzie na dłużej nie pojadę 🤨 mogę liczyć na Kopę i z powrotem 🙃
Tylko ja mam inny problem bo Zosia w nocy podnosi nogi i stuka gipsem tak mocno,że siebie potrafi obudzić i nie wiem w co ją ubrać aby było ok 🤨

Adzia Gratulujemy ząbka 🙂 🙂

Kacha już ktoś pisała aja powtórzę,że masz bardzo ładny typ urody 🙂 A Natalka podobna do tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):

myśle że się na mnie nie gniewasz ty moj dziubasku daj mordeczki 😘 😘 😘


padłam 😁 😁 😁
Kruszyna dziękuję ☺️ ☺️ ☺️ ja będę szła z moją byłą sąsiadką, więc spoko. Byle nie padało. 😉 ale miło mi, że zaproponowałaś, łap oklaska.
Masz możliwość coś nałożyć Zosi na gips, żeby nie stukał?
Dziewczyny im więcej czytam o wczasach tym bardziej się boję, że nic z tego nie wyjdzie. Dzwoniłam do babki pytać o domek to powiedziała, że skoto domek 5 -osobowy to liczy za 5 osób i jeszcze musi być 7 dni 😠 to idę najpierw bank obrabować 🙃
idę kąpać łobuza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia mozna miec chorobe morska ja miałam schize raz w nocy jak nas bujało bo mocno wiało ale poza tym to super wakacje no niestety nie od powtórzenia ehhhhh cudnie 😉

Ja tez polecam kaszki Bobovity Kubus do tej pory sie zajada 😉 Kinia na razie dostaje tylko ta glutenowa 😉

Adzia gratulacje zabka 😉
Trzymam kciuki za zdrówko Andzi

Ide pizza przyjechała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

A ja jak czytam o szukaniu miejsca na wakacje, o urlopie, wyjazdach, odpoczynku.... to sama nabieram ochoty i spakowałabym się w 5 minut. Siebie i moich domowników 🙃 i wyjechała 😁
Nikusia nie ważne gdzie jedziesz, zabierz mnie ze sobą 🙃 A jak mnie to i Natalkę ale ona grzeczna jest, obiecuję 🙃 😁
A tak serio... nie ważne gdzie, ważne z "kim" 🙂 No i "że"
czyli z rodziną i że w ogóle się wyjeżdża 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha spoko, pakuj się 01.07 wieczorem wyjeżdżamy. 🤪 Masz jeszcze trochę czasu. 😜
Kruszyna jak będzie cieplej to może coś tylko na nóżki na gips? Jakieś cienkie skarpeteczki, albo jedną żeby tylko nie stukała.
Anabel ja wiem, że mam chorobę lokomocyjną, ale morską to nie wiem. Raz płynęłam promem chyba na Hel ale nic mi nie było.
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna i Nikusia Wy to już znajome pełną parą 🤪
Wielka mordo buzior 😘 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Ty to jesteś bardzo pozytywna babka i ja nie gniewam sie jak zartujecie 😁 🙃 😁
Kacha wskoczysz z Natalką do walizeczki i Nikusia Was zabierze 😉

Ale mnie mama zdenerwowała: jak coś chce to drze sie na tych schodach a przecież Błażejek spi 😠 Zapomniała jak to było kiedys jak moja siostra zasypiala to wszyscy musieli chodzic na paluszkach 😠 echhh......................

No i przez to zapomniałam co miałam napisac 😮 🤢

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko zas pare stron do nadrobienia 😉 ale to jutro, teraz padam.
Cały dzien zapierdzielam jak maly motorek jeszcze mam cala dupna miske agrestu i msze go albo pomrozic albo kompotów zrobic i nie wiem czy brac sie za to teaz czy juz jutro 🤨ale chyba jutro.
A pochwale sie.....razem z mezem w koncu sie kochalismy 🙂 🤪pol roku po porodzie, masakra 🙂 bolało ale pokombinowalismy i udalo sie ☺️ to teraz kolacja i spac.

Dobranoc kochane 😘 z rana was poczytam papappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dzięki za odpowiedź o kaszkach 😘

Skoreczka co prawda w moim domu w nocy jest chłodno, ale ja uważam, że jak u Was jest ciepło, to bardzo dobrze, że Błażejek śpi tak jak opisałaś 🙂 Najgorzej to dziecko przegrzewać, a najlepiej delikatnie hartować, więc uważam, że jest okej 🙂

Adzia to zmień Ani na spacerówkę, przecież w spacerówce masz szelki, żeby dziecko nie wypadło 😉
Gratulacje dla Anulki ząbka 😘 🤪
Również trzymam kciuki, żeby to nie była gruźlica 🤢

Kacha no nareszcie piękny, przepiękny avatarek 🤪 Jedna ładniejsza od drugiej 🤪 No i popieram, że Natalka do tatusia podobna 😜

Kruszyna ja naprawdę mam głęboką nadzieję, że ten gips u Zosi jest ostatni raz i że się już nie będzie musiała męczyć 🤨

Tekst Wielkiej o „dziubasku” wymiata 😁

Kruszyna może pieluchami tetrowymi jakoś owinąć ten gips, żeby nie stukał? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha chcalam jeszcze zapytac, jak miksujecie jedzonko dzieciaczkom to przed podaniem do buzi łyzeczki sprawdzacie czy jakaś grudka wieksza sie tam nie znalazła/ Bo mój blender ostatnio cos nawala i mam z mieska takie małe farfocle i warzywa tez nie do konca mi sie zmiksują. No i ja sprawdzam bo mam na tym punkcie jakas manię ☺️
I jeszcze jedno pytanko do mam które juz mają dzieci....powiedzcie mi jak to bylo ak podawałyscie dzieciom pierwsze male kawalki jedzenia? Bo ja sie tego strasznie boje 🤢 jak zaczac i w ogole? Bo to juz niedlugo 🥴 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Adzia u Jakuba zmiana konstsyecji poszła gładko nie stresuj sie za wczasu bo pewnie nie ma powodu 😉 ja nie sprawdzam konsystencji 😉

Ide Kubisia szykowac do przedszkola Kinia wstała dzis wczesniej kurcze znów sie nbudziła w nocy czesto...

Beatka watek był ale chyba na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Kurcze Kacha teraz to ochrzan powinnas dostac obejrzałam zdjecia na fb i jestes przesliczna kobietka nie rozumie co ty masz sobie do zarzucenia 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪


☺️ ☺️ ☺️ To miłe Anabel ale to tylko zdjęcia i to jeszcze sprzed roku albo dalej...

To teraz ja poklaskam wszystkim bo w końcu można 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...