Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Czesc kochane.
Mała po wieeelu awanturach w koncu padla. Tak ją te zęby męczą ze nawet jesc nie chce.
Plecy mi zaraz pękną z bólu.
Ale za to porobilam Ani słoiczki z indykiem i 2 chyciły a reszta jeszcze czekam. Zaraz pojde jej deserki porobic poki śpi,a jak wstanie to jedziemy do mamy w odwiedziny.
Okazalo sie ze to nie gruźliwa, i komórek rakowych tez podobno nie ma. Wiec troche nas to uspokoilo. No i we wtorek wychodzi ale w czwartek musi pojechac do Bytomia do szpitala na inne badania bo tutaj nie maja taiego sprzetu by wejsc do pluca i obejrzec co to w koncu jest.No i tam z tydzien polezy tez.
No ale ciesze sie ze do Rabki nie bede musiala jechac z mala 🙂
Elka wybacz złotko nie odwiedze Cie 😉

Okres po porodzie ten pierwszy mialam fajny, nie bolalo nic i trwal 4 dni za to po 15 dniach dostalam kolejny i juz bolał ale nie az tak no i był mocniejszy i dłuzszy a niedawno mialam kolejny i ten to juz bolał tak jak zawsze plus byl bardzo obfity. C okres to gorzej 😮

A my tez na działeczke chodzimy czesto bo mamy z 5 min piechotką takze jak mała sie znudzi to szybko w domku jestesmy.

A Nikusi dalej nie ma? Chyba pojechala na wycieczke jakas? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka 🙂
Nie mam szans,że Was nadrobię,bo mam 30 stron 😞 nie miałam czasu wcześniej napisać. Byliśmy dzisiaj w mieście,bo mój tata przyjechał na weekend. Kupiłam sobie w końcu sandałki Lasockiego za 140zł 😁 wydają się być bardzo wygodne,ale się okaże 🙂 kupiłam sobie też sukienkę bez pleców na lato 🙂 i Fabiemu pampersy w Kauflandzie,bo była jakaś promocja 🙂
O dziękuję za oklaska 🙂
Zmykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kruszyna! 🙂 xx

Dzieki Skoreczka! 😘 😘 😘

Kacha - ale fajnie!!!!! no i gratulacje - te 4kg w 2tyg to naprawde duzo! Jak to zrobilas? a moge Cie sobie poczytac na vitalii? Jakiego masz nicka?

Kacha napisał(a):

Marta
ja też prowadzę pamiętnik związany z odchudzaniem ☺️ Nie jest to blog ale coś w tym stylu chyba 😉 tyle, że na www.vitalia.pl 😎 Ciężko jest ja wiem. Minęły 2 tygodnie a ja mam 4 kilo na minusie, a więc warto się męczyć i nie poddawać 😆


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oooo nie ma co czytać 😉

Kruszyna chyba takie rzucajace sie lakiery do paznokci w oczy są modne 😉 Przynajmniej mi sie podobają 🤪

A moj mały zjadł dzis króliczka z warzywami ze słoiczka, do denka 😁 Smakowało 🙂
Juz od jakiegos czasu spi.

Moj maz konczy remont ktory przez to okno sie rozgrzebał, gipsowanie, malowanie i zostanie nam do zrobienia parapet 🙂

Adzia dobrze ze wyniki okazały sie pomyslne 🙂
Kasiulka Ty to jestes zakupiarka 🤪 😉

My wieczorkiem grilla robimy, jak to mowi mój mikołaj mniam, mniam 😁

I dziękuję tajemniczej osobce za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka ja nie kompocik tylko deserek robiłam i Kinia jadła ze smakiem 😉 Co do maslenia obiadków ja nadal to robie przestane jak bede dawała zupki na wywarku miesnym 😉
U nas obiadki z mieskiem tez mniej smakuja

Adzia super wioesci 😉

Zoska buziaczki 😉

Nikusia miło cie czytac pozytywna jestes dzis 😉 no ale mioły dzin mialas 😉

Ja troche gorszy ehhh no cóz nie zawsze my=usi byc dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia sorry, źle Cię zrozumiałam z tym sprawdzaniem jedzenie, a kiedyś widziałam mama które przed podaniem dziecku jedzenia "memlała" je w buzi. Do dziś mnie bierze obrzydzenia jak sobie przypomnę.
Marta mi się udało przytyć 0,5 kg i stoję w miejscu. Z tym, że codziennie brzuszki robię, żeby ta wagą co mi w końcu przybędzie nie poszła w brzuch tylko piętro wyżej 🙃 🙃 🙃 🙃
Urszulka zajrzyj częściej 😘
Kacha ja się motywuję do Ciebie, żeby jeść. Jak Tobie tak dobrze idzie to mi też musi.
Kruszyna wydaje mi się, że nadal powinno się dodawać tłuszczu. Mięsko daję głownie białko. 😉 Z tym, że to tak "na moją logikę" 😜
Kinga i dla Was 😘 😘 😘 z okazji 5 m-cy. 🙂
Skoreczka ja wczoraj się pożegnałam i jeszcze poszłam pranie powiesić. A potem padłam. Z tym, że mąż wstawał do Emilki i obudziła się ..... 2 razy 🤪 🤪 🤪 Ona się lubi na mamusi wyżywać. 🙃 🙃 😜 😜
Kinga ja mam masakryczne okresy od porodu. Długie i bardzo leci. Dziś nowy dostałam i mam nadzieję, że będzie bardziej "normalny" 😉
Skoreczka u mnie okres nigdy nie trwał 4 dni 😮 Nawet jak kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne. 🥴
Adzia rano porządki a potem szybko po prezent dla koleżanki a potem naleśniki smażyłam na obiad i pojechaliśmy do koleżanki na działkę bo robiła pożegnalną imprezkę.
Dobrze, że z mamą ok. 🙂
Skoreczka ja ostatnio kupiłam oliwę z oliwek i jak dałam do obiadków to Emilka po obiedzie taką rzadką kupkę robi. To jej dziś dałam króliczka ze słoika, ale zjadła ledwo pół.
Anabel narwałam u koleżanki porzeczek. I będę robiła deserki. Tylko jabłka musze kupić bo mam jedno. A siostra mi powiedziała, że ona też ma porzeczkę. I jeszcze aronię, ale nie wiem czy mogę dać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel na jedno fajny dzień a na drugi moja koleżanka wyjeżdża do innego kraju. I jest mi przykro. Kurcze kumplujemy się od liceum. 🥴
Ona już mówi, że do niej polecimy, nawet mi pokazała, że można znaleźć bilety na samolot za 20zł, ale jeszcze trzeba kogoś kto mnie tam "wpakuje" " bo ja cykor jestem.
ale za to jej seksi koszulkę kupiłam " na nową drogę życia" 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jak ty mnie zaniedbujesz to co poradzić

Kruszyna tysięc buziaczków dla Zosi

Kinga każdy jak jest jakaś chorubsko ma doła wiec cię rozumiem głowa do góry dobrze że nikusiowi przeszło

Kruszyna ja tam muszę iść do solarium

Kinga Ja miłam też długie miesiączki i teraz już miałam 3 i też długi 7 dni

Skóreczka fotka cudna

Andzia dobrze że wszystko wporządku

Kasiulka nie przesadzaj ze stronami bo ja nadrabałam ostatnio 45 :P

Nikusia poszalejesz z M w seksi koszulce ty byś się zdała z moim M cały czas go namawiam żebyśmy polecieli do Norwegii do M przyjaciela ale ona cały czas się zapiera nogami i rekami a jak spad Kaczyński to już słyszałam go furce że ja mu każe leciec samolotem uwieżcie mi ile się w tedy nasuchałam i odpuściłam

Umnie tak poszłam za sukienka noi znalazłam jedną co mi się bardzo podoba ale kosztuyje 270zl hmmm to mnie troche chamuje wstawiłam na fb. Moj M mi kupił Rybaczki nawet fajne noi zadzwoniła do mnie pani z ankiety(badania)tak wyglaała nasza rozmowa
Dzień dobry czy rozmawiam z pania P..
-ja tak
CZy brała pani udział w ankiecie wymieniła jakaos firme
-możliwe
Spytała mnie odane i potem mówi tak prosze mi odpowiedzieć na pytanie
kto sąsiaduje z polska a)turcja b) portugalia c) Niemcy
i zaczełam się śmiać ona też mówie niemcy
Gratuluje wygrała pani jeden z trzech gadzetów koszulkę recznik parasolkę
wypytałam ja o koszulke ale mnie nie zachwyciła
wiec mówie moze byc recznik lub parasolka
ona musi pani wybrac dobra niech bedzie parasolka i sie smieje ona dobrze nagroda zostanie do pani wysłana w ciagu 2 tygodni

co było dla mnie pewn ze kaze mi zapłacci za przesyłke albo coś kupić za jedyne 19.99 ale moje zdziwienie nie buhahahha pierwszy raz coś wygrałam buhhahahha
jeszcze moze bym coś napisała ale młoda stoi nademna i mnie goni zamiast jechac gdzies na impreze ona siedzi w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Aleks coraz ładniej mi śpi (obym nie zapeszyła!) 🙂 Zjadł o północy i spał do 7:20, aż mi mleko poleciało i zamoczyło koszulkę, bo piersi nie przyzwyczajone do takiej długiej przerwy 😉
Anabel to ja miałam niedawno podobnie z tym spaniem – teść karmił łyżeczką Aleksa, który był w leżaczku, a ten zamknął nagle oczy. Teść do niego „Aleksiu!”, żeby go obudzić, a on z zamkniętymi oczami buźkę otworzył, a ja w śmiech 😁 Żałuję, że tego nie nagrałam 🙃
Kruszyna wszystkiego najlepszego dla Zosieńki 😘 🤪
Kinga spóźnione buziaki dla Nikosia 😘 🤪
Te choróbska są okropne 🤢
I gratulacje dla Nikosia, że zaczął się przekręcać na boczki 🤪 To jest zawsze miłe dla matki 🙂
Kacha super, już 4 kilo! 🤪 Szybko Ci to idzie 🙂
Skoreczka to bardzo miło ze strony męża, że japonki Ci sprawił 🤪 🤪 🤪
Niebieskie paznokcie! 😆 Uwielbiam ten kolor 🤪 I masz rację, że tego lata modne są jaskrawe kolorki 🙂
Fotki Twoje są super 🤪 Jak z żurnala 😜
Adzia dobrze, że u mamy nie ma gruźlicy ani raka! Kciuki pomogły 🙂 Oby to była zwykła pomyłka 😜
Wielka no to gratulacje 🤪 Fajnie jest coś wygrać 😉 A oni czasem nie dzwonili do Ciebie z Gemius (nie masz zainstalowanego takiego ich programu w kompie)? Bo ja to mam i do mnie też 2 razy tak dzwonili i dwa ręczniki „wygrałam” 😜 A pytania też miałam śmieszne, bo pamiętam, że jedno było co jest przysmakiem Kubusia Puchatka, a drugie o najdłuższą rzekę w Polsce 😁
Kinga super chłopaków w domu masz! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):

Marta mi się udało przytyć 0,5 kg i stoję w miejscu. Z tym, że codziennie brzuszki robię, żeby ta wagą co mi w końcu przybędzie nie poszła w brzuch tylko piętro wyżej 🙃 🙃 🙃 🙃


GRATULACJE!
Ja jak na razie tez robie brzuszki - u nas nad zalewem jest takie fajne molo - zatrzymuje sie tam podczas joggingu i cwicze. Ale i wczoraj i dzisiaj wedkarze zajeli 😞 No to juz przesada, mowie Wam! Zeby na plazy lowic?!? 🙂 Ale brzuszki i tak zrobilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam już nie pamiętam kiedy ostatnio,ale Zosia dziś jadła o 3 w nocy 😮
Dzięki dziewczyny za życzenia 🙂

Anabel ja też robiłam deserek,ale podczas dotowania jabłka z porzeczką zrobił się dobry kompocik i pytałam się czy ty to dajesz bo tez mówiłaś,że gotujesz więc chciałam się poradzić 🙂

Nikusiaa ja wolę się dopytać niż popełnić jakąś gafę z tym,ze ryby zawierają już kwasy omega -3

Wielka poszczęściło ci się i wygrałaś 🙂

Kinga a jacy oni podobni do siebie są 🙂

Martamay oby tak dalej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Kruszynka ja dodałam do tych owoców tyko z 3 łyzki wody i przemieliłam razem z owocami w deserek 😉 Kinga słodkie chłopaki i po Nikosiu wcale nie widac ze taki drobniutki ;")
No i buziaczki dla Nikusia

Nie napisze nic wiecej bo Kinga usilnie prubuje sie ewakułowac z moich kolan...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Beata to Aleks je na śpiku 😁 😁
Marta to super, że ćwiczysz. I udało Ci się coś zrzucić? Jak to nietaktowne pytanie to nie odpowiadaj. 😉
Kruszyna ja jak czegoś nie wiem to też wolę dopytać. A napisałam, że to na "mój rozum"-bo nie pytałam o to lekarza więc mogę się mylić. 😉
Emilka dziś już więcej razy wstawała. Najczęściej obracała się na brzuch a potem krzyk. Mąż wstawał a ja zmęczone jestem 🙃
Dziś będziemy mieli gości, ale może jeszcze zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia - najpierw spadlo mi 2kg a potem nadrobilam 1kg 🙂 bo mi chlebek z piekarni od sasiada bardzo zasmakowal 🙂 ale teraz juz koniec tego dobrego - patrze na to co jem i powolutku spada, zobaczymy jak to dalej bedzie.

Nikusia102 napisał(a):

Marta to super, że ćwiczysz. I udało Ci się coś zrzucić? Jak to nietaktowne pytanie to nie odpowiadaj. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

a ja wczoraj mialam wariacki dzien, pod koniec dnia myslałam ze padnę.
Byłam z Ania wczoraj u mamy bo ten szpital jest nad wodą, tzn jest taka plaza woda i rózne atrakcje ogolnie no i poszłysmy na kawkę nad tą wodę i wziełam Ani spacerówke bo nie miałam ochoty pakowac gondoli do auta bo na taka chwilke to sie nie oplacalo no i chyba juz w spacerówce zostaniemy. Nie wyrywala sie, siedziala sobie grzecznie i w koncu nie dźwigala głowy. Bardzo jej sie podobało a jak dzieciaczki do niej przybiegały to juz w ogole byla cała rozanielona i kwiczała 🙂
Mam zdjecie jak siedzi w spacerowce to zaraz dodam.
Aha, a dzisaj znalazłam kolejne dwa ząbki 🤪tzn w sumie są trzy bo dwi jedynka i jeden kieł albo dwa bo tego jednego nie jestem pewna. Jutro pojdziemy do lekarza bo stosuję tą Camilię ale mozna ją brac tylko 3 dni a my juz dłuzej to stosujemy no i nie wiem co mam jej dac zeby jej ulzyło.

Kasiulka super ze sandalki i sukienke sobie kupiłas, to zawsze cieszy jak mozna sobie cos kupic 🙂

Kacha gratluje 4kg mniej 🙂

Skoreczka ta tajemnicza osoba to ja tym razem 😉 i nie ma za co

Anael mysle ze chumorek juz lepszy

Nikusia w koncu jestes 🙂 ciesze sie ze miły dzen miałas no i szkoda ze twoja ulubiona kolezanka
wyjeżdza. Trzeba poszukać nowej np na placu zabaw 😉 chociaż wiem ze to nie łatwe.
Porzeczka i aronia? hmmm poczekam a bedzie na działce i tez pozrywam i zaprawie, a poki co
tata przyniosł mi z działki jagody wiec dzisiaj bede jej robic deserek z jagód. Wczoraj
zrobilam z jablka i banana ale nie moge jej go dac bo ma znowu zatwardzenie.

No i nic sie nie stało z tym memlaniem 😉

Nikusia ja tez mam strach przed wysokoscia i jak pierwszy raz lecialam samolotem to całą
droge do samolotu plakałam, az dziwnie ludzie na mnie patrzeli hehe dzisiaj to smieszne
a wtedy myslałam ze idę na skazanie 😉

Kupilas jej seksi koszulke? heh tylko zeby jej maz nie myslal o tobie jak ją założy hehe

Wielka, gratuluje parasolki h ehe 🙂 ja kiedys wygrałam szkotkę do kibelka hehehe

Kinga foto fajne, gdybym je jeszcze widziala hehe 😉

Beatka moja tez raz chciala mi jesc na spaniu z łyzeczki hehe ale bałam się ją tak karmić
wiec ją obudzilam 😉
Ale widok przesłodki 🙂)))

Kruszyna z tego co ja wiem to ryby morskie zawierają kwasy omega 3

MartaMay super ze waga idzie w dol, oby tak dalej 🙂 no i szkoda ze chlebka nie mozna jesc ile sie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...