Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kuba już poszedł do szkoły. Śniadanie zjadłam i zastanawiam się czy nie wskoczyć jeszcze do łóżka jak Emilka śpi. 🙃 W nocy wstawałam 4 razy do karmienia a do smoczka to już nie wiem.
Anabel ja ostatnio pomyślałam, że skoro byłaś z Kinią u lekarza to może lekarka Ci ją zaraziła. Wystarczy chore dziecko i jak dotknie rączki.
Kacha ja Ci kibicuję z wagą. A jedzenie nie zamawiam przez net. Obiadki robię sama a deserki kupuje.
Właśnie myślę czy robić kawkę czy iść spać.
Kasiulka trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Czy u was tez już tak gorąco jak u mnie??
A ja zamierzam myć okna a co tam 🙂
Zosieńka już ubrana i najedzona 🙂

Kacha super tak trzymaj aby tak dalej 🙂
A ja nie zamawiałam jedzonka przez net,ale co w ty złego .

Anabel a moja śpiewem mnie budzi ostatnio ,ale to dobrze lepsze śpiewanie niż nagle płacz

Kasiulka kciuki zaciśnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam was ja nadal u rodziców może w srode wróce do domu nie wiem ale tu brakuje mi czasu na wszystko włąśnie wypiłam kawkę i idę się ubierać bo z małym musze lecieć na spacer potem obiad itp jakaś masakra nie mam siły ale dzisiaj się wreście wyspałam od 2 tygodni jakoś mi nie śpieszno do domu zaraz was poczytam nie wspomne ze mam ponad 50 stron bo na fb lepiej mi wejsc bo szybko bo młoda czesto siedzi a tutaj to musze miec dłużą chwile ale postaram was nadrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia zaczeła sie od ewczoraj przewracac na brzuszek teraz lezy na macie i własnie sie przewrociła i podkula nózki pod brzuszek 😉 prubuje sie dostac do grzechotki ;0

Nikusia to nie lekarka bo ja to widziałam wczesniej tylko nie pytałam lakarki o to bo mysałam ze to od mleczka...

Kruszkynka Kinia jak sie budzi to sobie gada i9 tak prawie godzine a ze wstaje o 7 to mam cas wtedy Kubusia do przedszkola wyszykowac i jak Kubus wychodzi to ona jak by to wyczówała i zaczyna srekac i sie wysilac roby yyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyy 😉

wielka zaległosci niezłe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mamusie chciałabym napisac dłuzszego posta ale nie wiem czy mi sie uda.
Mały w ogóle nie chce spać w dzien, juz sobote i niedziele tak sobie nieposypiał...boje sie dziś 😮
Okno mamy wstawione, ściankę dobudował mój mąz, troszke posprzatałam, ale całosci nie bo jeszcze wykonczenie zostało wiec bałagan gwarantowany 😉

Kruszyna u nas skwarek na dworze 🙂
Adzia trzymam kciuki za Twoja mamę!!!!!!
Kasiulka za twój egzamin też trzymam! A ta twoja teściowa to ewenement 😁 😉
Nikusia przynajmniej czekoladka jestes po tym festynie, no i zrobiłaś coś dla innego dziecka 😘
Kacha jak to 2kg 🤪 🤪 🤪 🤪 Brawo 😘
Ja lubie czytac o takich małych, babskich sukcesach 🙂
Kacha i Kasiulka tez przez neta jedzenia nigdy nie zamawiałam 🤢

A jeszcze Wam cos napisze, jaki ze mnie gupol i przewrazliwieniec 😁 Jak mikołaj był mały i dostałam te paczke z bobowity i tam był soczek i przecierek to postanowiłam mu tego nie dac, bo stwierdziłam ze na pewno ktos gdzies na poczcie czegoś dosypał 😁 😁 😁
Mama doprowadziła mnie do ładu i składu 😜

Wielka własnie jakoś malutko tu Ciebie 😎 😘

Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Skoreczka a moja w dzień tez mało śpi można powiedzieć ,że z zegarkiem w ręce 20 ,albo maksymalnie 30 min. Czasami jak przyśnie na dworze dłużej to się dziwię 😮,ale za to w nocy wszytko sobie odbije


Identycznie!!! A w dzień te 20min to tylko przy butli ale co to jest za spanie jak i tak ciagnie mleczko wtedy. No ale od 19 dziecka nie ma bo śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasz Fabi chyba zaczyna się przestawiać,bo też spał w dzień po 20-30 minut max. A teraz idzie spać dopiero w południe i to na ponad godzinkę.

Zamiast się uczyć to ja łażę po pokoju i nawet zjeść z nerwów nie mogę 😞 Kochane trzymajcie kciuki,bo te studia mnie wykończą 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam na mieście, na poczcie, w szkole rozliczyć się za festyn, w sklepie i myślałam że się do domu nie dotoczę. Emilka też krzyczała przez połowę drogi.
Kasiulka Kruszyna nie mam nic przeciwko zamawianiu słoiczków przez net. Tyle, że musiałabym zamówić za 100zł a ja tylko deserki kupuję więc około 30 deserków. A jak będzie więcej owoców to deserki też sama będę robiła. No, chyba że pójdę do pracy.
A teraz kupuję w sklepie czyta skład i próbuję czy Emilce zasmakuje.
Kruszyna moje okna po ostatniej nawałnicy są bardzo brudne. Z tym, że dziś już nie mam siły ich myć.
Anabel myślałam, że zauważyłaś po wizycie. Ja moją dziś w nocy dwa razy z brzuszka obróciłam, bo najpierw się obróci a potem jej niewygodnie i krzyczy. 🙃
Skoreczka ramiona sobie spiekłam. 😉 ale już dziś nie boli. 🙂A u Ciebie remont pełną parą, współczuje tego bałaganu przy tym. Ale miałaś pomysł ze słoiczkami. 😁 😁 😁
Kasiulka będzie dobrze. 😉
Moja też takie krótkie drzemki sobie robi. A ostatnio chodzi spać o 21-22 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też dziś czuję się jak schab na patelni 🙃
Wróciłam z miasta bo byłam na poczcie i w spożywczaku i pędem do parku, tam da się spokojnie i miło pospacerować.
Siedzę teraz na dupce w domu bo nie do wytrzymania jest ukrop ale muszę lecieć do lekarza po recepty na mleko i znów przez miejską patelnię 🤨
Skoreczko to jak masz babcie to sobie troszkę odpoczniesz, co?
Nikusia wyczaiłam, że najtańsze deserki są w Biedronce bo po 2,59 🤪 chyba, że masz namiar gdzie taniej? Bo w Tesco 2,79 - zwróciłam dziś uwagę.
Kasiulka mnie też się wydaje, że Natalka mniej śpi w dzień ale zawsze po kilka razy śpi. A jak wyjdę na spacer to nie ma mocnych i 100% pewności, że zaśnie.
Kruszyna teraz zauważyłam, jaka śliczna Zosia w avatarku 😆 😆 😆 Ja jednak jestem 100% fanką jej włosków 🙃
Wielka popraw się 😠 tak rzadko do nas zaglądasz 🙃 czyżbyś nas zdradzałą? 🙃
Skoreczka
właziłam kilka razy na wagę bo nie mogłam w to uwierzyć 😮 i 2 kilo jak nic!!! W tydzień 😮 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez wrociłam z miasta ale goraco ale kupiłam w koncu kwiaty na balkon 😉 itruskawki zrobie troszke dzemiku na zime 😉

kacha 😉 dobrze ze w dół bo u mnie to ostatnio 1 był ale w góre...Zachciało mi sie co niedziele słodkisci piec...
U mnie tez jak na patelni a za godzine po Jakuba jade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel i Skóreczka bo to tak zaczyste ubrania do kosza na pranie a za brudne do szafy wiec zostaje krzesło

Andzia powiem ci że jest zaiteresowany zabawką ale jeszcze nie umie do konca sie nią posługiwać ale u niego ważne że gra i tu jest radość

Andzia wieczorami Fabian sam zasypia ale w dzień musze go trochę po kołysć wózku moj bład bo go tak nauczyłam umnie co jest ważne to przytulanka lub pieluszka bo musi się mieć do czego przytulić

Skóreczka moj mały też ma stasznie ostre pazurki ostanio sobie podrapał buzie poznokcijami od nóg

Kruszyna mój mały wogóle nie chce kaszki pluje dalej niż widze butelka też nie chce nie wiem co mam robić z tym moim nie jadkiem


31072010 ja juz mamokres i do tego bardzo regularny co do dnia jak ja to mówie co miesiac 13-stego


skóreczka jak juz pistałam ja do sroczek mam sentyment hehe ale sa nie mozliwe

Beata brawo dla Pa.......

Anabel też myślaam o jakimś kolorze nawet umówiłam sie na pasemka czerwone ale po dłuższym zastanowieniu nie bede robić tylko jak zawsze zrobie czekolade

Beata moj tylko uważa smoczek z lovi z innym nie wie co zrobic

Kruszyna, Anabel, KingaS, Skóreczka mam ten sam problem młody nie uśnie jak nie ma pieluszki na buzi lub kocyka jak zasnie to mu zdejmuje

Kruszyna co używasz żeby podkreślić loki ?(jak używasz wogóle)

Nikusia właśnie zaczełaś już powoli wprowadzać Emilce nan 2

Nikusia Kubuś twój jest debeściak mały poprostu go uwielbiam

Nikusia ale z ciebie gaduła buhahahhahahah

ELka chciała iść na ławizne hehehehehehehehe

Skóreczka to musimy się złożyć i laskę ci kupić jak ty już taka stara jestes hehhe młoda laska jesteś a ty odrazu starość stry to jest pies

Skóreczka przekichane z tymi hemoroidami ale trzymam kciuki zeby maść pomogła

Andzia umnie jak by była taka kasjerka to odrazu by ja zwolnili dyscyplinarnie

Kacha ty jesteś prześliczna nawet moj M tak powiedział hehehe

Beata ja też mam pomarańczow i fioletowa bo jak Kruszynie pokazywałąm gdzie sie to wysła to zarejstrowałam M i przyszło mi ostatnio

Anabel moj mały przecietnie zjada 2 3 sztuki to oko 950g

KAcha to M nie mógł cie ograć ojojoj hehehhehe ale mi nie raz też tak zimno

Adzia mojego młodego też swędzą dziosełka ale on jest uparciuch wczoraj sobie ubzdurał ze bedzie gryz rączke od spacerówki to siłą nie mogłam go oderwać chodzi mi o tą co zabezpiecza dziecko zeby nie wypadło coś w tym rodzaju

Skóreczka właśnie przypomniało mi sie ze Beata ma psa i pewnie chce mnie na obiad dla tego mordercy buhahhahahahahha

Kruszyna ja mam kręcone włosy a moj M to jak baranek Fabian ma proste i z tego powodu jestem zła ehh

Beata brao dla Aleksa że tak dużo zjadł

Kacha super że mąż cie wspiera

Skóreczka trzymam kciuki za booga

Przychodnia u mnie jest bardzo duza osobno jest dla dzieci chorych osobno dladzieci zrowych na parteze jeszcze jest dla dorosłych a na pietrze ginekolog i dentysta

Kasiulka nie wiem co ci poradzić bo z tym ja nigdy nie miałąm problemu moj zawsze szed za mna tam gdzie ja tam on teraz już jestem 3 tydzień u mamy i jakoś nie nazeka ze musi dojerzdzać do pracy

Nikusia super że udała sie wycieczka do zoo ja mam najblisze oko 120 czyli wawie heheheh

Anabel moj mały miał pleśniawki jak miała oko 1,5 mieisaca moja mama wzieła pieluche na palec zamoczyłą w przegotowanej wodzie i wytarła mu wodzie było krzyku i awantury przy tym ale do dziisja nie ma

Dziewczyny super awatarki 🙂

Mecz masakra poszliśmy ze znajomymi na telebima i co przegraliśmy .lipa nie samowita ale cóz tak musiało być

Kasiulka tak to jest z tymi teściowymi co poradzisz ja swojej tez mam powoli dość

Kruszyna ja nie wspomne o moich okanch ale strzymam sie do chrzcin

Kacha ja was chyba bym zdradzała żartujesz wszytkiech ale nei was moje małe perełeczki buhahahhahah

hehehhehe nadrobiłam was od strony 1075 i co teraz zeszło mi przy tym bo a to kupa a to mleko itp

teraz lece gotowac obiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ze mnie się leje pomyłam okna i wszystko wysprzątałam 🙂 muszę poczekać ,aż podłoga wyschnie i zmykam na działkę. Gorąco u nas 29stopni w cieniu 😲
Wielka a jednak dałaś radę i poczytałaś nas 🙂 🙂

Anabel ja uwielbiam dżem truskawkowy i tez zawsze traki robię 🙂
A po ile u was są truskawki??

Skoreczka fajnie,że babcia ci popilnuje dzieciaczki 🙂

Kacha mi tez już się kończy mleko,ale za tydzień mamy wizytę u alergologa więc powinno starczyć i ekstra nie muszę iść po receptę 🙃
Kacha u mnie też deserki najtańsze są w biedronce,ale tam jest tylko jabłko więc wyboru nie ma 🤨

Nikusia kupiłam ostatnio deserek suszona śliwka ,ale on jest po 5 miesiącu,ale już nie długo będziemy próbować bo Zosia jednak ma problemy z kupkami zaraz jak dam jej inne jedzonko niż mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka nie daję jeszcze Nan 2 bo mam jeszcze Nan1. Zostały mi 2 paczki po 700g i jak mi się skończy to już 2 dostanie.
Post mega długi 😉 łap oklaska
Kacha u mnie też najtańsze są w biedronce tylko tam są 2 lub 3 rodzaje od 4 m-ca. Więc chodzę do Schlekera. Daję 20-30gr drożej, ale mają bardzo duży wybór. Tesco mam w sąsiedniej miejscowości, jak tam jestem to też zawsze kupię takie których jeszcze nie miałam. Teraz gruszkę wprowadzamy. 😜
Kruszyna suszona śliwka jest po 5 m-cu, ale to jeszcze kilka dni 😉 U mnie truskawki po 8-9zł.
Skoreczka super, że masz pomoc. 😘
Anabel Ty pisałaś, że jak robiłaś więcej słoiczków to je mroziłaś, dobrze zrozumiałam? To do tych małych dawałaś?
idę Emilce słoiczki porobić i obiad dla nas gotować. Kuba już zjadł i poszedł do kolegi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna, Nikusia u mnie o dziwo był fajny wybór deserków. Nie wiem jak w rossmanie. Muszę tam kiedyś zajrzeć. Shleckera u mnie w mieście brak, chyba 🤨
Ale po obiadki polazłam do Tesco bo w biedronce nie było. Cena obiadków: 3,19 zł a u Was???
Przy czym ja kupuję wszystko z Bobovity 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka jestem pod wrazeniem postu 😉

Kruszynka po 8 zł kupiłam ale musiałam dobrze szukac a i facet chciał wyprzedac bo normalnie po 10 zł

Nikusia jak nie miałam tyh słoiczków po przecieze a zrobiłam za duzo zuppki to wkładałam do zamrarki w tych od kupnych obiadków dzien wczezsniej wievczorem wyjmowałam tylko ja zagotowywałam przed podaniem bo tak jakos z tej zamrazarki wolałam zeby było bezpiecznie ale moze jestem przewrazliwiona 😉

Kacha ja kupuje słoiczki sporadycznie wiec nawet nie wiem jaka cena 😉
Lece po Kubusia az mi zal bo musze Kine obudzic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my własnie po awanturze 😮 😮 😮 Mały tak się zaczął drzec że nie wiem czy z tego ze jest taki upał i mu goraco, czy znow chciał mleko czy zęby czy jeszcze coś innego 😮
W każdym bądź razie wykąpałam, nasmarowałam dziąsła i dałam mleko, marze o tym aby zasnął ☺️

Dziewczyny wydaje mi sie ze nasze dzieci bardzo mało śpia w dzień 🥴 Mikołaj potrafi zrobic sobie 2-godzinną drzemke a taki mały człowiek nie 🤢

Wielka ale post można nawet powiedzieć pościsko 😁
heheh ja zawsze doszukuje sie starosci Wielka w moich bolaczkach ale to tak gadam zeby pogadac 🙂 A jeśli chodzi o laskę to poproszę taka z diamencikami 😉 😉 😁
Pozazdrościc takiej przychodni!!!
A w ogóle masz rację z tym rzucaniem ubrań na krzesło 😮 🙃 😎
Tak Wielka zasługujesz na oklaski za tego posta 😘

Adzia zapomnniałam podziekowac za linka z blogami 😘
Kacha bo wiesz jak to jest przy odchudzaniu: najpierw długo nic nie spada az człowiek traci motywacje, az tu nagle włazisz na wage i jest rezultat 🤪 Doczekałaś sie 🙂
Kacha mój maż robi zakupy ☺️ Nie wiem ile kosztują słoiczki 😎

Tak dziewczyny jak babcia przyjeżdza to mam chociaz jednego dzieciaczka u niej na jakis czas i to bardzo duzo dla mnie znaczy 🙂 🙂 🙂

Anabel z tego co widziałam to Ty nalezysz do osób szczupłych więc 1kg w te czy tę to chyba nawet jest niewidoczny 😉
Nikusia i Anabel ostatnio ugotowałam marchew dodałam selera i sama jak spróbowałam to smaczne to było 😎 A moje dziecię wypluło 😞 Co oni dają do tych słoiczków ze dziecko je sobie upodobało???
Kruszyna ale masz pracowity dzień 🤪 Pamiętam ze jak Mikołaj był mały to wsystko mogłam zrobic, miałam wysprzatane ech ale przy dwójce to już cięzko 🙃

Wstawię Wam fotke baseniku, w tym roku taką żabę mamy, bo chłopcy dostali od cioci 😉

Kasiulka no to łap oklaska za te 5 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basenik, podłacza sie go do szlaufu i wtedy z przodu żaby jest fontanna.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf2721np.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7080/dscf2721np.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu parasolka, bo kiedyś Kruszyna pytała, tez dostaliśmy 😎

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/dscf2841.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4577/dscf2841.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...