Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzien dobry kawka wypita miałam ochote sie napic z wami ale mloda spała a jak bym weszła do pokoju to by było ale teraz Fabian wstał i prezy mi sie na kolanach ide sie ubierac i lecimy na miasto bo mam troche spraw do załatwienia 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka ja jeszcze piję kawę więc spokojnie. A w miedzy czasie Emilkę nakarmiłam
Kruszyna bo ja miałam taką rozpiskę że albo deser albo sok, a skoro Zosia woli sok 😉
Kasiulka to może zostaw indeks koleżankom
Kacha a ja bym musiała podejść do sklepu. Z tym, ze tez mi się nie chce
tez jestem do bani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poodpisuję Wam bo aż głupio z mojej strony, że tak dziś nijak 🤨 😞
Nikusia taki dzień, cóż zrobić. Sklep masz daleko?
Skoreczka wczoraj to ja cały dzień po mieście latałam 😠 😞 Umęczyłam się tylko, ledwo żyłam i spuchłam od upałów 🤨 Dziś już nie mam planów wyjściowych na szczęście a palny na dziś mam takie: Posadzić kwiatka, umyć liście wszystkim kwiatkom, jeść, zrobić sobie maseczkę 🙃, zrobić zdjęcia rzeczom które chcę wrzucić na allegro 🙃 i chyba tyle 😁 Trzeba dawkować sobie prace 🙃 Dziś pełen luz sobie zrobię 😆
Elka to prawda i jeszcze w samochodzie to skwar na potęgę 🤨
Wielka tylko wróć 🙃
Skoreczka faktycznie i u mnie suwaczek z ząbkami się schował. A to paskuda 😠 🙃
Kasiulka dzięki Tobie przypominają mi się moje czasy studenckie 🙃
Skoreczka bardzo mi się podoba to powiedzenia o szczęściu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie nie mam suwaczka z ząbkami.
Kacha ja nawet duży zakupów nie miałam w planach, chciałam przy okazji się przejść bo jak nie wyjdę to Emilka jest okropnie marudna.
Elka musisz auto z klimą kupić 😜 😁 😁 😁

Nie wiem jak u Was, ale u mnie nie jest dziś aż tak gorąco jak wczoraj. Troszkę wieję i fajnie się spacerowało jakby nie to, że Emilce się nie podobało. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pierdziele, cisnienie to mam chyba 200 😠 ale bedzie awantura rodzinna. Ja chyba zaczne se szukac mieszkania bo kurwa nie wytrzymam. Nikusia, towje siostry to nic w porównaniu z moja. Jeszcze mi męża obraża i nazywa go leniem i inne gorsze słowa no szlag mnie zaraz trafi 😠 ide cos porobic bo musze sie uspokoić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki jest bardzo goraco 🙃

Kacha jak tam twoje plany na dziś? 🙂 Zrobiłas to co planowałaś?
Wielka i Kacha - Adzia wczoraj wygarnela swojej siostrze w mailu wszystko i zerwała z nią kontakt 🤢


Mały lezy w pieluszce na macie i sie bawi 🙂 A drugi mały spi 🤪
A ja kończe kawkę ( drugą ) rozpuszczalna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Byłam od rana u neoatologa z synkiem siostry okazało sie za ma szmery na serduszku i lekkie napiecie maja robic masaze 3 godziny spedziłysmy w przychodni 😠 😠 😠
Wypiłam u niej kawe i przyjechałam ale zaraz po Jakuba ale jestem juz padnieta...

Nikusia Kinia to je róznie i z cyca wiekszisc wiec ciezko napisac ile zjada...ale obiadek zjada cały duzy soczek tom mała butelke aventu wypija a jak dsam zamiast soczku deserek to rtez wciąga cały 😉

Beatka ciesze sie ze mały załappał bedzie wam łatwiej 😉

Kruszynka dobrze dajesz bo jak sie wprowadza to na poczatku mozna zastepowac deserki soczkami i traktowac je jako deser 😉

Adzia usciski dla Ciebie trzymaj sie dzielnie 🥴


Elka ja jedyny sposób który znam na powiekszenie piersii to przytyc 😉 sama jestem ciekawa jak to bedzie jak przestane karmic po Jakubiue nie było zle zobaczymy teraz...

Ja jestem przeciwnikem wymywanie uszków dziecku umyc małzowinke raz po raz przejechac patyczkiem ale nie czyscic w srodku

U nas tez dzis nocka gorsza byla nie chyba ciepło daje popalic i jeszcze Jakub w nocy przyszedł do nas a on nie umie spokojnie spac... w koncu spałw nogach w poprzeg llózka

Nikusioa u nas dzis chłodniej niz wczoraj ale i tak grzeje dzis jadepo małego autem nie mam ochoty na spacer a Daniel do pracy pojechal; skuterem wiec auto mam na podwórku...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko zrobiłam wszystko oprócz maseczki 🙃 plus to, że byłam jednak na spacerze i kupiłam po drodze paprotkę 🙃
Wielka a odczep Ty się od moich zdjęć 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 będą, będą jak tylko je zrobię i troszkę więcej schudnę... 🤨

Uwierzcie mi dziewczyny, że pokazywanie się w takim stanie, w jakim ja się znajduję nie jest przyjemne

Kasiulka
ałć obtarte nogi 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My. Już po było oki jasiu nie płakał ale żeby tylko teraz go nie bolało.
Nikusia ja mam klime hi hi bo ja to mam nowoczesne auto ☺️
Hi hi
U nas grzmi i ciemno się Robiło;/
Mój tata kupił jasiowi basen tylko taki duży rodZiny;d
A z daszkiem to za rok.plAnuje kupić .
I materacyk taki na wodę 🤪
A mój mi mówił bo mu kiedyś mówię żebyśmy na wakacje gdzieś pojechali a on że w listopadzie może do egiptu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Mmm Egipt! Super 🙂 Andrzej obiecał,że jak wróci i zrobimy sobie remont to wtedy pojedziemy z Fabisiem na weekend nad nasze morze,bo dłużej on nie da rady. Ale jeśliby chociaż weekend się udało spędzić nad morzem,to byłabym mega szczęśliwa 🙃 🙃


A ja się uczę o tych lekturach po niemiecku i już nic nie pamiętam 😞 wszystko się miesza...cały czas liczę dni do Andrzeja powrotu 🙂 zostało 11 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka Egipt piękna sprawa mi się marzy jaki kolwiek wyjazd ale chyba pojede 22 lipca do WaWy odwiedze kilku znajomych chociaż mały wypad bo tak to widze tylko dom i dom rodziców


Kasiulka mnie też ostatnio buty obtarły znam ten ból

Kacha ty moja ślicznotko kochana jesteś prze cudowną babeczką a tylko sobie wkrecasz do jasnej coiasnej dawaj te zdiecia buhahahhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka buhaha a masz:



🙃 😁 😁 😁

[
Ela a ja nie pamiętam, żebym miała to napisać 🤨 coś przeoczyłam czy jak 😉
Skoreczka ja pytałam Adzie o co poszło bo nie wiedziałam, czy pisała czy nie bo ja w weekendy bardzo rzadko zaglądam i myślałam, że mi coś więcej umknęło. A to, że wygarnęła siostrze to doczytałam 😆


U mnie leje i piorunami waliło 🤨 ale już przeszły te pioruny, a wciąż pada. A ja na męża czekam. Mam nadzieję, że przyjedzie do domu a nie na siłownię 😠 Bo jak będę musiała sama ją myć to się wścieknę 😠 Niech trochę posiedzi na dupce 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...