Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja też już uciekam.
Beata ale się naczytałaś. Łap oklaska.
A co do moich dwóch snów o mamie ( bo były dwa przez dwa dni pod rząd) to jak poszłam na cmentarz to się okazało, że po burzach i deszczu skrzynia się zapadła.
Ja raczej realistka jestem, ale dało mi to trochę do myślenia.
Ja się opaliłam, bo siadałam tyłem do słońca tak, żeby Emilkę zasłonić lub jak ja się opalałam to mój ją trzymał. Tak codziennie chwilkę, bo mnie łatwo łapie. 😉
Kacha dobranoc, nie będę się narażała Twojemu mężowi 😘 😘
Elka Ty mężatka a nie wiem czemu mąż krzyczy 🙃 😁 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁 to ja Ci powiem, żeby do łóżka przyszła a nie na necie siedziała 😁 😁 😁 😁

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel śliczna nowa fotka Kinia całuję Jakuba 🙂

Kacha to fajnie,że Natalka dzielnie sie spisała 🙂
Kacha ja już zamówiłam parasolkę w poniedzialek ma do mnie dojechać 🙂

Beata[/b ] witaj 🙂 Wypoczęta,zadowolona to najważniejsze

Nikusia dobrze napisałaś Zosia jeszcze nie ma ząbków,ale czekamy z niecierpliwośćią 😁
Narobiłaś się z tym leczem 😲

Wielka kto ci takie pioseneczki puszcza ??

Kinga jestem jestem 🙂 A piosenke o komarze znam 🙂 A tobie kto podrzuca takie linki z pioseneczkami??

Skoreczka o jaki przystojniak na avatarku 🙂 A Błażejek jest kochany i nie ma co się gadanie innych przejmować(choć ja to sie przejmuję) i zawsze przeżywam jak ktoś mi cos dowali 😮
Z tymi żylakami to faktycznie przykro ,że nie zeszły 🤨brałaś tabletki a efektu nie ma
Czytam czytam i końca nie widać maz zrobił siadanie a ja dalej czytam i czytam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstawać śpiochy 😁 😁 😁 😁 🙃
Wczoraj posiedziały dłużej to już dziś wstać z łóżka nie mogą no 🙃
Zakwasy mam 🤢 ale się im nie dam 🤢

Nikusia
dzięki za tłumaczenie 🙃 😁
Ela bo mu się spać chciało 😁
Kruszyna a to taką specjalną do wózka tą parasolkę, w sensie tej samej firmy czy po prostu jakaś upatrzona? I ile dałaś, jeśli mogę spytać?
Beata witamy w naszych skromnych progach 🙃 Dobrze, że już jesteś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Kacha kupiłam do wózka parasolkę http://allegro.pl/parasolka-do-wozka-21-kolorow-gruby-material-i2451743807.html taką sobie upatrzyłam,ale jutro powiem ci czy jest fajna i czy trafiłam z kolorem 🙂


Dzięki 😆
a tu widzę, że 29 zł + przesyłka.
Pochodzę jeszcze po sklepach i coś wybiorę 😆

A jutro mam rocznicę ślubu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka mamusie 🙂

Net działa tak jakbym mieszkała w środku lasu 😠 😠 😠 więc nie czytam tylko szybko się odhaczam 😉 Tylko jestem w stanie napisac to co widziałam z rana jak zerknełam 😎

Elka czyli to jednak nie ta sama miejscowość 🙃 😁

Beata i Kruszyna współczuje nadrabiania haha szczególnie tych momentów tzw. dialogów 😁

Nie wiem czy Beata opisywała wczasy - jesli tak to wroce do tego jutro 🙂
Kacha dzięki za oklaska 😉 W niedziele to zawsze jest cisza 😉 No ale wczoraj wieczorem to mnie zaskoczyłyscie gadaniem 😉

No i tyle 🤢 Wybaczcie ☺️

Dziękuje Wam za miłe slowa mojego synka 😘 Siebie odcięłam bo nie podobałam sie sobie, ale nos został 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
też zajrzałam, ale przedtem pusto było.
Kuba był na urodzinach a ja pojechała z nim. Wytłumaczyłam mamie kolegi kiedy ma mierzyć a kiedy dać zastrzyk. A jak przyjechałam to mama powiedziała, że zapomnieli 😠 😠 😠 do tego ojciec zabrał ich na boisko-samochodem. Zapytałam Kuby w domu ilu ich było to się okazało, że 7 chłopców - na raz. Jestem wściekła. 😠 😠
Skoreczka może jutro będzie lepszy net
Kacha dzięki i ja Tobie też poklaskałam
Kruszyna jak jeżdżę spacerówką to jest lepiej jeśli chodzi o słońce. Budką idzie bardziej zakryć 🙂

Jak możecie to kliknijcie na fotkę mojego męża na Rabkolandii. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151760878985616&set=a.10151724277015616.486254.236862150615&type=3&theater
i tak nie wygra, ale się przejmuję, że nikt nie polubił. 😜 😁 😁 😁
Dzięki 🙃 😜 😉 😉 bo ja robiłam fotkę 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam się pochwalić, że dostałam trochę ogórków "do zjedzenia" od siostry teściowej ale jak powiedziałam, że robię do słoików to mi jeszcze przyniosła i koper do tego. Potem szwagier jeszcze zapytał czy mam cebulę i mi przyniósł a dla Emilk trochę marchewki i pietruszki na zupkę. 🙂)
Anabel i Kinga dziś wszyscy na szybko, koniec weekendu. 😉
Anabel pytałaś mnie kiedyś czy siostra w ciąży. Nie, ale wszystkie moje ubranka idą do niej. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie miała.
Kacha, Beata, Anabel dzięki za kliknięcie na mój link. Nawiedzona jestem, ale to ważne dla mnie hi hi hi 🙃 🙃 🙃
łapcie po oklasku 😜
Kacha jutro bo jesteś zablokowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i o zdrowie pytam 🙃
Dziewczyny wybaczcie, ale wszystkiego nadrobić nie dam rady, chyba bym cały dzień musiała nic nie robić, tylko przeczytać co przez te dni pisałyście...
Chciałam napisać, że macie śliczne nowe avatarki 🤪
Anabel ja też nigdy o takim przypadku nie słyszałam, że tylko jeden rodzic chrzestny 😲 Przykro na pewno rodzicom tego dziecka 🤨
Nikusia mama kolegi godna pożałowania! 😠 Jak to zapomniała?! 😠 Jakby wylądował w szpitalu, to też by się tak tłumaczyła? Oburzyłam się 😜
Zagłosowałam na fotkę męża 😉 Nie ma za co 😉 A to jest tak, że wygrywa osoba, która ma najwięcej głosów? Bo jak tak, to jeszcze z profilu męża mogę zagłosować 😎
Skoreczka współczuję słabego netu 😘 Nowe fotki na FB są oszałamiające!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...