Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha zauwazyłam ze zawsze mamy obgaduja inne dzieci, to jest przykre 🤢 Niech spojrza na swoje i na siebie - w związku co napisalas o tej kolezance 🤢

Kacha dziękuje ☺️ Jednak tak dzis sobie pomyślałam ze od momentu porodu schudłam juz 22kg 😎 Dałam rade a myslałam ze nic z tego nie bedzie 😎 Wiesz ze trzymam kciuki i za ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha Kinia strasznie marudna i mamy teraz bunt jezdzenia w wózku juz ja musiałam dzisiaj wiezs na siedzaco bo tak krzyczała ze ludzie na placu zabaw sie ogladali ;/ a to jeszcze Jakuba musialam pilnowac;/

Skoreczka ja nie rozumie dlaczego musiała miec grupsza igłe zawsze mi sie wydawało ze to bez róznicy...
Zdjecie sliczne i synek nie wyglada na pulpaska;0

Natalka wazy ładnie 😉

Lece obiad konczyc ... bo dopiero z placu zabaw przyjechalismy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel pielęgniarka kazała dać szóstkę bo niby płyn nie dotrze tam gdzie powinin z innej igły 🤢 Moze dlatego mały był wczoraj taki padniety.
Współczuje humorków Kini - moze druga jedyneczka jej wychodzi?

Kacha a ja ci zazdroszczę karnacji 🙂
I tego ze Natalka jest lżejsza od mojego bo tobie łatwiej nosić 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko a teraz sobie pomyślałam, że mogłam tej babce powiedzieć, że... "tamta może i przekarmiła, a pani głodzi... " 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 Łatwo jest oceniać w ten sposób 😠 ale w życie kołem się toczy i kto wie, jak jej dziecko będzie wyglądać w przyszłości 😠

Anabel
no to nieciekawie. No ale bunty szybko przechodzą 😉 A jaka jest różnica wieki między Twoimi dzieciaczkami? Kurde ja bym się chyba nie umiała ogarnąć z dwójką. Zawsze Ciebie i inne podwójne mamusie podziwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kacha dzięki za info z Twoją dietą, właśnie łączenie wiem że jest bardzo istotne już to kiedys słyszałam ja muszę przede wszystkim słodkie ograniczyć a potem zabrać się za łaączenie 😉
Natalka zuch dziewczyna i pewnie że miło słyszeć pochwały, choć ja dbam jak mogę o Nikusia a i tak na skórze pod szyjką robią mu się często plamiki czerwone, jak odparzenia, po ulewaniu podejrzewam 🤨 nic za to nie mogę niestety

Anabel Kini pewnie niedługo kolejny ząbek przybędzie i pewnie to wpływa na jej nastrój choć mój Nikoduś już też jest cwańszy i jak za długo leży to protestuje 🙃

SKoreczka Błażejek śliczny!dobrze że już po szczepieniu i wszystko ok.Mój też pokasłuje ale zauważyłam ze jak opowiada i ślinka mu gdzieś wleci to kaszle 😉 bo tak kataru nie ma i nie wygląda na chorego.A wagą się nie przejmuj i gadaniem ludzi tym bardziej nie warto!!!

Wielka gdyby Kacha tyle ważyła to chyba ta dieta nazywałaby się dietą z kości na ości 😁 😉

Elka a jak Jasiu dzisiaj?jedziesz do tego laryngologa?

Nikusia coś milczy dzisiaj była tylko rano i znikneła

Uciekam dzis spędziam wieczór sama bo mój idzie na pępkowe do znajomego, zamierzam posprzątać jak dzieciaki usną, zobaczymy co z tego wyjdzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skóreczka jaki z ciebie galanty lachonik pewnie nie jedno meskie serce złamałaś

Kacha super waży Natalka może podać rękę z Fabianem bo tyle samo hehehhehe

Anabel że ludzie się na ciebie patrzą że twoje dziecko płacze to nie wstryd nie się wstydzi ten co patrzy heheheh ale powiem ci ze to znam bo ostanio w pizzeri Fabian mi dawał taki koncert że ludzie sioę patrzyli na mnie jak bym go biła tylko on krzyczał bo chcieł pizze a ja mu nie chciałam dać dopiero jak mu dąłm do buzi ta twardą cześc tak sał to była cisza jak zabrałam była awantura on wogóle to mnie teroryzuje ale co ja na to poradze

teraz zjadł 1/3 słoiczka deserku i tak sie najadł ze az mu się odbiło Boże kochany kiedy moje dziecko zatrzne jeść jak inne dzieci

mało tego bije teraz bije biedroneczkę HAneczkę czego ona biedna winna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
robię moje leczo, właśnie się gotuję a ja sobie chwilkę przerwy zrobiłam.
Kacha super, że Natalka nie płakała. Ostatnio Emilka już przed zaczęła płakać. Zaczynam się bać co będzie teraz.
Skoreczka domyślam się, że Błażej dużo waży bo kawał chłopa z niego. Z tym, że nie wygląda jakby był "spasiony" więc się nie przejmuj. I bardzo długi. Fajny chłopak Ci rośnie.
Jaki rozmiar ubranek nosi?
Kacha bo to takie głupie gadanie, że moje idealne a innych to takie i owakie. A jak pójdą do szkoły czy przedszkola to kto będzie pamiętał które było blade, długie czy malutkie. 🙃 Już nie mówiąc, że kto się wtedy przejmuje kiedy zaczął siedzieć, chodzić itd. 😜
A Twoja Natalka ślicznie wygląda, pamiętam z fotek z chrzcin. Nie dziwię się, że jesteś dumna.
Anabel to chyba wszystkie dzieci przechodzą bunt jeżdżenia w wózku. Moja na razie zadowolona bo w spacerówce, ale woli mnie widzieć.
Skoreczka 6 to nie jest długa igła. Kuba takich używa do zastrzyków. I dlatego go nie bolało. Jak mam 8 i też jest ok, chyba że się stępi albo źle wbiję. Kuba miał jeszcze 4 i 5 ale w rzeczywistości nie wyczujesz różnicy.
Kinga byłam rano potem poszłam na spacer i na zakupy a teraz się nad leczem znęcam. 🙃
Uciekam do pracy, zajrzę jak skończę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
KingaS niektóre dzieci nie maja na skórze zadnych chrostek a inne mają nawet jak mama dba. U nas jak jest goraco to na brzuszku widoczne potówki sie pojawiają, a teraz jak juz jest chłodniej to ich nie ma.
Nikusia własnie zerknełam na śpioszki roz. 80 i to paluszki juz ma w nich zgięte 😎
Body na 12 miesięcy 😉
Wielka nie podlizuj sie 😁 😁 😁 😁 A serca to i moze jakies połamałam 😁 😁 😁 😁
Anabel i wielka jak dziecko płacze to ludzie zawsze się ogladaja a jakie miny mają 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka dokładnie poweidzenie że ma skkórę jak niemowlak że niby taką ładną i gładką to często się nie sprawdza bo właśnie niemowlak ma często problem ze skórą 🤨
U nas też się pojawiły potówki na klatce piersiowej w te upały, ale jest lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka twoje posty sa bogate 😁 😉
Nikusia wpadniemy dzis na leczo 😁
KingaS dobrze ze takie chrostki sa chwilowe, najgorzej maja dzieci z atopowym zapaleniem skóry bo to trwa i trwa 😮

A ja to sie smieje ze teraz jak wynosze te moje dzieci to na starość kregosłup mi kipnie i to oni beda musieli mnie nosic 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka jak Twój Błażejek ma ponad 80cm to żeby było proporcjonalny powinien ważyć ok 11kg. Z tym, że zgadzam się, że jest duży jak roczne dziecko. To wspólczuję noszenia go. U nas znowu brak proporcji, bo długa i chuda. 🙃
Kinga masz rację, że niemowlęta często mają problemu skórne. Mi pediatra powiedziała, że Emilka ma uczulenie na środki chemiczne. I muszę uważać. Czasem jej wyskakują.
Uświadomiłam sobie niedawno, że zapomniałam dziś kawy wypić. 🙃
Przybyło mi 5 słoików lecza do tego teraz jeszcze mięsko do reszty robię, to będę miała na jutro na obiad. I padnięta jestem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka wpadajcie, wielki gar ugotowałam 😁 😁 😁 i jeszcze 4 cukinie czekają na zrobienie, albo 3 cukinie. Już nie wiem 😁 😁 😁


ja mogę zjeść leczo bo uwielbiam tylko że bez cukini poprosze 😜 😜 😜 😜

Skóreczka ja się nie podlizuje tak jak ty

Anabel Elka lubi długie posty pisać 😜 😜 😜 😜i każdy wie o co jej chodzi a jak nie to w kolejnych 5 to wyjaśni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka wpadajcie, wielki gar ugotowałam 😁 😁 😁 i jeszcze 4 cukinie czekają na zrobienie, albo 3 cukinie. Już nie wiem 😁 😁 😁


ja mogę zjeść leczo bo uwielbiam tylko że bez cukini poprosze 😜 😜 😜 😜

Skóreczka ja się nie podlizuje tak jak ty

Anabel Elka lubi długie posty pisać 😜 😜 😜 😜



co to znaczyc??? 😜 😜 😜 😜 wiecej nie napisze ci nic miłego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
wielka napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka wpadajcie, wielki gar ugotowałam 😁 😁 😁 i jeszcze 4 cukinie czekają na zrobienie, albo 3 cukinie. Już nie wiem 😁 😁 😁


ja mogę zjeść leczo bo uwielbiam tylko że bez cukini poprosze 😜 😜 😜 😜

Skóreczka ja się nie podlizuje tak jak ty

Anabel Elka lubi długie posty pisać 😜 😜 😜 😜



co to znaczyc??? 😜 😜 😜 😜 wiecej nie napisze ci nic miłego 😜


ty tu nie podskakuj bo dostaniesz lanie ten swoj zgrabny tyłeczek i pojdziesz spać bo już po dobranoce 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
e nie bo nie ma czasu 😜 😜


moj ostatnio przy tym usypa:

http://www.youtube.com/watch?v=6AGMDrU8fNE


jak mnie Jasiu widzi a lezy czy siedzi w bujaku lub u mojego na recach to tak strasznie do mnie wyciaga rece a jak go wezme to sie przytula za szyje ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
uwielbiam to/Go 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zjadłam teraz trochę lecza i jest "palce lizać"
Wielka to możesz sobie powybierać cukinię 😁 😁 😁 😁
Elka ja też zauważyłam, że Twoje posty się znacznie skróciły 🙃

Dziewczyny czyje dzieciaczki już mają ząbki:
Skoreczki -Błażej
Wielkiej-Fabian
Anabeli-Kinia
Adzi -Ania

A czekamy na ząbka u:
Kruszyny -Zosia
Kachy -Natalia
Beaty -Aleks
Nikusi- Emilka
Elki - Jasiu
Kingi - Nikodem
Kasiulki-Fabian ????

czy dobrze napisałam????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
wielka napisał(a):
elka144 napisał(a):
co zas?


Anabel i weź ją tu zrozum


JAKA ANABEL?

TO CHYBA SKORECZKA PISAŁA OJ TYTY BUHAHAHAHA


elka właśnie widać jak nas czytasz przeczytaj kilka postów do tyłu to zrozumiesz buhahahhahahah

Nikusia umnie to fałszywy alrm jeszcze zeba nie będzie musze usunąć sówaczek myślałm ze to już ząb ale to jeszcze nie to


o moje chłopaki wróciły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Zjadłam teraz trochę lecza i jest "palce lizać"
Wielka to możesz sobie powybierać cukinię 😁 😁 😁 😁
Elka ja też zauważyłam, że Twoje posty się znacznie skróciły 🙃

Dziewczyny czyje dzieciaczki już mają ząbki:
Skoreczki -Błażej
Anabeli-Kinia
Adzi -Ania

A czekamy na ząbka u:
Kruszyny -Zosia
Kachy -Natalia
Beaty -Aleks
Nikusi- Emilka
Elki - Jasiu
Kingi - Nikodem
Kasiulki-Fabian ????
Wielkiej-Fabian

czy dobrze napisałam????



Wielka poprawiłam.
To 3 z naszych dzieciaczków ma ząbki 😉

Dzięki komuś za oklaska 😜 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...