Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewuszki ja byłam u SZymka tego co miał operacje zawiozłm mu pieczątki i duży blok zabawa była super teraz juz jestem w domu i jest u mnie chrzesniak i gra na stop na kompie ale teraz je obiad idziemy na spacer zeby cały czas nie siedział przy komputerze powiem wam że mam dwujke dzieci w domu i tego nie czuje bo nawet obiad ugotowałam bo Tomek zajoł się Fabianem ale modego teks :
ciociu ile razy dzienie Fabianek płacze
ja że no sporo jak chce jeść pić spać na rece
a on boże ja to bym chyba nie wytrzymał psychicznie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam iu babci na kawie 😉

Nikusia ja kupuje tylko papryke a reszte to robie co mi wpadnie w rece w tym koku to nawet pare słoiczków ogórków bede miała z mojej działeczki 😉

Kruszynka porobiłam kompity z cukrem dzemik i dla Kini mus bez cukry dla Jakuba tez kirdys robiłam i przetrwało wiec mam nadziejeze to tez przetrwa no i znajac zycie tio jak kuzynka przyjedzie z synkiem to dostanie pare słoivczków i siostra 😉 dla ich synków 😉

Lece bo mała sie obudziła a ma ciezki dzien....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co za dzień! Raz gorąco a raz chłodno i tak zamykam okna a potem je otwieram 🙃
Mąż wpadł i wypadł bo na ćwiczenia poleciał. A ja zdążyłam całą klatkę naszą umyć 😎
Mała znów jak przekupka, ale tylko dlatego, że leży koło mnie. Jak ją odłożę na matę to ryk il tylko siły może w to dać 🤢

A teraz gada "gie gie gie gie gu gu gu gawaława gawaława..." 🙃 😁 😁 😁

Widziałyście najnowsze reklamy Ikei? Boki zrywam ze śmiechu, gdy lecą 😁

Anabel
u swojej babci, czy babci Kini? 😆

A gdzie się podziała Skoreczka?
W ogóle pamiętacie jeszcze Pamii? 🙃 Ona nas już chyba nie lubi 😠 😞 😞
Beata jest usprawiedliwiona bo wakacjuje sobie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Co za dzień! Raz gorąco a raz chłodno i tak zamykam okna a potem je otwieram 🙃
Mąż wpadł i wypadł bo na ćwiczenia poleciał. A ja zdążyłam całą klatkę naszą umyć 😎
Mała znów jak przekupka, ale tylko dlatego, że leży koło mnie. Jak ją odłożę na matę to ryk il tylko siły może w to dać 🤢

A teraz gada "gie gie gie gie gu gu gu gawaława gawaława..." 🙃 😁 😁 😁

Widziałyście najnowsze reklamy Ikei? Boki zrywam ze śmiechu, gdy lecą 😁

Anabel
u swojej babci, czy babci Kini? 😆

A gdzie się podziała Skoreczka?
W ogóle pamiętacie jeszcze Pamii? 🙃 Ona nas już chyba nie lubi 😠 😞 😞
Beata jest usprawiedliwiona bo wakacjuje sobie 😎


wogóle ostatnio cicho tutaj u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja jestem i prawie nie ma co czytać 😮

Anabel ja tez dzisiaj zrobiłam kompociki jabłkowe 🙂

Kacha moja tez jak się rozgada to ja boki zrywam.

A tak w ogóle to taka strchliwa mi się zrobiła i byle pierdułka potrafi ją wystraszyć 🤨
Dziś kupiłam jej obiadki z cielęciną i jagnieciną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja dotarłam. Byliśmy u rodziny męża, nie lubię tych wyjazdów. No, ale już mieli pretensję, że nigdy nie przyjeżdżamy więc pojechaliśmy. Następny gdzieś za pół roku więc jakoś przeżyję 😜 😜 😜
Teraz już wszyscy śpią, ja pranie jeszcze wieszałam i też idę spać bo w nocy pobudki do karmienia mnie czekają.
Elka jak już dobrze z Jasiem to chyba nie ma potrzeby odwiedzać laryngologa. No, ale to Ty decydujesz.
Anabel dostałam 5 cukinii. Chyba zrobię leczo do słoików. Z tym, że jak w zeszłym roku zrobiłam na obiad to było pycha a jak do słoików to jakieś niedobre. Masz jakiś przepis? Lub któraś z Dziewczyny?
Kacha jeszcze nie piłam takiego koktajlu. 😮 A moja ciężko coś z gaworzeniem, gada po swojemu 😮
Wielka dzieci tak mają, że 100 pytań do.
Skoreczka ???
Beata wracaj już, pogoda się zepsuła a my tu czekamy.
A Pamii czasem jest na fb, ale nie wiem czy nie korzysta z netu u kogoś bo rzadko. Muszę pamiętać, żeby jej smska wysłać. Jak zapomnę to mi przypomnijcie.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z kawką 🙂
Jakoś dziś spania nie mam,Zosia spała całą noc i do tej pory jeszcze śpi
Dziś zrobię chyba naleśniki na obiad

Nikusia my z cukinii nic nie robimy teraz. Kiedyś dawno jadłam konserwową cukinie i kilka razy dżem. A na leczo to nie wiem jak robić 🤨
Wyjazd odbębniony i spokój masz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry no to pijemy kawkę mój jeszcze śpi a do mnie przyszła @ kurcze jak w zegarku jak co mieisiac 13 stego

Nikusia nie lubie lecz z cukinią wiec ci nie pomogę bo ja robie takie leczo zawsze wszystkiego po tyle samo np po 1kg papryki kiełbasy cebuli pomidorów zaprawiam koncentratem i doprawiam do smaku wegetą piepszem noi czerwoną papryką słodką wiem ze moja tesciowa daje jeszcze własnie cukinie ale jak nie lubie wiec jak raz zrobiła to odrazu wyczułam i dwie łyzki i nie jadłam
ale za to uwielbiam kotleciki z cukini nawet wczoraj się ich najdłam czyli mąka wegeta jako i bułka i smarzymy na patelni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Ja już też się melduję. hehe przypomniało mi się jak z wielkimi brzusiami się meldowałyśmy z rana bo jak któraś nie napisała to podejrzenie, że TO już. 🤪


KAcha czy tęsknisz za brzuszkiem hmmmm 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
Kacha napisał(a):
Ja już też się melduję. hehe przypomniało mi się jak z wielkimi brzusiami się meldowałyśmy z rana bo jak któraś nie napisała to podejrzenie, że TO już. 🤪


KAcha czy tęsknisz za brzuszkiem hmmmm 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Wczoraj oglądałam zdjęcia z mężem 😉
ale to nie oznacza, że chcę wrócić do tych czasów 😜

Ejjj noooo pobudka! Wakacje - wakacjami ale forum wciąż tu jest 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
wczoraj poszłam późno spać a dziś nieprzytomna. Zaraz sobie kawę zapodam. Ok 12 ma szwagier przyjechać i jestem ciekawa czy faktycznie będzie.
Wielka kotlety z cukinie to ja często robię, ale nie jak mam 6 sztuk bo to byśmy przez następne 2 tyg tylko kotlety jedli.
Kacha to ja też się melduję i Emilkę też melduję. 😁 😁
Kruszyna jak mała śpi to ja też 😜 😜 😜
Elka 2 w 1 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Ja jem sniadanie dopiero bo rano łapałam Kini mocz i jechalam do badania zawiesc i niezdazylam sie najesc 😉
Teraz mała spi 😉

Kacha byłam u mojej babci 😉 prababci Kini 😉

Nikusia ja leczo do słoików to na "oko " robie wiec nie pomoge a tak poza tum to w ocet no i Kini na zupke zrobilam 4 soiczki

Elka 2 w 1 hmmm

Ja sie melduje 3 w 3 😉 bo maz w pracy 😉

Nikusia ja jak robie w słoiki do nie daja kiełbasy tylko wazywa kiełbaske dodaje na swiezo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...