Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wystawiłam część aukcji.
Jak ktoś lubi książki Grocholi to polecam
I dla mam chłopców wystawiłam koparko-ładowarki
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25191115
a teraz jeszcze będę wystawiała spodenki, ale mam już dość.
Skoreczka ja biorę insulinę do każdego posiłku który zawiera węglowodany, czyli do prawie wszystkich. Tak samo jak jem słodycze. W zależności ile chcę zjeść to ważę to, przeliczam ile jest w tym węglowodanów i daję sobie zastrzyk. Jak się pomylę to mi cukier skacze. Z tym, że na poziom cukru mają wpływ jeszcze inne czynniki np hormony i wystarczy stres a cukier szaleje. No, ale raczę sobie-raz lepiej raz gorzej hi hi hi
Kinga ja też poczekam na wieści o fotkach, może też sobie na raty powysyłam. U mnie odbitka 35gr i jeszcze 2,99 za otwarcie sesji.
Wielka wow to jej powiedziałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziś zaś cały dzień poza domem 🙂
Zosia już śpi a ja mam czas dla was 🙂

Wielka no ma tempo ten twój Fabcio 🙂 A ty masz rację i dobrze,że jesteś bezpośrednia

Adzia kurde mam nadzieję,że te ząbki szybko wyjdą i będziecie mogli odpocząć

Nikusia a jak ty ślicznie wyglądasz w tej piżamce 🙂 Mąz coś kombinuje a ty wystawiłaś piżamkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kruszyna ale ja mam w domu dwie seksowne koszulki nocne. 🤪 ale chyba mój mąż nie szykuje kolacji bo już by coś musiał robić. 😉
a wypytywał mnie gdzie się kupuje świeczki i sobie narobiłam nadziei 😜


A to jednak coś się szykuje, może nie dziś, nie jutro... ale wkrótce 😜

No i tak sobie pomyślałam... zero niespodzianki 🙃 jak się pyta gdzie świecie kupić 😁 ale udawaj, że nie wiesz o co chodzi 😁 z nimi tak trzeba 😎

A ja mam rocznicę ślubu w poniedziałek i mam pomysł 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Heh Skoreczko "gotuje babeczki "a ja sie zastanawałam jakie babeczki gotujesz 😉 ale przed sniadaniej jestem 😉

Kinga jha robie zaprawy bo lubie miec cos swojeo no i mamy swoje owoce wiec lepeij nie marnowac ich ja zrobiłam dwa wiatdra tych moreli tesciowe prawie tez wiadro dostali sasiedzi i jeszcze dwa wiadra moja mam wiec wyspy niezły była a rok temu to nawet do pojedzenia nie bylo 😉

Nikusia ja ci współczuje tej walki z insulina i cukrem...
Jak tyam po romantycznej kolacji???

U ,mnie pade 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się z kawą 🙂
Rano obudziła mnie czkawka i pędem na forum bo wiedziała,że ktoś o mnie pisze 🙂

Wielka ostatnio to nie umiem sie wyspać a dziś 1,5h siedziałam nad ranem bo Zosia postanowiła nie spać 🤨

Kacha podziel się pomysłem na rocznice ślubu 🙂

Anabel ja też lubię mieć swoje rzeczy jakieś zrobione w piwnicy 🙂 Tylko,że ja robię ogórasy a resztę to mama mi podrzuca:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Trochę więcej razy dziś wstawałam do Emilki. Mam już dość bo u mnie w domu jest straszne gorąco po 27-28 stopni i ona się budzi. Na urlopie nie było tego problemu i wtedy tylko do karmienia raz w nocy i raz nad ranem.
Kacha mąż pytał o świeczki w kontekście jakby prądu zabrakło. Bo jak byliśmy na urlopie to przeszła nawałnica i potem wieczorem i w nocy nie było prądu. A resztę sobie sama dopowiedziałam. 😜
Wielka a moja ma czkawkę.
Anabel ja się już do cukrzycy przyzwyczaiłam. Zazdroszczę Ci tych owoców o warzyw, bo ja muszę kupować ew jak od kogoś dostanę.
Skoreczka miałam Ci jeszcze dopisać, że nie mogę jeść wszystkiego co popadnie tylko starać się jeść takie rzeczy co wolniej podnoszą poziom cukru, albo mieszać te wolne z szybszymi.
Kruszyna ja też już wstaję później, więc chyba obie mamy wakacje
a jednak dobrze wyczaiłam męże, naszykował wczoraj romantyczną kolację 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
hejka
Kacha mąż pytał o świeczki w kontekście jakby prądu zabrakło. Bo jak byliśmy na urlopie to przeszła nawałnica i potem wieczorem i w nocy nie było prądu. A resztę sobie sama dopowiedziałam. 😜


🤪 😁 😁 😁
Przepraszam, że się śmieję 😁 😁 ale ja miałam nadzieję, że raczej tu chodzi o coś innego 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
hejka
Kacha mąż pytał o świeczki w kontekście jakby prądu zabrakło. Bo jak byliśmy na urlopie to przeszła nawałnica i potem wieczorem i w nocy nie było prądu. A resztę sobie sama dopowiedziałam. 😜


🤪 😁 😁 😁
Przepraszam, że się śmieję 😁 😁 ale ja miałam nadzieję, że raczej tu chodzi o coś innego 🙃 🙃 🙃


Kacha bo chodziło o romantyczny wieczór - niespodziankę. I żebym się nie domyśliła to tak wyjaśnił moje pytanie o świeczki. Tylko ja i tak zaczęłam podejrzewać bo go już dobrze znam 😜 😁 😁

I miałam rację, bo naszykował super kolację 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
hejka
Kacha mąż pytał o świeczki w kontekście jakby prądu zabrakło. Bo jak byliśmy na urlopie to przeszła nawałnica i potem wieczorem i w nocy nie było prądu. A resztę sobie sama dopowiedziałam. 😜


🤪 😁 😁 😁
Przepraszam, że się śmieję 😁 😁 ale ja miałam nadzieję, że raczej tu chodzi o coś innego 🙃 🙃 🙃


Kacha bo chodziło o romantyczny wieczór - niespodziankę. I żebym się nie domyśliła to tak wyjaśnił moje pytanie o świeczki. Tylko ja i tak zaczęłam podejrzewać bo go już dobrze znam 😜 😁 😁

I miałam rację, bo naszykował super kolację 🤪


No to rewelacja 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale zmokłam 🤨 🤨 🤢 🤢 🤢

A teraz na obiad sobie popijam koktajl z melona + otręby + trochę jogurtu naturalnego 😆 Nie wiem na co to jest w sensie działania, ale jest pycha 🤪
Dobrze, że mąż wraca dziś późno to oznacza dla mnie dzień bez mięsa i gotowania 😆 Bo mi się nie chce samej dla siebie dziś gotować 😆 Obiad wczoraj przygotowałam to dziś do pracy zabrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...