Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry
ja juz pije kawke bo mały mnie obudził M jeszcze z małym drzymią nocka ok ale dzisiaj idziemy na szczepienie juz ostanie narescie

Nikusia bo jak facet w domu to ciezko sie zorganizowac ja tak mam nieraz 🤔 🤔 🤔

Skóreczka ty to zdolna estia jesteś gratuluje 🤪 🤪 🤪

Kacha dobrze ze lodówka zamknieta na klucz bo twoj mąż mógł by w nocy podjadać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc ale naskrobałyście spróbuję nadrobić 😉

Wielka gratulacje pirtwszego zębola 😉
Co do katarku fabisoa jak mi nie leci z nocka to wcale nie musi byc katar tylko tak jak u nas ostarnio opuchnieta sluzówka Kini z noska tez nie leciała toa sie dzieje przez te goraczki niestety jedne dzieci lepeij je zniosza inne gortzej
Wielka co do wyciecia migdałków współczuje jak ja bhyłam na wycieciu to tez były dzieci tylko jednego chlopca musiali uspic do zabiegu bo reszta bez p[roblemu dala sobia to zrobic i tak jak piszesz po obudzeniou one szybko doszły do siebie tylko ten jeden nie no i nie zapomnie tego bółu...

Wileka Kinia ostatnio znalazła włosy na głowie etap uszy juz chyba przeszkismy 😉 tylko Kinia to robi jak nie spi 😉

Kini idzie drógi zabek do pary 😉

Skoreczko gratulacje 😉

Elka jak dzis mały???

I ja zaraz ide po kawke 😉




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 😆
Skoreczko gratulacje 🤪 ja nigdy niczego nie wygrałam... ale już o tym pisałam 😞 😞
Ela Jak nocka? I jak Jasiu teraz?

Dziewczyny Któraś z Was podawała namiar na wywoływanie zdjęć przez neta... czy mogę prosić jeszcze raz o to? Szukałam po stronach forum ale nie znalazłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
wielka napisał(a):
z tego co wiem to jeszcze mozna przez rosmana


Ja wolę jednak się nie plamić w tłumie, że z czytaniem instrukcji mam problem 🙃 🙃 wolałabym wysłać przez neta i odebrać osobiście bądź kurierem 😎


http://www.rossmann.com.pl/pl/fotografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde ja nigdy nie rozróżniam tych formatów 🤢 🤢

A widziałam, że synek dziewczyny, z którą leżałam na sali po porodzie to już prawie zaczął raczkować... a Natala nic a nic dupki do góry nie podnosi 🥴 🥴
Ja wiem, że wszystko w swoim czasie i każde dziecko rozwija się po swojemu i jeszcze może być tak, że Natala od razu zacznie chodzić... Ale taka troszkę zazdrość mnie chwyciła 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Ja wstaję a tu 5 stron do przeczytania. 🙃 ale macie tempo.
Nie umiałam w nocy zasnąć a rano się zwlec.
Elka to było bez złych intencji, tylko powiedzonko. 😁 😁 😁 Nawet się nie kapłam.
Kinga to raczej nie jest brak organizacji, ale najpierw lenistwo a potem jeszcze mąż, żeby zrobić to czy tamto i w efekcie brakuje mi czasu.
Skoreczka to gdzie wygrałaś te kosmetyki? Gratulacje
Wielka gratulacje dla Fabianka z okazji ząbka.
Kacha ja też nigdy nic nie wygrałam, ale już kiedyś pisałam że "dzieci i mąż to moja wygrana" 😉
Kacha do mojego albumy są 9 na 13, ale normalne to 10 na 15.I mam część takich a część takich.
Elka jak tam Jasio?
Kruszyna u nas też nie widać zębów, ale ktoś musi być ostatni i ja obstawiam że to będziemy my czyli Emilka 😁 😁 😁
Kacha przy Kubie też tak chciałam, żeby wszystko szybko, ale teraz już wiem, że jak zaczną biegać to nie jeden raz zatęsknimy za czasami gdzie leżały/siedziały na miejscu. 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...