Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka
a ja wstałam o 9. 🤪 teraz kawka i zaraz się zabieram za śniadanie.
Miałam jakieś dziwne, makabryczne sny o mojej mamie. Była ze mną, rozmawiała a obok były jej zwłoki, bo szykowałyśmy do pogrzebu. U mnie się mówi, że to oznacza, że trzeba się pomodlić.
Kruszyna dzięki, Emilka już ładnie siedzi, ale w misce ją trzymałam bo ślisko.
Wielka super, że Fabianek sam siada. I dziś Wasz wielki dzień. Powodzenia.
Kacha mam nadzieję, że wszystko na chrzcinach super pójdzie i jak wrócisz to opowiesz. Trzymam kciuki i czekam 😘
Skoreczka wstawiłam Ci coś na tablicy na fb 🙂 mam nadzieję, że Ci się spodoba.
Dziewczyny jak chcecie to zobaczcie. 😜 Bo ja dosłałam piękne kwiatki na moją tablicę a miałam fotkę z urlopu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia - widzialam fotki, wygladasz super!
Kacha - jak Cie znalezc na vitalii?

Ale fajnie, ze juz sie chlodniej zrobilo - wreszcie mozna oddychac i mloda wreszcie dluzej spi, tak sie biedna meczyla w te upaly 😞 Za 2 tygodnie bedzie miala chrzest - wlasnie wracam z wizyty u ksiedza. Za niecaly tydzien, po 1.5 miesiaca rozlaki zobacze tez wreszcie swojego meza!!!! 🙂 Co prawda chcialam bardziej schudnac, zeby ladniej wygladac, ale i tak ciesze sie z tych zrzuconych 3kg 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie
M

PS: Wiecie co? Tak Wam jeszcze pomarudze - czy Was tez Wasze mamy/tesciowe tak do szalu doprowadzaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Burza była taka ze wszystko nawala:/

Nikusia kaczki super 🙂 🙂 🙂 I Ty pięknie wygladasz 🙂 Szczególnie na tej ławeczce jak siedzisz taka 18-tka 🙂
Kruszyna juz pewnie po kawce ale ja jeszcze kilka łyków mam 🙂
Wielka małe wesele rozpoczyna 🙂 Wszystkiego najlepszego dla Fabianka z okazji chrztu 😘

A ja powoli tez przyłwazam ze Błazejek siedzi sam. W misce lepiej mu to idzie bo rączkami złapie sie brzegów miski i siedzi a tak to chwilunie. moze uz niedługo i całkiem sobie posiedzi 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to tu dziś pustki 😮 🙃
A my byliśmy nad jeziorem z siostrą i szwagrem. Do tego grill, kąpiel, opalanie - super. 😉
Marta udało mi się przytyć 1kg i bardzo się z tego cieszę. Jeszcze chociaż kg by się przydał, ale zauważyłam, że im bardziej mi zależy tym gorzej wychodzi. Przed urlopem i w czasie zapomniałam i jest mały sukces.
Co do doprowadzania do szały to z teściową się widuję tak co tydzień co dwa i jest ok. Cieszę się na te spotkania bo mogę z nią fajnie pogadać a mojej mamy już nie mam.
Skoreczka dzięki za komplement, ale wiecie jak to jest, zawsze te najładniejsze fotki się wstawia. 😜 😜 😜 😜 🙃 ☺️ ☺️ ☺️
Emilka siedzi, ale w misce chciała łapać kaczuszkę nogami. Jak siedzi i nie może sięgnąć do zabawki to też próbuje nogą. I oczywiście jak za bardzo to się przewraca. 😁 😁 😁
Coś Wam opowiem.
Jak byliśmy na wczasach to obok nas na domku mieszkała taka rodzina i ten facet ciągle się na mnie patrzył. Jak ja szłam z dziećmi nad wodę to on zaraz też przychodził. I zagadywał (ale bez żadnych dwuznaczności). W którymś momencie się zorientowałam, ale nic nie mówiłam. I mój mąż też się kapnął. Mówił, że śledzi mnie wzrokiem itd. I poza początkowym skrępowaniem ☺️ ☺️ ☺️ (ja w stroju a on się gapi) doszłam do wzniosu, że to super, że jeszcze się podobam facetom. I to będąc z mężem i dziećmi. Bardzo podbudowałam moją pewność siebie, bo wiem że mężowi się podobam, ale uważam, że on nie jest obiektywny a tu ktoś całkiem obcy. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Wiem, że jestem nawiedzona, ale bardzo mi to pomogło ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Dziwna jestem? Napiszcie co myślicie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pustki 😉
Moi juz od dawna spia bo przyjechaliśmy z nad wody bardzo wymeczeni. Teraz burza nadciaga 😎
Błazejek był bardzo grzeczny nawet na plaży uciał sobie komara 😁 Próbuje zjadac swoje stopy, tak jest od jakiegos czasu zainteresowany swoimi stopami ze nawet jak je to trzyma się za stopy 😁

Nikusia nie uważam ze jestes nawiedzona, skoro poprawił Ci sie nastroj i jestes teraz bardziej podbudowana to dobrze. Moim zdaniem jak facet spojrzy na ładną kobiete to zdrowy odruch, bo to nic złego a miłego 🙂
A Ty jestes bardzo ładna, a fotki wstawia sie najładniejsze bo na tych najładniejszych bardziej przypominamy siebie 🙃 😜 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!i po weekendzie 😎 🙂 a był gorący!
wczoraj byliśmy cały dzień na działce a wieczorem u znajomych wróciliśmy po 24 🙃
Dzisiaj po kościele odrazu też na działkę pojechaliśmy tam obiadek kawa i wróciliśmy po 20, a rozłozylismy wczoraj basen, super tak ochłodzić się we wodzie a nie wspomnę jaką radochę ma Miłoszek 🙂

Wielka wszystkiego dobrego dla Fabisia!To fajnie że był grzeczny w Kościele nasz Niki też nawet się nie obudził na polewanie główki 🙂Jutro pewnie zdasz relację

Nikusia fajnie że już wróciłaś, zdjęcia na fb super świetnie wyglądasz i super że pobyt si e udał, a co do przytycia to kup sobie mleczko pszczele super sprawa na apetyt i na przytycie ja kiedyś dawno stosowałam i były efekty, kupisz to w zielarskich sklepach i jeszcze miałam jakiś żeń szeń w kapsułkach naprawdę działalo.A co do tego że fajnie się czułaś że się podobałaś to normalna reakacja w 100% 🙂

Kruszyna Ty pewnie dzisiaj też na działeczce 🙂

Skoreczka to fajnie spędziliście niedzielę nad wodą, super że dzieciaczki użyły, to najważniejsze, u mnie też Niki padł po kąpaniu, a Minio tez już śpi po tym szaleństwie basenowym 🙂

MartaMay mnie z pewnością doprowadza czasem do wściekłości teściowa, ale ja dużo rzeczy przemilczę choć jak mnie porządnie wpiekli to coś staram się powiedzieć, muszę wkońcu bo by myślała że ze mną może sobie wszystko robić, o nie nie 😲 nie pozwolę sobie na to szczególnie jak chodzi o dzieci moje

A u nas zaciągło się wczoraj na burzę, waliły grzmoty ale deszcz nie spadl i dzisiaj też nic 🤨

dobranocka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kruszynka ja nie miałam na mysli ze ty chcesz zrobic krzywde Zosi bo Zośka na zdjeciach wyglada slicznie i wczale nie jest pulchna a mój chrzesniak to była kulka tłuszczu

Nikusia miło ze jkuz jestes 😉 i ze urlop udany 😉

Beatka wrdajaj szybko 😉

Nikusia to jest normalne ze jak obiadek zamrozisz to jego ilosc sie powiekszy bo takie własciwosci ma woda 😉 dlatego słoiczków sie nie zamyka szczelnie zeby nie poprekały 😉

No i to na tyle przecxzytaółam jedna strone i musze konczyc reszta jutro paaa spokojnych snów...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas powietrze dziś super nawet Zosia śpi już 12 godzin trochę w tym tygodniu mamy odpocząć od upałów zobaczymy czy pogoda sie sprawdzi 🙂
Wielka cieszę sie,że jesteś zadowolona 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Fabiana z okazji Chrzcin 🙂

Nikusia u mnie tak samo jest jak się śni zmarła osoba to należy za nią się pomodlić
Nie jesteś dziwna najważniejsze,że samopoczucie poprawione a i trochę zazdrośći nigdy nie zaszkodzi 🙂

Anabel wiem,że nie miałaś nic złego na myśli 🙂 po prostu martwię się,że cos robię źle

Martamay nie mam problemu z mamą i teściową 🙂 Moja mama bardzo się zmieniła po moim ślubie juz tak nie marudzi jak kiedyś 🙂 A teraz to bardzo zadowolona babcia,aż wręcz kwitnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiec dziewczyny tak teraz juz wam wszytko opowiem bo pije kawe ale tez na szybkiego bo jedziemy do kielc na zakupy razem z moim M i jego przyjacielem Robertem a Fabcio dał mi popalić w nocy jak to Kacha mówi wyglądam tak----> 😮
wczoraj zrobił mi Fabian pobutkę o 4 zjadł 60 mleka poszed spać dlaej ja jeszcze podrzymałam ale o 5-30 sie podniosłam wypiłam kawe i pojechałam do mojej siostry żeby mi ładnie włosy wyprostowało (dzieki bogu do godziny 13 było u nas chłodno)wróciłam do domu na 9 i tam wszystko ze spokojem przyszykowałam siebie Fabiana i M noi o 10-50wszyscy sie zjechali znaczy chrzesni pojechaliśmy do kościoła wiecie co jak wchodzilismy do kościoła musieliśmy dość do pierwszej ławki bo mielismy lekko wysunieta na sierodek wogóle nie spodziewałam sie ze bedziemy mieć pieknie ubrano kościuł na biało wszystkie ławki noi jak wchodziliśmy do koćcioła to jak państwo młodzi wszyscy siedzący w ławkach się na nasze wejscie odwrocili a ja odrazu to bojcorstwo Fabian na poczatku toroche pogadał ale jak trzymała go moja siostra to łapał ja rączką za policzek i dawał jej buzi czyli Fabianowi sie chciało spac ja nia mi go potem dała ja go położyłam na ręce i on odrazu chyc śpi ale jeszcze przed tym podeszed do nas ksiądz zeby zrobić znak krzyża na główce dziecka ksiądz zrobił ja noi każą M a moj stoi i nic ksiąc no marcin rob znak krzyża a on odpada tak dopiero dostał odemnie z łokcia i sie otrzosną a ja chciałam sie z moja Anią posikać a potem już było wszystko ok udaliśmy sie na obiad powiem wam ze mimo robiłam wrestauracji i mogłam swobodnie usiaś to nie potrafiłam latałam cały czas miedzy goścmi wogóle wiedział gdzie tam wszystko jest bo tam pracowałam a kelnerki moje znajome kucharki też wiec powiem wam że był pełen wypas goście zadowoleni to ważne A fabian obsugiwał za barem gotował Flaki na kuchni itp

dobra dziewczynki jak ochłonę to wam po odpisuje teraz jade do kielc kupić nam buty całej trojce bo wziełam rozliczenie i miałam wtedy ale chrzciny i tak ze nei miałąm jak jechać
wiec buziaki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🤪
Ja już też jestem 😆 Wszędzie dobrze ale w swoim domu najlepiej!!!!! 😆 Wykończona jestem tygodnie poza domem i chrzcinami. Wszystko się wczoraj udało, jestem zadowolona 😆 No i Natalka miała w głębokim poważaniu co tam koło niej robią 😆 śmieszna taka!
Wklejam kilka zdjęć. Przy okazji stwierdzam, że ja robię jednak najlepsze zdjęcia i nikt mi nie dorównuje 😁 😁 no i niestety nie ja robiłam te..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas była burza i powietrze ochłonęło ale teraz słonko bardzo świeci i pewnie znów parówka sie zrobi.
Pije kawkę 😉

Anabel zauwazylam że nie zaglądałaś przez weekend 😉
KingaS Miłoszek to tak jak i Mikołaj - tylko woda i już można nic innego nie robić 😁 😁 😁
Kruszyna znów pijemy rano kawkę razem 😉
Kacha wszystkiego najlepszego dla Natalki z okazji Chrzcin 😘 Pięknie wyglądasz mamusiu 😘
Wielka ciesze sie ze chrzciny udane 🤪 Wydaje mi sie ze te chrzciny to było na słodko robione 🙂

Dziękuję komuś za oklaska 🙂

Kacha te gołe stópki Natalki wystajace spod sukienki extra 😁
Elka pewnie Kruszyna ma racje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehehe Skoreczko bo był taki skwar, że jej zdjęłam skarpeteczki zaraz po kościele a opaskę w kościele już na samym początku. 30 stopni było jak nie więcej. Zresztą bardzo szybko Małą przebrałam w przewiewną białą sukieneczkę.
Kruszyna dziękuję ☺️ Ja nie mogę się zbytnio opalać w tym roku... bo miałam kilka zabiegów... taką karnację mam 😎
Ela i ząbki i upał może też?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co...czasami mysle ze wszyscy uwazaja mnie za kretynke 🤢
np. mówie cioci ze mały musi lezec na podłodze zeby pieknie sie odwracac a ona na to ze na panelach jest twardo i nie mozna...pomyslała ze nie poloze dziecka na niczym tylko na gołych panelach 😞 a ja mu kołderke taka stara i na to mate 😎
np. pytam sie czy koty wypija mleko czy mam wylac na smieci? a babcia powiedziala ze nie moge wylac do kosza bo bedzie smierdziec 🤢 przeciez nigdy mleka nie wylałabym do kosza 😞

Przykro mi w takich sytuacjach a tego jest sporo 🤢 i jakich wyrazów nie uzyłabym to zawsze musza powiedziec swoje "ale" - tak poprostu dla zasady 🤢

Skarzyłam sie juz meżowi, dobrze ze on wie o co mi chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...