Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anabel dobrze, że w końcu do lekarza pojechałaś. Kurczę jak to trzeba bardzo uważać! fajnie, że babcia Cię trochę odciaży. Tak sobie zawsze myślę, że świetnie sobie dajesz radę ogarniając wszystko dookoła. Zresztą podobnie jak Skoreczka i Nikusia. Podziwiam bo mnie się wydaje, że ja bym tylko siedziała i płakala. No ale z drugiej strony też sobie myślę, że ja byłam przerażona jak sobie z Natalą sama poradzę. A byłam sama i jestem bo rodzina daleko. I daję rade, obiadki gotuję, o mieszkanie w miarę dbać na tyle, na ile Natala pozwoli. Ale przy dwójce dzieci to juz w ogóle wyższa szkoła jazdy 🤨 🙃 😁
Beata jak już taka chętna jesteś do pomocy do zapraszam do siebie... tam mój walczy z remontem to przyda się ktoś do sprzatania 🙃 😁 😘
Wielka alemasz pomagiera w domku 😆 Niech się uczy od małego 😁
Skoreczko dziś gorzej ze mną niż wczoraj. Dobrze, że u rodziców jestem to przynajmniej dużo mi przy małej pomogą. No ale nocki bez względu na miejsce i tak są bez zmian 🤢
Kruszyna no to wesoło w nocy miałaś 😉 oczy na zapałkach? Ale super, że gips zdejmujecie 😆 😆 😆 😆 Strasznie się cieszę, serio! napisz proszę jaka jest decyzja lekarza? Ciekawe, czy dziś coś będziecie wiedzieć. Dzielna ta Zosia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacza heh daje rade... bys musiała mieszkanie moje zobaczyc ☺️ ☺️ ☺️ ja miałam nadzieje ze zrobie je na błysk jak meza niebedzie a nawet podłogi nie pozamatałam bo albo na działce byłam albo mała marudziła teraz pójdzie spac to mam nadzieje dywan wyprac akle na razie to nadzieje bo juz Jakubem mnie namawia zebym mu materac pompowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata daleko nie masz wiec siadaj w autko i dawaj do mnie

Kacha ja też podziwiam Anabel Nikusie i Skóreczkę są wielkie

Anabel a nie dali ci skierowania do laryngologa ?

Umnie burza leje jak nie wiem grzmi błyska się itp. Ufarbowałam włosy ale nie ma się czym chwalić bo ten kolor co miałam czyli brąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to i ja sie dołacze do stesknionych za Nikusia 😉 ale jej sie czka 😉

Wielka nie dali mi skierowania ale pamietam ze jak Kubus miał zapalenie ucha to tez go nie dostałam i po tym jak łapał je chyba co 2 tygodnie to sama poszłam prywatnie i jedyne co zrobił laryngolog to odstawił antybiotyk a Kinia nie dostała antybiotyku wiec mysla ze bedzie leczona dobrze jak bede miała watpliwosci to poprosze ciocie bo ona ma w rodzinie tego laryngologa co Kubusia badsał i załatwi mi wizyte 😉

Beatka dziekuje za zyczenia dla Kiniusi przyznaje ze troszke sie uspokoiłam bo po lekarstwach Kinia zachowuje sie npormalnie 😉

A i udałao mi sie dywan wyprac chociaz jeden jeszcze Kubusiowy w drogi musze przeprac 😉

No i najwazniejsze maz wrócił zrobił nam niespodzianke i przyjechał wczesniej 😉 teraz pojechał z Kubusiem na działke i na chwilke nad jezioro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
No to i ja sie dołacze do stesknionych za Nikusia 😉 ale jej sie czka 😉

Wielka nie dali mi skierowania ale pamietam ze jak Kubus miał zapalenie ucha to tez go nie dostałam i po tym jak łapał je chyba co 2 tygodnie to sama poszłam prywatnie i jedyne co zrobił laryngolog to odstawił antybiotyk a Kinia nie dostała antybiotyku wiec mysla ze bedzie leczona dobrze jak bede miała watpliwosci to poprosze ciocie bo ona ma w rodzinie tego laryngologa co Kubusia badsał i załatwi mi wizyte 😉

Beatka dziekuje za zyczenia dla Kiniusi przyznaje ze troszke sie uspokoiłam bo po lekarstwach Kinia zachowuje sie npormalnie 😉

A i udałao mi sie dywan wyprac chociaz jeden jeszcze Kubusiowy w drogi musze przeprac 😉

No i najwazniejsze maz wrócił zrobił nam niespodzianke i przyjechał wczesniej 😉 teraz pojechał z Kubusiem na działke i na chwilke nad jezioro 😉


Dziwne ja od razu dostałam od tego są w przychodni lekarze żeby pokierować dalej sokro nie wiedzą do końca jak jest 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel to miła niespodzianka od męża 🙂
Kacha dziękuje za miłe słowa. Ja jednak nie radze sobie idealnie. Wrecz przeciwnie łapię doła powoli 🤢 Mam juz dosyć mieszkania z moją mama, bo to chory układ zeby mieszkac z rodzicami. Ciagle cos jej nie pasuje. W niedziele tak sie wydarła na mnie ze poczułam sie jakbym miala 13 lat 😞 😞 😞 Ryczec mi sie chce. Wczoraj przyszła zobaczyła ze Mikolajkowi włosy obcinami i jak sie oburzyła 😞 Na dodatek jest nierowno bo sie wiercił i uciekał ech, pewnie dzis jak zobaczy to bedzie gderac.
Przepraszam za żale 😞 Tym bardziej ze wy ze swoimi mamami fajnie sie dogadujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Anabel to miła niespodzianka od męża 🙂
Kacha dziękuje za miłe słowa. Ja jednak nie radze sobie idealnie. Wrecz przeciwnie łapię doła powoli 🤢 Mam juz dosyć mieszkania z moją mama, bo to chory układ zeby mieszkac z rodzicami. Ciagle cos jej nie pasuje. W niedziele tak sie wydarła na mnie ze poczułam sie jakbym miala 13 lat 😞 😞 😞 Ryczec mi sie chce. Wczoraj przyszła zobaczyła ze Mikolajkowi włosy obcinami i jak sie oburzyła 😞 Na dodatek jest nierowno bo sie wiercił i uciekał ech, pewnie dzis jak zobaczy to bedzie gderac.
Przepraszam za żale 😞 Tym bardziej ze wy ze swoimi mamami fajnie sie dogadujecie.


bo to jets tak kochana jak sie mieszka z kimś ja z moją dobrze sie dogaduje ale powiem ci ze jak bym miała z nią mieszkać to chyba byśmy sie pozabijały 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziubaski 🙂
Ale burza wczoraj byla a my na zakupach byli i akurat jak bylismy w srodku w markecie to walnął piorun w sklep i sie jasno zrobilo i coś wybuchło 🤪 ale atrakcje hehe
Ania tez źle spi, w dzien śpi po 5 minut a w nocy ciagle sie budzi i wstaje w łozeczku i na nas patrzy a jak nie zareagujemy to placze no i tak w koło macieja. Jestem padnieta. No i ciagle placze. Ale ja u nas stawiam na upał i ząbki bo widze jak jej dziąsełka pękają. Biedna moja malenka, tez w takie upały przyszło jej sie zmagac z ząbkowaniem.

Skoreczka, a ja fb to ja ci odpisałam w sprawie słoiczkow 🙃
Dziekuje wszystkim za mile słowa ,jestescie najlepsze 😘
Skoreczka jak sie mieszka z rodzicami to oni zasze chca nam niańkowac, taka rola rodziców i sie zapominaja ze my juz dorosli są. U mnie jest tak samo. Ciagle mnie traktuje jak dziecko a przeciez ja mam juz własna rodzine. No ale tak to juz jest, jedyne wyjscie to wyprowadzic sie,wtedy stosunki sie polepsza. Trzymaj sie jakos.

A te zołteczko ja je po prostu wrzucam do obiadku razem z kaszka manna i miksuje.
A dzisiaj pierwszy raz dałam Ani grudkowaty obiadek i tak byla zajeta zabawa ze nawet tego faktu nie zarejestrowała hehe.
W ogole obiadów jakos osatnio nie chce, deserów tez, jedynie mleko. Ale to pewnie przez upały.
Teraz wygonilam meza na spacer z mała a ja mam chwile by odetchnac bo od rana jak mały motorek zapier...... 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia i Wielka macie rację z tym mieszkaniem z rodzicami 😎 No matkować to mogli do naszej 18 a teraz to juz powinni miec wyczucie co wolno a co nie 🤢
Adzia mój tez dzis tak sie smiał przy obiadku ze opluł sie 😁

Małego wykąpałam, wiekszy bajke oglada. Na meza czekam bo dzis pojechał do babci meble wyniesc na śmieci bo remont tam sie odbywa.

Beata smaruje piety kremem grubo i juz nie wygladaja na popękane, jedyne co to jeszcze takie twarde są 😉

Dobra ide bo mały piszczy juz.

P.S. Jakoś sobie teraz pomyslałam ze to juz ponad rok jak poznałyśmy się na brzuszku, pamiętam ze ja dołaczyłam jakos w czerwcu i chyba równoczesnie z Wielką 🙂


Prawda ze szybko zleciało? 😉 Z tej okazji klaskam Wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka jak ja bym miała mieszkać ze swoją mamą, to bym chyba oszalała. Ona jest okej, ale na odległość 😁 Jak mieszkałam z rodzicami, to marzyłam, żeby się od nich wyprowadzić, bo działali mi na nerwy i po wyprowadzce dopiero stosunki się zmieniły na o wiele lepsze 🙂
Adzia mój też nie chce jeść obiadków, ani deserków 🤨 Też podejrzewam upały, bo tylko mleko je. No i do tego picie. Super, że Ani grudki gładko poszły 🙂

Ostatnio mój Mały śmieje się w głos przez sen 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny wieczorowo!

Ja dzisiaj miałam noc też średnią Niki się budził, a w dzień masakra, cały dzień marudzenie i płacz i nie wiem czy to zęby, czy brzuszek czy coś innego, bo w ogóle jeść mi nie chciał obiadku wypluwał i miał odruch wymiotny, juz się bałam że złapał ode mnie coś ale w sumie zrobił 1 kupę tylko, ale coś mu się ulewało kilka razy dzisiaj,ach już sama nie wiem?po południu tak płakalł ze dałam mu pół czopka viburcol i troszkę może lepiej teraz już spi na szczęście.Odrazu pomyślałam o Was dziewczyny i Waszych postach jak pisałyście o takich dniach z dzieciaczkami.

Anabel to dobrze że pojechałaś do lekarza, też myslalam dzisiaj czy to nie uszka go bolą?Miejmy nadzieję że Kini pomogą leki, ach zawsze coś musi być 🥴 ale zdrówka życzymy!A mój Miłoszek znowu ma kaszel 😞 i tak wkólko macieju 😠 🥴

Beata dziękuje za przypomnienie o mnie 😉 ja też mam piety suche i popękane ale nieraz szybki prysznic czy kąpiel wychodzę i zapominam o kremiku i to moja wina 🤨 ale codziennie smarowanie dużo daje

Skoreczka to naprawdę przez to że mieszkacie razem, dokładnie tak jak pisze Wielka gdybyś nie mieszkała z Mamą to na pewno Wasze relacje by łyby inne, ale nie smuć się i nie łap doła, dobrego dnia kolejnego Ci życzę, a ostatnio widziałam Twoje fotki na fb poprostu masz rekę dziewczyno do fotografii, rewelacja, a zdjęcie biedronki na ręce która coś robi 🙂 poprostu super!powysyłaj zdjęcia na jkieś konkursy w necie, są strony gdzie mozesz wystawiać zdjęcia swoje do oceny ekspertom.

Adzia to Twoja Ania taka marudna jak mój Niki dzisiaj 🤨 ale mieliście przygodę z piorunem 🤪

Kruszyna jak tam gips Zosi mam nadzieję że ściągnięty już na stałe?

Dziewczyny kupiłam dzisiaj obiadek po 5 miesiącu z glutenem, można dac cały taki obiadek czy troszkę z innym?kupiłam też kaszkę manną le nie wiem czy moge np. raz dziennie łyżeczkę dodać do mleka i dac do wypicia?czy jak robicie z tą kaszką?
Dobrej i spokojnej nocy!pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc

Skorczka dlaczego mama ose obuzyła ze małemu włosy obcinasz??? to co miał latem sie w długich gotowac???

Kinia dzis w nocy rozmawiała z kotami te sie darły pod oknami a ona w lózeczku przewrociła sie na brzuszek i im spiewała az w koncu dałam jej butle i poszła spac a kotu sie uciszyły a juz sie zastanawiałam czym w nie rzucic zeby je wystraszyc;0

Kinga tki obiadek dajesz cały bo tam jest taka ilosc glutenu jak zalecaja .Co do kaszkio manny ja mam mleczna nie wiem jaka kupiłas wiec trudno poradzic ale obojetnie czy to mleczna czy zwykła to do mleczka mozesz dac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


hej dziewczynki moje kochane
wpadłam na chwile bo jade zawieś Fbaiana do babci i potem lece na miasto po zakupy i szybko biore się za ciasta bo dzisiaj musze popiec spody wiec napewno bede czesciej zaglądać ale musze wam powiedzieć że młody mnie zaskoczył bo zawsze z ledwoscią wypija 120ml mleka a a wczorja wieczorem wypił 200ml musiałm mu jeszcze jedno robic bo krzyczał ale sie nei ciesz bio znów ze dwa dni bie bedzie chciał mi jesc Już posprzątałam na glanc nie zgadniecie o ktorej wczoraj przyjechali o 20 moj M i T......
moj ok był w pracy a tamta gdzie sie włuczyła ale mam to w dupie czekam do chrzcin po chrzcinach jej powiem co mi slina na jezyk przyniesie
Teraz pije szybko kawe i lece musze szybko spisac ile jajek mi potrzebne bo wszystkie dodatki juz mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kinga ja mam kaszkę mannę mleczną i dodaję do mleczka wieczornego 😉 A z obiadkiem, to tak jak napisała Anabel - najlepiej jakby cały taki słoiczek zjadł, bo tam jest odpowiednia ilość glutenu. Ja jeszcze kupiłam biszkopty i rozpuściłam w deserku 😉 Ale mój Mały słabo ostatnio je, więc ta ekspozycja na gluten słabo coś nam wychodzi.
Anabel u Ciebie koty pod oknami, a u mnie ulica pod oknami i Małego budzi jej gwar 😠 Autobusy, darcie japy, samochody... Musi się biedaczek przyzwyczaić 🤨 Mam nadzieję, że teraz na Mazurach będzie ładnie spał, bo tam będzie cisza 🙂
Wielka szaleństwa ciąg dalszy...? 🙃 Ja uważam, że nie po chrzcinach, tylko teraz powinnaś wygarnąć, to może Ci coś pomogą! 😘
Kacha a jak u Ciebie wyglądają przygotowania?
Skoreczka ja nie pamiętam kiedy dołączyłam na brzuszek, ale na pewno jakoś później 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy! Wiem ze to prawda ze na odległości to rewelacja a blisko to niestety ciagłe konflikty. Musze jakos ochłonac 🤢

KingaS dziękuje za slowa o zdjęciach ☺️ 🙂 Staram się ale to amatorstwo 😎 Ciesze sie ze Wam sie zdjęcia podobaja 🙂
I oby nikoś miała dzis lepszy dzień!!! Moze mu tez za gorąco. Ja moich kąpie dwa razy na dzień 🥴
Anabel tak moja mama mysli chyba ze ma wnuczkę i chciałaby zeby miala włosy do pasa 😮

My kupiliśmy Bebiko2 a kaszki nie dodawałam jeszcze do mleka 🤢

Mój bawi sie na macie do tego stopnia ze potrafi nakryc sie matą 🙃 Pewnie wasze tez tak robią bo te maty tak działają śmiesznie ze jak dziecko kopnie w pałąk to mata sie chce odwracac 😉

Kruszyna a Ty z nami kawki juz nie pijesz? 😎
Beata na brzuszku to ja jestem od 20009 roku 😜 I to dobrze pamiętam 😉
Anabel fajnie to zabrzmiało ze Kinia z kotami gadała 😁 😁 😁

Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Wczoraj już sobie obiecałam,że dziś siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę 🙂 Wczoraj poszłam na zakupy później na działkę wróciliśmy o 18ej wykapałam Zosię ( jej się nie podobało ) a później na 19.30 do znajomej na winko a maż miał dyżur przy Zosi ,ale już wiem ,że nie dała mu bardzo popalić ,ale za to nad ranem 2 godziny gadała,śpiewała i obracała się co chwilę. Tak ładnie mi spała a teraz zaczyna mi się przestawiać 🤨 🤨
A gips sciągało się bardzo szybko bo był już tak obtłuczony,i szybciutko poszło,ale tym razem ma na nóżki pozdzierane,ale mam nadzieję,że szybko się wszystko zagoi 🙂

Skoreczka ja dziś myslę o dwóch praniach i o stercie prasowania 😠
skoreczka moje stosunki z rodzicami tez uległy zmianie jak każdy mieszka osobno 🙂
Skoreczka jestem ,ale czasu mi brakuje odpisuję na raty bo co chwilę telefon,albo kupa ,albo jedzenie

Beata moja ekspozycja na gluten tez słabo wychodzi bo Zosia nie che mi tego z butelki wypić wiec dzisiaj zrobiłam mleko troszkę odlalam i dalam kaszki i jej dałam łyżeczką a mleko wypiła

Adzia a jak dodajesz kasze manna do obiadku to ją gotujesz?? Bo ja mam taka ,że robi się na mleko i mam pytanie czy mogę ją dac taka suchą do obiadku czy musze ja rozrobić do mleka 🥴

Wielka masz rację należy uczyć mężczyzn do sprzątania od początku. Później Zosia powie dobrze,że mama nauczyła cię sprzątać 😁 😁 😁

Anabel szkoda mi Kini mam nadzieje,że długo nie będzie się męczyć 🤨 a mąz jak wróci to pewnie pomoże

Kacha nóżki są śliczne i do schrupania,ale to za 2 tyg.lekarz obejrzy i podejmie decyzję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po spaceze i troche mieszkanie ogarnbełam nareszcie 😉
Kruszynka jak to jest kaszka dla dzieci bez gotowania to mozesz dac do zupki bez mleka

Ja jak daje kaszke to zazwyczaj do deserku lub obiadku bo mleko z kaszka wipiła tylko raz i to na spiku tak daje tylko wtedy jak mi sie zapomni dodac do obiadku albo jak sie okaze ze kuba zjadł reszte mlecznej kaszki i mam akurat mleczna manne owocowa to wtedy mleko albo deser bo z zupka by bylo dziwnie 😉 a wczoraj dałam sama kaszke i popiła mlekiem tak jak ty Kruszynka bo Kinia teraz wypija po 60 ml mleka chyba przez te gorraczki jedyne co prawie zawsze zjada to dererek

Skoreczka mojej tesciowej sie nie podoba jak teraz kazałam obiiąc Jakuba i tez codziennie marudzi a ja jej powtarzam a mi sie podoba i juz i Kubusiowi sie podoba 😉

Kruszynka przypomnij mi zebym kciuki trzymała za dwa tygodnie 😉

Beatka no rzeczywiscie lepsze koty nic samochody na szczescie ja mieszkam na spokojnym osiedlu i poza chałasami szwagra z tesciami jest cisza....

Mała juz sie obudziła lece dopuki jest spokojna jeszcze kuze zetre i dywan rozwine 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel dzięki za odpowiedź 🙂 🙂 A o kciukach to na pewno przypomnę 🙂

a ja na dziś już prawie wszystko zrobiłam 🙂
Zosia deserek obiadek dziś rybka ciekawe jak będzie jej reakcja 🥴
Dziś na bloku u nas robią kominy i hałas jest bo wciągają zaraz mojego okna materiał na górę a ostatnio sąsiad wymieniał drzwi,aż do 22 cieli coś na klatce mój poszedł i ich opierdzielił a na drugi dzień spotkałam tego sąsiada i zrobiłam drakę bo w jaskini nie mieszka a po 20 ej tak głośnych remontów nie można robić , To on do mnie to co miał zrobić jak tak późno do niego fachowcy przyjechali a ja się jego spytałam to co ja mam dziecku powiedzieć jak ją obudził 😠 😠 😠 A on swoje to co ja mam zrobić to powiedziałam,żeby to się nie powtórzyło i tyle wkurzył się a ja mam to gdzieś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wybaczcie nei mam czasu powiem tak babczeki upiekłam jeden biszkopt wuzetka zaczęta
zostało mi
rolada z jabułkami
rolada z kremem czekoladowym
sernik z brzoskwiniami
sernik na ciemnym ciescie
ciasto jagodowo ajerkoniakowe to mam spod
ciasto z musem truskawkowym
3 bit
rogaliki z czekolada z ciast francuskiego
makowiec

wiec same widzicie jaki mam zapierdziel wiec odezwe się może wieczorem jak znowu nie padne jak wczoraj przy łóżeczku na kleczonco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie i maleństwa 😆
Ja tylko na chwilę.
Kruszyna nawet nie wiesz jak mnie cieszy Twoja wiadomość, że nóżki śliczne 🤪

Nikusia
wróóóóóóóć bo tęsknię 🤨 🤨 😞

Beata
u mnie to nawet nie wiem jakie przygotowania bo tylko sukienkę mama uszyła Natalce. W sobotę pogadanka z księdzem no i w niedzielę o 12 msza a potem do restauracji i tam już wszystko ustalone. Chciałabym po wspólnym świętowaniu wsadzić tyłek w auto i jechać do domu a nie do teściów. Wścieknę się jak będzie inaczej 😠 Muszę jeszcze szatkę świece kupić bo zapomniałam. Chciałabym być już po wszystkim...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...