Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hehehe Wielka swiecenie tyłkiem przed tesciowa hehehe niezłe 😉

Skoreczko ten grill to była obiadokolacja dla tych co pomagali dzisja danielowi na budowie dla mnie o ostatnio bardziej obowiazek niz przyjemnosc na szczecie ciocia wzieła Kinie i troszke ja powozila zenby zasneła a pózniej wzieła do siebie a działke Kubusia i sie nim zajeła to znaczy on ja wykonczył fizycznie i psychicznie bo przy kazdym zajeciu zadawał tydsiac pytan 😉 a na koniec grali w piłke wiec po takiem goracym dniu ciocia padła 😉 a mi było lzej no i naszykowała Kubusiowi stara wanieke zeby mógł sie jutro u niej pokompac bo jedziemy do niej na imieniny 😉
Ale powiem wam zie sie wkuzylam na tescia on nie wiedział ze ja stoje niedaleko i schyba nie spodziewał sie ze to zobacze wicoe co zrobił włozył Jakuba w butach spodziach koszulce do beczo zimniej wody i takiemu mokremu kazał mu chodzic ehhh najgorsze ze mały cały tydziem na kaszel i pije syropy a on mi takie cos na szczescie miałam skarpetki i spodenki na przeporanie ehhhh stary a głupi...

Skoreczko ja lubie owoce a najbardziej prosto z jkrzaczka wiec ciesze sie ze mam gdzie isc i napewno u siebie na działeczce zasadze po krzeczku jakis porzeczek agresciku itp 😉

Nikusia i Skoreczko a mój synek to oszczedny bo jak bylismy na wesołym miasteczku to wolał ogladac karuzele niz jezdzic 😉 za to balon musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skóreczka super że wypad się udał baj boże żeby Błażejka nie bolało

Nikusia ja też jetsem ze wstydliwych ale jak trza to trza

Anabel powiem ci tyle ja bym chyba w furie jak by moj teściu by takie coś zrobił ja jestem człowiekiem impulsywnym wiec pewnie wylała bym na niego tą beczkę

a ja posprzątała swoje pokoje ale każdy kąt zajrzałam cały dzień mi zeszło ale od razu czuć świeżością Jutro moi rodzice zabieraj Fabian do rodzinki a ja bede dalej kończyć rano jade tylko na giełde po sukienkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wypad się udał 🙂 Na początku byłam niezadowolona i się pokłóciłam z mężem gdzie on mnie przywiózł, bo nie było żadnego cienia, upał jak 150, zejścia do rzeczki też nie, komary i ogólnie rozdrażniona byłam i Aleks też z tego upału zaczął płakać. Tłumaczył się, że się pozmieniało od kiedy ostatnio tam był. Ale na szczęście udało się znaleźć miejsce gdzie był cień, rzeczka, zero komarów i fajnie wypoczęliśmy na kocku i Aleks był bardzo zadowolony 😉
Wielka wierz mojemu mężowi, to daleko zajdziesz 😁 hehe i Twój jest M, mój jest P 😜 No chyba, że chcesz na mężów się zamienić 😁 🙃 A, i pamiętaj, że przy zdaniu "lubi gotować buhaha" to "buhaha" oznaczało ironię 😁 😜 A oklaski zaraz wszystkim pozabieram, a co! 😁
Nikusia życzę udanego wyjazdu 🙂 Faktycznie chyba mijać się będziemy 🤨
Kruszna no bo przed wejściem na forum powinni informować "Uwaga! Uzależnia!" 😁
Zosia ruchliwa jest i dobrze 🙂 Szkoda, że gips jej przeszkadza, ale dzięki temu potem wystrzeli jak zobaczy, że bez gipsu łatwiej, tak że nie będziesz nadążać 😉
Nikusia ja po macierzyńskim zamierzam wieczorami odwiedzać nasze forum 😉
Anabel tak samo u mnie - pisałam, że Aleks się nie przekręca w łóżeczku na brzuch, a dziś rano to zrobił 🙃
Wielka śpij nago i cyknij fotę miny teściowej jak się do Was wbije i Cię zobaczy 😁 😁 😁
Skoreczka Błażejek pozostałe ząbki zniesie też bez bólu, zobaczysz 😉
Anabel no to teść się nie popisał 😮
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka śpiochy 😉
Anabel teść faktycznie się nie popisał. Jak chciał to mógł chlapnąć na dziecko a nie cała z butami do beczki. Przyślij mu receptę za leki. 😜
Ciocia faktycznie pomogła. 😉
A co do Kubusia to poczekaj za kilka lat jak pójdziecie na karuzele to już nie skończy się na patrzeniu 😁 😁 😁
Wielka i co wpadła teściowa? 😁 😁 😁 😁
Beata to Tobie też życzę udanego wyjazdu. A na komary mam takie spirale, pisze na nich, że zapalasz i tli się 6 godzin. W opakowaniu 10szt. One są do stosowania na dworze. Polecała mi ciotka mojego. Nie pamiętam dokładnie ile kosztowały, ale na pewno nie więcej niż 20zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z najlepszymi życzeniami dla naszych półrocznych chłopców Fabianka i Jasia:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/69647a7fdf684f3eae16fcc.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5295/69647a7fdf684f3eae16fcc.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej u nas goraco...
Całuski dla Emilki Jasia i Fabisia 😉 Kolejnych półroczniaków 😉

Maz mnie własnie opuscił wroci w srode wieczorem.... ehhhh to bedzie ciezkoe pare dni na szczescioe dzis przyjedzie po mnie tata bo Danieł wzioł auto i zabierze mnie do Cioci na imieniny wiec jedemn dzien minie jutro musze jechac na działke muraza pogonic bo kominy ma murowac a sie grzebie i gosciu ma przyjsc ocieplic kafarki no i jeszcze popodlewac wylewke tezrba bo wczoraj troszjke zrobili zeby nie popekała wiec drógi dzien minie we wtorek pewnie bede odpoczywac a w srode pojade do siostry hehe plany niezłe zobaczymy co z nich wyjdzie bio Kubus juz pociąga nosem i sniadania nie chciał jesc wiec róznie moze byc ,,,,A tesciu rano zadowolony pyta czy Kuba chory 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Nikusia te spirale co roku kupujemy, średnio coś dają, ale zawsze coś 😉 Planuję jeszcze kupić bransoletki przeciw owadom, tylko muszę się zorientować czy takim małym smykom można założyć np. na nóżkę, bo jakby na rączkę, to zaraz by w buzi było 😉

Buziaki z okazji pół roku dla Emilki, Fabianka i Jasia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Sto latek z okazji pół roczku dla : Emilki, Fabianka i Jasia 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘


Nikusia moj Mikołaj na wesołym miasteczku to tez jest wszedzie 🙃 😁 Tylko fajne było to ze płaciło sie ogólnie za wszystko 25zł i tylko ewentualnie na jakies autko 2zł - czyli wrzuc pieniazka 😉
Tez pojechałabym z Wami ☺️ 🙂

Beata to wasz wypad przypomina mi nasz wypad na Morskie Oko- o jak ja wyzywałam, pchalismy wózeczek 7 km 🤢 No ale jak dotarlismy to wszystko mi mineło bo tak cudnie było 🙂
Fajnie ze spedziliscie ostatnie chwile w spokoju 🙂

Anabel twoj tesciu przegiął 🤢 Brak słów 😞

Wielka ty to kochasz sprzatac 😁

Górna jedynka idzie, mały spał i nie płakał. Dzis juz bardziej widoczna 🙂
Moj Błazej to tylko z pleckow na brzuszek ucieka jak widzi gruszke do nosa 😁
My po obiedzie nad wode pojedziemy 😎

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jak miał być to ironia jak miałaś to widzieć jak byłaś w łazience kłamczucho buhahahahha wiesz jak chcesz się zamienić na mężów na tydzień proszę bardzo jak w tym programie ale twój P będzie uciekał ode mnie gdzie pieprz rośnie buhahahhahaha


Beata ja swojemu to musiała bym na szyje bo nogeę też by wylizał

Skóreczka mój jak poszliśmy na morskie oko to powiedział gdzieś ty mnie przyprowadził na taka sadzawkę buhahahah

Sto lat Dla Jasia i Emilki 😘 😘 😘 😘 😘

Dziękujemy za życzonka 😘 😘 😘 😘 😘

Ja znów o 7 wywiozłam Fabiana do mamy noi zabrali go na wycieczkę po rodzince ja była na giełdzie kupiłam sobie biała koronkową sukienkę mój M pantofle i fabianowi kuplecik spodenki z bluzeczką która ma przyszytą piszczałkę takiego misia ja szybko pije kawe ide Kończyc sprzątać potem jade z M nad wode musze się trochę opalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Cy wy tez się rozpływacie w taki upał 😮
Mieliśmy w planach gdzieś wyskoczyć,ale w taki upal to sobie podarujemy i raczej popołudniu pójdziemy na działkę 🙂
Szok Zosia śpi na boczku sama sie tak ułożyła 🙂
Miłej i udanej niedzieli wam życzę dziewczyny

Buziaki dla pół rocznych solenizantów Emilki,Fabiana,Jasia

Anabel a dawałaś może Kini maliny ?? Jak tak czy je gotowałaś
Anabel zachowanie teścia zostawię bez krytyki a przecież wie ,że Kubuś szybko coś łapie

Nikusia udanego wypoczynku ci życzę i wróć do nas na forum 🙂

Wielka nie opuszczam was i mam chwile ,więc czytam i pisze do was 🙂
Ten upał splata ci figle do auta z chodniczkami 🙂

Skoreczka Zosia taka była zapatrzona na Fabiana na fb,ze szok,ale pozwolę jej później zdecydować którego będzie chciała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nas pakuję i co chwilkę sobie robię przerwę. Normalnie mi się nie chce. Najwięcej ubrań zabiera Emilka 🤪 Ciuszki już naszykowane na łóżku a ja biegam i dokładam. Część jedzenia też już spakowana.
Dziś pierwszy raz Kuba zabrał Emilkę i ją wozi, a mąż zaraz poszedł zobaczyć 😜 😁 😁 😁
Dziękuję wszystkim za życzenia dla Emilki. 😘 😘
I trochę za wcześnie, ale składamy na jutrzejsze pół roczku dla Ani od Adzi. 😘 😘
Beata a kiedy dla Aleksa na 5 m-cy?? Bo się pogubiłam? 😮
Ja tych spiral nie testowałam, w tym roku pierwszy raz kupiłam.
Anabel super sobie zaplanowałaś te kilka dni.
Skoreczka to gdzie jest takie wesołe miasteczko? Czy to w Chorzowie byliście?
Wielka Beata zamieniacie się na mężów, a co zrobicie jak się któremuś za bardzo spodoba 😁 😁 😁
Kruszyna ja siedzę w domu dziś. Mieliśmy jechać do siostry ale nic z tego nie wyszło. i teraz zamiast się zmotywować porządnie to taka rozleniwiona jestem. No, ale pije kawkę to na pewno pomoże. 🙂
Dziewczyna zabrałabym Was ze sobą, ale by było fajnie. Aż jestem ciekawa jakbyśmy się dogadały w realu. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia to komu w drogę temu trampki 🙂 Miłej drogi i wypoczynku 🙂
Wesołe miasteczko w Cz-wie 🙂
Kacha Ty tak serio pisałaś o tym, ze jedziesz z Nikusią ze juz myslałam ze cos przegapiłam i ze serio jedziecie razem 😁
Kruszyna no kurcze Zosia jako pierwsza z naszych dziewczynek sie zakochała 😁 😉 Inne cichutko na razie siedzą a wszystkie panienki urodziwe mamy 🤪

A my byliśmy nad wodą. Wiecie co ja nie ogarniam moich synków na wyjazdach, musi byc moj mąż. Błazej płacze ze chce do wody, Mikołaj ciągle biegał do wody przy czym moj mąż nie mógł nawet raz przepłynąć kawałka jeziora 😁 Ludzie patrzą ze dzieci płacza - ktoś mowi: pewnie dzidzia głodna 😁 😁 😁. W koncu wziełam Błazeja i stopy w jezioro włozyłam 😁 I co? I spooj 🙂 Potem Mikołaj zgubił gumowego klapka w wodzie, mąż szuka i woła do mnie: pakuj wszystko i uciekamy 😁 😁 😁 Mówię Wam taki kogiel mogiel 😁

Teraz małego wykapałam w wanience a drugi śpi.

A ja opływam potem, no bo moje potrzeby to na szarym końcu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia miłego odpoczynku i bedziemy pisać bardzo duzo i obowiozkowo bedziesz musiała nas nadrobic 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Skóreczka ja w pewnym momencie tez myslałam ze jadą razem. Ty pakuj chłopaków i dawaj do świetokrzyskiego

lece kąpać fabiana o 21 ustawka na fb to bedzie czas dla nas hahahahhaha 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka nie dawałam malin ale mam juz naszykowane malinojezyny i we wtorek bede robiła bo skancza mi sie te deserki któree mam zrobione ja udusze z jabłuszkiem 😉

Nikusia ale by było na poczatku napiecie a pózniej luz bluz alabama ale bysmy swiergotały nad tym jeziorem 😉
Kacha to ja dojade autobusem 😉

Nikusia zaplanowałam bo wiem ze mi szybciej przeleci jak bede jezdził gdzies z dziecmi niz w domu siedziec 😉

Skoreczko Kinia dzis cała weszła do Kubusia do wanieki bo juz była tak upocona i zaczeła marudzic wiec ja wsadziłam kozystajac ze ciocia była przewidujaca i wczoraj nalała wody która była ciepła jak do kompania 😉 No i Kinia sie uspokoiła i dalej moglismy siedziec i rozmawiac sobie przy kawce 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiliśmy na wyjazd dla Aleksa łóżeczko turystyczne i nie potrafimy go złożyć 😮 😠
Wielka bo jak się dowiedziałam, że pisałaś z moim mężem na gg, to jak wyszłam z łazienki, to musiałam wejść w archiwum i przeczytać co tam pisaliście 😁
I wierz mi, że chciałabym lubić gotować, a tego nie znoszę - już wolę prasować, prać, zmywać, wszystko byle by nie gotowanie! 🤨
Anabel i Wielka - mój Aleks jeszcze nóżek do buzi nie bierze, więc może się uda jakoś z tą bransoletką 😉
Wielka miło, że zakupy udane 😆
Nikusia jutro Aleks kończy 5 miesięcy, tak jak i Ania Adzi 😉
Nikusia to Wielka chce się zamieniać, po to, żeby mój mąż mógł docenić jaki skarb ma w domu buhahaha 😁 😁 🙃 🙃
Kacha Ty samolubie 😜
Mój Aleks startował do Natalki Kachy, ale miał za konkurenta Fabianka, a teraz widzę, że konkurent "odpadł" więc tylko pozostaje jej wola czy go zechce buhaha 😁
Skoreczka ja mam nadzieję, że Aleks polubi wodę w jeziorku tak samo jak Twój Błażejek! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...