Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja juz z kawka 😉 nawet w miedzyczasie pranie poskładałam i właczyłam nastepne 😉 zmywałam wieczorem wiec mam z głowy 😉

U nas po wczorajszej super nocce dzisiajsza gorsza nie wiedziałam o co małej chodzi i przykrywałam ja na zmiane raz kocrm raz pierzynka bo myslałam moze jej za cieplo jak sie budzi wczeniej na picie póniej moze jej za zimno i zmiana na pierzynke i tak do rana za to Jakub spał cała noc bez wiercenia i nawet o porzykrywac nie musialam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
A ja juz z kawka 😉 nawet w miedzyczasie pranie poskładałam i właczyłam nastepne 😉 zmywałam wieczorem wiec mam z głowy 😉

U nas po wczorajszej super nocce dzisiajsza gorsza nie wiedziałam o co małej chodzi i przykrywałam ja na zmiane raz kocrm raz pierzynka bo myslałam moze jej za cieplo jak sie budzi wczeniej na picie póniej moze jej za zimno i zmiana na pierzynke i tak do rana za to Jakub spał cała noc bez wiercenia i nawet o porzykrywac nie musialam 😉


Anabel ja miałam taką nockę wczoraj, też nie wiedziałam o co jej chodzi. A dziś na śpiocha wstawałam kilka razy bo się darła a powodem było odwrócenie się z plecków na brzuszek i nie umiała wrócić 🤨 Nieprzytomna potem chodzę i tylko o kawie wtedy rano marzę. Czekam aż mi zaśnie tak ok 8 i wtedy mam chwilę dla siebie by się obudzić.
Dziś pada i chłodno to raczej nigdzie nie pójdę. Jak pomyślę, że mam łazić w błocie to mi się odechciewa. Otworzyłam okna, niech powietrze wchodzi. Zastanawiam się co dziś w ogóle ze sobą zrobić. Na obiad przygotuję gulasz, jak mięsko się rozmrozi bo zapomniałam wczoraj go wyciągnąć. Nawet nie że zapomniałam ale byłam tak padnięta, że olałam sprawę. Bo wczoraj ćwiczyłam. I kurczę tak bardzo się cieszę mimo tej całej męczarni, bólu i wiecznego zmęczenia - bo dziś na wadze odkryłam znów spadek 🤪 i to ostatnio jest moją największą radością 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel napisał(a):
Dziewczyny porazka wystawiłam 28 aukcji i za 3 godziny sie koncza a nikt nic nie kupił a wystawiłam od 1-2 zł ;/


Anabel
jeśli mogę Ci coś poradzić to staraj się wystawiać aukcje wieczorem, wtedy najwięcej osób siedzi i są bardzo duże szanse, że coś pójdzie.
Jak wystawisz wieczorem to również wieczorem się te aukcje zakończą. Ja już to przerobiłam a z tego co pamiętam bo Nikusia nawet tutaj pisała - też na to zwraca uwagę.

Nie poddawaj się 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha zmęczona, zmęczona ale jakie efekty 🤪
Anabel daj nick albo linka do aukcji. Co sprzedajesz i czy mam Ci reklamę na brzuszku zrobić? Pamiętam, że pisałaś, że sukieneczki po Kini. Jeśli chcesz to spojrzymi i powiemy co zmienić w aukcji itd. Zawsze co więcej głów to nie jedna. 😉 Jeśli nie chce to to oczywiście nie 😉
ja z kawką ale na chwilkę bo zaraz Emilce jeść idę robić
Obudzała się w nocy 1 raz o 4 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

A u mnie nocka tak jak u Anabel i Kachy - w nocy się budzi, a ja nie wiem o co mu chodzi. Daję smoczka i śpi dalej. Znowu płacz, daję cyca i śpi dalej. Potem znów smoczek. Padam 🤢

Nikusia ja w końcu wczoraj poszłam z forum 😁
I zazdroszczę nocki 😜

Kacha no to gratulacje, jak waga spada 🤪

Kruszyna ja nie pamiętam jakie było ciemiączko, jak sprawdzę w książeczce, to napiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna mój mały miał ciemieniączko bardzo małe bo0,5x0,5 nam zabroniono podawania witaminy D

Witam i tak noc super ale nei śpimy od 5-20 🙂 🙂 heheh moja Teściowa uciekła w domu 😁 😁 😁 po wczorajszym dniu z Fabianem 😁 😁 😁 😁 buhahhaha cały dzień jej go wtykałam i mówiłam ze dzisiaj jest światowy dzień bawienia wnuczków buhahahah 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪kobiecina wymiekła 😁 😁 😁 😁teraz czekam na paczkę bo dzwoniłam do 7 i dzisiaj ma być bo została nadana 🤪 🤪 🤪 🤪


Nikusia dzieki bogu dzisiaj mi sie nie śniłaś 😜 😜 😜 😜

Beata ty to tylko zaczepki szukasz 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia sprubuje teraz wystawic w zestawie jak sie nie uda to pozawracam Ci treoszke głowa ja juz kiedys sprzedawałam ciuszki po Jakubie i wiekszosc poszła ale własnie w zestawie 😉 no nic nie poddam sie tak łatwo 😉
No a nocka miałas rewelacyjna oby takich wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny a ja szaleje w kuchni bo jutro mąż wraca 😁 😁 😁 i nie mam zamiaru w weekend siedzieć w garach bo w poniedziałek idzie już do pracy
Zosia ucięła sobie drzemkę

Kacha zobaczysz twój wysiłek nie pójdzie na marne 🙂

Nikusia jak ten czas leci masakra jutro koniec szkoły

Anabel no szkoda,ale może ktoś czeka na końcówkę i później zacznie się wojna ja to zawsze czekam do ostatnich minut. Ostatnio kupiłam firankę na allegro za 61 zł i dostałam jedna gratisową dokupię jeszcze jeden wachlarz i będę miała nowe w dwóch pokojach nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja już wróciłam. Kwiatek kupiony, mam nadzieję, że jutro dobrze do pani w jednym kawałku. 🙃 bo w zeszłym roku kolega Kuby zdążył swojego złamać.
Kruszyna Anabel je też jak licytuje to czekam do ostatnich sekund. A ostatnio to mi się trafiło, że miałam wystawioną bransoletkę. Mało wyświetleń, nikt nie obserwował. A okazało się, że na koniec ktoś zalicytował i to snajperem albo innym programem. I sprzedałam 😉
Kruszyna w sumie to masz rację, lepiej teraz nagotować a potem mieć czas dla Twojego. 😘 😘
Anabel masz rację, ja też muszę drugie pranie powiesić. Wreszcie dokupiłam sobie klamerek . 😁 😁 😁
Wielka ja nie pamiętam kiedy mi się ostatnio nudziło. Emilka się przespała teraz po drodze a przed domem obudziła.
Teraz siedzi w gondoli i się bawi grzechotkami. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...