Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wileka no to super ze mały taki silny
Kinia sie jeszcze przewraca na kolanach siedzi prosto ale na tapczanie leci do przodu 😉

Kruszynka ja dodaje kaszka glutenowa na swiezo bo nie gotuje zwykłej manny tylko daje z bobovity a ja trzeba robic na swiezo ale jak gotujesz manne to mysle ze mozesz dac od razu 😉

Nikusia mój Kuba bedzie miał niedługo 4 latka a ja juz u niego robiłam ekspozycje na glutem to jest poprostiu tak ze wiekszosc ludzi nie czyta i nie informuje sie co mozna a co nie i tylko słucha innych (czyt mam lub babc) a kiedys tego sie nie robiło a chlebek podawano jak wychodziły zabki w 6 miesiacu pózniej był bum bo sie obazało ze dzieci corac czesciej horuja i wszedzie trabili zeby dawac hgluten od 10 miesiaca no a teraz w jakis badaniach stwierdzili ze najlepiej dziecko przyzwyczajac po troszku zeby jelitka sie przyzwyczaiły i nauczyły trawic

Skoreczko gdzie jestes???

-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):

Nikusia musisz odespać te szybkie wstawanie rano 🙂


Przydałoby się, tylko Emilka też nie śpi za długo 🙂
Chociaż przyznam, że karmiłam po 23, po 2 i chyba po 5 albo około 6. Już sama nie wiem, ale padnięta jestem.
Robię sobie kawkę i będzie dobrze. Ktoś chętny dołączyć? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Mój siedzi na podłodze ale w koło są porozkładane poduszki

Kruszyna no z tym gipsem to wymyśliłaś na taśme hehehehhehe

Ja jestem przy kawce i bujam fabiana bo dał mi przedchwilą taki popis ze szok ale oczywscie nei chce spac siedzi wózku i krzyczy a ja nie patrze na to bo nie będzie mną żadził gówniar on chce żeby go brać za rece i prowadzać po całym mieszkaniu a ja nie mam zamiaru bo jest za mały a ja się dzisiaj biore za robote bo piekna pogoda zaraz sciągam firanki i piore dywany tylko musze uśpić tego mojego urwisa nie powiem nocka fajan aposzed spac o 21 a wstało 4 i potem o 8


Mordeczko wracaj


ta fotka przedstawia moj sen o koncu świata umnie było lekko zachmurzone niebo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 A co tak słabo z rana????

Miałam kiepską nockę bo Natalka w nocy kilka razy krzyczała, więc na śpiocha leeeeeecę do niej.... a ta na brzuchu leży i krzyczy 🙃 Kurde co noc mam to samo 😮 ale przecież szelkami nie przywiążę 🤢 też tak Wam się zdarza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko wracajjjjjjjjjj 😘
Beata a Ty gdzie?
Bo Pamii to już nas chyba nie lubi 😞
Kruszyna może kalafior tak śmierdzi 🤢?
Wielka to pięknie Fabianka rozpuściłaś 😉

Ja czekam aż Mała skończy produkować do pieluszki 😎 no i czekam na męża bo ma dziś wolne ale z rana na siłownię pojechał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...