Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Dzień dobry 😆 A co tak słabo z rana????

Miałam kiepską nockę bo Natalka w nocy kilka razy krzyczała, więc na śpiocha leeeeeecę do niej.... a ta na brzuchu leży i krzyczy 🙃 Kurde co noc mam to samo 😮 ale przecież szelkami nie przywiążę 🤢 też tak Wam się zdarza???


kacha moj sie nie obraca ale tez krzyczy po nocach. Fabian jest rozpuszczony jak nie wiem rządzi mną że hohho

własnie wstawiłam firany dywany zwijam pościel na dworzu a fabian narazie śpi jak wstanie ide sprzątać podwórko bo tydzień do chrzcin a syf jak nie wiem jak to ktoś mądry powiedział masz no kogo liczyć licz na siebie dziekuje tylko bogu że robie te chrzciny w restauracji bo bym się brzyko mówiąc zajebała sama ale ja nie potrzebuje nikogo łaski dam sobie sama rada ale kiedyś przyjdą do mnie to powiem mi nikt nie pomagał wiec racie sobie wszyscy sami heheheh wredna jestem ale cóż takie moje życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Już wróciłam ze spacerku, za grubo się ubrałam i myślałam, że padnę.
Kacha Emilka też tak robi, najpierw na brzuch a potem krzyk.
Potem zaczęłam kołderkę obok układać tak, żeby się nie obróciła, ale ona jest taka zwinna, że za chwilkę na poduszce na brzuchu leży a ja latam i obracam 🙃
Wielka a mi się marzy, żeby Emilka jeszcze pospała, ale chyba nic z tego. Spała na spacerze a po przekroczeniu progu domu koniec.
Skoreczce chyba się nie udało zalogować na mamusiach. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha Kinia w łózeczku sie nie przewraca na brzuszek 😉 ale Jakub tak robił tylko on nie krzyczał on tak spal potem uwielnbiał spac na brzuszku 😉

Mój tez ma dzis wolne pojechał na działke w niedziele wyjezdza na szkolenie... ehhh wroci w srode musze cos wymyslec bo nie usmiecha mi sie siedziec samemu w domu albo z tesciami na podwórku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ja mam Bebiko i na żadne inne nie zamieniłabym 😉
A napisałam do ciebie smska bo wiedzialam ze rano witasz sie jako pierwsza albo druga 😁 Dziękuje za odp. 😘
Nikusia heheheh to o której godzinie teraz bedziesz wstawac? 😉 😉 😉
Kacha kiedys pisalas ze macie trudności z chrzcinami a teraz widze ze juz wszystko załatwione 🤪 To dobrze ze gładko poszło 🙂

A ja wczoraj ugotowałam gruszkę z jabłkiem i mały wpałaszował heheh ale mu smakowało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka mam nadzieję, że teraz będę wstawała później. 😜 Z tym, że zobaczymy w praktyce.
Są plusy wczesnego wstawania, bo sobie szybciej posprzątam, wyjdę na zakupy i spacer. A na drugie jestem już zmęczona.
Anabel to pakuj się też Cię zabiorę w niedziele. Skoro jadę już po Kachę i Natalkę to mogę i po Ciebie i dzieci. Jakoś się upchniemy w aucie 😁 😁 😁
Kacha dobrze, że ja już po chrzcinach. 🙂

Kuba przyniósł świadectwo i część ma ocenę opisową, a do tego:
religia-5
informatyka-5
jęz. angielki - 5
jęz. niemiecki - 4
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To gratulację dla Kubusia 🙂 🙂 🙂
Nikusia to już teraz na wakacje jedziecie? I gdzie jesli moge spytac bo pewnie juz wszyscy wiedza ☺️ Jeszcze nie dałam rady doczytac.
Tez rano lubie wstawac, kawe mężusiowi zrobic, szybko posprzatac.
A ja to sobie tak mysle ze moj Błazejek teraz taki grzeczny i usmiechniety, bo pewnie pozniej chłopcy dadza mi popalic 🙃 😎 I teraz oszczedza matczyne nerwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przejrzałam ile stron napisałyście 🙂
Niestety nie mam czasu odwołac sie do wszystkich, pozostane w tym miejscu gdzie jestem 😉

Beata słówko do Ciebie - jesli chodzi o noszenie dziecka. Ty mozesz sobie nosic, ale ja napisalam w sprawie babć, moim zdaniem to dobrze ze babcia nie chce nosic bo to one rozpieszczaja a potem taka mama jak ja ma dwojke na rekach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff ,ale gorąco
Kacha moja raz spała na brzuchu i nie krzyczała rano jak ją zobaczyłam to byłam zdziwiona, bo zaraz krzyczy jak jest na brzuchu 😲 a poduszka była cała ośliniona 😁 😁 😁

Wielka wiedziałam,że ty jak wpadniesz w trans to wszystko będzie latało 🙃 🙃 🙃

Skoreczka witaj wśród nas 😁 😁 😁
Moja też uwielbia gruszkę z jabłkiem,aż jej się uszy trzęsą a dziś jak był koniec to taką smutną minę zrobiła myślałam,że padnę 😁

Nikusia ładne ma Kuba oceny 🙂 Która klasę skończył ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna ale ty mnie znasz hahhaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Skóreczka dobrze jesteś moja mordeczko

Nikusia super oceny gratulacje

teraz ja wam się pochwale moj amłoda teraz zdała do 2 klasy technikum i co dostała nagrode ministra jako najlepsza uczenica szkoły dwie nagrody a w tym stypendium oko 4000zl a do tej pory była przecietnym uczniem wiecie jak jestem dumna ze hohohohoho mówi ze sie dzisiaj opije ze szczęscia buhahahhahah 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za gratulacje dla Kubusia, jestem zadowolona.
Skoreczka nie doczytałaś, bo nie było napisane. Znalazłam coś nad wodą 😜, wyjeżdżamy w niedzielę wieczorem a wracamy w sobotę.
Ja rano mężowi kawy nie robię, przed 5 to mi się nie uśmiecha wstawać. 😜 Zresztą przez lata obojem pracowaliśmy i wstawaliśmy na różne pory więc nikt nikomu kanapek, ani kawy nie robił. 🙂
Kruszyna Kuba skończył 2 klasę.
Wielka w klasach 1-3 nie ma czerwonego paska ani wyróżnień, chyba że takie co nauczyciel wyróżni i jakaś nagroda książkowa. Z tym, że Kuba nie dostał.

A ja kupiłam dziś Emilce warzywa z jagnięciną i kaszą jaglaną. Od 5 m-ca. Ciekawe czy jej będzie smakowało. 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja wiem o tym miałam wam napisać o tym wcześniej ale nie chciałam zapeszać bo rywalizowała z taką dziewczyną

Nikusia ja tak samo nie wstaje robić kanapek bo on nie chce a kawy on nie pije z rana hehehe za to zanim pojawił sie Fabian on zanim wyszed do pracy to robił mi kawkę stawiał na polece kolo łóżka dawał buziaka i wychodził a teraz jak wyjdzie z pokoju to juz się ne kreci żeby młodego nie obudzić

powoli padam na twarz ide sobie chyba zrobić trzecią kawe eh bo zasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Nocka w sumie okej, bo Aleks obudził się tylko 2 razy i jakoś w miarę się wyspałam 😉
Był u mnie dziś teść i zabrał Aleksa na spacer, a ja w tym czasie posprzątałam i pojechałam do Urzędu z wnioskiem o nowe prawko 😎 I kupiłam od razu prezencik dla męża, bo ma dziś imieniny.
Wielka a ja jutro okna myję 🙂
Tak się tylko mówi, że jak ktoś będzie czegoś potrzebować, to nie pomożesz, bo Tobie nie pomogli, a potem będzie tak, że i tak pomożesz - mam tak samo.
Kacha jak mój mąż był chrzestnym, to jego bratowa też wszystko sama kupiła, więc my jej oddaliśmy kasę za świecę 🙂
Mój na macie ciągle się przekręca na brzuszek, ale w łóżeczku na szczęście na razie nie 😜
Skoreczka wybaczamy 🙂
A no jak Ci chodzi o babcie to okej, bo mi z kolei jak ktoś mówi, to się wkurzam 😜 Bo ogólnie dużo mi się wtrącają i co uważam za słuszne to okej, a jak nie to robię po swojemu 🙃
Nikusia gratulacje dla mojego ulubieńca za oceny 🤪 😘
Wielka gratulacje dla siostry 🤪 🤪
Skoreczka no to mąż ma z Tobą dobrze 🙂 Mój rano nic nie je i nie pije, więc nic mu nie robię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane, zaczełam wam odpisywac ale za duzo tego wiec wstawie co mam i sorrki ze nie wszystkie posty przeczytalam.

KingaS pewnie cos w tym jst ze jak stracilas mame to bys chciala corke zeby z nia jakgdyby
kontynuowac to co ty miałas z twoja mamą. Dobrze ze masz mile wspomnienia o mamie, bo to
wazne.W ogole mi sie wydaje ze jak sie ma corke to ona jest blizej z mamą niz syn i ze
wszystkim do mamy przyjdzie a sy juz nie koniecznie. Ale drugie dziecko to mogłby byc chłopak 🙂

Nikusia sa rozne rodzaje sloiczkow z rybka, poprobuj i moze ktorys zasmakuje Emilce bo sa
takie ktore w skladzie maja nawet pomidor albo przecier, nie pamietam, i sa pyszne.

Kacha cos poźno na pierwsze bioderka

Skoreczka a moze pilas kawe na pusty zoladek? Bo wtedy to faktycznie moze zaszkodzic bo
kwasy zoladkowe zamiast cos trawic to ty je jeszcze pobudzasz i draznisz kawą

Elka daj kawalek torta 🙂)

Nikusia no to faktycznie moze sie wydac dziwne nie rozmawianie przy kawie, u nas tez jest
zawsze glosno 🙂 kazdy cos mowi, smiechy sa i w ogole zarty czasami zboczone hehe a czasami
nawet niesmaczne ale fajnie jest 🙂 ciezko jest potem isc w gosci do kogos kto milczy

A ja przyznam sie ze z zawodu jestem kucharzem ale stanowczo wole piec ciasta 🙂
no i torty uwielbiam robic a szczegolnie je przystrajac 🙂) kedys nawet sama robilam mase
cukrowa na tort w roznych kolorach ale teraz...az mi sie marzy cos upichcic ale brak czasu

Kruszyna to super ze Zosi pomagaja te preparaty na skore i ze bedziesz mogla zmienic mleko 🙂

Skoreczka ten daszek do wozka super sprawa bo moja parasolka ciagle sie okreca na tej chudej
rurce wrrr i jeżdżę bez niej i biore pieluszke i jej zakrywam sloneczko. Ale wtedy nic nie widzi.

Kasiulka u ciebie nie chca nosic wnuka a u mnie tescie nosiliby ciagle. A to tez źle bo
ciagle jest spocona przez co ryczy jest marudna ale ja tam rzadko jeżdżę a oni do nas wcale.
Czemu? nie wiem. A potem mowia ze Ania placze na ich widok.

Anabel, to Kinia ladnie wazy. Ja juz nie wiem ile moja wazy bo szczepienia sie nam skonczyly
no i jedynie ją ważę w domu i jakis tydzien temu wazyla 7kg 🙂 czyli nadgania wasze dzieciaczki pomału

Anabel znaczy sie ze ma duze juz cycuszki? bo moja wlasnie tez ma duze juz. Ale nie sprawdzalam
czy ma guzki

Nikusia pewnie ci ciezko jako matce patrzec jak dziecko musi sie zmagac z choroba, i to
jest najgorsze ze chcialby sobie zjesc slodkosci jak inne dzieci a nie moze. Rozumiem i jego
i ciebie. To dla jego dobra i jak teraz sie nauczy jesc prawidlowo to w dorosłym zyciu
bedzie mu o wiele lżej i dopiero wtedy Ci podziekuje.

Kruszyna to bede trzymac kciuki za Zosie zeby to byl juz ostatni raz a potem bedzie mogla
juz szaleć bez gipsu i zobaczysz jak szybko nadgoni 🙂 zreszta i tak jest zdolna dziewczyna 🙂

Wielka no to fajny crzesniak. Ja nie pisze nawet o chrzesniaku od meza bo to typowe adhd wiec
sobie wyobraźcie plus rozpieszczony jedynak bleee

Moja Ania sama sobie siada ale tak z raczkowania tzn na jedną nóżkę siada i wtedy jest
sabilna ale całkiem prosto to nie. Bedie chciala to sama sobie usiadzie ja jej nie sadzam.

ehehhe Wielka ale sny, chyba za duzo czasu spedzasz na forum hehh

Anabel moja lekarka tez mi ciagle najdrozsze leki przepisuje. I ostatnio zapisala mi czopki
dla Ani na ząbkowanie, alenie wykupilam ich bo kosztowały 30zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia przykro mi że takie choróbsko zaatakowało twoją mamę 😞 Musisz miec jednak nadzieje, bo ona jest wazna 😘

Błażejek zjadł cały słoiczek rybka z warzywami 🙂

A i dostaliśmy paczkę od mojej siostry: kosmetyki dla dzieci ( szampony, balsamiki, puder, sudocreamy - dużo tego wszystkiego), ubrania, kocyk dla małego, skarpetusie takie malutkie, dla mnie mikser, sukienka, chapcie balerinki 2szt. i turban na głowe po myciu włosów 😁 😁 😁 😁 Chyba cykne kiedys fote i Wam pokaze bo to takie smieszne z cekinem na środku 😁

Adzia masz racje z tym piciem kawy na pusty zołądek, to szkodzi 🤢
Kruszyna u nas tez duchota 🤢 Fajnie ze lato ale troche dzis opadam z sił 😉
Nikusia fajnie ze coś znalazłaś 🙂 Wakacje beda zaliczone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia jak nie ma wyników to nie zakładaj najgorszych rzeczy, najpierw gruźlica a teraz rak a zanim będziecie wiedzieli co jest Twojej mamie to się nerwowo wykończysz.
Jeśli chodzi o rybkę to właśnie miałam w pomidorach a dziś kupiłam inną na wyjazd, może zje.
Miałam od koleżanki bon do Tesco przy zakupie słoiczków z Gerbera za 20zł -7zł rabatu. To skorzystałam 🤪
Mam jeszcze jeden na zakup ubrań w Tesco, ale trzeba zakupić za 50zł i wtedy rabat chyba na 10 lub 20zł ale ja nie kupuje tam ubrań. 😮
Beata my nie obchodzimy imienin tylko urodziny. Najbliżej teraz ma Kuba bo w sierpniu.
Adzia ja nie lubię gotować. 😠 A przy moich to jeszcze bardziej nie lubię. Z tym, że też lubię piec ale ostatnio nie mam weny. I nigdy nie piekłam takiego prawdziego tortu, zawsze się boję, że coś skopie a potem goście przyjdą. A w sumie biszkopt piekę więc chyba tylko kwestia spróbowania.
Ja się nie użalam nad Kubą bo choruje. On już 2,5 roku jest chory. Raczej jestem zła, bo myślałam że etap podjadania mamy za sobą, że mu wytłumaczyłam i rozumie. A jeśli któraś z Was chce wiedzieć dlaczego się tak denerwuję to znajdźcie na necie powikłanie cukrzycy -stopa cukrzycowa -grafika. Uprzedzam że drastyczne.
Skoreczka to czekamy na fotki. Super, że siostra tak zadbała. 🙂
A co do kawy to przypomniało mi się, że kiedyś w pracy koleżanka na śniadaniu popijała kanapki kawą a mi się to okropne wydawało a potem w pracy sama tak robiłam 😁 😁 😁
A my na większych zakupach byliśmy. Mieliśmy jeszcze do znajomych na kawkę jechać ale przełożyliśmy na jutro. Za to zaraz siostra ze szwagrem przyjadą. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka mylisz się ja jak powiem nie to nie jestem okropnie uparta jeżeli ktoś mi raz podpadnie to ma przerypane na całej lini

Kasiulka to upojnego dnia życze i braciszka dla Fabianka

Adzia po prostu musze przestać właczać kompa to sny miną hehehehe
Co do mamy mam nadzieje że to nie najgorsze trzymaj się kochana

Nikusia ja to musze jechać do ciebie bo ty lubisz gości hehehhe na tą słyną pomidorową twojego M hehehhehe

Umnie tak padam na twarz dużo dzisiaj porobiłam a pralka jeszcze chodzi od rana ja tylko wyjmuje i zdejmuje pranie jest u mnie moja mama przyjechała o 16 trochę zająć się fabianem no ja wtym czasie umyłam okna jutro maja go zabrać do siebie rano a ja dalej będę sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia Może okazać się,że Twoja mama nie jest w najgorszej sytuacji i da się to wyleczyć. Będzie ok!
Wielka Wolałabym już nie mieć dzieci 😉 nie chciałabym teraz braciszka dla Fabiego 😁

A ja sobie czekam na Andrzeja,bo jedzie i siedzę jak na szpilce 🤢 🤢 na jakąś 4 może 5 rano powinien być 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my jutro jedziemy na odpoczynek 🤪 Tak więc może dopiero wieczorem wejdę na forum, albo wcale jak będę zmęczona. Mąż mnie zabiera w strony, gdzie kiedyś miał działkę, więc pochodzimy sobie po rzece (bo jest do kolan) i po lesie 🙂
Adzia widzę, że Ania ma już cztery ząbki 🤪
Współczuję Ci tego co teraz musisz przeżywać martwiąc się o mamę 😞 Trzeba mieć nadzieję, że to nie rak! Będzie dobrze 😘
Skoreczka Twój avatarek jest najcudowniejszy chyba z dotychczasowych! 🤪 Nie mogę się napatrzeć 🤪
A Błażejkowi chyba w takim razie rybka z warzywami posmakowała 😉
Fajne, że siostra tak miło Was zaskoczyła 😆
Nikusia w Tesco są fajne ubrania firmy F&F i są one dobre jakościowo, bo w Warszawie nawet otworzył się oddzielny sklep tej firmy. A ubrania ich nie są drogie w sumie. Ja czasami je kupuję i nawet dla Aleksa zdarzyło się kupić 😉
A my też obchodzimy tylko urodziny, ale jesteśmy z tych co uważają każdą okazję dobrą do świętowania i jak można sobie prezencik drobny sprawić, to czemu nie (chociażby kwiatek czy słodycz) 😎
Ja Cię rozumiem z tym, że Tobie chodzi o to, że tłumaczyłaś Kubie, a on zrobił swoje. Przecież wiadome, że to nie dla Twojego widzi mi się - stopa cukrzycowa okropna! 🤢
Kasiulka wyszły Fabiankowi te ząbki?
Kruszyna już męża wita, więc jej też nie będzie na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam jako pierwsza u mnie nocka ciężka do tego o 4:50 dawałam małemu jeść noi już mi drzymał ale weszła teściowa i mówie doniej zaraz obudze M żeby była cicho ona swoje zaczeła budzić mojego w tym sposobem wybudziła mi Fabiana pluć świni w oczy ona twierdzi ze deszcz pada no tak sie w kurzyłam że masakra oni pojechali a ja wyzywałam jak niewiem spakowałam małego i ubrałam i o 6 już byłam u mamy zawiozłam go wy[piłam kawe i jetsem spowrotem biore się za robotę bo mam jej rze hohohoho a wieczorem jade spowrotem po małego wiec zycze wam miłego weekendu

Dziewczyny Beata to kłamczucha udawała ze nie lubi gotować a rozmawałam z jej M i powiedział ze tylko siedzi w kuchni i gotuje to mały oszust juz wiem kto nam zabiera oklaski buhahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Ja dopiero wstałam 😜 😁 😁 😁 Mąż wstawał do Emilki, ale ja ją oczywiście słyszałam. Pytałam to wstawał ok 5 razy. Dziś w nocy chyba ja będę wstawała bo jutro wieczorem wyjazd więc mąż powinien się wyspać. Chyba, że będzie my prowadzić na spółkę.
Wielka masz rację ja się bardzo cieszę jak mam gości. Nie jesteśmy z mężem typami samotników, wprost przeciwnie.
Kasiulka lepiej tego braciszka dla Fabianka jak już się Wam wszystko poukłada.
Beata chodziło mi o to, że teraz są fajne przeceny w Tesco i ja mam ten bon ,ale skoro wyjeżdżamy na wakacje to mój budżet nie zniesie jakbym jeszcze ubrania pokupowała 😁 😁
To dziś odpoczywacie, super. Coś myślę, że się będziemy mijać. Ty dziś odpoczywasz a ja jutro wyjeżdżam. Potem jak ja wracam to Ty wyjeżdżasz.
Wielka u mnie Emilka tylko raz przez te pół roku była u kogoś. Pisałam Wam, że siostra ją zabrała na 2-3godziny żebym ja sobie porządki przed świętami zrobiła.
Lecę się tez brać za śniadanie, porządki itd. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...